Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Klára, 03.06.2011 21:51:16, IP: ***.***.84.230, #135767
Já vždy léto měla ráda, ale co se mi rozjela PP, tak mi vedra nedělají dobře. Mám pocit na omdlení. A jak píšete, když slyším, že budou vedra už předem z toho mám strach. A raději tam ani moc nelezu. Až odpol. když se trochu ochladí a nebo k našim na zahradu k bazénu, ten osvěží. Vedro a dusno, to není teď vůbec pro mě. V autě mám pocit, že to se mnou švihne a venku taky. Jsem jako ty, těším se na bouřky a déšť. A ještě mám jeden problém a na to bych se vás všech také ráda zeptala. Když jdu na cvičení, které je hodně frekvenční a rozjede se mi tepovka, tak se mi taky dělá na omdlení. Je to od té doby co mám PP. Máte to také někdo? Teď na cvíčení nechci chodit, přitom jsem ho vždy měla tak ráda.
iveta, 04.06.2011 8:42:12, IP: ***.***.151.43, #135787
Ahoj Lucko ja rivotril beru a nic mi to nedela,ale pomaha pri uzkosti a rychle zabira,tak si vem jen pulku tabletky ja ji taky tak beru a nekdy lupnu celej,ale neboj se ho.Iveta
Vendula, 04.06.2011 10:18:16, IP: ***.***.153.69, #135796
Klarko, mam taky takove problemy. Kdyz treba bezim, nebo cvicim, tak ten tep vice vnimam.A je mi na omdleni..ale neboj, na to neumreme. :) ale je to hodne neprijemne.Ted menim AD, takze ted necvicim, jsem trosku vic unavena :) ale zase zacnu... Mejte krasny den :)
JANINA, 05.06.2011 19:39:54, IP: ***.***.21.1, #135847
ty vedra mě opravdu zničí,dnes mi je příšerně,zkolabovala jsem a jsem mimo celý odpoledne,celá se klepu a motá se mi palice jak na kolotoči,Ty vedra nenávidím,sotva jsem je ustála když jsem PP neměla a ted to je stokrat horší.Bojím se jít i ven a pořád sebou tahám vodu a neurol,je to příšerný v paneláku máme jako v líhni a není kam utéct.no mám opravdu srašný strach z léta to ani nevylezu ven,nedovedla bych si představit jít do práce,ještě,že jsem na MD a doma.
Vendula, 05.06.2011 21:00:02, IP: ***.***.153.249, #135854
Ahojte, jo ty vedra jsou uplne hrozne...porad cekam na nejaky ten dest a ten nikde :( Ven chodim tak max. s pejsanama a honem domu...Jani, to jsi doma na MD a nechodis z mimcem ven? :) je to hrozne....taky porad jenom piju...
JANINA, 05.06.2011 22:51:20, IP: ***.***.21.1, #135859
no mimčo toho má taky plné zoubky,je chudinka celej z toho otrávenej,ale má velkýho bráchu a ten sním je pořád na procházkách,tak aspon o to mám postaráno,jinak nevím jak bych vůbec fungovala.Manžel ten mi taky moc pomahá a ještě že máme auto,jinak bych to opravdu nezvládla.Bojím se někam jít,mám motanice jako blázen a dnes to bušení a zrovna mi nešel měřič tlaku,došli baterie to bych se asi divila kolik bych tlak měla.no čekám pořád na déšt,ale tady opravdu nepršelo ani nepamatuji ach jo.
Lada, 05.06.2011 23:18:38, IP: ***.***.210.254, #135860
Ahoj, nedávno jsem konečně zjistil příčinu mích stvu a jedná se o panickou poruchu. Dostal jsem na to Elicea 10 mg a Grandaxin, ale problém je v tom, jak jsem si poprvé vzal Eliceu tak se mi udělalo špatně a navíc si myslím že jsem si ten stav v hlavě nakonec ještě zveličil, ale to nemužu říct objektivně. A podruhé jsem se neopovážil si jí vzít. Doktor mi řekl ať jí začnu brát znovu, třeba po čtvrtce, ale mám jakejsi blok. Nemá někdo zkušenost jak se stím vypořádat. Díky
iveta, 06.06.2011 7:33:30, IP: ***.***.151.43, #135863
Ahojky Lado.ja pred rokem dostala zoloft,tak jsem si ho vyzvedla precetla vedlejsi ucinky a nevzala si ho,protoze jsem se bala.Tak jsem skoncila na psycjiatrii a tam jsem dostavala leky ,abych byla pod kontrolou a to jsem zobala a nevadilo mi to,protoze tam byl nekdo kdo mi muze pomoct.Jinak jsem tam byla 16 dni a pak jsem domu vyfasla leky a uz se jich nebala.Ted jsem dostala nove a tyden mi bylo spatne,ale zvladla jsem to a je mi fajn.tak si to ber po pulce a uvidis,kazdemu je spatne prvnich par tydnu nez si telo zvykne.Ten blok je jen v tvoji hlave ,tak se neboj a jdi do toho hlavne na tu nemoc nemysli delej neco .fakt to pomaha zamestnavat mozek.Tak drzim palce ja to mam od minuleho rijna a az ted je mi fajn.pa Iveta
ivisek, 06.06.2011 10:53:30, IP: ***.***.33.6, #135871
Kláro, mám taky problémy jako ty.Teď od června se mi taky zhoršila pp. Také jsem chodila cvičit, baví mě to, ale když je takový dusno je mi blbě. Motání hlavy, pocit na omdlení a na zvracení Hrůza.Taky jsem přestala cvičit mám to samí jako ty, čekám až bude chladněji.Dneska jsem měla v plánu jít cvičit, ale zas mě to přepadlo. Asi se na to přes léto vykašlu a začnu až v září. Minule my bylo na omdlení v obchodě, ale vydejchala jsem to.Ale stejně mi pak druhý den není nějak zvlášť dobře. Také to tak máte, že když máte ataku, tak vám je pak dva dny na nic?
