Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Marcela, 07.11.2011 2:32:46, IP: ***.***.37.167, #154407
Ahoj Kevine,jak si tak pročítám tvůj příspěvek vrací se mi vzpomínky na mé začátky s panickou poruchou.
Měla jsem přesně tytéž příznaky a tak jsem taky naprosto logicky začala na interně.Proklepli mě od hlavy až k patě,odebrali postupně asi tak litr krve a závěr???..Nic ale vůbec nic..verdikt byl,že jsem naprosto zdravá a já se cítila na umření..začínala jsem si myslet,že mám nějakou novou a záhadnou nemoc.Když už jsem byla naprosto zoufalá a nevěděla jsem kudy kam tak jsem se..a ani nevím vlastně proč...objednala na psychiatrii.No a ejhle..problém se objasnil.Byla mi diagnostikována panická porucha a deprese.Dostala jsem léky a neschopenku..pobyla jsem si doma 3 měsíce..poctivě brala léky a potíže začaly ustupovat až zmizely docela.Dnes už je to jen jako zlý sen,léky sice beru pořád ale žiju naprosto normálním životem..chodím do práce..bavím se..směju se.Takže moje rada pro tebe..neváhej..nečekej a zajdi si pro pomoc..stojí to za to.Držím palce
martin, 07.11.2011 8:48:53, IP: ***.***.52.5, #154413
Ahoj, máte někdo zkušenosti s lékem Elicea.
Tento beru již 2 týdny-ráno 5mg, ale stále nic moc výsledek. Jsou to moje první AD a stále jsem roztřesený, atd..
Dr.A, 07.11.2011 17:31:33, IP: ***.***.219.204, #154441
A Martin, 5 mg je skutocne mala davka. Na PP sa davaju 10-20 mg obycajne. ja som bral kym som nepresiel na Venlafaxin 30 mg Elicey.
20anaj20, 07.11.2011 20:40:52, IP: ***.***.72.69, #154463
Martin.. Ahoj já beru Eliceu 10 mg a jsem s ní spokojená.. Asi bych ti doporučovala taky zvýšit, ale to se msíš domluvit se svojí doktorkou..
martin, 08.11.2011 8:31:54, IP: ***.***.165.49, #154478
Díky za odpovědi. Těch 5mg jsem dostal na měsíc, poté mám dva měsíce brát 10mg. Ještě se zeptám, mě je ráno vždy hůř než večer, když přijdu z práce a dám si pivo. Ráno jsem vždy unavený, do ničeho se mi nechce, ale pak to nějak "rozchodím". Patří to k PP?
Také hodně jezdím autem po celé ČR a často mě bolí krční páteř, mám rehabilitace, ale nic moc. Ok, ještě vydržím, mám doma lexaurin, ale bojím se ho brát. Díky Martin (42)
Dr.A, 08.11.2011 9:46:21, IP: ***.***.219.204, #154482
Martin popisujes priznaky depresie. Mali by s tou Eliceou ustupit. Len to pivo skus vynechat. Nemam na myslis kombinovanie s liekmi, ale to, ze alkoholô ku PP vobec nepatri.
Dědek, 08.11.2011 10:16:08, IP: ***.***.209.254, #154488
Martin : leč si chlamydie pn.
martin, 08.11.2011 15:44:33, IP: ***.***.224.120, #154508
S tím pivem nevím, nekouřím ani kafe nepiju, je to taková moje odměna po celodenní šichtě, ale nepřeháním to.

To dědek: proč chlamydie pneum.?

Asi zajdu za psychiatrem ať vím dg. ,tu Eliceu mi dala neuroložka.
Dědek, 08.11.2011 16:03:45, IP: ***.***.209.254, #154510
Martin : příznaky jsou skoro stejné a doktor je neléčí, musíš požádat a možná Tě vyhodí, je to na Tobě
Dr.A, 08.11.2011 16:37:02, IP: ***.***.219.204, #154512
Neurológovia tým liečia najmä neuropatickú bolesť, napr. ako dlhodobej komplikácie diabetu, alebo alkoholovej toxickej neuropatie.
