Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Lenuš, 19.05.2011 15:37:18, IP: ***.***.82.249, #134630
U mě to začalo loni v srpnu. Od té doby se pořád pozoruju, poslouchám srdce, je to vážně psycho... Je hrozný, jak se může psychika člověka zbláznit a ovlivňovat celkový zdraví...
Vendula, 19.05.2011 16:52:24, IP: ***.***.144.168, #134636
Jo Lenus, to mas neprostou pravdu... ale nejsme v tom sami, je nas takovych vic, nez si umime predstavit...taky to tak mam, ze si merim tep a tak...taky jsem si rikala,zda jsem normalni ;)
suzyC4, 19.05.2011 17:27:55, IP: ***.***.109.147, #134640
jo i vam tak buší srdce až v krku???...nekdy že jen ležite vtsanete a už ho mate v krku???..mne moc ja nevim jak mam fungovat a jeste ted když je vom tak horko, ja teplo nemohu..:(
Jitule, 19.05.2011 17:54:12, IP: ***.***.220.40, #134641
Moc prosím o radu - mám za sebou již 3 epizody deprese-léčené doma.Vždy jsem zažívala taková muka,říkám tomu chemoterapie,strašné úzkosti, panika, strach ze smrti,nezájem o cokoliv, brzké ranní buzení s křečemi v nohách, neklid v nohách. Vždy jsem to nějak přežila, ale stále beru antidepresiva -anafranil a rivotril.Deprese s panickou poruchou mně vyvolaly vždy zásadní změny v životě, ztráta zaměstnání, smrt otce. Teď jsem byla 10 let bez problémů. Ale znovu jsem přišla po padesátce o práci. 1 měsíc jsem zvládala dobře, dokonce jsem si vychutnávala ten klid. Ale ta mrcha se přeci jenom ozvala, lékař mně předepsal jiná antidepresiva, stal se zhoršil, tak mně pouze zvýšil původní 1 Rivotril denně a 2 anafranily na noc. Je to teprve týden, stále je mně hrozně, bojím se, že už se z toho nedostanu.Kdyby alespoň nebyly ty panické stavy k tomu a ta vyslovená beznaděj. Najde se, prosím, někdo, kdo mně napíše, že také tak trpí, nebo trpěl, a dostal se z toho?
natalie, 19.05.2011 20:15:15, IP: ***.***.156.1, #134645
ahoj vsichni...chtela bych se zeptat bude se mi po lexaurinu lepe usinat? teprve pujdu k psychiatrovi a toto mi napsal jen obvodak abych t do te doby vydrzela, ale jeste jsem si ho nevzala protoze mi pp dala na par dni pokoj- ovsem ted se to vratilo:/ tak jestli me to uklidni tak jak si myslim- ze budu sjeta..pomalu mluvit..pomalu chodit..pomalu vnimat:Dtak bych mohla hned vytuhnout...ale radsi se ptam..protoze po nem chci sahnout za chvili a musim se jeste naucit tri otazky:))diky Natalie
JANINA, 19.05.2011 23:54:57, IP: ***.***.21.1, #134656
Natalie,brala jsem neurol a ted mám ten lexaurin a opravdu je dobrý uklidnil mě a cítila jsem se dobře,ale šla jsem ven tak jsem spát nemohla,ale chtělo se mi spát.Jinak bych řekla,že sem se špatně necítila a to jsem měla sebou tři děti a vnímala jsem je až moc dobře,hodně mi pomáhá třezalkový čaj piji ho pravidelně 2xdenně a je to fajn i před spaním,to ani nic na spaní brát nemusím,ale chvíli to trvalo než začal učinkovat,ale je chutný a opravdu bezva.AD neberu,bylo mi po nich strašně špatně a měla jsem i šok a děsnou klepanici,chci to zvládnout bez nich a doufám,že se to podaří,držím ti palce.
monca, 20.05.2011 0:53:53, IP: ***.***.253.141, #134659
ahoj Natalko,nemusis se vubec bat toho Lexaurinu,uklidni te a budes citit dobre..ja jsem take bez antidepresiv,ale obcas si musim vzit neco na uklidneni..byla jsem take obednana u lekare,ale otehotnela jsem,tak zadne prasky nemuzu brat,teda alespon si to myslim..jinak Hani jak se dari tobe??dlouho jsem tady nebyla..dobrou noc vsem
Irča, 20.05.2011 12:59:01, IP: ***.***.63.232, #134690
Tak tady koukám, tahle diskuse jede. Já mám pěknou žaludeční neurozu. Jinak k těm, co píší, že měli z antidepresiv pěkné klepanice, tak ono se to pak spraví. Trvá to cca měsíc a přestanou. Znám to, už jsem nasazovala třikrát, já po nich žádné klepanice nemám, jen mám asi nesprávná, nemám žádné vedlejší účinky, ale taky žádné pozitinví účinky, prostě nedělá to se mnou nic. Je to jako bych pila vodu.Jinak pro ty těhotné vězte, že se antidepresiva, je-li to nutné-můj případ, dají brát jak v těhotenství, tak při kojení. To už mám vše za sebou s léky. Co se nesmí brát pravidelně jsou Lexauriny, Oxazepamy, Neuroly a Rivotrily a pokud možno ani Diazepamy, jsou to látky na které vzniká na rozdíl od antidepresiv návyk a pak by to dítě mohlo mít abstinenční příznaky jako u drog či alkoholu. Ale i tak je někdy doktoři na krátkou dobu předepíší i v těhu, jsem slyšela, pokud nechtějí, aby matka psychicky kolabovala.Jinak jsem odstavila a malý žádné příznaky neměl, ani při kojení ani při odstavení, takže žádnou paniku. Hezky řečeno, pro tuhle diskusi, že:-)?
