Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Lucka, 27.04.2011 17:00:02, IP: ***.***.25.97, #133116
Ivet,jak se jmenují tvoje nové léky?Já mám
Valdoxan,ale taky mi nezabral,už to tady někdo psal.
iveta, 27.04.2011 20:29:39, IP: ***.***.151.43, #133127
Ahojky Lucko,moje leky se jmenuji ELIFY VENLAFAXINUM.beru je od soboty teprve ,tak budu cekat az zaberou.pa Iveta
JíŤa, 30.04.2011 17:09:54, IP: ***.***.206.208, #133278
Párkrát jsem v poslední době zažívala šílené pocity! Začla jsem strácet nad sebou kontrolu,panika,strašná ůzkost,skreslená realita. Připadám si tím hodně vyčleněně od ostatních lidí,nevím co se děje a jak mám fungovat v komunikaci. Nakonec jsem navštívila psych.a ten mi dal léky. co dál? Jak tet ten život zvládnu.Je mi trapné o tom ze známými mluvit. Budou si myslet,že jsem blázen?
Hanka, 30.04.2011 18:21:39, IP: ***.***.23.147, #133283
Ahojky,Jíťo a jaké jsi dostala prášky? Už si je začala brát? Bránila jsem se práškům a dnes jsem za ně ráda a i se tím vlastně chlubím,že beru ad a docela hodně zjišťuju,že spousta lidí má ty samé nebo podobné problém a ty co to nechtějí pochopit,tak vůbec neřeším. To jsem se asi také pomalu naučila díky psychoterapii,že musím myslet hodně na sebe(nikdy svojí povahu úplně nezměním),poslouchat své tělo,pocity. Když už jsem unavená,zalehnu,vezmu si knížku a odpočívám. Dříve bych někde lítala a kolikrát jsem na to neměla ani náladu.....Pokud tě tvé okolí chce pochopit,bude se o tebe zajímat a bude se snažit pochopit tvé trápení a ty sama poznáš,kdo za to stojí a má tě rád.
jíťa, 01.05.2011 14:38:20, IP: ***.***.206.208, #133311
Ahoj Hanko! Díky,žes napsala! Dostala jsem Elicea-přes den a Rorendo Oro-na noc. Začala jsem je brát před třemi dny.Všechno je najednou pro mě stres,včera jsem už ani nechtěla jít do práce,dělám poštovní doručovatelku,přítel už na mě byl zlý,že to dál nejde,tak jsem se nakonec jaksi zpacifikovala a jela,no část jsem musela na motorce.Potom odpoledne jsem se šla projet a v sousední vesnici mě to zase přepadlo,byla jsem ráda,že jsem vůbec byla schopna dojet domů.Nějak se mi to všechno mate.Mezi lidi se všemožně vyhýbám,je mi to strašně nepříjemné. Měj se hezky ahoj.
Lucka, 01.05.2011 15:46:22, IP: ***.***.25.97, #133312
Jíťo,já dnes byla v Tescu a bylo mi zle.Potřebovala jsem nakoupit dětem,motala se mi hlava,od toho mě chytly záda.Teď jsem doma a je mi dobře.A ty máš práci ještě náročnější,co se týče kontaktu s lidma.V práci se také poslední dobou dost vyhýbám lidem.Děti ošidit nechci,chodím s nimi hodně,ale neužívám si poslední dobou vůbec nic.Pá L.

