Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

katka, 04.07.2011 9:50:54, IP: ***.***.192.49, #138601
Cau tak jak to tady čtu tak je tu dost novačku s PP ja bohužel už 11 let:(( a nebyl rok kdy by se ataky nedostavily brala jsem toho už dost nyní beru 6 prašku denně posledni mesic se to zhoršilo tak jedinna zachrana je neurol ktery stale nosim u sebe.Vím že to je všechno už zakodovany v hlavě ale ovladat to neumím nejvíc mi děla problemy bušení srdce při atace tam se sozjede tak strašny strach ze se to zhoršuje a mam pocit že ted už to opravdu nepřežiju vetšinou v tu chvíly ujíždím z domova třeba směr nemocnice ja vím že je to nesmysl ale v tu chvíly stejně delam to samé holt podvědomí astrach je mrcha:(((( rada se podělím o mé dlouholete zkušenosti s mou asi celoživotní lečbou :))) zatím se všichni pokuste tu mrchu udržet na uzdě pa
jarka, 04.07.2011 10:42:23, IP: ***.***.100.161, #138607
Docinka má pravdu, ale není to jednoduché..
já tím trpím cca 5 let a je to fakt hnus nad hnusy, takový ten strach sám o sebe. Přemýšleli jste někdy nad tím, že se bojíme něčeho co se nám ještě nestalo: třeba točí se vám hlava, máte strach z omdlení, ale stalo se vám to už někdy?? Mně je někdy tak zle, že si říkám, že skončím na psychiatrii, ale pak i když se hrozně bojím a podlamují se mi kolena si vezmu psa a snažím se jít ven ..no a když to zvládnu je mi lépe, protože ten pocit, že si člověk opraavdu uvědomí, že je to pouze v hlavě je neuvěřitelný..Já někdy mývám pocity zimnice jindy zase horka. Snažím se tomu nepodléhat, ale vždy to prostě nejde, tak třeba luštím křížovky a snažím se na to zapomenout. Obdivuji všechny, který tímto problémem trpí a drží se. Pořád jsem si říkala že nemůžu jít do práce, že to prostě nedám, že sebou někde švihnu, ale pak jsem šla, první den naprostá katastrofa, ale pak už to bylo jen lepší. Lépe jsem spala a navíc jsem ubrala prášky a držím to až do dnes, i když zrovna ted mi také není nejlépe. Prášky jsou jen berlička, vše je to o nás samotných. Když už si budete myslet, že už nemůžete, věřte tomu, že můžete...máte tu sílu, tak bojujte, nenechte tu mrchu at nad vámi zvýtězí!!!!
Lukáš, 04.07.2011 12:43:19, IP: ***.***.204.1, #138619
Ještě takový dotaz. Má někdo z vás i příznaky že mu hučí třeba v pravém uchu? Jako by člověk slyšel bušení srdce v uchu. A další věc mravenčenív hlavě? Díky.
Jarka, 04.07.2011 13:30:27, IP: ***.***.100.161, #138621
Lukáši, je to možný, také jsem to měla, poradím ti začni se zabývat něčím jiným nebo se z toho zblázníš..tohle jsem přesně dělala já, všechno četla na netu a všech se ptala. Už to nedělám a mám klid. je to normální bojíš se o sebe, chápu to, ale nikam to nevede. Chodíš do práce ? Nebo co děláš celý dny ?
Lukáš, 04.07.2011 14:02:22, IP: ***.***.204.1, #138625
No momentálně jsem od července bez práce. Jinak se taky snažím pořád něco podnikat. Chodím na šipky, skládám puzzle, luštím křížovky a chodím na procházky. Jdu se třeba podívat do města. Někdy jsi člověk myslí že se opravdu zblázní nebo že to sním už švihne. :(
hilka, 05.07.2011 8:43:09, IP: ***.***.147.146, #138679
Ahojky Ivo a všichni ostatní...když jsi nakousla fyzičku, měla bych na Vás všechny "osobní" otázku. Jak to máte se sexem? Nemáte z něho obavy právě pro ty příznaky, jako bušení srdce, rychlý tep a tak?
