Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

zuzanakur, 12.06.2011 12:50:37, IP: ***.***.254.108, #136287
ahoj Beruno, taky mivas až takove vnitrne vibrovani???..a stahovani svalstva???... jemine ja kyž mam tlaky v hlave tak na temenu a to pak citim mravenceni, az znecitliveni pokožky na hlave a tvari, a dusí mne, až stehuje v tem krku, hruuuza no...:(
Martina, 12.06.2011 13:11:37, IP: ***.***.207.98, #136290
Dědku a jak Suzy dopadla??
Dědek, 12.06.2011 14:55:15, IP: ***.***.209.255, #136300
tak si to přečti na starších příspěvcích
ivisek, 12.06.2011 17:08:08, IP: ***.***.33.6, #136304
Chtěla jsem se zeptat, také vám někomu přeskakuje srdce.Teď sedim u počítače a najednou z ničeho nic mi začlo docela dost přeskakovat srdce. Lekla jsem se, že mi něco je, ale už se to dobrý. Myslíte, že to patří také k PP.jsem z toha docela nervozní.
ivisek, 12.06.2011 17:50:52, IP: ***.***.33.6, #136308
Ahoj Martino já beru AD už 4 roky a stejně mám pořád ataky, zrovna teď,přeskakuje mi srdce, bolí mě u srdce hrůza. Ale ti stavy se mi zmírnily a nemám je už tak často. Musela jsem si lupnout rivotril Ale každý to má jinak, někdo se z toho dostane za rok a někomu to trvá léta.Ale mám kamarádku,která má taky PP a pomůže mi, když si můžu popovídat s někým kdo mi rozumí. Držte se.
Zdenča, 12.06.2011 19:32:01, IP: ***.***.25.97, #136311
Jaké antidepresiva zabírají na PP a agoru?Můžete mi někdo poradit?
Zdenka, 13.06.2011 11:31:03, IP: ***.***.25.97, #136386
Děkuji moc za příspěvky,já se léčím 2 roky a pořád nic.Z fronty v obchodě bych nejradši utekla,vyčerpáváme mě i menší pokec v zaměstnání.Radši se zavřu a pracuji,ale zase myslím na to,že bych si ráda popovídala,nejenom s psychologem!
Snažím se chodit na procházky,mezi lidi.Nevidím,ale obrat k lepšímu.Po dvou letech léčby,mám problém dojít z práce domů,nechci nikoho potkat.Depresi nemám,v tom směru jsem v pohodě.
Martina, 13.06.2011 13:38:05, IP: ***.***.207.98, #136404
I já děkuji za příspěvky.Nezbývá nám nic jinýho než všechno překonávat,je to smutný ze vším takhle bojovat,ale nic jinýho nám nezbývá pokud nechcem zkončit zavření doma jak psala Zdenka.
Ivy ty jsi šikovná že jsi to zvládla,můžu se zeptat když jsi zvýšila z půlky na celou,za jak dlouho jdi začla pociťovat změnu.Já teď zvýšila z 10 na 15,ale cítím se spíš hůř:-(.Tak nevím jestli to tak má být.
Kači a ty bereš Ad celou dobu v kuse těch 11 let??
Já teď beru po druhé,předtím asi 2,5 roku,2 roky jsem byla v klidu a teď 2 měsíce .A zatím nic moc,je to lepší,pak zas horší a pořád dokola.Beru esoprex a k tomu neurol,ten si dávám jak kdy.měla jsem třeba i 14 ti denní pauzy,pak třeba po týdnu.Ale zatím ho teda pořád potřebuju.-(.
ivisek, 13.06.2011 16:26:14, IP: ***.***.33.6, #136416
Já si myslím, že když se zvyšují AD, tak ti může být špatně než si tělo zvykne.Pak by se to mělo zlepšit.Mě PP taky dost komplikuje život, kůli PP jsem přišla i o práci, která mě bavila a teď žádnou nemůžu najít. Nemůžu se jít někam bavit, vadí mi hluk a musím chodit i pravidelně spát, protože mám problém i se spánkem, ale beru trittico, tak zatím spím dobře. Já jsem se chtěla zbavit rivotrilu už jsem brala jen čtvrtku ráno, ale zase se ukázala ta mrcha a beru půlku. A to horko mi taky vadí, spíš dusno, ale když jsem u vody tak se schladím a je to v pohodě. Teď děláme koupelnu, bordelu jak v tanku, tak se modlím, aby mě bylo dobře, abych to mohla vše uklidit.Tak se držte TA MRCHA NÁS NESMÍ PŘEKONAT!
