Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Lucka, 08.05.2011 9:28:20, IP: ***.***.25.97, #133938
Ahoj Ivet,v pátek jsem byla na Zumbě.Potom jsem si zašla i na solárko!Chodím cvičit 1x týdně,ale občas půjdu i na venkovní Zumbu.Na to jsem zvědavá,nechodíš cvičit ven?Je dobře že Ti tritico sedí,já ho brát nemohla,ale známá ho má a bez problémů.Hezkou slunečnou neděli L.
Iveta, 08.05.2011 10:26:10, IP: ***.***.151.43, #133942
Ahojky Lucko ven jdu ,ale az 1.7 je to od 21.30 do 5 do rana,tak jsem zvedava jak to zvladnu,ale mam chut se opit ani nevis jak .ja si davam jen pivo nealko.Tak pa jedu ke tchyni na obed a pak k mamce poprat ke dni matek.taky preji hezkou nedeli a vecer jdu zumbit paaaa Iveta
natalie, 08.05.2011 14:06:21, IP: ***.***.156.1, #133949
zdenka,iveta: ano, ja tedy zkusim zajit v pondeli k psychiatrovi a zeptam se jestli mi by me mohl vzit driv a popr. napsat nejake prasky na uklidneni...i kdyz jak koukam bez prasku to nejde, ze....ale vzdyt to je je jedno..hlavne at se citim lip a netrapim se kazdy den.....jinak nechci se litovat....nepreji to nikomu, ale nemuzu se zbavit myslenek typu - proc to neprislo aspon pozdeji ale uz v 19? takhle se budu trapit cely zivot?..pritelovi to uz vubec nemuzu rict- chlap to neni schopen pochopit urcite..a jeste hokejista..ten by mi rekl ze musim sve emoce zvladnout a ze jsem normalni a ze v zadne pripade psych. nepotrebuju..:/..jinak dekuju za reakce na muj prispevek..a dam vam zitra vedet jak jsem dopadla..jinak muzu se zeptat jak dlouho s tim bojujete a zda uz zijete zase ,,normalne,, respek. bez omezeni?mejte se hezky..natalie
iveta, 08.05.2011 16:32:40, IP: ***.***.151.43, #133956
Natalko ja s tim bojuju od rijna 2010 a zaclo se to lepsit az letos v breznu,ale bez omezeni to jeste uplne neni.nezvladam jeden obchodni centrum tam mi je spatne.leky beru i na uzkost rivotril,tak ze bez leku mi to nejde,ale prijde ten den kdy mi je budou vysazovat,ale bojim se toho.Jinak vzladam vsechno.nerikam ,ze kazdy den mi je dobre nekdy mi neni dobre,ale delam neco abych na to nemyslela,manzel moji nemoc chape hodne si toho precetl a videl o tom i porad v tv.Tak ahoj jdu za chvilku na zumbu.Iveta
zzzdenka, 08.05.2011 16:36:39, IP: ***.***.240.125, #133957
Natalie.v starších príspevkoch by sisa dočítala, že som s PP žila od puberty??!!! a do 35 som to neliečila, bo som si myslela, že to mám iba ja a vlastne som ani nevedela čo mi konkrétne je:V´daka netu som to našla, zašla k dr. a ten mi to potvrdil,dal lieky a asi po 3-4 mesiacoch to zmiernilo o takých 80-90 %teraz mám temer 40 rokov a celú mladosť strávila trápením, takže ako vravím , šup k doktorovi.Dnes to už lekári poznajú, to ja keď mala 19 a som to nejakému lekárovi povedala, hľadeli na mňa ako na hypochondra čo si vymýšľa.
natalie, 08.05.2011 18:08:12, IP: ***.***.156.1, #133963
ivet,zdenka: ivet, tak to se mas ze to tvuj manzel chape....jinak zumba je super...taky jsem na ni v zime chodila..:)....
