Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Klára pro Dědka, 23.06.2011 16:12:24, IP: ***.***.34.59, #137512
Zdravím, vy jste taky dobrej čípek, na všechno máte jednu diagnozu-chlamidye. A to ať vlezu na jakoukoli diskusi. Kdyby všechny choroby na světě byly jen o chlamydiích, to by se dalo vyléčit všechno a nebylo by nemocných... kéž by to tak bylo..!
Já je třeba mám vyloučené a přezto trpím panickou atakou. Není to tak jednoduché, jak si myslíte. Ale fajn, jako první vylučovací metodu v léčbě bych to brala. Tak hodně zdraví a žádné chlamydie :-))))
Dědek, 23.06.2011 16:19:42, IP: ***.***.209.253, #137513
milá Kláro , pokud tvoje výsledky byly menší jak 0,9 tak seš vyjímečná, studuj chlamydie D.
Lukáš, 23.06.2011 20:13:30, IP: ***.***.204.1, #137525
Zdravím. Jaké láky berete při nachlazení, horečka, bolest v krku? Nemyslím třeba antibiotika, ale léky volně v prodeji. Bojím jsi vzít třeba Paralen 500, nevím jestli by to s těma antidepresivama něco neudělalo. Díky.
Irča, 23.06.2011 22:01:30, IP: ***.***.38.66, #137534
Jo, Dědek a chlamydie, tak proč si je nevyléčíš a bude klid, budeš mít po problémech a nebudeš sem muset chodit. Ale to je fuk. Chci se jen zeptat, jestli jste někdy na PP zkusili kognitivně behaviorální terapii, já jí teď zkouším na ůzkostnou poruchu, ale na tu PP by mohla možná být super, ovládnout ty stavy na omdlení, dokázat to rozdýchat atp.
iveta, 24.06.2011 7:46:34, IP: ***.***.151.43, #137549
Ahoj Lukasi ja brala normalne panadol i paralen i ibalgin jsem mela a nic mi potom nebylo.Antibiotika sem mela za tu dobu petkrat ,ale to se mi trosku rozhazelo,ale jen tri dny.Iveta jinak k mym lekum beru jeste leky na vysoky tlak a na alergii
20anaj20, 24.06.2011 18:27:49, IP: ***.***.227.252, #137587
Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestly někdo nevíte o nějakém dobrém psychyatrovi v Brně.. Předem děkuji za odpověd..
Klára, 24.06.2011 21:48:37, IP: ***.***.48.25, #137605
Zvládt stavy panické ataky pomáhá také autogenní trénink. Učíte se postupně uvolňovat a zvládat stresové situace. Jenže to nejde ze dne na den, chce to mít dobrého fyzioterapeuta a trénovat mezi sezeními denně doma. Za delší čas se naučíte relaxovat třeba i vsedě, nemusíte ležet a tolik se na to soustředit. Napřed se trénuje vleže při relaxační hudbě doprovázené slovem. Je to dřina a pro méně učenlivé o to věrší. Mě to kdysi na čas pomohlo, ale nedostala jsem se se cvičením tak daleko. Znáte to, udělá se vám lépe a pak si na cvičení nehledáte čas a to byla chyba, že jsem přestala. Jen se donutit začít znovu. Dnešní uspěchaný svět tomu nepřidá, čas pořád není a není. Kdysi,když se relaxace povedla, šla jsem od fyzioterapeuta osvobozená od všech starostí a lehká jako peříčko, měla jsem pocit, jako bych se pořádně vyspala a bylo mi skvěle. Jo, meditace je úžasná věc na psychiku.
