Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

iveta, 08.06.2011 7:29:49, IP: ***.***.151.43, #135969
Ahoj Natalko nejprve ti gratuluji k maturite a pisemne urcite taky das.jinak jestli si byla u dr.Vonaskovy tak ona vi co ti ma dat v tomhle je dobra kazdy si ji chvali ja k ni taky chodim moje rada je jdi do toho muze ti byt obre a pak najednou sup,tahle nemoc je svine uderi,kdyz to necekas.to je muj nazor zatim pa Iveta
Vendula, 08.06.2011 10:46:04, IP: ***.***.139.210, #135983
Ahojte vsichni...Natalko: byt Tebou zacnu s temi leky hned, cim drive se to podchyti, tim lip...ja si take rikala, ze mi je dobre, ze je asi nepotrebuji a pak sup a zacalo se to zniceho nic zhorsovat. :( Ted jsem dopadla tak, ze jsem brala 3tydny Citalon...ten mi napsal obvodak, ale kdyz jsem sla k psychiatricce, tak ta mi rekla, ze by mi lepe zabral na me problemy Paroxetin.Beru ho od patku, zatim jenom ctvrtku prasku, ale uz si dam asi celou.Jenom me dnes v noci vzbudila hrozna krec v noze a necitila jsem ji....to same se stalo z druhou nohou rano, jak jsem se probudila. Nemohla jsem tak 15min vylezt z postele. :( Stalo se vam nekomu neco podobneho, ze nebyl schopny fungovat? Jako je to des...nez ty prasky zaberou, musime trpet :( a taky mam hroznou uzkost na hrudi :( ach jo....snad to nejak dam. Jinak Naty taky blahopreji k mature....sikulka :) a uzij si dovolenou a opatruj se. Mejte co nejlepe straveny den :)
natalie, 08.06.2011 11:59:12, IP: ***.***.156.1, #135991
ahoj holky,dekuju ....az se divim, ze jsem tu maturitu zvladla, protoze v te dobe to byl asi nejhorsi mesic myho zivota co se tyce pp a jeste jsem maturovala..jinak ivet chodim k vonaskovy,je hodna a kdyz jsem ji rikala ze me ceka dovolena, tak mi prave napsala vic toho neurolu a tech leku.citalon uz mam v sobe, tak jsme na to zvedava.jinak na dovcu se tesim tak snad to bude vse v pohode, jeste kdyz to vi jenom mamka....tam na me tata bude koukat jak na blazna a hlavne si bude myslet ze jsem snad sfetovana a ja budu mit v sobe tri neuroly:D....jenze ja proste nevim jak mu to mam rict...chlapovi proste...mi rekne vzdyt jsi normalni co delas:/..no nic nejak to budu muset vymyslet....jinak co vy holky jedete na dovcu?:))mejte se krasne..Natalie
iveta, 08.06.2011 19:13:35, IP: ***.***.151.43, #136028
Natalko,ja bych to tatkovi normalne rekla a vysvetlila a ala mu o te nemoci neco precist.je to tvuj tatka tak to pochopi vubec se za to nestyd.Ja letos na dovcu nejedu netroufam si jed k mori mozna jen tady.tak ber leky mozna ti par dni nebude dobre,ale prejde to neboj.tak pa iveta
Lukáš, 08.06.2011 19:45:27, IP: ***.***.204.1, #136031
Zdravím. Může mi někdo doporučit jaký prášek jsi vzít na bolesti? Bojím se si vzít třeba Ibalgin, protože nevím co to udělá s prášky na depresi a úzkost. JInak beru Mirtazen oro 45mg a Xanax SR 0,5mg. Díky.
maky, 08.06.2011 21:52:40, IP: ***.***.52.253, #136042
Zdravím všechny. Jak tady čtu příspěvky, tak si říkám, že nevím teda co mi je, ale dle lékařů to začne stavem hyperventilační tetanie a skončí úplným "zaseknutím" organismu. Mívám občas depresivní stavy, léky jsem brala od svých 15 let. Teď je mi 33. Moje psychitrička jenom mluvila a měnila mi léky- stejně to nikam nevedlo. Jen jsem byla pořád ospalá a vyčerpaná. Radši mi měla doporučit nějakou tradiční medicínu nebo meditační techniky. Vyzkoušela jsem REIKI a bylo to úžasné. Léky nepotřebuju už 6 let. Snažím se víc relaxovat, udělat si chvilku jenom pro sebe a občas mě přepadne taková úzkost. Hlavně když se dívám na zprávy, a vůbec dnešní doba je hnusná. Uspěchaná, samý stres a pak máme být vklidu? Svou panickou ataku jsem si vypěstovala díky dráždivému tračníku. Ale není to jen třas, neklid, apod. Většinou to skončí tak, že musí manžel zavolat záchranku, protože mi stoupne krevní tlak, srdce mi chce vyskočit z hrudníku. Tělo se mi dostane do křeče, nemůžu mluvit, ani se hnout, zkřiví se mi ruce, nohy, prsty, obličej a tohle všechno trvá tak 15 minut, ale povolí to všechno až mi dají nějakou infuzi. Už to mám spočítané, zatím stihly přijet vždy do 6 minut. Nedokážu si představit, v tomto stavu setrvat déle. Už tak je to jako věčnost, kdyč počítáte každou vteřinu a těšíte se až je uslyšíte houkat. Strašný pocit. Za to díky, že je máme a že jsou takový rychlý. Od té doby beru léky na srdce a vysoký krevní tlak. Takže radím všem - snažte se trošku zvolnit tempo a zbytečně nestresovat. ŽIJEME JEN JEDNOU!!!