Iva, 13.06.2011 18:36:28, IP: ***.***.71.180, #136470
Ahoj, za těch 5 let jsem snižovala a zvyšovala dávku několikrát. Vždy max na jeden na den. Ale nevím, mě přijde, že mám AD jen pro klid duše. Když už je mi nejhůř a nemám sílu dál, zvýším, to asi zafunguje ihned spíš jako podvědomá úleva a něco se ve mě zlomí a já zoufalá ze své neschopnosti začnu víc trénovat dýchání a relaxaci, cvičit a překonávat se. Pomalu ale přeci. Vždy si v takových dnech píšu večer své pokroky a vše co jsem ustála (že jsem došla i přes drobné zádrhele v horku na nákup, plavala, uklidila dům apod..) to člověka povzbudí. Také jsem si z netu stáhla a vytiskla příručku od Práška - Panická porucha a jak ji zvládat. Mám ji vytisklou v mini velikosti a nosím ji často sebou. Vždy když to na mě leze, začnu si ji číst. Skvěle probere do reality. V Itálii jsem si ji často četla na pláži :). No a když tohle všechno začnu hned aplikovat většinou se to do 14 dnů pomalu zlepším a do měsíce je mi fajn. Pak ale zas zlenivím, zapomenu na prevenci a dál to znáte....
katka, 13.06.2011 19:17:21, IP: ***.***.81.224, #136471
Ahoj AD beru 11 let a neurol jen když my je blbě a ted to období mám tak denně
Martina, 14.06.2011 8:31:56, IP: ***.***.207.98, #136509
Ivísku a za jak dlouho myslíš že přinde zlepšení po tom navýšení.Já to mám dneska 6 den a jako je mi opět zle hned po ránu.a to jsem byla už 4 x na wc(průjem).tak nevím jestli nervy nebo požití včerejších třešní:-).Dnes mě i pálí po těle a chytá mě úzkost a tyhle stavy jsem mívala na začátku léčby.Bojím se aby mi léky vůbec někdy zabraly.Jaktože jsi přišla o práci?byla jsi na nemocenské?Jak dlouho?A jak dlouho jsi bez práce?
Denisa, 14.06.2011 9:02:31, IP: ***.***.120.1, #136514
Ahoj,
ráda bych se s Vámi podělila o své zkušenosti. Stres, nejistota, vysoké nároky během studia a práce, špatné vztahy, život ve velkém městě, alkohol a večírky. To vše mne dovedlo tam kam Vás, k antidepresivům, panickým poruchám atd.
takže jsem se za a) odstěhovala z Prahy do zeleně a klidu b) pořídila si spolehlivého manžela roodinného typu c) vykaašlala se na vejšku - stejně už to byla moje třetí c) začala sportovat a pracovat na zahradě d) přestala kalit e) vyřešila všechny rodinné spory f) nasadila zdravou životosprávu a potravinnové doplnky g) uspořádala si věci finanční a světe div se, antidepresiva a podobný jedy se podařilo vysadit. Důležití jsou i přátele, spořádanost a řád. Prostě jsem odstranila zdroje stresu a i když mám roční dítě, což trochu stres je, ale spíš radost, tak prožívám jedno ze svých nejkrásnějších období, nádherná příroda mě neskutečně nabíjí. Co se týče peněz, jsem na mateřské, ale naučila jsem se šetřit, a opravdu vyjdu s minimem, což se Vám ve mměstě nepodaří. Ještě jedna rada, řada léků má jako vedlejší účinky právě ony záchvaty úzkosti (řekla bych že je zhoršují hodně hypnogen, lexaurin a podobné sraččky). Neberte to! Taky mi pomohla dost joga, jedna hodina a cítím se jak znovuzrozená. Kdo bude mít zájem, poradím podrbněji, hodně štěstí, Denisa
Olča, 14.06.2011 15:50:31, IP: ***.***.107.102, #136572
Dobrý den spolubojovníci,PP je opravdu mrcha zrádná.Já s ní bojuji už 8 let a pořád je to nerozhodně.Zažívala jsem stejné stavy jako vy.Omdlím a lidi na mě budou koukat,určitě se chovám divně a všichni to na mě vidí,určitě mě jednou moje děti najdou mrtvou ap.Věřte,neni to príjemné,ale postupně za ta léta jsem se s tím naučila žít i když léky budu brát až do konce života.Hodně mi pomohl pobyt na psychiatrii a dlouhodobý pobyt v léčebně.Všem vám přeji hodně sil.
Katka, 14.06.2011 17:33:24, IP: ***.***.89.246, #136578
Ahoj Tak dnes u psychiatra zas my neni dobře už mam druhy neurol hrozně to u mě kolísá bušení na zvraceni a třes pocení a hlavně pocit že to nevydržím, tak mi dnes doktor navrhl KBT ale to bych musela byt 14 dnu v Praze a to si nák neumim představit mate někdo zkušenosti s KBT metodou ? prý ji provádí pan Praško od ktereho mimo jiné mám přečtené všechny knihy. Zatím se mějte hezky bez tý mrchy
        Předchozí   1 .. 379380381382383384385 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.