Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Julie, 30.11.2011 6:36:18, IP: ***.***.25.97, #155374
Zdeni a ty hormony jsou zjistitelné z chemického odběru krve?Nebo jakým způsobem se vyšetřují hormony třeba na gynekologii?Mám také úzkostné stavy,bez příčiny.Byla jsem na všech možných vyšetřeních.Ještě mě čeká gynekologie,tak bych chtěla být před návštěvou moudřejší.Děkuji J.
Míla, 30.11.2011 14:33:48, IP: ***.***.25.97, #155401
Holky,nevím také jak zjišťují hormony,poraďte.
Honza, 01.12.2011 14:12:58, IP: ***.***.218.29, #155443
Psychologii se zabyvam delam internetove stranky jak budou hotove hned je sem dam :-)
katka, 03.12.2011 11:05:53, IP: ***.***.202.250, #155501
Ahoj me nejvice trapi to nesnesitelne buseni srdce nekdy mam pocit ze to nevydrzim ma PP už 11 let ale to buseni je hrozny porad se kontroluji a mam strach mate to z vas nekdo taky????
Iva, 03.12.2011 16:34:31, IP: ***.***.173.19, #155512
Teda Honzo je to neuvěřitelný, ale já jsem se z paniky vyhrabala úplně stejným způsobemi ve stejném pořadí! Člověk musí fakt vše změnit. Stravu, myšlení, fyzickou kondici a postoj k životu a k sobě samému. Chce to hodně času, hlavně nepospíchat a vydržet i když už je dobře....
Myslím, že tvé stránky jsou povedený návod, i přestože nejsou přehlcené informacemi. Člověka navedou správným směrem,a je jen na něm jestli v hledání informací bude pokračovat.
Já sama toho prostudovala tolik, zkusila vše co mě oslovilo a z toho jen něco pomohlo (ale to samé co tobě).
Hledání informací je asi při léčbě nejpodstatnější. Když člověk pochopí tuto nemoc a její příčiny, zjistí, že se nechá zničit i běžnými činnostmi.
Všem přeju hezký den!!
Mira, 03.12.2011 19:15:21, IP: ***.***.25.97, #155515
Já se nemůžu na zmiňované stránky dostat.
Alena, 05.12.2011 14:50:28, IP: ***.***.73.140, #155589
Honzo, hezky jsi to napsal. Já jsem se z toho dostala stejně. Asi dvě stránky před jsem to popsala. Psala jsem, že jsem se rozhodla s tim nejdříve bojovat metodou životosprávy, sportu, koníčky atd. jelikož mám hrůzu z nějakých prášků. Mám totiž obavy i z psychických nemocí a kdybych si vzala nějaký prášek na utlumení bála bych se, že budu blouznit nebo tak něco. Docela mě překvapila reakce, holek že radit někomu at nebere přášky je hloupost. Tak už jsem na to nereagovala. Pokud se chce někdo cpát práškama, aniž by nejdříve zkusil metody, které jak vidět fungují, tak prosím. Moc držím všem palce ať už se rozhodnete jakýmkoliv způsobem bojovat s PP.
milka, 09.12.2011 20:28:55, IP: ***.***.101.67, #155758
PP mám už 2 roky.Brala jsem 30mg Mirzaten, přibrala jsem 10 kg, ale celkem jsem fungovala, dobře jsem po něm spala, sex tedy mizerný skoro žádný.Letos na podzim jsem začala užívat Letrox na štítnou žlázu a najednou jsem pociťovala, že mi je po Mirzatenu špatně, začala jsem pociťovat před spaním úzkost, nemohla jsem dýchat. Postupně jsem přestala brát všechny léky, tedy nejdříve hormony estrofem a pak i Mirzaten. Začátkem listopadu jsem úplně zkolabovala, nespala jsem,strašná tíha na prsou, většinou večer mě přepadl nekontrolovatelný třes celého těla. Doktorka mi napsala Seroxat. Začala jsem půlkou tablety, docela rychle mi pomohl, tedy tak, že to v práci vydržím, ale jak přijdu domů, tak jen ležím. Spím stále blbě, užívám půl lexaurinu - spím tak 3 hodiny, pak slupnu půl stilnoxu a spím zase 2 až 3 hodiny. Ráno si vezmu tu půlku AD a jsem strašně ospalá. Doktorka mi po týdnu řekla ať si beru celý prášek, ale to bych v práci vůbec nefungovala. Máte někdo zkušenost se Seroxatem?? A co Lexaurin? Jak dlouho ho mohu takhle užívat aniž bych na něm byla závislá? Prosím, kdo má zkušenost,poraďte mi.......