Klára, 08.11.2011 17:14:28, IP: ***.***.34.52, #154515
Tak jsem poprvé navštívila psychiatra na doporučení obvodní lékařky. Musím uznat, že jsem se docela zděsila, když jsem tam viděla ty lidi, chudáky, byli úplně sjetý-asi po silných lécích. Jen tam seděli jako tělo bez ducha a dívali se do prázdna.. Tak jsem si říkala, že jsem na tom ještě dobře. Kdoví, jaké mají problémy ti ostatní.
Psychiatrička mi říkala, že u mne to ovlivňují teď hormony, když jsem přestala menstruovat a že je to hukot, co ty hormony dokážou. Napsala mi AD WELLBUTRIN - prý nemá vedlejší účinky a jediný jako AD nesnižuje sexuální apetit.
Dnes se mi potvrdilo z gynekologie z krevních testů, že jsem opravdu v přechodu, totálně jsem to obrečela, proč už v 43 letech... :-((( Takže nálada pod psa, budu se cpát antidepresivama a asi dostanu ještě nějaké hormony a budou zkoušet, co mi bude vyhovovat. Prý jsem na přechod ještě mladá a není to dobře, tak se to pokusí posunout lékama. Na druhou stranu je to příroda, není to nemoc, tak se musím sebrat a nezoufat "nad rozlitým mlékem"
Lidičky, máte někdo zkušenost s WELLBUTRINEM ??????????????????
Dr.A, 09.11.2011 8:31:22, IP: ***.***.219.204, #154542
Ahoj. Neboj, to bude dobre. Spravny postoj, priroda to zariadila po svojom. Wellbutrin je aktivujuce AD, pouziva sa u tzv. utlmovych depresii a napr. ako pomocna lieba pri odvykani od fajcenia a chudnuti. Je jedinecne svojim posobenim - neovplyvnuje serotonin. Celkovo s nim maju udajne dobre skusenosti.
Klára pro Dr.A, 09.11.2011 16:32:27, IP: ***.***.34.52, #154571
Děkuji za reakci a vysvětlení. Jen doufám, že se po těch lécích nespravím, když jsou jako podpora při hubnutí... Také by mě zajímalo, jak vlastně Wellbutrin působí, když neovlivňuje serotonin, co tedy vlastně ovlivňuje (všechna AD jsou stavěná právě na zpětném vychytávání serotoninu..) Zítra si jdu pro ten zázrak do lékárny a pápnu první prášek :-D
Ale dneska se ni zrovna udělalo špatně při jednání s klientem, to úplně poznáš, když jde na tebe ataka..a nějak jsem si to zakázala a zvládla jen vlastní myslí. Sice jsem byla tak hodinku malátná a vyčerpaná, ale šlo to bez Rivotrilu - takže super !!
Radka, 09.11.2011 23:01:54, IP: ***.***.4.123, #154585
ahoj,mela jsem uplne stejny stavy a bylo to strasny.Brala jsem Neurol a Rivotril a to bylo to spatny-Benzodiazepiny jsou horsi nez drogy.Ted beru Sertralin,Medorisper a Atarax a uz je mi mnohem lip,jsou to leky na prirodni bazy ale jakmile beres Rivotril,tak se z nej tezko prechazi na jiny leky.Ja uz po nem pak byla v takovym stavu,ze jsem se zakoktavala,spatne se mi chodilo,zapominala jsem a nevedela jsem,jak se ktery slovo jmenuje.Neber ty leky,rekni at ti nedavaji Benzodiazepiny...
Monca, 09.11.2011 23:50:40, IP: ***.***.30.210, #154586
Ahoj lidicky,panickou poruchu mam 4 roky..ted jsem 3 tydny pred porodem a cele tehotenstvi bylo o.k.az do doby kdy jsem zjistila,ze budu rodit cisarskym rezem a to jen v polovicni narkoze,tak se ta panika zacina vracet,bojim se ze me to chytne u zakroku..mate stm
i nekdo zkusenost??Zadne leky jsem v tehu nebrala
        Předchozí   1 .. 403404405406407408409 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.