Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Punčochy a muži

Celeripes, 9.4.2021 19:15:52, IP: ***.***.216.60, #235467
Já jsem až vlastně doteď krom pár dnů prochodil v zateplených punčocháčích (upravených na legíny/odstřihnuté ty šlapky a zapošitý okraj) a kraťasech (a retro podkolenkách z coolsocks.cz ) prochodil celou zimu. instagram.com/p/CLxCX2knwgS/ Nejsou to teda silonky, je to polyester/elastan (na silonky zase tak moc nejsem), jsou víceméně neprůhledné, nosím teď černé nebo modré ale asi bych se v budoucnu nebránil ani šedým a uvidím jak u dalších barev. Jednak je to proto, že se mi ten styl opravdu hodně líbí a mám na to "koule", abych to tak nosil (komu se to nelíbí, často většinou závidí) a často obyčejné kalhoty mi přijdou "nudné" (ryfle mi přijdou vyloženě jako "velmi všední uniforma, kterou nosi každý") a jednak proto, že je to neuvěřitelně pohodlné - jak to mít na nohách, tak v tom chodit nebo sportovat. No a zatřetí: věnuju se nějaký rok amatérské kulturistice/posilování a zvětšil jsem objem stehen už asi o dobrých 10cm (stejně jako zadek asi o 6cm) a rád ty stehna prostě ukážu, přijde mi to velmi maskuliní, byť k tomu použiji dámský kus oděvu - prostě to jde a funguje! :-) Nedám na punčocháče/legíny/termo legíny dopustit :) Moje rada je, budujte si nohy, budujte si postavu a pak tu postavu dobrým oblečením zdůrazněte: třeba punčocháči :)
Belo, 14.4.2021 9:27:25, IP: ***.***.49.237, #236491
Čo sú to zateplené punčocháče? Prečo si z pančucháčov odstrihoval ťapky?
Celeripes, 16.4.2021 15:18:46, IP: ***.***.216.60, #236504
Zateplené mají tu vnitřní zateplenou vrstvu, krom toho, že jsou třeba 100 DEN (něco jako kožíšek, ale relativně tenký) a často nejsou ze nilonu/poyamidu, ale z polyesteru třeba... nebo bavlny. Ťapky odstříhávám proto, protože to používám jako termolegíny s retro podkolenkami (třeba z Coolsocks.cz ) a nosím pak jedny legíny třeba týden...
        Předchozí   1 .. 10111213      Následující
Přidat příspěvek k tématu Punčochy a muži
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes20:45
1 reakcí

Europe IVF

Dobrý den, máte prosím zkušenost s klinikou europeivf.cz ? Dostala jsem na kliniku doporučení od známé, máme s manželem problém s početím miminka,... (zkráceno)

Jana
dnes20:40
6 reakcí

Mléčné výrobky

Zdravím, želatina nevadí - je to jen reklamní tah konkurenčního výrobku. Želatina se běžně přidává do stravy a je součástí např. i gumových medvídků... (zkráceno)

Lída
dnes16:00
1 088 reakcí

Latentní tetanie

Ahoj všichni, pripojuji se k vám.......mám tetanii 11 let,začalo mi to po prechozene mononukleóze,kterou doktorka zjistila po čase. Při prvních... (zkráceno)

Janka2
dnes15:27
258 reakcí

Užívání antidepresiv ARGOFAN

ahoj užívám argofan měsíc občas ataky a pocení odezní to?

lukin
dnes0:39
9 reakcí

Zeštíhlení pasu

Je liposukce opravdu řešení? Jak dlouho to může vydržet a co je potřeba po ní dodržovat, abych si pak postavu udržela?

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.