Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Dědek, 19.04.2011 18:33:47, IP: ***.***.209.254, #132561
20 jana napiš email
20jana, 19.04.2011 19:19:47, IP: ***.***.59.178, #132566
já už vystřídala troje prášky a pořád se to nezllepšuje.. Když je nejhůř tak si vezmu neurol, ale nechci ho brát pořád, abych i na něm nevypěstovala závislost.. Momentálně beru Elicea, máte s tím zkušenosti?
JANINA, 19.04.2011 20:55:38, IP: ***.***.21.1, #132569
je večer a já ještě jsem mimo,jen ležím jsem úplně myšlenkama mimo a ještě mi do toho začala bolet hleva apáteř krční,bojím se něco vzít na bolest,jsem tak děsně oblblá.Ten citalon nechci ani vidět a anebudu ho brát,mám ten neurol a ten aspon pomůže na chvíli.No a jak píšete,že se po něm přibere no tak to vůbec si nemohu dovolit,tekhle mám velkou badváhu a ještě další kila,to nepřipadá v úvahu.Jak jsem dnes ležela tak jsem se najednou vzbudila a měla jsem opět děsnou paniku,záchvat...bušení srdce,nemohla jsem dýchat no příšerný.mám děsný nervy z noci,manžel je v práci.Copak nato opravdu není nějaká pomoc?S tímhle se nedá žít,člověk je bezmocný.To jsem se nechala ukecat a jela jsem i pěknou dálku k léčiteli,ten mi řekl,že vše mám od slinivky a ať jdu hned na odběry k obvodnímu doktoroj.tak jsem byla vyplašená a odběry mám za sebou a nic nemám,mám to dobrý,tak pak někomu věřte.napsal mi troje tablety za 1800Kč a ještě jsem zaplatila za návštěvu a tablety prý pošle na dobírku,no tak to ať si zobe sám,když mi tak kecal a ještě mi napsal pupalku za šest stovek kterou já ani nesmím brát.No šarlatán jako blázen.Člověk se s tím musí poprat sám,ale jak to asi nikdo nevíme.je to tak smutné,když si vzpomenu jak sem lítala pořád s dětma,doma vařila,pekla a teď sotva dojdu na záchod a manžel mě všedu musí odvézt.
Míša, 20.04.2011 5:49:30, IP: ***.***.25.97, #132582
Janino,já brala léky od začátku 1/4,potom 1/2 týden a nakonec celý.Zkus to tak.Je pravda,že jsem jich měla víc,než mi sedly.
Hanka, 20.04.2011 11:19:58, IP: ***.***.23.147, #132589
Ahojky,Janinko první týden ze začátku braní ad mi bylo taky šíleně,nebyla jsem schopná ničeho. Poraď se s doktorem a zkus jiná a nebo s pomocí Neurolu zkus ten začátek vydržet. Jak už jsem psala,Neurol jsem si nedala a možná jsem měla,třeba bych tolik netrpěla v těch začátcích. 20Jana,Eliceu brala má známá a byla hodně spokojená,ale je to opravdu individuální.
ana, 22.04.2011 13:59:02, IP: ***.***.81.180, #132683
já osobně jsem duchod nedostala-a to ani castecny-pritom jsem mela stavy jako Ty-nemohla jsem dojit ani k lekari-nakupovala mi mamka!nekdy jsem se bala i doma! Zazádala jsem si o duchod-pak sla pred komisi(to je lekar se zapisovatelkou) a ten mi rekl,ze je plno praci,ktere mohu vykonávat-na otazku a ktere? kdyz nemohu ani vyjit z domu mi rekl, ze to tady nebudeme rozebirat a pani zapisovatelka mi chytre rekla,ze preci prace z domu(ktera neexistuje, pokud nemate nejaky priznany duchod).Dále mi lekar poradil at dale navstevuji sveho psychiatra a ze to jiste vyresime!zeptala jsem se co mam,ale delat,kdyz mi uz skoncila podpurna doba a stale se nic nezmeni:rekl,ze mam dale proste pokracovat v lecbe a tot vse!byla jsem uplne bez prostredku-nastesti mi pomohla rodina a byvalý pritel-jinak bych skoncila na ulici mezi bezdomovci!
