Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Lukáš, 10.07.2011 14:37:03, IP: ***.***.204.1, #139118
To dědek, výsledky budou přístí týden.
Iva, 10.07.2011 14:54:37, IP: ***.***.191.215, #139119
Hm, tak to musíš mít super doktora. To ten můj jen na mě civí, co zas po něm chci. Vyšetření, která bych ráda mi zamítne a nedá se přesvědčit. Říkám mu vždycky jak mi přeskakuje srdce a jak mě to dost omezuje, že bych pro jistotu na vyšetření a on jen, že to můžu mít od zad, tečka. Ani krev mi vzít nechtěl, že je to zbytečné a stojí to hodně peněz. A získat od něj doporučení na prohlídku se zádama ( u doktorky to bylo už domluvený), to byl taky mazec. Chtěl vědět co tam má napsat, říkám já nevím, nejsem doktor, mě jen dost bolí záda. Pak jsem ho ještě musela přemlouvat, aby se teda na ty záda kouknul, když neví. Fakt na palici. Připadám si jak simulant. Ráda bych ho změnila, ale u nás nikde už neberou.
Dědek, 10.07.2011 15:45:33, IP: ***.***.209.253, #139121
Lukáš, ale negativní jsou meně jak 0,9 AU/ml test ELISA
Lukáš, 10.07.2011 15:59:05, IP: ***.***.204.1, #139122
Ivo budeš se divit, ale já taky nemám super doktora. Prostě jsi dupnu, zvýším na něj hlas a hned to píše. Už je mu taky dost let. Taky bych jsi radši našel jiného, ale zatím co jsem chtěl tak mi napsal i když měl kecy. Jinak se budeš divit, ale na ty různé vyšetření co jsem psal, tam všude mně poslala doktorka z infekčního. A pro dědka nevím co to znamená, ale jsem sledovanej od doktorky z infekčního oddělení přímo v nemocnici. A snad ví co dělá, zatím je vše v pořádku.
zzzdenka, 10.07.2011 17:07:20, IP: ***.***.165.126, #139124
Pred liečbou AD mi kedykoľvek srdce búšilo tak, že som myslela že skolabujem.Oblieval ma z ničoho nič studený pot a keď bolo stresu viac chrbát bolel ako ,mám preto výraz, ako by sa mi šiel otvoriť.
Ale nejak podvedome som vedela, že to je psychika, tak som sa tam bez všetkého vypravila.Dr. ma poslal síce na interné vyšetrenie, ale nič nezistili.
petra, 11.07.2011 15:27:50, IP: ***.***.137.223, #139187
Můžu se zeptat,měly jste taky strašné pocity horka v těla,pálení jazyka a horko v nose??Tlaky v hlavě?Pálení těla? Díky.Jinak tohle počasí nebo já už nevím co ale tohle léto je pro mě utrpení.Ve středu bych měla nastoupit do práce,ale v techto stavech vbec nevím co dělat??
Romča, 11.07.2011 17:11:01, IP: ***.***.45.90, #139201
ahojky,můžu se Vás zeptat jestli je Vám třeba hůř,když je venku vedro a dusno?Dva roky užívám citalec a xanax a posl.dobou zas cítím motanice v hlavě atd...:(ale většinou jak je venku hodně teplo...
Iva, 11.07.2011 19:01:30, IP: ***.***.191.215, #139205
No já vedra taky nemusím do 25 °C je to u mě max. Pak už lezu po stínech, nebo jsem preventivně zalezlá doma. Minulý rok jsem byla psychicky v pohodě a problém jsem s teplem vůbec neměla. Ale jak je mi zas hůř, jen vylezu na teplo, už se motám a panikařím. Je to hlavou.
Jinak já měla vůbec minulý týden bombastický. Musím brát ATB a mám z nich už dost respekt. Bojím se co zas bude. Takže se pořád nalévám meduňkou a lexaurin mám pořád po ruce. Paniku jsem měla snad v jednom kuse. Už jsem myslela, že se pondělka nedočkám. Dnes jsem byla u obvodáka a zas mi léky změnil, no fantazie fakt. Takže zas budu čekat co to se mnou udělá. Ale konečně jsem ho dokopala, aby mi napsal doporučení na to mé přeskakování srdce. Aspoň nějaký úspěch. Takže jsem objednaná za 3 týdny.
A s prací to je taky na palici. Jsem po škole a byla mi nabídnuta práce od srpna, s tím že se tento měsíc zaučím. Málokomu se to podaří. Jenže v tomto stavu nevím co dělat, páč nemám žádnou energii a pořád panikařím. Naši do mě hustí, že bych měla být v klidu a já fakt už nevím co spíš.....
Hilka, 12.07.2011 9:41:27, IP: ***.***.146.22, #139240
Ahojte všichni, musím zaklepat, raději 2x, ale mě je již týden fakt dobře. Jen občasné mírné přeskočení srdíčka. Nevím jestli si to nenamlouvám, ale je to od té doby, co jsem začala používat ten bylinný sirup a taky jsem si koupila bylinkový čaj na nervy. Ale ať je to po něm nebo ne, je mi to jedno, hlavně, že zase téměř normálně funguji. Sic mám ještě do konce měsíce marodní, snažím se z domova pracovat a zajet pomalinku normální rytmus, abych nebyla v srpnu hozena do vody z čista jasna :-). Jinak, taky mi vadilo vedro. I když mám v autě klimatizaci, přesto jsem musela otevírat i okna, protože sem měla pocit že mám pořád málo kyslíku. Teď už je to mnohem lepší.
