Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

natalie, 11.05.2011 22:30:04, IP: ***.***.156.1, #134162
to by bylo super se sejit!:)no ja chci taky k ty vonaskovy tak to musim vydrzet asi:Pa psycholog ti taky pomaha?:)ja jen jestli se z takovych problemu vubec vykecat jde....a kolik ti je.?:))ja se zejtra nejakm poradim s obvodakem no...a koukam ty normalne fungujes v pohode to ta vypada vse..:))zumba.mezi lidma..se mas.:)pa napis
suzyC4, 11.05.2011 23:30:19, IP: ***.***.127.25, #134170
no jo no, dnes byl celkem owkej den, ten zub už nezlobi jenom ten zapal, a to že jsem chora...po obede mi bylo chvili spatne jakasi panika na me vylezla a bylo mi na zvraceni ale mozna proto že beru Antibiotika a piji mleko.:/...neeeeevim, ataky ty kosti na tvari ty celistni kluby mne moc zlobííí, je to jedno s druhým už no..:/...snad bude lip, jo a ted jsem se o brecela pri relacii Modre z nebe...no jo, jak by ne, na ti matury ti Natalko držím palečky a Ivetko ty se taky drž
nada, 12.05.2011 6:32:10, IP: ***.***.16.20, #134172
Ahoj vsem.Chtela bych se zeptat jestli vas take pali telo a boli treba jen jedna ruka.Ted jsem se vzbudila a prepadlo me paleni tela klepu se a boli me ruka od ramene dolu a mam strach ze se to bude opakovat uz 5 let beru AD a stale se to vraci i kdyz ne tak casto.Je to neprijemne.Nevite nekdo jak s toho.
Iveta, 12.05.2011 7:37:27, IP: ***.***.151.43, #134174
Ahojky Suzanko dekuji ti drzim se jak to jde,ale kazdy den neni posviceni,treba vcera jsem mela dopoledne motolici,ale zvladla jsem nakup v intersparu a vecer zumbu,ale ta mi dala tak zabrat,ze jsem ssotva dosla domu bylo hrozny dusno.tobe preji at te uz nic neboli a k tem antibiotikum ja mela taky nedavno a bylo mi taky spatne celou dobu co jsem je brala,tak se drz pa Iveta
suzyC4, 12.05.2011 15:23:10, IP: ***.***.178.194, #134192
ahoj nadi jo ja mivam paleni ela, nekdy celeho, nekdy jenom nohy napriklad, nekdy mne pali chrbtica a casti i hlava....ja se klepu ve vnitr, takovej ten mikro tras..
Ivetko ja jsem tancila zumbu jenom jednou teda dvakrat ale cela polvina tela mi po 2O minutach zacala brnet a bylo mi na omdleti takže to skousim znovy doma... ja dnes celej den prechrapu snad, ted jsem vstala a znova to paleni na temeni, a na mdloby, a takove mrazeni na hlave neeeeeeeeeevim kdy to prestane ale je to každej den a každej den neco jiniho...držte se, je doufam, že neskapnu...mne ta hlava moc zlobi...
iveta, 12.05.2011 18:11:16, IP: ***.***.151.43, #134203
Ahojky Suzy ja to mrazeni taky nekdyy mam v ty hlave je to hnusny.Dneska jsem odpoledne taky spala,ale je to tim,ze prsi.A co jit s tou hlavou na neurologii?nebo uz si byla?ja prosla vsim a vsechno je od pp.Tak se drz ahojky Iveta
suzyC4, 12.05.2011 20:43:14, IP: ***.***.178.194, #134215
ja jsem si dala udelat vsechna vysetreni okrem Lumbalky...dnes se mi celej den spatne dycha a cela se potim, taky srdicko, takove to nedodechnuti, nebo preskoceni srdce, a zrovna ted mi je moc spatne tak nevim co delat..:(
Dědek, 12.05.2011 21:34:26, IP: ***.***.209.254, #134222
suzy, máš chlamydie pneumoniae, zavolej si doktora
Vendula, 12.05.2011 22:12:11, IP: ***.***.179.185, #134225