mirek, 22.04.2011 15:59:34, IP: ***.***.49.115, #132690
ana
tuhle situaci Ti nezávidím.Já jsem měl to stejné,možná delší dobu u mě řekli,že to mám chronické.Je facht,že jsem předkládal hromady vyšetření za 10 roků ( někdy i 3x v týdnu) ,ale určitě vím,že brali jen ty z posledního půl roku.Každopádně bych se odvolal.Záleží taky na posudkovém lékaři jak moc chce.Určitě taky záleží na posudku Tvého psychiatra.Kdybych ten důchod nedostal,nevím co bych dělal.Do práce jsem každopádně nemohl,nezvládl bych ji.Po finanční stránce to byla katastrofa,neboť v práci jsem vydělal .X krát víc než mám důchod.Kdybych jednou mohl jak rád bych se do práce vrátil,ale nynější stav není uspokojiívý.Např.od úterý ležím,mám strašné motolice,nevycházím ani z baráku... a to se pořád vrací dokola.Naštěstí píšu z notebooku,....většinou ležím.
PP je prostě bestie.Pokud to není něco horšího !!! Chystám se na CT mozku.Ty závratě jsou katastrofa.Každý den špatně to se nedá vydržet.
Katye, 22.04.2011 18:15:13, IP: ***.***.164.37, #132695
Ahojte, asi před 3 roky jsem to zažila poprve, muj tehdejší přítel byl mimo republiku a dva dny se mi neozyval, zaclo to tim ze se mi spatne dychalo, myslela jsem ze to rozdycham ale zacala se mi tocit hlava a bylo to horsi tak mi zavolali zachranku a ti mi pichli injekci a pak to bylo uz lepsi. Pak se mi to stalo minuly rok znova, ale bylo to mnohem horsi, citila jsem uzkost, nemohla jsem dychat, mela jsem krece v nohach i v obliceji,myslela jsem ze umru, tak me znova vezli na pohotovost. Ted uz jsem pres rok zachvat nemela, ikdyz obcas pocituju uzkost ale cetla jsem ze clovek kdyz to zacne musi neco zacit delat, treba jit ven nebo uklizet proste neco abych na to nemyslela a myslim ze to pomaha!Asi vim proc se mi to deje, mam blbou zkusenost s chlapem s kterym jsem byla.Je to hrozne vubec nechapu proc jsem psychicky tak slaba. Preju hodne stesti vsem
jarka, 24.04.2011 23:52:33, IP: ***.***.119.72, #132847
Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda-li máte někdo stejné stavy jako já...mám strach o svojí osobu..neustále se mi točí hlava,mám knedlík v krku, bolí mě na hrudi i žalůdek- na zvracení, nejhorší je to asi večer.. Snažim se na to nemyslet, ale to nejde..Jinak mám slabost v nohách, jako by mě neměly unést, bolí mě občas i hlava, bojím se jít ven, něco dělat, do obchodu nechodím vůbec. jetu někdo, kdo to taképrožívá a má nějakou radu, jak to alespon trochu minimalizovat..Děkuji
zzzdenka, 25.04.2011 10:23:03, IP: ***.***.166.141, #132856
toto majú skoro všetci panikáry, ktorým sa k tomu pridružila agora.


zzzdenka, 25.04.2011 10:24:01, IP: ***.***.166.141, #132857
toto majú skoro všetci panikáry, ktorým sa k tomu pridružila agora.


iveta, 25.04.2011 12:28:37, IP: ***.***.151.43, #132863
Ahojky vsem ja od patku beru nova ad jmenujou se ELIFY nemate s tim nekdo zkusenosti zatim mi je priserne ,tak snad to brzy pomine,ale delam co musim jinak to nejde.uz me ta nemoc sere ani nevite jak:D kdyz uz tomu bude konec?asi nikdy co.Tak hezke velikonocni pondeli preji vsem.Ahoj Iveta
Ladislav, 26.04.2011 21:20:00, IP: ***.***.94.146, #133016
Ahoj, jak se ti daří a co p. porucha ještě zlobí?
Já jsem na tom asi stejně, bude to už 5let co se stím peru. Paroxetin pomohl ale občas dost nepřijemné chvíle děkuji za každou radu.
Dědek, 26.04.2011 22:40:02, IP: ***.***.209.254, #133025
Ladislave, užívej tužebník,lichořeřišnici,třapatku,aloe vera
Martina, 27.04.2011 13:12:26, IP: ***.***.207.98, #133095
Ahoj Ivetko ,jaktože máš změněné Ad??
        Předchozí   1 .. 363364365366367368369 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.