Iveta, 25.06.2011 8:22:56, IP: ***.***.151.43, #137633
Ahojky Klarko mas pravdu ja jsem taky chodila na autogenni trenink a bylo mi po nem fajn.mam ho i v mobilu,ale uz ho neposloucham naucila jsem se to ovladat se ,kdyz to na me prijde treba v cekarne u doktora:Dtaky si myslim,ze by se mel trenovat ja ho deal aspon jednou denne ten cas si udelam a radim to vsem to vyzkouset.Hezky den Iveta
Bára, 27.06.2011 13:03:05, IP: ***.***.24.216, #137853
Ahoj Hani,já jsem to zkoušela týden na půlce léku ale nezvládla jsem to..Teď jsem zase přešla na celý a je to zase v pohodě..já to mám tak,,když na to myslím tak dýchat nemůžu,když jsem v práci tak kolikrát nemám čas na to myslet tak je to v pohodě,,,ale jak si na to jenom vzpomenu tak se zase nemůžu nadechnout..už mě to taky strašně štve,chtěla bych se toho zbavit už na pořád ale nevím jak..každý mi říká že na to nesmím myslet,,i když na to nemyslím tak podvědomě asi ano...nevím jak to z té hlavy dostat..a vím že je to jenom v hlavě..
Lenuš, 27.06.2011 17:13:22, IP: ***.***.82.249, #137877
Ahoj všem, jen chci oznámit světu, že dnes jsem podstoupila svou první návštěvu u psychiatričky, dostala jsem svá první ad v životě a teď se těšim, až si zítra poprvé zobnu. Mám naději, že mi konečně něco pomůže a je to skvělej pocit :-) Všem, kdo váhají, jako jsem váhala já (a spousta dalších), můžu jen doporučit - nechte si pomoct!

Jinak - dostala jsem sertralin, máte s tím někdo zkušenosti? Netloustne se po něm ? :-D
zzzdenka, 27.06.2011 17:47:05, IP: ***.***.106.156, #137878
Ja berem AD, čo obsahujú sertralín.Ja pribrala, ale len kus, doktor mi odporučil pohyb, lebo mám sedavú prácu.
Irča, 27.06.2011 19:57:43, IP: ***.***.38.66, #137889
Ahojky Lenuš, gratuluju. Jen někdy se ty stavy ze začátku braní léků zhorší aby se pak zlepšily, ale je to individuální.
Martin, 28.06.2011 16:40:18, IP: ***.***.61.96, #137997
Ahoj
jsem tady nový ale PP mám deset let a je mi 37. Všímám, že drtivě tu píší ženy, mužů, jako by se PP netýkalo, nebo se spíše bojí o tom napsat. Hodně tady čtu o bušení srdce, tlaky v hlavě, závratě a vůbec příznaky infarktů, či jiných chorob srdce, migrén, apod. Lidi, nemáte-li v rodině nikoho, kdo do 30ti zemřel na infarkt nebo nebyl na operaci srdce, máte ne 99% nějakou psychickou poruchu! Já byl asi na třech EKG, pak i na echu a samozřejmě nic. Srdce jako zvon a aby ne, když v pohodě uběhnu i deset kilometrů. Prostě nebojte se zajít k psychiatrovi. Od toho tady jsou, aby Vám pomohli a díky Bohu za to, že dnešní AD zabírají o hodně víc, než v počátcích. Nejste psycha ani blázni, jen trpíte něčím, co nám zdravý člověk ani nedokáže popsat. Někdo má možná peklo po smrti, my ho máme za života. Je to depresivní ale musíme s tím nějak žít, i když to není lehké. Taky by nebylo špatný, se někdy někde setkat a pokecat si o tom. Psychiatr může být výborný ale jak touhle chorobou netrpí, nekdy nás nepochopí úplně na 100%. Jen výměna názorů, nápadů, pokecat si nám může udělat dobře. Napište prosím, co si o tom myslíte. Díky Martin
Irča, 28.06.2011 21:40:59, IP: ***.***.38.66, #138025
A vidíš, Martine, já zjistila, že polovina mých známých AD bere a jsou to samý kluci, ale faktem je, že v čekárně taky vídávám víc ženy. Taky jsem slyšela, že psychika je víc problém žen.
zuzanakur, 28.06.2011 23:44:01, IP: ***.***.102.71, #138046
ahoj, chci se zeptat jestli nekomu meraveje tvar a stahuje svalstvo na hrudi až do takoveho tlaku až v krku a roztrepuju se mu nervy až v krku, mam to ted už tri dni že mam stah nic stah nic v krku a stahnutie dychacich svalu a lapam po decu nekolik vteřin., dekuju
        Předchozí   1 .. 382383384385386387388 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.