Ahojte, tak koukam, ze kazdy z nas, co tu je se neciti zrovna nejlip(nebo se necitil).Je mi 23let a mam hrozne stavy:buseni srdce, preskakovani srdce, sevreni v krku,tres, zimnice, poceni, obcas mam potize se na sebe podivat i do zrcadla, nebo si sama vyvolam zachvat paniky, dokud neprijede sanitka.Je to hnus, mam jeste k tomu silnou latentni tetanii, takze kolikrat si predstavuji, ze muzu umrit, nez prijede sanitka.Mam hroznou uzkost na hrudi a kontroluji si treba i tep.No jsem asi fakt uz de*il ;) Tyhle problemy jsem zacala mit uz v roce 2006.Zacala jsem uzivat Citalopram 10mg.Brala jsem ho 3roky,pak pomalu vysazovala a myslela si, ze bude uz vse o.k.,ale omyl.Po roce se mi vse vratilo a ted pred tim stojim znovu :(.Jsem obednana k psychiatricce, ale ta me vezme az za mesic, ale ja ten stav uz nevydrzela a sla k obvodakovi.Ten mi napsal Citalen 10mg.Chystam se ho vzit, tedy zatim po pulkach, ale mam strach z nezadoucich ucinku :( Mate s nim nekdo nejakou zkusenost?Jsem prez den sama doma a bojim se, ze kdyz mi nebude po nem dobre, tak co mam sama doma delat? :(( Dekuji za odpovedi.preji hezkou noc, i kdyz ja ji ted nemela hodne dlouho :( pa
JANINA, 13.05.2011 0:08:12, IP: ***.***.21.1, #134234
Vendulko ahoj,mě napsal obvodní citalon asi to je to samé a mám přesně to co ty a když jsem si ho vzala,bylo mi opravdu na nic,celá jsem se klepala,děsný vedro mi bylo,nervní jsem byla no prostě jsem to měla po něm mnohem horší a celý den jsem nemohla z postele ven ,ani se na nohy postavit, tak jsem ho už další den nebrala a šla za obvodním a řekla mu jak mi bylo zle a on na mě spustil,že to není možné,že tento lék nic nedělá,ale když jsem si přečetla letáček tak tam to je vše napsané co způsobuje.doktor mi řekl at ho koukám brát tak po týdnu jsem si vzala opět tabletu tentokrát na noc.v noci jsem se kolem třetí vzbudila a bylo mi tak špatně,že jsem měla v ruce mobil,že zavolám záchranku,děsný bušení srdce,návaly,chtělo se mi zvracet a myslela jsem,že umírám, tak jsem vzala honem neurol a ten mi to zklidnil naštěstí.Ten citalon už nechci nikdy ani vydět natož abych ho brala.prostě ho odmítám a obvodnímu jsem řekla at si to dá někomu jinýmu,ale já to brát nebudu.Třeba na každého to působí jinak,poradila bych ti si ho vzít před spaním a kdyby něco vem si hned ten neurol,nebo něco na uklidnění.Je to příšerný s tímto žít a já dělám vše možné,abych nato nemyslela.Hlavně uklízení to celý den jen přerovnávám,nebo chodím ven a když jdu spát tak si ještě v posteli čtu a to mi moc pomahá a pak usnu a spím dobře.Když tě to chytne zkus třeba hrát na počítači nějakou hru,to mi taky pomahá a člověk na to nemyslí a je myšlenkama jinde.Já to už mám kolik let,ale loni se mi to hodně zhoršilo,protože mi syn onemocněl měl astma a měl děsný záchvaty kašle každou noc a dusil se mi já pořád brečela až jsem to chytla taky a nemohla jsem dýchat a od té doby to je horší.Ted mám ještě mimčo sedm měsíců a taky bylo už v nemocnici se zápalem plic a opět jsem měla děsný nervy a brečela a to mám doma opravdu fofr,mám pět synů a manžela,ale jeden už je dospělej a bydlí jinde.No a když mě ta panika chytne tak děti jen koukají co mi zase je.Kdo tohle nezažil neví o čem je řeč.Jana
suzyC4, 13.05.2011 13:27:33, IP: ***.***.228.202, #134261
aoj holky, ja včera mela zachvat dost dlouhy a nepomoh mi ani diazepam 5..:(...zacalo to takym pocitem tíhy na hrudi, porad jsem odkaslavala jakoby jsem tam neco mela, pak jsem citila mrvenceni ale jenom take jemne v nohach a v hlave, to se jeste dalo, a pak bum, nedodechnuti, jakoby stah na hrudi, a zase, a mravenceni celiho tela, takove vnuterni chveni, a panika bylo to hrozni, telo bylo slable, brecela jsem proc, pak jsem nejak zaspala, a dnes rano to citim zase slabost v lytkach, a tlak v krku a na hrudi, ja se bojííím..:(... pooomoc, co když mi diazepam zas nezabere:(...???... hooolky znate takovej ten vnutornej tres, vibrovani, že to neni vidno???...ale citite to???..nebo co to je..:(... Vendulko, nezavidim.... necchci to mit každej den... a taky mne pali pokoža...
