Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

suzyC4, 04.05.2011 18:49:04, IP: ***.***.230.99, #133646
ja jsem testy na chlamydii mela delany!!!! nemam je, mnela jsem negativni protilatky, mam jen prodelanou toxoplazmozu a mykoplazmata, dostala jsem jenom jediny ATB jak si mam vydupat jako dalsi nechapu, když nemam nic v krvi, ja to mam porad, slabnou mi nohy napriklad..ja už nevim
Dědek, 04.05.2011 19:10:05, IP: ***.***.209.254, #133649
suzy, to je u nás normální, proto je tolik nemocných, podle příznaků máš asi něco nedoléčeno ,a je to virového původu, a pokud se chceš vyléčit ,bude to dlouho trvat, protože je to v chronickém stavu .Jestli chceš napsat nějaké bylinky tak napiš e-mail
muuse, 04.05.2011 19:10:29, IP: ***.***.226.48, #133650
Můžu se zeptat, jak si dosáhla těch testů na chlamydii? To si šla normálně k obvodní doktorce??
suzyC4, 04.05.2011 19:28:01, IP: ***.***.230.99, #133654
jo jela jsem k obvodakovi, ten mi vzal krev na protilatky, pak jsem byla jeste na infekcnim a tam mi vzali vyteri a taky na gynde, tam taky...a mam pozitivni jenom mykoplazmy...
Dědek, 04.05.2011 20:02:08, IP: ***.***.209.254, #133658
suzy, neskákej po diskusích nikdo Ti neodpoví ,pokud nemáš schopného doktora tak Ti nezbyde, než se léčit se mnou, napiš email ,já Ti odpovím na potíže
evik, 05.05.2011 9:19:49, IP: ***.***.110.136, #133688
suzy dedek tu strasi kazdeho staci zajdi k obvdakovi jak ja on ti zebere krev a za tyden mas vysledky
Hanka, 05.05.2011 9:45:55, IP: ***.***.23.147, #133690
Ahojky,Dědku taky nevim co skáčeš do všech diskuzí,opravdu si založ své stránky a své chlamýdie si tam rozebírej,nedá se to už číst. Suzy,brnění,slabost,dýchání to byly i u mně příznaky(Dědek bude reagovat,že jsem hodně nemocná a nedoléčená)této poruchy. Je to hodně nepříjemné,mám nízký tlak a při tomhle stavu jsem byla na akupunktuře a paní mi změřila tlak a já ho měla vysoký. Všechno tohle dokáže psychika.
Dědek, 05.05.2011 9:52:39, IP: ***.***.209.254, #133692
evik, tak suzy vyleč
Veronika, 05.05.2011 10:43:49, IP: ***.***.154.1, #133700
Ahojky a na te komisi o ten duchod požadovali jaké papiry?Ja mam jen ze kvvětna minuleho roku ,kdy me odvazela RZP, a pak asi troje papiry z pohotovosti ,kdy me tam odvezl přitel.Jinak od te doby což je od zaří lonskeho roku jsem zavrena doma a nikam s agorafobii nechodim,krom toho,ze mam vysledky od ct mozku a jiných ruznych vyšetřeni kde je samozrejmě vše v poradku.Zatím jsem to brala jako posledni řešení,zažad si o duchod,ale vyhlidky na zlepseni jsou v nedohlednu,naopak mam pocit,že je mi huř a huř.
suzyC4, 05.05.2011 13:27:07, IP: ***.***.100.47, #133727
jeste jednou ja na krev byla a mela jsem negattivni chlamky, a taky na vytery taky negativni, jdu o tri tydny zas na kontrolu, protože mykoplazmy jsem mela poztivni... Hanko, fakt???..ja mam tí priznaky každej den..:(...i takove to napeti ve svalech...a tlaky, hrozne tlaky v hlave... brneni hlavy a tvare, nekdy krku, buseni srdicka, adivne si citim levou nohu, MRI mozgu a krčni patere byla cista... dekuju...