Lukáš, 09.06.2011 14:34:07, IP: ***.***.204.1, #136081
Tak mně dnes napadla silná deprese. Normálně jsem doma chodil jako tělo bez duše. Hrozné bolesti, mezi lopatkama, pod levém podpaždí. Něco hrozného. Někdy jsi myslím že u na to prostě už nemám sílu. :(
Míla, 09.06.2011 15:09:23, IP: ***.***.25.97, #136082
Tak to máme podobné,nic mě nebaví,šílená bolest krční páteře.
JANINA, 09.06.2011 18:34:45, IP: ***.***.21.1, #136096
ta PP je od páteře hlavně od krční to mi řekl neurolog,já se s páteří léčím už asi dvacet let,ale co mám PP tak to je opravdu stašné.hlavně včera a dnes,špatně se mi dýchá a jsem celá rozhozená,jen zobu neurol a ten už mi ani moc nezabere.AD mám tady,ale nevezmu je ani za nic na světě dal mi je obvodní doktor a neurolog řekl at je neberu,že je to po nich někdy ještě horší.a opravdu mě nedělali dobře bylo mi stokrát hůře.
Chris, 10.06.2011 17:33:24, IP: ***.***.69.83, #136161
Milí přátelé, takže jak vidím, mravenčení a tlaky v hlavě jsou normální u PP? Zrovna se tu už týden třesu, že mám mrtvici. Všichni pořád tvrdí, že je to psychosomatické a určitě je, když ale ve mně ten červíček pochybností pořád hlodá... Na neurologii mě poslali na EEg, ale až za 14 dní, prý má sestra dovolenou, do té dobyby uschnu strachy :-( Jinak já to zatím jakž takž zvládám s homeopatikem Sédatif, berou se 3krát denně dva a nemá to vedlejší účinky. V pondělí ale mířím na konzultaci k psycholožce, snad se mnou situaci rozebere a něco poradí. Vám všem přeju hodně síly k překonání tohoto nepříjemného problému...:-)
zuzanakur, 10.06.2011 21:12:25, IP: ***.***.93.110, #136174
ahoj Chris, jakove mravenčení maš na mysli???...i treba v tvari???... a jak dlouho ti to trva???... ja to mam i celej den, takove to vnitrni vibrovani, mravenceni, i v tvari a hlave...blee
feeddyemuse, 11.06.2011 4:48:55, IP: ***.***.59.234, #136183
dobry start
beruna, 11.06.2011 16:55:37, IP: ***.***.216.139, #136234
Ahoj mám to taky , krom všech tvých příznaků mě u toho šíleně pálí na hrudi , lezou mi mravenci v celým těle , je mi na zvracení , krevní tlak lítá nahoru , srdce přeskakuje (extrasystoly). někdy si říkám ,,,tak jooo,,,aŤ to se mnou sekne a je konec , někdy ty stavy mám celý den a pak že ataka trvá krátce .taky bolení hlavy , návaly horka , no je to šílený , beru už díky tomu léky na snížení krevního tlaku a bušení srdce, jinak mám citalek , rivotril , neurol.
Martina, 12.06.2011 9:50:36, IP: ***.***.207.98, #136268
ahoj Beruno,jak dlouho už citalec bereš??Já mám teď dva měsíce esoprex a nekdy mě ty stavy taky držijou celej den.Akorát ty tlaky v hlavě a návaly horka mi začly právě až teď ,dřív sem to vůbecneměla:-(.Tak jsem čekala že po dvou měsících na tom budu spíše líp a ono zase něco
Můžu se zeptat těch co berou Ad už déle,kdy se ty stavy asi konečně ustálý??Díky moc.
Dědek, 12.06.2011 10:12:01, IP: ***.***.209.255, #136272
Martina, léč si chlamydie pneu.nebo dopadneš jako suzy
        Předchozí   1 .. 378379380381382383384 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.