Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Lucka, 06.05.2011 13:44:09, IP: ***.***.25.97, #133811
Ivet,dneska jdu na Zumbu a jedeme na chatu.Tak si snad zase odpočinu.Ty už nemáš problém ani na cvičení?Já než začneme jsem neuvolněná,potom všechno spadne.
iveta, 06.05.2011 14:55:56, IP: ***.***.151.43, #133829
Lucinko ja jdu taky na zumbu dneska po 14 dnech,protoze jsem brala antibiotika,tak uvidim.Mam problrm u prvni pisnicky to sem takova napjata a mota se mi i hlava,ale pak to prejde.Pak mi je moc fajn,Tak hezky vikend preju pa.
Eva, 06.05.2011 19:03:50, IP: ***.***.149.26, #133846
Zdravim vas vsechny,
potrebuju radu.PP se u me objevila pred cca 5 lety, zkolabovala jsem po maturite na nedostatek horciku a od te doby se to vezlo.Pote jsem brala AD apoparox cca 2 a pul roku, vysadila jsem a byla v pohode, sem tam se nejaky tres dostavil,ale nic strasneho.Az v posledni dobe se PP opet projevila..ne pouze v zachvatech..ale drzi se me kazdy den.mozna je to stres, mam pred statnicema na VS, do toho prace na hlavni pomer, smeny denni nocni.Mam porad tlak v hlave, unava..do toho ted uceni.Taky jste urcite zpozorovali,ze se vam PP vraci v obdobi velkeho stresu a zateze..snad nejsem jedina..bojuji prirodnimi pripravky.k AD se nechci vracet.tak snad to zvladnu a doufam,ze nejsem jedina, kterou stres a depresivni nalada provazi cele dny:))mejte se hezky..jen jsem se chtela vypsat.E.
iveta, 07.05.2011 9:57:45, IP: ***.***.151.43, #133868
Ahojky Lucinko,tak zumba byla skvela uz od zacatku a bylo mi fajn uz se tesim na nedeli jdu zas tak pa.
evik, 07.05.2011 13:53:44, IP: ***.***.110.136, #133886
dedku rada bych suzy pomohla prochazela jsme uplne stejnym co ona , ale pokud posloucham lekare a beru ad je me dobre ataka nebyla ani jednou jen nekdy motani hlavy a tlaky ale to ma si kazdy s pp a mimochodem kdy y jsi tak zazracne uzdravoval bylinkami byl by stebe uz milionar ....... nerikam ze bylinky nejsou fajn ale na neco nestaci a chlamidie kazdy nema tak uz to pochop .... jsou i jine nemoci a verim ze suzy bude brzy lip musi s evyckat me zacli ad zabirat az po trech mesicih
suzyC4, 07.05.2011 14:26:20, IP: ***.***.178.194, #133888
dekuju moc pedse jsem si tu kapucinku koupila kedže mne trapim zanet zubu a dutin, takže tak... jdu i psychosovi a reknu mu co se deje porad citm po tele trnuti nejhiorsi je to ve tvari a jeste buseni srdicka, tak budu brat milgamu na nervy.... a v pondeli jdu na odbery na protilatky na borelie a dalsi potvurky... i když jsi taky myslim, že psychika je mocna, ale muže se popri nej spustit spousta jiných infekcii...byla jsem vcera u obvodaka a natocil mi ekg asi dvakrat po pulminute a nic...vsechno ok... 3 juna jdu jeste na kardio, a taky zopakuju neurologii,...
Hanka, 07.05.2011 16:50:52, IP: ***.***.23.147, #133890
Ahojky Janinko,našla jsem si bouli na krku v těhotenství,nejdříve,že to je cysta,pak uzel. Začala jsem docházet na endokrinologgi,kde mne hlídali. Když malýmu byl rok,tak jsem šla na operaci. Uzel se začal zvětšovat,levý lalok mi odoperovali. Beru Euthyrox 75,chodím po půl roce na kontrolu,jizvu na krku nemám skoro vidět a vše v pohodě. Na pravém laloku mám malou cystu,ale zatím v pohodě. Byla to hormonální změna v těhotenství. Ale chce to hlídat! Naše úzkostné povahy(i když jsem si tak nikdy nepřipadala,ale jsem asi citlivější ve všem)dostávají zabrat. Úzkostnou poruchou nebo pp jsem v té době ještě netrpěla. Ale neboj,hlavně choď na kontroly.