zdenka:ty jo..ty musis byt silna!!!...takovou dobu to vydrzet...to je fakt sila!!ja si to neumim predstavit...ja bych si to snad sla vazne hodit s prominutim..protoze uz za ty tri mesice nemuzu proste...jsem takovej citlivka no..prave ja nevim jak se ostatnim treba nemuze chtit jit k doktorovi...ja se tam uplne klepu- protoze doufam ze mi pomuzou....jinak o tom rivotrilu sem se tady docetla hodne ..a ze zabira hnedka a je ti po nem dobre...ja uz se tesim az mi bude lip...dneska to docela slo ale tedka to zase je mi nic moc://ach jo...ja ani nemam ucrity mista kde me to chytne..me to chytne v klidu doma..kdyz ridim...ve skole- tam to je nejhorsi..vzdy chci utect domu, ale nakonec to prekonam..no a dneska se mi cely den strasne mota hlava coz podporuje i muj nizky tlak...no zkratka konec..minuly tyden sem si dokonce myslela ze mam astmaticky zachvat ,kdyz me tata privezl do nemocnice tak mi rekli ze to je ze stresu...ze mam privod kysliku dobrej a ze to je vycerpani a tak..-takze mi to bylo hned jasny,..akorat nechapu ze jsem se vazne dusila proste a pritom se byla v poradku?!..nechapu porad jak si clovek to muze sam vyvolat..i kdyz psychika je dost silna to je pravda..muze mi ten rivotril napsat i obvodak nebo na gynde?zitra jdu na gynekologii zrovna...a zavolam si na tu psychiatrii hned rano...kdy bych mohla prijit..a kdyz mi reknou ze ne:( tak si teda zajdu k obvodakovi neco na sklidneni no..fuj ted se mi zrovna uplne strasne spatne dycha jak to pisu....ale nesmim se tomu poddavat..snad to zvl,adnu
evik, 08.05.2011 18:20:48, IP: ***.***.110.136, #133964
CO SE STANE KDYZ CLOVEK JI ZOLOFT A OPIJE SE.....
iveta, 08.05.2011 20:46:59, IP: ***.***.151.43, #133975
Natalka na gynde ti ho asi nenapise,ale obvodak by mel kdyz pise i ad.rivotril pomaha a ma rychly ucinek.Tak holky jdu spat jsem po zumbe totalne znicena.Dobrou noc a sladke sny
iveta, 09.05.2011 7:25:11, IP: ***.***.151.43, #133995
nevim zkus to a uvidis:D
Lucka, 09.05.2011 8:24:56, IP: ***.***.25.97, #134000
Ahoj Ivetko,o víkendu mi bylo dobře,dneska to zatím ujde.Snažím se taky myslet víc na sebe,což jsem nikdy nedělala.Na venkovní Zumbu se moc těším,včera jsme jezdili na kolech.To je dobře,že Ti ten psycholog pomáhá.U mě to nemělo žádný význam.Zatím pa S.
Michala, 09.05.2011 8:27:22, IP: ***.***.25.97, #134001
Bolí vás také krční páteř při psychické zátěži ?
Petra, 09.05.2011 8:33:53, IP: ***.***.130.3, #134005
Chtěla bych se podělit se svojí zkušeností. Byla jsem velice energická holka, sportovala jsem co to šlo, všechno jsem ustála a zvládla tolik věcí s nadhledem. Narodil se mi syn a tím špatným porodem to vlastně celé začalo aniž bych si to uvědomovala. Velmi živé nespavé dítě spolu s partnerem, který měl problémy se sázením a matkou, která v tu dobu prodělávala již druhou rakovinu a otcem alkoholikem se to pomalu střádalo. Pak jsem nastoupila do práce a ten stres a neustále nemocné dítě a noci strávené dobýváním se k otci si vybrali svou dan. Když otec zemřel a já ještě zařizovala pohřeb atd. tak po dvou měsících to přišlo. Příznaky jak z knížky. Nic jsem nezkoušela a šla rvnou k psychiatrovi. Dnes se léčím rok a pořád to není o.k. Zrovna jsem zjistil aže jsem těhotná a z zdravotních důvodů musím na UPT. Takže opět žádná legrace. Měnila jsem asi tak před měsícem a půl AD a hrozně se mi motá hlava jsem jak na kolotoči (nevím jestli to není k tomu těhu). Prostě musím vydržet a myslet pozitivně.
suzyC4, 09.05.2011 15:17:44, IP: ***.***.178.194, #134035
jeste jsem se chtela zepatat mavate nekdo pocity buseni srdicka v krku takove silne a rychle udery, ktere trvaj jenom pul minuty, zatim nejvic a stahuje vam pri tem hrdlo, jako brni,???...nebo mivate nekdo dlouho nejakej priznak PP, treba mne brni spodna pera už tri dni, ne furt ne moc, ale brní...dekuji...dnes jsem byla na odbery na borelky, ale už ted vim, že budu negativni delali mi to už 4 krát
Jíˇa, 09.05.2011 20:04:35, IP: ***.***.206.208, #134054
Ahoj Lucko (S)! Psala jsem ti dneska email,ale nějak se to pak přeplo,takže je nanejvýš pravděpodobné,že to asi nedošlo! Nevím. Kdyžtak se ozvi,napíšu znovu. Psala jsem asi tak V jednu,dneska. Jiťa
suzyC4, 09.05.2011 21:25:17, IP: ***.***.178.194, #134061
tak mate ten tlak v hlave? a je tu nekdo kdo mava priznaky každej den????...jako ne v atacich ale to proste plave den co den??...:(...mužu napriklad mit brneni pery i tri dni??? ne furt ale tri fni, tlak v hlave tyden, a buseni dalsej tyden, nebao tak, slabost v lytku casto...
        Předchozí   1 .. 368369370371372373374 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.