Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Iva, 06.07.2011 20:45:22, IP: ***.***.191.215, #138817
Když ono to v tomhle případě asi bez ATB nepůjde, už teď jsem na nervy zase :(...
S Xanaxem bych poradila tak. Není až tak návykový jako jiný a je účinější. Problémy zatím léčíš krátce, tak se závyslosti neboj. Pokud jsou stavy neůnosné, ven si ho. Každopádně je dost potřeba pracovat na zklidnění vlastními silami. Myslím tím relaxací. Sama jsem tomu moc nevěřila, ale 5 let s PP mě donutilo to zkusit. Je nutný ale být poctivý a trénovat min 2x denně, ale čím víc tím líp. A vydržet. Vysledky se ukážou nejdřív za týden. Pak ti i stavy neklidu půjdou vyřešit bez xanaxu a i takový úspěch te víc posílí.
Iva, 07.07.2011 9:55:20, IP: ***.***.173.19, #138869
Omlouvám se, že zas píšu, ale musím. Dnes jsem byla u doktora a změnil mi ATB. Jsem trochu ráda páč, budou asi lepší a i dávkování jsem na netu našla proti borelii v odpovídajících dávkách. Stejně jsem ale jak hromádka neštěstí. Hned jsem i dala první prášek a prásk, po půl hodině je mi blbě, mám zas návaly horka-zimy, bušení, motanici, přeskakování srdce. Musela jsem si dát zas půlku lexaurinu. Asi to bude psychycky, páč je to krátká doba, aby to byla ta ATB. Mám pocit, že se každou chvíli pozvracím nebo to se mnou švihne. Co si myslíte, vím že to moc řeším, ale nedá mi to.
hilka, 07.07.2011 9:59:51, IP: ***.***.147.146, #138870
Ahojky, protože tu čtu hodně dotazů na vysazování léků, tak se s Vámi chci podělit o mou novou zkušenost. Mimo AD jsem brala 3x denně i neurol, před měsícem jsem ztěžka vysazovala odpolední dávku neurolu. Před 2ma týdny mi lékař doporučil vysadit další dávku. Hrozně jsem se toho bála a když jsem si ho nevzala ráno, tak během dopoledne jsem už byla tak vynervená, že jsem to nakonec nezvládla a vzala si ho. Před 3mi dny jsem si vzpoměla, že mi sousedka donesla před 3mi měsíci sirup Novo-Passit. Jsou to v podstatě samé bylinky a volně prodejné v lékárně. Tak jsem to zkusila a i když jsem měla stále v hlavě, že nemám tu svojí berličku neurolu, tak mi bylo kupodivu opravdu dobře. Ba naopak, cítila jsem se i líp. Nebyla jsem ospalá a unavená jako po neurolu, ale měla jsem mnohem více energie. Takže ho beru již 3tí den 2x denně, podle příbalového letáku, a zatím super. Měl by se brát 3x denně zpočátku, ale říkám si, že vzít si ho i večer, tak asi hned tak neusnu. Jako plus beru i to, že mě včera neskutečně začalo bolet dole v krku v oblasti štítné žlázy, kterou mám taky čerstvě měsíc diagnostikovanou. Večer už bolest byla taková, že jsem se téměř nemohla nadechnou, takže jsem jela na pohotovost, kde netušili co by to mohlo být a napsali mi něco na odkašlávání. A to vše jsem prožila naprosto v klidu, pohodě. Žádná panika, v noci, byť sama doma v pohodě, žádné ataky nic. V klidu jsem si počkala na dnešní návštěvu endokrinologa. Tak asi tak...třeba to někomu pomůže zbavit se kousku chemie :-)
katka, 08.07.2011 9:37:23, IP: ***.***.192.49, #138964
Ahoj tak koukám že zas sem moc nechodíte jako na doktorce.cz tam se píše pořad ale už to moc nesouvysí s tematem ,proto radši chodím sem i když toho moc noveho není. Ja si ted musela vzít zas neurol a přitom už jsem mela rano svou denní davku antidep. stejnak mam dny kdy my rano není dobře, no ale je to pořad dokola i když letos mam o proti lonsku horší obdobý a o tři prašky beru víc musím to nějak zvladnout i když s obtížema. Vloni jsem byla dokonce schopna odletět do řecka i když s neurolama a při nasednuti do letadla se my udelalo tak špatně ze jsem chtěla vystoupit ale po přistani v řecku to byl pro mě tak nadherny pocit že jsem to zvladla že celé dva tydny byly v pohodě.