JANINA, 07.05.2011 17:44:06, IP: ***.***.21.1, #133892
Hani díky za odpověd,no já mám ty uzle přímo v ty štítné žláze a nic nenahmatám,nezlobí mě nic,jen jsem byla před měsícem u léčitele a ten mi řekl,že se potíma ,že jsem přibrala a,že to mám od ty žlázy a at si dám udělat odběry,tak jsem chtěla po obvodním odběry a výsledek něco ukázal,ale doktor mi řekl,že to má skoro každý a poslal mě pro jistotu na sono.No a tam mi řekl,že tam mám ty uzle nic jinýho,nebavil se se mnou,děsný protiva,tak jsem šla rovnou k obvodnímu a on mi řekl,že si nemám dělat starosti,že to má hodně lidí,že je to tzv.vole,ale já se bojím.od té doby co mám tu PP jsem jiný člověk,pořád unavená,pospávám,motanice hlavy,tlaky do hlavy a to bušení srdce no prostě kdo to nezažil neví co to je a s tímto žít to je opravdu děsná otrava.Jela jsem autobusem a chytlo mě to ještě,že jsem měla pití a neurol,já myslela,že tam padnu.No a ještě je nejhorší vůbec když si barvím vlasy,to je pro mě utrpení,jak namíchám barvu a cítím ten čpavek z toho tak hned beru opět neurol,protože bych to nezvládla.Večer jsem si vzala ten citalon a v noci mi bylo tak zle,na zvracení,celá jsem se klepala no prostě příšerný a ráno děsná klepanice,celý dopoledne jsem ležela a to mám 4 děti malé tady no ještě,že byl manžel doma.Už mě má chudák taky dost,už mi říká jestli nemám jinou písničku,ale jak říkám kdo tohle nezažil neví co to je.kolikrát sedím a brečím,protože jsem úplně bezmocná a doktor mi řekl,že ten citalon nic nedělá,že nemá tak tři týdny žádný účinek a přitom v letáčku píšou jaké má děsné příznaky a on mi to nevěří.prostě ho brát nemohu to bych se úplně dodělala.
Michala, 07.05.2011 19:42:49, IP: ***.***.25.97, #133900
Jak ho bereš Jani dlouho?Já tenhle problém měla s Triticem.Bylo mi příšerně.
natalie, 07.05.2011 19:52:25, IP: ***.***.156.1, #133902
ahoj vsichni...jsem si temer jista ze mam pp...uz skoro 3 mesice..ale jsem nejaka asi slabsi nez ty ostatni co to tak dlouho vydrzeli nez sli k psychiatrovi...ja sem se objednala ale misto bylo volne az za dve mesice...ty tri mesice s pp me hodne vycerpali....porad ted brecim..rodicum se to bojim rict ze me nepochopi...je mi 19...byla jsem typ uzivat si zivota na plno...kazdy tyden nejake akce...ve skole jsem jezdila na lyzaky, vodaky.kazd yrok v alpach ..na dovolenych usa ...dubai apod...proste nebyla jsem zadna domaci buchta...lidi jsem milovala..porad nekde..kazdy tyden do phy na vikendy...ale od te doby co to prislo se jen schizuju..nikam nechodim..kamaradi uz mi rikaji ze jsem jak buchta doma nikam s nima nejdu ..ze skoly jedu rychle domu...no katastrofa...a to me ceka za 14 dni maturita...nemuzu se na to uceni vubec soustredit...a to mi jeste kamaradi rikaji..ty to das...si chytra a flegmaticka...bez stresu to tam hodis na jednicky...ale jako ...nevim ty maturity se ani nebojim...ja se spis bojim tech stavu kazdodenich co me provazi ze to do ty maturity snad nevydrzim psychicky.://...mame rikam ze me boli silene hlava kdyz brecim..i kdyz nejsem daleko od pravdy..hlava me boli ale pritom pocity neskutecna..sebe odcizeni..motani hlavy..spatne dychani..neciteni