Martina, 13.05.2011 14:15:42, IP: ***.***.207.98, #134264
ahojte,už jsem tady před nějakou chvíli psala,ale pak přestala,tak se připomenu,začla jsem brát serlift ,nejdřív 50,ale dr mi ho během 3 týdnů zvyšoval až na 150,tak jsem se toho spíš začla bát,tak jsme změnili na esoprex 10.Dnes je to měsíc co ho jím a zatím nic moc.první týden jakžtakž,druhý týden jsem se cítila celekm líp,tak jsem to zvládala i bez neurolů.Pak jsem ,ale prodělala menším nebo vetším stresem ani nevím(koupě auta,hned sem ho odřela o jiné auto.V noci na pohotovost s dvouletou dcerou trhat zuby)a stav se mi zase zhoršil,takže jsem skoro 14 dní zase užívala i neurol,ale max.vždy celej za den.Nevím jestli to bylo z tohoh nebo jestli to má takový průběh fakt nevím.Teď je to zase o kapánek lepší,tak jsem zase 4 dni bez neurolu,ale pořád to není úplně ono.Jinak to pálení po tele,mravenčení to mám taky.Pálení už není tak silné,ale před týdnem v noci jsem chytla asi ataku,bylo mi hodně zle a myslela jsem že uhořím,ale po neurolu to přestalo.Chvílemi pociťuji jakoby točení hlavy a takový divný stavy,který se ani nedají nijak popsat.Pár dní spím v noci dobře,pár dní je mi v noci blbě.Ale už nemám úzkosti.A tlak na hrudi.Vrátila se mi i chuť do jídla,ale jsou dny,kdy se do něho spíš nutím.Mám dvě děti,takže chodíme každý den ven,chodím každý víkend sobota,neděle do obchodu na brigády,zatím to vše zvládám,ale někdy hodně bojuju a někdy mi u toho bývá hodně nepříjemno a zle.Snad to časem vše odezní,nebudu se pozorovat a nebudu na sobě pozorovat každodenní výkyvy.Jo a ranního průjmu toho jsem se ještě za tu dobu nezbavila,někdy je mám i před odchodem,když někm jdem.
Ivetko tebe jsem se chtěla zeptat,ty jsi myslím psala že jsis žádala o invalidní důchod,můžu se zeptat proč?Nechodíš celou tu dobu do práce?Já jen že zvládáš tu zumbu.Jáá totiž před tím taky chodila cvičit na tae bo,ale teď si teda vůbec netroufnu,bojím se co by to se mnou udělalo.Je to hodně fyzicky náročný a bojím se že by mě to druhý den porazilo.
Přeji vám všem aby nám bylo co nejlíp a aby jsme zvládali vše a nemuseli se nad ničím omezovat.Hezký víkend.
Iveta, 13.05.2011 15:57:12, IP: ***.***.151.43, #134268
Ahoj Martinko o duchod jsem zadala proto,ze jsem vedena na uradu prace a tam mi to ta moje poradkyne poradila.Ja jsem do prace nechodila jsem 18 let doma:Dtak to takhle funguje u nas:Djo a prujem mam kazde rano taky a den kdy do sebe nic nedostanu taky.Tak pa a hezky vikend
Vendula, 13.05.2011 16:17:09, IP: ***.***.150.203, #134270
No holky, nemame to jednoduche....Dnes jsem slam k nove psycholozce, a rekla ji, ze mi neni dobre.Popsala jsem ji ty moje stavy a ona mi rekla, ze tohle ma kazdy clovek.Tak nevim, zda jsem magor ja, nebo ona. Doktor mi napsal 1tabletu denne, ale ja mam strach si vzit hned celou.Nemam to zkusit brat nejdriv po pulkach treba tak 14dni a pak az celou? Doktorka mi rekla, ze to mam brat hned podle obvodniho, ale fakt nevim.Mam z toho strach, co to se mnou udela.Mam strach, ze kdyz si ten Citalon vezmu na noc, ze se vzbudim a bude mi tak spatne, ze si budu muset zavolat sanitku.Ach jo, ja uz nechci ;( Jeste jsem si rikala,ze muzu byt rada,ze nemam deti, bo bych se o ne asi nedokazala postarat. :( Holky drzte se
Martina, 13.05.2011 20:17:37, IP: ***.***.207.98, #134274
Vendulkjo já být tebou tak začnu po půlkách,ale stačí jen pár dní nebo můžeš i celej týden apak dat celou.Já taky začínala na půlce a co vím,tak spousty lidí tak začínalo.Já pak po třech týdnech přecházela na jiný,tak to jsem si brala rovnou celou.Tak hodně štěstí a a´t ty začátky dobře zvládneš.
        Předchozí   1 .. 370371372373374375376 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.