suzyC4, 02.05.2011 0:18:42, IP: ***.***.124.8, #133342
ahoj, jsem tady nova..jsem Slovenka tak budu psat po slovensky snad pochopite... asi sa velmi rozpisem, ale fakt že som na pokraji zufalstva a strachu ma nuti. Už si neviem dať rady, neverím, že mam PP, a asi to je na tom najhoršie:(... Od juna , teda pomaly rok mam každý den stavy, ktore sa nedaju znist, aspon nie pre mna:(dufam, že si to prečitate. Zacalo mi to akýmsi navalom do hlavy, uplne akoby sa mi po hlave rozliala krv a ja som mala pocit že umieram, vysla som na vzduch bolo lepsie, naspet do bytu a zase naval...utekala som na pohotovost, omdlievala pichli mi apaurin a bolo mi fakt fajn, Asi po tyzdni sa mi to zopakovalo, zase ten naval a potom zas a zas. Až raz apaurin zabral ale zacalo mi mravciet cele telo, lekari ma vystrasili nadormi, stitnou zlazou vselicým možným, co mam v podvedomi doteraz... Potom sa zacalo peklo, bolo mi stale na mdloby, hrozne som sa potila, dostavala krče, slabost do lavej nohy, bum unava a zaspala som... takto som nejako fungovala na posteli asi tri mesiace a stavy som mala kady den, boleli ma nohy, v podbrusku proste vsetko, dala som si zo strachu a podla lekarov vyoperovat apendix... brala som lieky ziadne dlhsie ako tri mesiace!!!... stale som sa napchavala neurolom a ani on nezaberal...doteraz mam v hlave že PP nemam.:(... a viete prečo??,..moj momentalny stav vyzera asi tak... každe rano, uplne, každe...mam stuhnuty alebo do krca stiahnutu lavu polovicu tela od hlavy, cez krk, po nohu, pri lahu, mi obe nohy v lytkach mravcia, nie vždy, ale v noci, busi mi srdce, v lavej krcnej tepne, v hlave mam stale tlaky a v krku, brnenie, tras, mravcenie, obrnu, už neviem ako o nazva, mam tlak v krku, stahovanie v krku, sem tam nejake vypadky srdca, akoby srddcove zachvaty...zo spanku mi stahne krke a tep mi vyjde aj na 147 uderov a citim ho v krku nemožem sa nadýchnut, necitim paniku, citim obrovský srach...prave to ma znepokojuje, že mi Ad nezabrali, a že to trpnutie a brnenie mam v hlave a na POLOVICI TELA...je to možné??,..bojim sa, že mam nieco v nervoch, skrytu infekciu, alebo nieco so srdcom...prosim o radu, ak nie o pomoc dakujem...budem mat vela otazok, som v tom taka otrava, fuj hrozna...
iveta, 02.05.2011 7:36:51, IP: ***.***.151.43, #133354
Ahoj suzyC4 ,tak si nech udelat krevni testy na vsechno,zajdi si na neurologii tam at te taky vysetri.Ja jsem taky takhle jezdila mela jsem mravenceni v celym tele ,srdce mi aky busilo jak o zavod,obcas i busi.S tim srdickem si zajdi na ekg.Proste at ti doktorka udela veskery vysetreni a pak se uvidi,takhle dal nemuzes byt.Tak drzim pesti a jaky AD si brala a jak dlouho?pa Iveta
jíťa, 02.05.2011 14:54:16, IP: ***.***.206.208, #133392
Ahoj Lucko! Jsem ráda za tento pokec.Přece jen vidím,že na světě je takového trápení! Jak máš staré děti? My bydlíme dohromady s bratrem a ten má dvě. Vikinku2,Jiříčka1,5měsíce.Hodně potřebujou péče,zvláště,když Viktorka má opožděný vývoj.A to mě v poslední době tak strašně trápilo. A když se to sečetlo ještě s ostatními věcmi,začalo to jít se mnou z kopce.Jsi šikovná,když zvládneš děti,je to kolikrát velký stres a nemusíš brát nic! Kdo ti s nimi pomáhá? U nás umřela mamka na rakovinu,tatka při autonehodě. Tak chybí prarodiče!Já jsem podobné přetížení měla v pubertě a to jsem cítila doslova ránu v hlavě.Tak se opatruj a ať ti to vydrží! ahoj J.
