Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

zzzdenka, 19.05.2011 7:38:09, IP: ***.***.20.128, #134584
Petr. Samozrejme aj po drogách.po alkohole, po káve, po marihuane.
suzyC4, 19.05.2011 10:21:46, IP: ***.***.178.194, #134593
Petr áno, rozhodne ano, mam silne podezrení žei proto dostala a je o to silnejší, tak pozor na to
Vendula, 19.05.2011 11:33:38, IP: ***.***.188.156, #134596
Ahojte... no koukam, ze je tu plno novejch reakci.Jenom bych chtela rict, ze o te tetanii, co tu pisete.Je to latentni tetanie.Mam ji uz 4roky a neni to nic prijemneho, to mi verte.Petre, jak pises, je mozne mit PP po drogach...ja k ni tak prisla... :( Jeste mam dotaz na holky...beru ten Citalon10mg od patku po pulkach....a vcera vecer jsem zacala spinit, i kdyz mi menstruace skoncila pred 10dny.Je mozne, ze na to naji vliv ty prasky? Stalo se to nekomu...dekuji za odpovedi a preji hezky den :)
suzyC4, 19.05.2011 11:42:04, IP: ***.***.178.194, #134598
ahoj vendulo je to mozne ano, a taky mas pri tej tetanii nebo PP takove bolesti hlavy???...jako su to spise takove krečove bolsti paleni a tlaky,a pri tom take trpnuti no, znate to nekdo??...
Vendula, 19.05.2011 11:45:09, IP: ***.***.188.156, #134600
Suzy, je to ten test, jak ti staahnou na 10min ruku, na dlan ti nalepi papirky a pak ti tu ruku po 10min rozvazi a cekaji, co jim PC vyhodnoti?
suzyC4, 19.05.2011 12:12:05, IP: ***.***.178.194, #134606
jo Vendulo je to ten test, bleee...:/..a mivas i bolesti hlavy nebo ne???..jake mas pri tetanii stavy???...
Vendula, 19.05.2011 12:33:01, IP: ***.***.187.92, #134610
Suzzy, mam neboj. To k tomu patri. Jmenuje se to Latentni Tetanie.Mam to uz dlouho, je to nemoc nervoveho puvodu, takze to hodne ovlivni psychika.Tres rukou, brneni az krece(rukou, nohou, ust, jazyka)...Mam to hodne silne, takze beru magnesium 6krat denne.Ale pozor, nepomaha mi normalni magnesium z ve sle a takove ty obyc prasky...musim brat delane z lekarny, jmenuji se Magnesii Lactici 0,5 s Pyridoxinii Hydrochlor 0,02.Daji se uz koupit v lekarne, ale 100tablet stoji neco kolem 200kc.Drive to predepisoval neurolog, ale ted uz si to musim platit sama.Je to takova kapsle a rychleji se ti v zaludku rozlozi, takze ucinek je rychlejsi a intenzivnejsi.Bez toho bych uz byt nemohla. :( nekdy mi dela zle i dusno a velke horka...stane se, ze me treba 2krat do roka odveze sanitka a musim na kapacky, ci vcelku.Ale uz jsem se s tim naucila zit...a pak je to jedno s druhym...PP a tak no
Vendula, 19.05.2011 12:47:02, IP: ***.***.187.92, #134614
Mirku, ted ho sezenes v lekarne bez predpisu, ale jak rikam.Neco si zaplatis...nevim zda kazda lekarna ho vyrabi...dela se to primo v ni.Mozna si to budes muset objednat dopredu.U nas to maji uz priprane dopredu. Ten test neboli, jenom je hodne neprijemny.
Vendula, 19.05.2011 12:50:36, IP: ***.***.187.92, #134615
Me treba dela zle jenom, kdyz mi sestra meri normalne tlak, tak uz me brni ruka. Ten test se dela tak, ze Ti na 10min Stahne ruku, tak aby ti v ni pomaleji proudila krev...po minute jsem mela ruku modro bilou, studenou a potom az necitlivou...po 10min ti to sunda a jak ti zacne poradne proudit krev, tak by jsi mel citit mravenceni a horkost...teda ja to tak mela a samozrejme mi prsty cukali sami :) Ale neboj, neboli to...
