Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

natalie, 09.05.2011 23:28:25, IP: ***.***.156.1, #134069
suzy: tlaky v hlave kazdej den..to je nejhorsi...dokonce uz i ty tlaky rozlisuju na ruzne-jakoby se mi snad stridalik pokazdy jinak ...des:P..://a priznaky taky kazdy den-presne klidne i pulku dne..:P...jinak ivet dnes jsem byla u psycholozky pac psychiatrovi jsem se nedovolala...a ta me povzbudila ze musim okamzitena psychiatriia kdyz to zas nebudou brat normalne tam zaject...dnes jsem nemela cas ale zitra tam asi rovnou zajedu....jinak dneska to trvalol tak kouskovite pul dne...hruza..:Pa u psycholozky dobry..prvni clovek kterymu jsem se s tim sverila-realne...a malilino se mi ulevilo..byla prima a povzbudila..-samozdrejme ale uleva jakoby zadna..potrebuju vazne ty prasky..a co jak vy se mate.?
suzyC4, 09.05.2011 23:53:03, IP: ***.***.178.194, #134071
jo, dekuji Natalko, dekuji...ja jsem z toho na nervy jak dokažete s tima tlakama žít, nekam jet neco delat???...vdyt mi to tlaci tu mou sprpstu lebeň... ted mam jeste chripku, je to jeste horsi, nezvednu tu hlavu poradne, a už mam pocit že pri leženi když tlacim na krk mam v hlave tlaky, když to nejsou tlaky je to brneni, porad neco...jo ja ty tlaky taky rozlisuju jednou su vzadu, jednou v predu, jednou v spancich, co vam pomaha?,,MNE NATO ZADEN NEUROL ANI NIC PODOBNEHO...
iveta, 10.05.2011 6:35:25, IP: ***.***.151.43, #134078
Ahoj Natalko,tak to je dobre,ze si zasla k psycholozce me hodne pomaha to sezeni u nej ja mam doktora.urcite si tam zajdi dneska na tu psycharnu,sice ti prasky zaberou az za delsi dobu,ale zaberou.Ja se mam docela dobre,vcera jsem se opalovala,tak jsem jak rajce:Djinak to jde.Dneska akorat vyperu a vytru a nic nedelam a pujdu se hodit jeste na slunicko.Ty pak pisni jak si dopadla a at ti napise ten rivotril na uzkost to normalne rekni.tak pa drzim palce at te vezmou a cekam na psani pa Iveta
natalie, 10.05.2011 17:51:17, IP: ***.***.156.1, #134105
suzy:no zit se s tim prave neda moc jako..tak se snazim uhnat nejakyho psychiatra kde by me vzali....a napsaly prasky...ja mam uplne to samy co ty jako...posledni dny me cekaj jeste ve skole-2 a ja mam uplne hruzu ze to tam nevydrzi proste a to jsou DVA DNY!no hrozny tu reknu,...tak nejaky jiny prasky at ti zmeni???
ivet:tak jsem bylana ty psychiatrii-nemohla me vzit ze ma uplne plno--pry kazdy pacient je akutni a ze..nejblizsi termin 6.6. a vzala si cislo ze kdyby nekdo vypadl tak driv...ale jako to nechapu..rikam ji teda co mam delat ze je to vazne akutni a den ode dne se to zhorsuje..a ona at si zajdu k obvodnimu at mi teda predepise neco na uvolneni..-samozrejme prisla jsem k nemu az po ord.hodinach..:/takze zase nic je to hrozny...zejtra rano zase nemuzu pisu posledni pisemky a on je tam jen do 12 takze parada...muzu az ve cvrtek si tam skocit.:P:((super no fakt prima jako::/dneska jsem byla ve skole dve hodiny a noormalne sem to nemohla vydrzet..jee ty se mas ..opalovacka..ale je nejakej divnej tlak dneska cely den to citim:Pjinak nepribirate po praskach?jinak nemam absolutne chut k jidlu..radsi nez obed si dam neco sladkeho-zmrzku nebo tak...:Pvim ze moje babicka ma silny deprese ata je ziva jen ze sladkeho..a ze ji to pomaha..a to ma 48kg..jinak jeste k tem psychiatrum..-je to fakr hruza ze cloveka nevezmou...nechapu..kazdy ma plno..://a nebere hnedka...tak musim vydrzte akolrat s mojim ze tp do ty doby nevydrzim:/ahoj holky..N
suzyC4, 10.05.2011 21:55:44, IP: ***.***.178.194, #134116
ježiš ty ješte do školy chodis, ja bych to nezvladla vubec, mne by tam hodilo o zem, ja nesnasim teplo od ty paniky nebo co, hned se mi dela nevolno...