katka , 05.07.2011 9:20:15, IP: ***.***.192.49, #138684
Ahoj ty to maš podobny jak ja:) ja jsem taky zhubla a protože jezdim na koni a při treninkach se my rozbiší srdce azačne se mi delat spatně tak se tomu začínam vyhybat , potrebuju trenovat na zavody a nevím jak do toho:(( hrozně mě to omezuje pořad se hlidam jak magor a bojim se že se mi zase udela spatně no hruza:(((
iveta, 05.07.2011 11:25:37, IP: ***.***.151.43, #138702
Ahojky Hilko,tak ja ti odpovim za sebe ja to mam se sexem vyborny mohla bych porad:D,ale prvni pulrok me vubec nezajimal.Neni mi u toho spatne nic je mi krasne ta jak to ma byt:Dtak pa Iveta
Iva, 05.07.2011 13:48:27, IP: ***.***.173.19, #138727
No u mě to až zas taková sláva není. Když je mi hůř, tak vůbec a když líp, tak je to jak říkáš. Stejně se hlídám a pozoruju a málokdy se mi povede úplně "vypnout". Teď už je to lepší, ale pořád tam to podvědomí pracuje. Naštěstí mám zlatého přítele, který se snaží ty mé "problémy" relativně chápat. Tímto bych mu moc chtěla poděkovat, že se to se mnou snaží vydržel a ještě neutekl :D.
zzzdenka, 06.07.2011 11:48:57, IP: ***.***.213.170, #138785
Robert a AD jednú radu si užíval dlhšie ako 3 mesiace, lebo mne AD začalipôsobiť až po 3 mesiacoch?.A ja mala ešte horšie stavy jak ty.Na vysokú radšej nešla, lebo bála čo mi je a že to nezvládnem.
Lukáš, 06.07.2011 12:08:47, IP: ***.***.204.1, #138786
Čau. Už skoro 2 měsíce beru AD ale pořád to není ono. Pořád jsem takovej napnutý, čekám prostě každý ráno co se bude dít v ten den. A že jich beru teda dost. Nejlépe mi zabírá Mirtazin na noc, spím jako zabitej. Ale přes den ten Citalec moc nezabírá. Pořád k němu musím užívat Xanax, samodřejmě ten Xanax mi napsala Psychiatrička každ ráno, ale zkoušel jsem to bez něj a nejde to.
zzzdenka, 06.07.2011 13:20:36, IP: ***.***.213.170, #138789
Ja k AD dostala lexaurin 3krát denne.Takže užívala AD z tých mi bolo kus ťažko, ale lexaurin to prvé tri mesiace istil/podobné ako xanax/.Potom začala ten lexaurin vysádzať po kúsku a asi po 4 mesiacoch začala badať, že PP odchádza.Ja už mala aj ťažkú agoru a aj agora sa stratila.Takže vydrž
Lukáš, 06.07.2011 16:52:51, IP: ***.***.204.1, #138801
Četl jsem že panický atak trvá přibližně 15 minut. Já jsem někdy celý den takový přepadlý, nervozní, napnutý. Mám bolesti, nechuť k jídlu, unavenost. Přitom na sobě necítím že bych zrovna měl úzkost nebo deprese. Čím to může být?
Iva , 06.07.2011 17:50:18, IP: ***.***.191.215, #138806
Lidičky tak já se na to už asi vyprdnu. Konečně jsem se zklidnila a divný pocity celkem zvládám, tak najednou koukám zase ten flek na noze, co sem zaznamenala před měsícem. No, byl divný, tak jdu k doktoru a ona borelioza. Fakt paráda. Hlavně to mám od hmyzu, páč jsem ani klíště neměla. Takže teď jsem fakt na sebe zvědavá, jak to budu zvládat a hlavně by mě zajímalo, jestli to mám už dýl, co je z nervů a co z infekce. Příznaky jsou podobný. Naposledy co jsem brala ATB mi bylo tak nechutně blbě, že si neumím představit je brát min měsíc....No budu mít hezké slunné dny....
Lukáš, 06.07.2011 18:20:10, IP: ***.***.204.1, #138807
Ivo tak to taky dost nemilé. Stěma antibiotikami máš tak nějak pravdu. Já mám každou chvíly angínu, což jsem nikdy nemíval a pořád samý antibiotika. Já už je ani neberu, protože mi ponich taky není dobře. Jinak teď řeším dilema. Beru Xanax SR 0,5mg denně jednu tabletu. A zároveň tu mám i Xanax 1mg při SOS. Jen že to SOS bývá docela často a se furt nutím jestli jsi tu tabletu vzít nebo ne. Vím že tyhle tablety jsou návykové. Co myslíte?
        Předchozí   1 .. 384385386387388389390 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.