Dědek, 10.12.2011 6:21:06, IP: ***.***.209.254, #155762
milka, nemáš správnou dg. doktoři si vyrábějí pacienty
tomass, 11.12.2011 17:11:10, IP: ***.***.60.143, #155817
Ahoj chtel sem se zeptat jestli se vam taky porat toci hlava nebo jen pri atace.Dík
Martin, 12.12.2011 14:04:56, IP: ***.***.61.96, #155891
Ahoj všichni,
pořád se tu dočítám z obav braní AD. Díky Bohu, že vůbec existují, zatím je to jedíná forma, jak dostat naše stavy do relativního normálu. Opravdu nejsou návyková (teda třeba citalec, který beru já), pomáhají, problém může nastat ve vysazení. Když je po delší době začnete brát znova, máte minimálně týden opravdu hrozné stavy. Asi měsíc jsem AD nebral, jen jsem to zkoušel, bylo mi fajn, ale ze zkušenosti jsem raději znovu zašel k psychiatrovi, začal je brát znova a týden jsem si opravdu užil. Ted jsem zase v normálu. Léky vysazujte opravdu jen po důkladné konzultaci s lékařem a při zhoršení stavu k němu klidně zajdete znovu.
Jinak PP mám přes deset let. Ted žiju celkem normální život, až na to, že spím přes deset hodin, hodně odpočívám, procházky, ryby, apod. Hodně mi pomáhá přítelkyně, klidně se jí můžu vykecat, když cítím deprese, a za pár minut mi je fajn. Výborná je manuální práce. Ted jsem s kámošem kopal základy na jeho chatu a cítil se opravdu výborně. Dokonce přemýšlím, že zanechám své kancelářské práce a budu makat rukama. Musíte se pořád zaměstnávat a nesedět u televize nebo u počítače. Přes výkend jsem dělal bidlo pro kočky, pořád něco řezal a vrtal a zase se cítil výborně.
Tak to zkuste taky a uvidíte. Zatím ahoj a držte se lidičkové.
Milda, 13.12.2011 15:00:27, IP: ***.***.115.155, #155934
Ahoj vespolek,
jsem tady novy a jak pročítám diskuzi jsem tu správně. Je mi 26 a už od střední mě občas trápil třes a nezvladatelná tréma.Ale vždycky jsem to nějak překonal a snažil se těm situacím vyhýbat. Bohužel před půl rokem jsem přišel o práci, úmrtí v rodině, nešťastná láska...no prostě toho bylo moc. Třas se začal zhoršovat a přepadat mě častěji ve stále více situacích. Jediné co pomáhalo byl alkohol-dal jsem si 2 piva a byl jsem úplně v pohodě. Jenže alkohol samozřejmě není nejlepší lék, a tak jsem se odhodlal zajít k mému doktorovi. Ten se mnou byl během 2 minut hotov a předepsal mi Arketis kazde rano pul tabletky. Hned jak jsem přišel domu začal jsem hledat na internetu co a jak a musím říct že mě to docela vyděsilo-asi jsem si doteď ani nepřipouštěl, že mám tak závažné problémy. Teď mám tedy hlavně strach začít léky vůbec brát, protože jsou tu i reakce že jen vygumují mozek a abych řekl pravdu moc příspěvků že by můj lék nějak zabíral jsem tu nenašel...tak spíš mám strach aby můj stav spíš nezhoršil. Co si myslíte vy? Budu rád za jakoukoliv odezvu!
Iva, 13.12.2011 16:57:21, IP: ***.***.173.19, #155942
Mildo neboj se léky brát, pokud tě tvůj stav tak omezuje a nedokážeš se s ním poprat sám. První dny a týdny po jejich nasazení nebývá zrovna nejlíp, ale pak ti pomůžou. Může se stát že ti první nesednou, vždy se domluv se svým psychiatrem. Je důležité aby jsi mu ale důvěřoval, pokud tedy tento není co čekáš, zkus najít jiného. Ale léky na zpětné vychytávání serotoninu jsou v pořádku. Ničeho se neboj, je nás mnoho. I já beru léky několik let (teď už pomalu vysazuji) a musím ti říct, že fakt vygumovaná nejsem, to jsem spíš byla, když jsem je nebrala : ). Teď už jsem i díky nim našla cestu jak z toho ven a žiju zas normálně. Přeju ti hodně síly a brzké uzdravení!!
tomass, 13.12.2011 17:00:42, IP: ***.***.60.143, #155943
Ahoj chtel sem se zeptat jestli se vam taky porat toci hlava nebo jen pri atace?Dík
Milda, 13.12.2011 19:04:36, IP: ***.***.115.155, #155946
Díky za povzbudivou odpověď zítra s tím začnu a 2 ledna nastupuji do nové práce tak doufám že do té doby se nějak srovnám:-) Taky přeju ať všechno dál vychází!
        Předchozí   1 .. 406407408409410411412 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.