JANINA, 10.05.2011 22:42:35, IP: ***.***.21.1, #134123
Tak dnes jsem myslela,že padnu tím teplem,udělalo se mi tak zle a motala se mi hlava no prostě příšerná ataka.Jak začne tohle počasí nemohu vylézt ani ven,mám z toho už ted strach.Včera manžel stříkal hadicí auto,aby ho umyl a já byla zavřená uvnitř trvalo to asi tři minuty,no já dostala takovej záchvat,nemohla jsem dýchat,celá jsem se klepala,tak musel otevřít dveře z druhé strany a koukal co mi je,fuj jak si nato vzpomenu je mi zase na nic.Večer jsem si vzpoměla na ty uzle co mi našel na sonu doktor v ty štítné žláze a už sem brala hned neurol,no mám z toho pěkně nahnáno co mi řekne doktorka až tam půjdu,pořád na to myslím a je mi pak hrozně.AD neberu a odmítám,koncem května jdu k neurologovi tak mu to řeknu a uvidím,zatím mi ten neurol docela pomáhá a stane se,že třeba dva dny ho nemusím ani brát.no mám obyvy jak to bude vše pokračovat mám čtyři kluky a nejmen.je sedm měsíců,tak mám celý den co dělat kolem plotny a dětí,ale jsem tak unavená a to jsem si koupila dosti drahé vitamíny proti únavě a piji třezalkový čaj a nic nepomahá,pořád jsem tak ospalá,ale musím se držet,jak dlouho tohle vydržím tedy nevím.Prosím napište mi jestli máte někdo taky problémy s tou štítnou žlázou.díky
iveta, 11.05.2011 7:42:34, IP: ***.***.151.43, #134126
Ahoj Natalko a odkud si?to je desny to mate jen jednoho psychiatra?tak si skoc na ten obvod at ti neco da.ja to nechapu hlavne,ze chtej hned 30kc.drzim ti palce at to zvladnes ve skole a pisni.jo a k tomu sladkymu taky ho musim mit denne aspon neco.Ja uz jsem 6kilo shodila ,tak jsem rada,ale je to taky tim,ze nemam na noc mirzaten.A co ja vcera vecer udelala misto vecerniho prasku si vzala ten ranni:Dtak jsem padila na zachod a vyzvracela ho hned.nevim co by se stalo ,ale ten denni mam abych byla i cila a ne unavena.Tak to jsem cela ja tak pa a pisni Iveta
Hanka, 11.05.2011 10:47:28, IP: ***.***.23.147, #134135
Ahojky,Janinko nechápu,že Ti doktor řekne,že to je vole. Pokud tam máš uzle měl by s tím něco dělat. Nejsem odborník,ale sama jsem ten uzel měla a muselo se to řešit. Asi bych zkusila jiného doktora. Čtyři děti,tak to musí být mazec,haha? Také jsem zkoušela bojovat skoro dva měsíce bez ad,ale pak už jsem to fakt nezvládala a byla jsem šíleně psychicky a fyzicky unavená. Neurol je fajn,ale podstatu neléčí je to jen dočasná úleva. Natálko je dobře,že si vše uvědomuješ a chceš to nějak řešit!!! Možná bych se pokusila si o tom s přítelem promluvit,je to opravdu těžký. Mně samotný,když je mi dobře,tak to taky nechápu jak mě to mohlo takhle pohltit. Ale jak řekl můj přítel,je potřeba,aby lidi věděli,že to je nemoc,porucha a né,že je člověk labilní!!! Ivet taky to mám takhle,beru ad 10.měsíců a poslední dobou se opravdu cítím hodně dobře,ale pořád mi to v té hlavě hlodá. U mně byl příznak,že si hlídám dodýchnutí a to i přesto,že vědomě vím,že se neudusím,,ale to podvědomí to má v sobě hodně zakódovaný.
natalie, 11.05.2011 11:19:53, IP: ***.***.156.1, #134136
suzy..-no jo ..dneska posledni den...zitra nejdu a v patek mame posledni zvoneni...dneska jsem si byla dodelat znamkuj z cj ...dostala jsem za jedna..aspon neco...a jeste jdu ve dve na anglictinu...tu taky zmaknu ...pak jen svatak a maturita..a pak si dam dlouhe prazdniny..do mesice se stehujeme na barak..tak apsn rozptyleni..a dostanu i labradora..tak aspon neco....:))a dneska se citis lip?ja mela vcera hroznej den..vazne..ale dneska to malilinko jde no..ale zadna slava co si budeme povidat..
ivet:ahoj..jsem z mostu ...a psychiatru je tady vic...i ´psycholozek..jenz eproste me nikde nechtej vzit...min.za mesic.:((a to vazne nevydrzim..:((no obvodni dnesa jsem volala do kolika tam je ze je to vazne ze potrebujiu prijit a on ze nema cas dneska ze ma objednane pacienty..takze zase az zitra rano....porad se mi vsechno oddaluje..je to hruza://pry me psychiatr neveme dkavad to neni zivotu ohrozujici ,,jenze jakko....jak to muze v takoveto situaci vedet..?!!nechapu...pritom psycholozka mi rekla ze mam sklony i k depresim..a proste ze hi nutne potrebuju ...-ale jak vidite..tady si clovek mujsi neco udelat aby se na nej nekdo vubec podival!nechapu...nejradsi jsem vazne doma...odebvsad se hrnu domu- abycb byla jakoby vbezpeci...-mame jet v cervenci na dovolenou..absolutne se na to necirim..dlouhe lety...prelidnene plaze..:(je to fakrt hrozny..dneskajsem se sverila svy mnejlepsim kamaradkam a oni taky ze je to hrozny proste..ze s tim musim neco delat...:/a odkud jsi ty/vy?