iveta, 06.05.2011 10:20:14, IP: ***.***.151.43, #133792
Ahojky Veroniko ja jsem musela dat papiry za posledni pulrok co jsem mela od psychiatra a vysledky od psychologa a u praktickeho,ta mi vypsala co vsechno mam jeste k tomu. a jaky vysetreni jsem mela.Tak pa Iveta
veronika, 06.05.2011 10:25:22, IP: ***.***.154.1, #133793
Ahojky Ivet děkuji za odpověd.A uznali ti jej??k psychologovi nechodim,šla jsem rovnou k psychiatrovi pro prasky.řikala jsem si,ze prece nějaké povidani s psyhologem mi nemuze pomoct.NEbo jsem se zmylila?Jake mate zkusennosti vy s psychologem na PP?
Hanka, 06.05.2011 10:34:38, IP: ***.***.23.147, #133794
Ahojky Suzy,tohle opravdu dokáže psychika,také jsem tomu nemohla uvěřit. U mne to začalo tím dodýchnutím,to bylo jen občas,ale loni v květnu už to jelo. V noci jsem spala a ráno cvak a moje hlava nemyslela na nic jiného než na dýchání(věc naprosto automatická,nikdo a ani já nad ní nepřemýšlí). Prošla jsem plicní,žádné astma a to už jsem začala tušit,že to je psychického původu. Skoro dva měsíce jsem s tím zkoušela bojovat sama,začala jsem chodit cvičit,přestala kouřit(i to je v hlavě,nestíhám dýchat a do toho kouřit,i když to s tím vlastně nesouviselo),akupunktura,psycholog,ale najednou byl problém i jít nakoupit,mluvit s lidma,jít do práce......a pak jsem už byla tak fyzicky a psychicky vyšťavená,že jsem šla k doktorce a ta mi předepsala ad. Je to v našichhlavách a o to je to těžší,že člověk bojuje vlastně sám se sebou. Nástup ad byl tak týden šílený,celou dobu se bráním Neurolu,ale možná jsem si ho měla v začátcích vzít a ulevit si. Po dvou měsících jsmel etěli na dovolenou,ale pořád na sobě cítím zlepšení a to ad beru deset měsíců. Stále chodím na psychoterapii,cvičím,myslím hodně na sebe(sobec nikdy nebudu,ale pokouším se poslouchat sama sebe),začala jsem kouřit(bohužel,ale i to je příznak,že mi je o hodně líp). A ty bereš ad? A jak se cítíš?
suzyC4, 06.05.2011 12:20:31, IP: ***.***.178.194, #133801
dekuji, že se mi snažíte pomoi, opravdu, ja taky mam vse vysetreni za sebou krome lumbalky... toho se moc bojim, ja mam ty tlaky v hlave moc silený, taky bolesti na tvari a trnuti obliceje, moc se snazim na t nemyslet, bojovat nejde to, navýš už rok beru neurol a stridam s diazepamem, nedky nepomuže mam poit jakoby mi tu hlavu tlailo furt na jinem miste, a porad mam v tele takovej mikrotras jako vnitrne vibrovani ja to skusala i s AD bylo ty silene, vystridala jsem 4 druhy nepomohlo..:(...prave proto pohybuju jdu ted za lekarem obvodnim, mam do tho jeste zanet na zubu... když hodim slabnou mi noy, když si lehnou mravenčí, ja temu nerozumim...reknu ti nekdy nezabere ani diazepam, to pak už mam doela strah, snad hapes, taky ti buseni srde, poorrraaaaaaaaaaaad až v krku, a tuhne mi krk, na leve strane a tam i trpne...
iveta, 06.05.2011 13:14:52, IP: ***.***.151.43, #133806
Ahojky Verco zatim cekam jeste mi nic neprislo je to 14 dni teprve.Muzu ti rict,ze me povidani s psychologem hodne pomohlo a pomaha.ja mam dobryho psychologa.Nejdriv jsem delala testy a pak chodila na autogenni trenink a ted chodim na sezeni kazdy mesic.Minule mi odblokoval neco s cim jsm se hodne moc trapila,ale to sem nechci psat,kdyz tak na meila jestli chces a pomohlo mi to.Tak zatim pa Iveta
        Předchozí   1 .. 366367368369370371372 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.