natalie, 20.05.2011 13:50:37, IP: ***.***.156.1, #134693
diky holky....nakonec jsem nesla spat vubec a ponorila jsem se tak do uceni ze jsem to zvladla bez nej no...:))caje na me vubec nepusobi...ani trosku..jeste tri dny nonstop a pak maturita a pak mam konecne volno...:))tak se mejte hezky...ja se urcite zase na neco zeptam:D:)N.
natalie, 20.05.2011 17:17:36, IP: ***.***.156.1, #134706
hanka: diky moc..snad to zvladnu..sice mi na vikend zbyva jeste 20 otazek :Dale to dam...a pak uvidim zda pri me bude stat stesti u maturity..-snad jednou v zivote by mohlo:(:)tak se drz...:))dam vedet jak jsem dopadla...
iveta, 20.05.2011 17:49:54, IP: ***.***.151.43, #134715
Dkuji Hani dneska jsem byla na psychiatrii tak mi to jeste navysila tak mam rano a v poledne elify a na kontrolu jdu az 29.cervence.rikala,ze to zkusime.doted jsem chodila po mesici.Natalko tobe dzim palce zvladnes to drzim palce.Holky drzte se zvladneme to jsme zensky:D
monca, 21.05.2011 0:19:58, IP: ***.***.122.120, #134734
ahoj Irco,no ja prave tehotna jsem..ad neberu,hodne se mi ty stavy zlepsili jak jsem otehotnela,ale obcas me to chytne..ale tak jednou za mesic,tak si vezmu pulku lexaurinu..jinak pravidelne ho neberu,jsem ve tretim mesici a prasek jsem mela za celou dobu jen dvakrat a jeste jen po pulce..tak snad to takhle nemuze uskodit.Snazim se ty stavy ovladat sama a zatim se dari,kdyby mi ale bylo hodne zle,tak bych k lekari sla,urcite maji neco pro tehulky:-)) hur mi byva,kdyz musim zustat sama doma,to se mi hned zacnou potit ruce a jsem takova nervozni,ale atak neprijde..
Monca, 21.05.2011 0:24:32, IP: ***.***.122.120, #134735
Hani,jsem ve tretim mesici..zatim vse zvladam bez vetsich obtizi..ale to vis,neni to ono..jinak mam hrozny strach z porodu,asi to dela ta panicka poruchu..staci mi jen,jak nekdo vypravi jak porod probiha a uz zacinam byt nervozni..a to jsem nikdy z niceho strach nemela,proste hruza ted..
iveta, 21.05.2011 8:40:43, IP: ***.***.151.43, #134741
Ahoj Monco prosim te na porod nemysli,az to prijde ,tak to prijde,ven mimco musi:Dporod bude ok prezily jsme ho vsichni,tak se neboj.Drzim ti palce a nenech si o porodu vypravet ju?tak pa pisni kdy mas termin pa Iveta
Irča, 21.05.2011 10:27:16, IP: ***.***.63.232, #134748
Tak to jsi dobrá, že to v těhu zvládáš bez léků, ale fakt prý je, že se to prý v těhu lepší, říkala mi to alespoň doktorka, tak nevím. Já léky brala v obou těhotenstvích a já teda nerodila, měla jsem dva císaře, ovšem to nesouviselo s psychikou, ale malá měla nějaké špatné monitory, takže mi udělali císaře a malý byl gigant a už se bály po prvním císaři, abych se jim netrhla, ale dnes to není žádný problém, ten císař je v podstatě rutina. Ŕíkali, že kdybych chtěla klidně i tři děti, udělají tři císaře, prý v tom problém není. Já se taky porodu nebála. Já to brala tak, že až to přijde, tak to přijde a hotovo. Faktem ale je, že já ataky nemám, zatím, doufám, že se k nim nedopracuju, spíš, takové ty celodenní úzkosti a melancholické až depresivní nálady. Ono je ale otázka, co je horší, že jo? Nicméně život je boj a člověk musí bojovat.
        Předchozí   1 .. 374375376377378379380 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.