Lucka, 06.06.2011 12:39:39, IP: ***.***.107.253, #135876
Mám to taky,nejsem pak schopna vyjít z bytu.Někdy se to drží den,někdy dva.Holky a to se vám zhoršuje i při AD?Já je beru 4 dny,tak jsem v tomto úplný nováček,tak omluvte blbý dotaz
Martina, 06.06.2011 13:08:27, IP: ***.***.207.98, #135877
Tak nevím co se dneska děje,ale od rána mi je taky divno,jakoby se o mě pokoušela celou dobu ataka.Začlo to bolením hlavy,ale ta mě už bolí od včerejška večera a tak sem si asi něco podvědomně přivolala,protože chvílema jsem fakt myslela že sebou švihnu.Teď je to lepší,ale pořád nic moc:-(.Tlak na hrudi,třepání,mírný točení hlavy,návaly.Měnila jsem minulý týden antikoncepci,tak doufám,že to nemůže být i nějak z toho.A i u nás dnes jezdí sanitky jak šílený,tak to mi moc nepřidává:-(.Mějte se hezky a držte se všichni.pa
ivisek, 06.06.2011 20:13:13, IP: ***.***.33.6, #135895
Já mám PP už 4roky a pořád je to nahoru a dolu a to beru AD 60mg citalonu a na večer 75trittica. Mám třeba 2 měsíce klid a pak zase na mě leze ta mrcha a tak to je pořád do kola. Už strácím naději, že se tý mrchy nějkdy zbavím, ale budu věřit. Každý to má jinak, někdo se s tím vyrovnává hůř někdo líp.Já jsem kůli PPpřestala brát i antikoncepci. Ale když mi nanic,tak si říkám, že někdo je na tom hůř.Holky držte se, všem držím palečky.
Martina, 07.06.2011 12:42:16, IP: ***.***.207.98, #135926
Myslíte že může mít PP i vliv na antokoncepci.Minulý týden jsem měnila z jedné injekce na jinou injekci a teď je mi dva dny nic moc.Mám i návaly,ty jsem nemívala,dneska i úzkost.Byla jsem zrovna dneska u psych.na kontrole a ten mi řekl,že to tím určitě může být.Tak mám prý počkat a uvidíse,že kdyžtak mám zpět přejít na tu co jsem měla.Jenže to by bylo možné zase až za 3 měséce.Tak snad se clou tu dobu nebudu nějak výrazně trápit.Navýšil mi Ad o půlu.že by to mělo pomoc,mám po celou dobu i chvění v těle,tak i proto mi je zvýšil.Tak snad to zabere a nebude ještě hůř.Pěkný den všem.
Petr, 07.06.2011 22:21:39, IP: ***.***.97.130, #135951
Ahoj, je mi 21 a na začátku roku jsem začal mít takový pocity na omdlení, jako bych byl mimo, většinou to trvalo maximálně hodinu, pak se to postupně změnilo do pocitu, že mi přeskakuje srdce nebo byl jsem na procházce a najednou jsem mi zvednul tep a začal jsem mít strach, že umřu. Nejdřív jsem byl na pohotovosti, kde mi udělali EKG, vzali krev, atd. jediny co jsem měl byl vysoká tlak a teplota. Byla mi doporučena psychiatrie. Na psychiatrii jsem se vypovídal a dostal jsem Arketis 20, který beru týden. Přidal se mi pocit že mi pálí na hrudníku nad srdcem a dnes mam ještě pocit, jako bych měl unavené srdce. Dřív mi na to zabíral lexaurin, ale dnes jsem měl v poledne půlku po 5 hodinach dalsi a v podstate se to nezlepsilo. Zacalo mi to rano kdyz jsem jel na kole, tam jsem myslel, ze dostanu infarkt. Chtěl bych se zeptat, zda je tohle normální nebo zda bych měl ještě vyhledávat lékaře přes srdce?
Všem moc děkuji za odpověď
natalie, 07.06.2011 23:27:07, IP: ***.***.156.1, #135952
ahoj vsichni..tak jsem byla vcera konecne u psych. a napsala mi citalon, tak jsem zvedava jak na me bude pusobit. na spani mi napsala kventiax a na stavy pri potrebe neurol. i kdyz me prijde jakoby me pomalu ty stavy opousteli a vubec se mi do toho citalonu nechce.jenze pak si vzpomenu ze za 4 tydny jedu na maledivy a na ty se zae necitim a rikam si ze ten citalon musim brat abych tam byla v pohode...no chci se vas zeptat ..mam do tech prasku jit?jsem strasne nerozhodnej typ...a jelikoz mi je posledni tejden docela dobre- skoro si prijdu az normalni tak prave proto mam dilema:/dekuji za nazory..vsem hodne zdaru...Natalie...
ps. zdravim ivet- matu rita zatim na vyznamenani..jeste cekam na vysledky z pisemnych:)))
        Předchozí   1 .. 377378379380381382383 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.