suzyC4, 02.05.2011 15:31:06, IP: ***.***.224.159, #133396
ahoj Iveto, ja mam udelani krvni testy na vsechno mam ok celej Krvní obraz...vse proste, na kardio jsem taky byla nic se nenaslo, na neurologii jsem ležela, tyden delal mi MRI, CT VEP EMG EEG vse v poradku, jedine co jsem si nedala udelat byla lumbalka, jinak mam opravdu vse, i na infekcnim jsem byla, byla mi zistena mykoplazmata a nasadeni antibiotika...to je vse...ja mam vsechno fakt ok, ja nemam jako mravenceni, spis, takove brneni, jako pri obrne, ale jenom u vnitr navonok to neni vidno, znas to???...ale co ty tlaky v hlave???Ad jsem furt vybrala dva baliky a nic, nekdy jeste zhorseni..
Lucka, 02.05.2011 16:28:14, IP: ***.***.25.97, #133404
Jíťo,já beru antidepresiva asi rok a půl.Kluky mám 4 letého a 11letého.V poslední době je mi hůř ikdyž nemám vůbec příčinu.Je to prostě trvalá úzkost.Čekám na dovolenou,chtěla bych zkusit vyměnit léky, když chodím do práce tak to nezvládnu.Mám špatnou snášenlivost léků,je mi po začátku užívání dost zle.Jinak s dětmi mi pomáhá /když jsem v práci /manžel,babička.Jíťo,to máte veselo,takhle malé prcky doma!Synoveček byl taky opožděný ve vývoji,narodil se brzy,ale kdyby si viděla jak všechno dohnal a jaký je to dnes kus chlapa.Taky mě to v té době trápilo,když byl malý.Měj se hezky L.
Iveta, 02.05.2011 19:15:59, IP: ***.***.151.43, #133425
Ahojky suzy ja to mela v ty hlave taky a AD beru od 10mesice 2010 a teprve ted je mi dobre nekdy spatne,ale to uz je malickost,ja jsem taky lezela na neurologii vsechno jsem mela v poradku na ekg taky,krev taky ok a pak jsem se dostala na 16 dni na psychiatrii dostala jsem leky a zaclo to byt trosku lepsi.ty AD zabiraj po delsi dobe ,tak si tam skoc na psycharnu a uvidis,ja chodim jeste na terapie k psychologovi a tam jsem se naucila si sama delat autogenni trenink a naucila se uvolnit se uvnitr tela a taky uz si umim zklidnit buseni srdce a tlaku.tak to zkus a uvidis drzim palce mej se hezky a pisni pa Iveta a jeste mi hodne pomaha zumba chodim trikrat tydne.poprve jsem myslela,ze omdlim,ale pak uz to bylo ok a ted uz tam chodim sama a rada.pa Iveta
suzyC4, 02.05.2011 20:25:27, IP: ***.***.178.194, #133433
Ivetko, jo dekuji,..:/...ja celej den preležím, jak je mi špatne a i tak nepomaha, protože to zacne i když ležím Ivetko tobe taky bylo aždej den spatne???..A mužu se zeptat jake leky bereš???...dekuji,,,,nazev myslim a tak nebo aspon skupinu Ad
Dědek, 02.05.2011 21:43:34, IP: ***.***.209.254, #133444
tady Ti nikdo nepomuže ,potřebuješ jinou léčbu a antibiotika, to je chlamydie pneumoniae
beata, 03.05.2011 8:18:19, IP: ***.***.59.70, #133468
Ahojky Ivetko,psala jsen Nellince i Tobě.Hodně jsem onemocněla jsem na AD,+rivotril.Mám spoustu vyšetření a mám strach.Nenohla jsem psát,nebyl počítač.IVETKO ,NELLINKO NAPIŠTE VYDĚŠENÉ BEATĚ.Pěkný upršený den Všem.Bea.
        Předchozí   1 .. 364365366367368369370 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.