iveta, 11.05.2011 11:34:44, IP: ***.***.151.43, #134138
Natalko ja jsem taky z Mostu a muzu se zeptat u jakyho psychiatra si byla dala bych ti cislo na moji.kde bydlis? ja po 10.ZS
mirek, 11.05.2011 11:42:11, IP: ***.***.141.69, #134139
Mám takový dojem,že jsem asi jediný chlap trpící totou nemocí v ČR nebo jsem jiní chlapi nepíšou.Tady je to samá ženská,ale tyhle strašné příznaky mám taky.A už více jak 10 roků.Např.dnes katastrofa.Od rána jsem se z toho nedostal,jen mírné zlepšení.
suzyC4, 11.05.2011 12:51:40, IP: ***.***.178.194, #134142
Jo NAtalko, dnes to zatim jde, až na to že jsem se dva kilaky trepala k zubari, cela opuchla ten mi ten zub vytrhl a bylo po strachu, ale predtim i horeecku jsem dostala.... pak to už celkem slo no, jenom mam bolesti celustnich klubu nebo sankovych tak mne pali a trochu mravenci spanky a temeno ale to nic neni oproti tomu jak muže jeste byt...jo tak to ti drží palce v te skole...
suzyC4, 11.05.2011 12:51:43, IP: ***.***.178.194, #134143
Jo NAtalko, dnes to zatim jde, až na to že jsem se dva kilaky trepala k zubari, cela opuchla ten mi ten zub vytrhl a bylo po strachu, ale predtim i horeecku jsem dostala.... pak to už celkem slo no, jenom mam bolesti celustnich klubu nebo sankovych tak mne pali a trochu mravenci spanky a temeno ale to nic neni oproti tomu jak muže jeste byt...jo tak to ti drží palce v te skole...
natalie, 11.05.2011 17:55:13, IP: ***.***.156.1, #134150
ivet- bydlim u 8 zs. kousek ...:)vazne jsi z mostu ju?a kam chodis k doktorce.?moje babicka chodi s depresema za vonaskovou..-na zahrazany....ta je prej dost dobra....tam me objednali na 6.6.a nepotrebuju ani idoporuceni..potom jsem volalak dvorakovi do ordinace...taky az za mesic s doporucenim..potom me byvale psychiatricce ke ktere jsem chodila cca v 15, ta se prestehovala. pak jsou kralova a jeste nejaka v nemocnici..ale neni tam kontakt a byla jsem tam az po ord.hodinach,....tak ta zitra zajdu od obvodaka...a jakyho mas obvodniho?ja housku...v nemocnici...o zadnych jinych nevim v mo...://
suzy: jo dekuju ve skole parada dneska...az se divim protoze jsemnemela naladu se pripravivat...aj mi dopadla taky za jedna...za 10 maturuju a nemam na to vubec naladu na to uceni no...jinak uz jsem to rikala mamce..ta obvolava taky psychiatry co to jde..ae kde nic tu nic,...rikala mi jestli nechci do phy..jenze se bojim ty cesty..:(ale jak tak na to koukam tak asi mozna zvolim i tu phu no..tak aspon uz ma szub venku a nebude te trapit...bude cim dal tim lip:))snad..jinak dnesa vedro co ...uff:)):P
hanka: no ja se prave obavam ze muj tata ani pritel by to nepochopili:/(asi takhle no...byla to fuska u mamky...natoz u chlapu:Pno ja jdu koukat na posledni tretinu hokeje a tesim se na prispevky...vsem hezky zbytek dne!!!!a klidny!!!!:)jste super
iveta, 11.05.2011 21:26:28, IP: ***.***.151.43, #134159
Natalko opravdu bydlim v Moste a na psycharnu chodim taky k Vonaškovy.Psychologa mam Dvoraka:D dost prijemnej a hezkej chlap.do spitalu k ty Cerny ani Kralovy nechod.Ja bych ti poradila ,aby si zitra zasla jak je ta budova poradnice tak jdi doleva a tam ma ordinacni hodiny primo primar psychiatrie,ale nevim jak tam je .je to hned v prizemi jak jsou ty vytahy ,tak to zkus.Jinak obvodaka mam ve Fibichovce dr Panochovou.Kdybys mela nejak cas muzem se sejit.tak cauky jdu spat jsem stahana z ty zumby pa a pisni
        Předchozí   1 .. 369370371372373374375 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.