Přeju všem, ať je vám čím dál tím lépe a všechno zvládáte....držím palečky.
Martin, 13.07.2011 12:03:19, IP: ***.***.61.96, #139427
Ahoj Irčo,
před týdnem jsem byl u psychiatra a v čekárně čekaly dvě holky. Byly moc hezký, mladý, až se člověk diví, s čím mohou mít problém. A přesto PP či deprese si nevybírá. No jsem znamením panna, tak to už mám asi daný:))
Martin, 13.07.2011 12:19:25, IP: ***.***.61.96, #139430
Ahoj Hanko,
je zajimavé, jaké lidi mají při PP psychosomatické příznaky. Dušnost, bušení srdce, brnění nohou, návaly horka, studený pot atd. Ptám se proč? Představa, že vznikne někde panika (třeba při živelné katastrofě, nebo při bouračce), nevím, jesli jsou to zrovna tyhle příznaky, které normální lidi postihujou.
Ale asi ano, hlavně pak rychle někam utéct do bezpečí a dát se do klidu. Znamená to tedy, že když nas postihne PP máme běhat sprint? Často jsem nad tím přemýšlel ale zase jít běhat, když mám bušení srdce...nevím, nevím:).
A jak zvládám život? Není to lehký asi jako u Tebe. Jsem od přírody lehkomyslný a paradoxně mám asi menší příznaky než ostatní s PP. Moc si to prostě nepřipouštím a věci, co mi nedělají dobře, prostě omezuju(pobyt v metru, v davech lidí, jízda autem atd.) Jsem co nejvíce v přírodě, třeba pobyt v lese mně dělá moc dobře. Prostě chodím na vysilující tůry a to mi pomahá. Občas obejmu nějaký ten strom a věř mi, vždy mám pak pocit návalu energie:) Nikdy jsem nebyl v životě z ničeho vyhukaný, tak nejsem vyhukaný ani z PP, i když ze začátku jsem byl.
Klára, 13.07.2011 13:35:36, IP: ***.***.34.59, #139435
někdo se tu ptal na pocity horka, to k tomu nakdy také mívám, horko až neúnosné pálení. Hlavně v zádech, šálené horko a pálení jako kdybych měla uvnitř těla horký olej - poprvé jsem si skoro řákala, jestli to nemůže být infarkt..
V létě je to horší, horko tadytěm problémům moc nesvědčí.Hlavně tělo spotřebovává vív minerály a jak je nedoplním, tak je mi hůř.
Iva, 13.07.2011 20:36:40, IP: ***.***.173.19, #139467
Ahoj, tak jak jste zvládli dnešní dusno? Já se musím pochlubit, že jsem to nějak dala, ale asi to je tím, že jsem taky nikam daleko nevyrážela. Jen opět k doktoru : ), asi abych převedla myšlenky od hlavy, tak se mi z ATB rozjela mykóza. Už mám doma docela pěknou sbírku léků : ). Snažím se nemyslet na to, co se ve mě asi všechno děje, sice to moc nejde, ale asi by se tělu mělo důvěřovat, že....zvlášť když není tak staré a dobře regeneruje (doufám). U mě je blbý, že jsem naposledy klasicky stonala (vyjma PP) tak někdy na základce a pak jak něco přijde (ještě poměrně složitýho), jsem na nervy a mám pocit, že to je nepřekonatelný. Jak vy zvládáte s PP nemoci? Každopádně teď už jsem klidnější (díky meduňko..) a i noc jsem víceméně v poklidu zaspala. To jsem se zase pěkně vypsala :). Tak všem přeju hodně síly a žádné nekonstruktivní myšlenky!!!
DAJKA, 13.07.2011 23:15:27, IP: ***.***.234.218, #139482
TRPÍM PANICKOU ATAKOU LÉTA, PÁLENÍ V HLAVĚ A CELÉM TĚLE ZNÁM VELMI DOBŘE , JE TO HRUZA A HROZNĚ MĚ TO NIČÍ, UŽÍVÁM ANTIDEPRESIVA A NEUROL , POČASÍ MÁ TAKÉ VLIV NA PSYCHIKU A TOCELA DOST.AHOJKY TAKŽE PÁLENÍ PATŘÍ K PANICKÉ ATACE
Jana, 14.07.2011 8:44:07, IP: ***.***.115.39, #139515
Ahoj chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte jak působí Lexaurin na po citové stránce. mam problém, že kdykoliv vztah dospěje do fáze vážnosti ma silné úzkosti, panický strach a pocit, že partnera nemiluju a tak couvám a vztah ukončuji ikdyž mě to velmi mrzí. Nyný mám přítele jsme spolu sice čtyři roky, ale byl to vztah nevztah, takže jsem neměla pocit, že je to vážne a byla v klidu. Nyní jsme se rozhodli, že je na čase spolu bydlet a začít něco budovat ( je mi 26 let ), ale moje stavy se vrátily a já mám zase pocit, že ho nemiluju a nechci ho, užívám měsíc Seropram a zvládám ty stavy líp, jenže pořád jsou. Změna nastane, kdy si vezmu Lexaurin to potom miluju a všechno je jako dřív já jsem v pohodě a těšim se na společnou budoucnost. Jenže pořád nevím je to ten pravej miluju ho, ale moje strachy mě ničí nebo ho nemiluju a Lexaurin jen oblbne moje city? Fakt si nevim rady , přítel je úžasnej lepšího bych nenašla a chci s ním vydržet ikdybych se měla zbláznit.. ( to mi říká mozek, v emocích se teď nevyznám ). Děkuji
        Předchozí   1 .. 387388389390391392393 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.