suzyC4, 19.05.2011 13:11:21, IP: ***.***.109.147, #134618
jo tak se to dela a nic to neni, mne treba brni i hlava a krk se mi stahuje, a pak v ni mam takove tlaky, a nohy mi brni vic než ruky, neviem..:/...j se s tim nevim zmirit, mam to každej den, je to hnus, navic mi tuhne krk, nebo co tam vzadu a pak mam tlak v zatylku, hodne blby, nekdy mam slabost v nohach nekdy jen v jedne noze ale mne nic nepomaha na ten tlak v hlave nevim jak se ho mam zbavit..:/
petr, 19.05.2011 14:00:09, IP: ***.***.156.1, #134622
Vendula - A prosimtě jaké máš příznaky? Já jsem fetoval poměrně krátkou dobu, cca tři měsíce - víkendy(ty gramy bych radši nezveřejňoval). Nyní jsem akorát tři měsíce čistej a mám pořád divné stavy. Přes vyhledáváč po zadání divných stavů mi vyjela PP, ale nemyslím si že to je ono. Měl jsem podezření na schizofrenii, ale ta to nebude protože nemám halucinace, čímž je schizofrenie typická. PP se mi také nezdá že je to to pravé, ale bohužel už nevím co jiného by to bylo. Mé stavy jsou typické nereálnosti okolí, sebeodcizení, pocitů že se zblázním(že třeba ač z nejasných důvodů skočím z okna - samozřejmě že to NECHCI UDĚLAT!) ale nevím proč mám takové myšlenky. Měl jsem jednou na akci stíhy (toxickou psychozu), tak už jsem si to nikdy nevzal od té doby. Před měsícem se ale u mě objevily tyto pocity a je to šílený. Jinak u toxické psychozy píšou že to časem samo odezní, ale jindy také propukne v duševní choroby. Tak děkuji za případnou odpověď. Petr
petr, 19.05.2011 14:36:35, IP: ***.***.156.1, #134624
Nedodal jsem ten nejdůležitější fakt - Pervitin.
Vendula, 19.05.2011 15:06:17, IP: ***.***.191.104, #134627
Ahoj Petre, brala jsem CCA 7 mesicu pervitin.Zacalo to, kdyz jsem si dala davku,asi 2hod. jsem se bavila s kamosema a pak jsem si sedla, zapalila cigaretu a ten stav prisel.Jako bych slysela tlouc silne jenom moje srdce, nemohla jsem se soustredit an dychani,mela takove zvlastni videni, jako bych to nebyla ja.proste hnus, nikdy jsem ten pocit uz nechtela zazit a proto si odeprela , jak davky perniku,tak marihuanu, ktera byla skoro na denim poradku. :( Bohuzel se mi to pak obcas opakovalo i za strizliva.Nejak jsem tomu nevenovala pozornost, bo jsem si myslela, ze ta droga je jeste ve me nekolik mesicu.Jenze potom, kdyz to zacalo byt casteji,tak jsem si rekla, ze je neco v neporadku.Nevim presne zda mam PP,ale podle priznaku si to myslim.AD jsem zacala brat uz v roce 2006..brala je skoro 3roky a celkem v pohode.Pak jsem to chtela zkusit bez nich, ale to jsem vydrzela necele 2roky a vratilo se to....takze oopet jsem na zacatku a zacinam uzivat AD. Moje priznaky jsou:Buseni srdce, preskakovani srdce, hrozna uzkost na hrudi, pocit bezmoci, nic nebavi, vyhybam se lidem,mam strach byt sama, nekdy mam problem se podivat i sama na sebe do zrcadla...jako bych to nebyla ja...Obcas, kdyz umyvam nadobi a drzim v ruce nuz, mam myslenky na sebevrazdu...nechci to udelat, ale ty myslenky tam jsou..nekdy mam takove chvilky, jako bych tak divne videla,takove prostorove videni, nebo nevim, jak to popsat...
Lenuš, 19.05.2011 15:28:02, IP: ***.***.82.249, #134628
Ahoj,
došla jsem až ke kroku, kdy jsem si vyhledala psychology, pschoterapeuty a psychiatry u nás ve městě, ale nějak už se mi nechce do toho je kontaktovat. Mám takový pocit, jako by to nebylo tolik potřeba, protože už mě to nepřepadlo několik dní. Každopádně se mi nedostalo odpovědi, tak se zeptám znovu - je možné se PP zbavit i bez léků?
Vendula, 19.05.2011 15:33:35, IP: ***.***.189.215, #134629
Lenus, podivej...ono to muze byt par dnu v pohode, ale pak to prijde z niceho nic...byt Tebou zkusim vyhledat odborniky...jestli to uz trva delsi dobu. Ja si myslela, ze to zvladnu bez leku, ale bohuzel jsem se sama presvedcila, ze to bez nich sama nedam...kazdy jsme jiny...a ja to nechala zajit dost daleko a ted mi je hur jeste vic nez ze zacatku...tak jak myslis no
        Předchozí   1 .. 373374375376377378379 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.