katka, 08.07.2011 9:40:53, IP: ***.***.192.49, #138965
NO a leto se neodvažuju nekam letět, prostě jak na houpačce:)) ale už sem si za těch 11 let trochu zvykla. Tak se zatím mějte a pište
Simona, 08.07.2011 10:01:34, IP: ***.***.49.16, #138969
Ahojky lidičky, tak já musím zaklepat, po měsíci užívání citalecu, jím jen půl teblety na večer je mi dobře. Už tři týdny jsem bez neurolu, ale ty začátky byly děsívé, pálení těla, třepavka, bušení srdce, no hrůůůza. Hodně mi pomohlo přečíst si, jik ta panická porucha vlastně vzniká, co to tělo dělá a jak se proti tomu bránít. občas mívám takový divný pocit, ale snažím se uklidnit, že se vlasně nic neděje a odezní to. Jinak určitě vyskouším ten bylinkový sirup, o kterém tady píše Hilka. Všechny zdravím a držím palečky. Mějte se hezky :)
katka, 08.07.2011 17:23:58, IP: ***.***.89.246, #139003
Ahoj tak dnes už 3 neurol asi špatnej tlak nebo zas nevim proč bušení klepaní podlamovaní nohou a hlavně strach jako vždy mate taky někdo citlivost na tlk nebo změnu počasí? Mě je třeba v zimě převážně líp než v letě
Hilka, 08.07.2011 17:59:38, IP: ***.***.151.149, #139010
Ahojky, mě je dneska celý den taky nějak divně. 3 dny jsem byla úplně v pohodě, ale dnes...asi fakt to počasí. Není mi vysloveně špatně, jen jsem taková roztřesená a napjatá, pořád jakoby v očekánání něčeho nepříjemného. Taky se mi špatněji dýchá. Snad zítra už bude lépe :-)
apo-parox, 08.07.2011 21:42:13, IP: ***.***.137.223, #139024
ahojky,...kdysy jsem tu s vámi psala.CHtěla byc se zeptat měl někdo tyhle AD?Zkouším jak pes a to mám teprv čtvrtý prášek.Třes,návaly do hlavy,pálení těla,tíha na prsou......napište mi vaše reakce.Chci je přestat brát.Petra
petra, 08.07.2011 21:47:50, IP: ***.***.137.223, #139025
špatně jsem vložila....mám apo-parox
Simona, 09.07.2011 10:06:31, IP: ***.***.49.16, #139064
Ahojky, Apo parox bere moje kamarátka je na ni to nemá žádné vedlejší účinky, je s tím meximálně spokojená, takže je to asi individuální. Je to těžké, než člověk příjde na ty správné AD, které mu pomáhají. Držím palečky
petra, 09.07.2011 11:08:22, IP: ***.***.137.223, #139072
Díky....tak dneska už mám za sebou dva ataky...ale v malé míře,jen co mě strašně štve že to semnou zamává a já mám pak cely den na prd......myslím pořád nato kdy se zase ta potvora ukáže :-(je to šílený
Iva, 09.07.2011 11:32:48, IP: ***.***.191.215, #139073
Já jsem od včera taky na nervy a to hodně. S užíváním ATB se mi udělalo mazecky blbě několikrát, bušení, přeskakování srdce, zinice . Tak jsem si chytře přečetla příbalový leták a je mi ještě hůř..Ty prášky mají jako vedlejší účinky i poruchy srdce, což mě psychycky dorazilo.
Večer už jsem to nevydržela a šla na pohotovost. Tak mi akorád změřili tlak 120/100 napsali jiný atb. a prý je to dobrý. No nevím, je mi divně furt, jsem nadopovaná lexaurinem, piju meduňkový čaj a nic, pořád rychlý tep něco přes 100. EKG mi nikdo dělat nechce, páč jsem mladá a asi se šetří...Jsem z toho neštastná, bojím se co bude.
Pokud byste mě mohl někdo nějak uklidnit, budu velmi vděčná.
Iva, 09.07.2011 11:32:54, IP: ***.***.191.215, #139074
Já jsem od včera taky na nervy a to hodně. S užíváním ATB se mi udělalo mazecky blbě několikrát, bušení, přeskakování srdce, zinice . Tak jsem si chytře přečetla příbalový leták a je mi ještě hůř..Ty prášky mají jako vedlejší účinky i poruchy srdce, což mě psychycky dorazilo.
Večer už jsem to nevydržela a šla na pohotovost. Tak mi akorád změřili tlak 120/100 napsali jiný atb. a prý je to dobrý. No nevím, je mi divně furt, jsem nadopovaná lexaurinem, piju meduňkový čaj a nic, pořád rychlý tep něco přes 100. EKG mi nikdo dělat nechce, páč jsem mladá a asi se šetří...Jsem z toho neštastná, bojím se co bude.
Pokud byste mě mohl někdo nějak uklidnit, budu velmi vděčná.
Lukáš, 09.07.2011 11:51:09, IP: ***.***.204.1, #139076
Čau. Tak mně od včerejška strašně bolí mezi lopatkami a hrudi. Nejhorší je to když vstanu, nejelpší když lěžím a mám hlavu o něco výše. Ani prášek proti bolesi moc nezabere. Ivo, buď jsi lehni, nebo zkus začít něco dělat, aby člověk na to nemyslel. Jak jsem psal pomámi že jsi skládám puzzle, luštím nebo vyrazím na procházku. No mně momentálně trápí záda. Hodně štěstí.
        Předchozí   1 .. 385386387388389390391 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.