rukou a nohou..no je to hrozny..ani nevim proc to sme pisu..asi proto ze to uz nekomu konecne potrebuju rict nez dojdu k tomu psychiatrovi. uz to nezvladam.je to hroznyy..tak se nezlobte za tak obsahly prispevek a kdyztak poradte jak bych ty dva mesice mohla prekonat nez dojdu k psych. , nebo myslite ze kdybych rekla ze to je vazne akutni ..a ze to je k zesileni ze me vezme driv i pres to ze ma plno?kdyz to na me prijde mam pocit ze snad vybehnu z baraku primo na psychiatrickou ambulanci jako..castecne se za to i stydim..mejte se hezky..a bojujte...protoze ja teda bojuju kazdej den docela dost abych nezesilela...hezky zbytek dne..natalie
natalie, 07.05.2011 19:59:28, IP: ***.***.156.1, #133903
jinak jsem psala jak me myslenky napadly ...je to cely na preskacku..ale proste je s toho jasny jak se asi citim...jinak tenhle tyden mame posledni zvoneni,..-za normalnich okolnosti bych byla bez sebe cela natesena...vzruso...ted se mi ani nechce a bojim se ze to na me prijde.....jinak ja se nebojim ani ze umru, ale spis ze neovladnu myslenky.ze se zblaznim..zesilim..://..-vidim ze pp neni smrtelna nemoc ...ze se da nad ni vyhrat..jsem odhodlana ji vykopnout ze sve hlavy, duse i tela..tesim se na lecbu hodne ...az zase budu normalni.....N...predem diky za pripadny povzbuzeni a rady..
JANINA, 07.05.2011 22:23:07, IP: ***.***.21.1, #133921
Já ho měla poprvé před 14 dny a složila jsem se a včera mi řekl obvodní doktor at ho beru tak sem si ho vzala večer a v noci mě to chytlo děsná deprese,klepala jsem se celá,na zvracení mi bylo,prostě mi ty léky nesednou a on mi nevěří,no dnes už ho nevezmu to raději půjdu k psychologovi.celý den jsem byla mimo,jak kdybych brala drogy a měla absták,nevím jak to chodí nikdy jsem nic nebrala a nemám zkušenost,ale určitě něco podobného ty fetáci mají.
zzzdenka, 08.05.2011 7:44:11, IP: ***.***.95.51, #133929
Natalie.Zajdi k psychiatrovi a kľudne povedz, že je to akútne.Choď hneď ráno, nech dlho nečakáš, aspoň ti predpíše dačo na ukľudnenie.Takto sa len trápiš a k maturitám pojdeš vystresovaná.Zajtra je pondelok, zisti či doktor robí a šup k nemu.
iveta, 08.05.2011 9:09:19, IP: ***.***.151.43, #133932
Ahoj Natalko,a co zkusit zajit k nejakymu co te vezme hned?ja byt tebou tak taky necekam a zajdu tam jak pise Zdenka,neni to zadna sranda,ale kdyz te odmitne zajdi za obvodni ta ti taky muze napsat nejake leky nez te teda vezme psychiatr,neneachavej to dojit daleko.Drzim ti vsechny palecky a fakt si nekam dojdi at ti pomuzou,protoze tady to zname jak cloveku je a jak trpi a rodicum bych to rekla a nestydela se za to co mi je.Dobry je i psycholog tam chodim taky a pomaha mi to.Tak pa a napis jak si dopadla v pondeli Iveta
zzzdenka, 08.05.2011 9:26:47, IP: ***.***.95.51, #133937
Ja keď začala brať Ad, tak k tomu dostala lexaurin 3 krat denne.A dodnes som presvedčená, že mi pomohol prekonať vedľajšie účinky AD. Len na prújem nepomohol , ale to nebolo ťažké zvládnuť. Po 2 mesiacoch v poho lexauron asi dva týždne vysádzala až vysadila úplne.
        Předchozí   1 .. 367368369370371372373 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.