Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Martina, 18.04.2011 9:52:26, IP: ***.***.207.98, #132472
Mony ,já prvních pár měsíců v těhotenství taky jen zvracela,už sem byla úplně vyčerpaná,nemohla jsem jídlo ani cítit,byla jsem ,ale na Ad,ale řekla bych že to nebylo z toho,ale prostě z těhotenství.v průběhu sme akorát Ad změnili na jiná na serlift.Tak se drž,ono to přende.
Veronika, 18.04.2011 10:35:25, IP: ***.***.154.1, #132473
Ahojky chtěla bych se zeptat,jestli někdo tady z vas nema zkusennosti s duchodem?Jestli mame vubec narok na nejaky?Ja trpim agorafobii uz pres pul roku nevychazim vubec z domu,mam 7letou dceru,kterou mi musi ze skoly vyzvedavat byvaly pritel,nebot si ani nezajdu pro ni do skoly kterou mam asi 300metru od baraku.Kdyz se nadopuju praskama,lexaurinem nebo rivotrilem tak si jeste zajdu akorat pod barak do hrušky,ale nedej bože jak je tam fronta ,to na me prijdou ty stavy jak jiz je všichni znate a rychle musim utect domu kde to pak hodinu rozdychavam,Nepracuji,nebot bych ani do prace jaksik nebyla schopna dojit.A to jsem pred pulrokem chodila denně do terénu a jako prodejkyně sama jezdila pres cele mesto mhd.Ted uz jen predstava ze bych mela nekam jet,nebo jit sama je napprosto nepredstavitelna a vyvola ve me ataku.Takové ty infarktove stavy jak všichni určitě dobře znáte.Ale z něčeho žit musim.Tak pokud mate nekdo zkušennosti ,budu moct ráda za radu.Děkuji Veronika
citalon-JANINA, 18.04.2011 15:17:15, IP: ***.***.21.1, #132489
tak opět zdravím vás všechny,víkend úplně v trapu,nehla jsem se,nic jsem neudělala,jen jsem ležela a byla mimo.Celá jsem se klepala a děsný tlak do hlavy,opravdu děsný stav,myslela jsem ,že umřu.Dnes mě manžel odvezl k obvodnímu doktorovi a ten mi hned napsal CITALON.nemáte s ním někdo zkušenost?Jak po něm je?Jestli opravdu zabere a jestli se přibírá?Mám ho brát ráno,ale bojím se ,abych nebyla celý den mimo a ospalá,mám malé děti a to bych nezvládla.Dnes jsem si vzala neurol a trochu se mi ulevilo,ale netroufám jít ani s dětma ven nebo do krámu,to nepřipadá v úvahu.Až mi skončí mateřská tak si nedovedu představit jít do práce,to bude něco strašného,prostě to nezvládnu,všedu musím s manželem a když má noční no tak to je pro mě příšerný,mám hned klepanici a bušení srdce,tlak do hlavy.No pořád doufám,že to přejde a tuhle potvoru přeperu a budu zase jako dříve.Ovíkendu jsem začala i hůř vidět,tak nevím jestli to má s tím něco společného,ale asi jo.začátkem května mám jít k zubařce,už teď mám obavy jak to zvládnu,je mi do breku,protože jsem opravdu jak dement.
Michala, 18.04.2011 19:36:45, IP: ***.***.25.97, #132506
Jani,radím vydržet.Týden ,max.14 dnů.Jsi doma,tak to zvládneš určitě.Já chodila do práce,usínala tam při nasazení léků.Citalon je prý dobrý na tyto stavy.Držím pěsti a napiš jak je.Míša.
Monca, 19.04.2011 0:46:11, IP: ***.***.243.221, #132517
Ahoj Martino,ja jsem prave uz byla obednana u doktora,ale muj gynekolog mi rekl,ze by bylo lepsi kdybych zadne AD nebrala,tak jsem tam ani nesla..no uvidime jak mi bude,zatim se to hodne tim tehotenstvim zlepsilo,jen nevim jak zvladnu porod,bojim se aby me to treba nechytlo pozdeji pred porodem,z toho mam celkem strach...a jak jsi to zvladla ty???
Monca, 19.04.2011 0:52:47, IP: ***.***.243.221, #132518
Jinak Hani,obcas mam jen takovy divny pocit,kdyz mam byt cely den sama doma,ale zacnu vzdy neco delat a je lepe...atak me za posledni mesic nechytil...je to tim tehotenstvim,myslenky mam ted jinde,tak to jde,ale kdyby bylo hur,tak samozrejme k lekari pujdu..
Veronika, 19.04.2011 8:49:27, IP: ***.***.154.1, #132527
AD beru ted prvni tyden,nebot az po pul roce jsem se rozhodla zajit k psychiatrovi.Do te doby jsem byla na lexaurinu,na nemz mi vykvetla zavislost,ma obvodacka mi predepisovala jen jednu tabletu 1,5,ale to bylo pro me malo tak jsem si hned z rana davala dvě abych aspon tosku fungovala.Ted prvni tyden mi psychiatricka vysadila lexaurin a misto nej dala rivotril a citalec.Necitim zlepseni ani zhorseni.Drive me popadla panika jednou za den,i kdyz jsem byla zavrena cele dny doma v bezpeci.Ted mi ,ale posledni týdny pripada,že ji mam celý den v kuse.To me taky donutilo konečně jit k psychiatrovi.Cvičit?To jedině,že by se nějaka cvičební hodina usporadala u me doma.Opravdu nemuzu chodit ven,max. v rozmezi kolem 50metru od baraku at mam jistotu,ze kdyz se mi udela zle rychle frnknu domu a rozdycham to.Z venku me nekolikrat odvazela RZP z toho mam strach,takze uz jen predstava ve me vyvola ataku a nakonec stejne musim zustat doma.Po rivotrilu jsem hodne oblbnuta a s citactem jeste nevim beru ho teprve tyden a cetla jsem ze zabira az za dlouho.Taky jsem hlavne hodne pribrala za tu dobu co jsem doma a nedelam nic z krasných 47 na 65.A po tech praskach se prý taky ješte přibírá tak teda no poteš koště.
Veronika, 19.04.2011 8:55:59, IP: ***.***.154.1, #132528
jen by me zajimalo jak je to stim duchodem..Maji panikari vubec narok?
zzzdenka, 19.04.2011 11:22:40, IP: ***.***.193.71, #132537
Veronika, ešte nemysli na dúchod, ešte ti nezabraliAD.Dočkaj času.Za mesiac a dva budeš úplne ináč vravieť.Ja si musela písať denník svojích strachov, tak nedávno som to čítala a bola sam šokovaná, čoho som sa pred rokom bála.Tiež ani so smetným košom nevládala výjsť, nie to ešte do obchodu
JANINA, 19.04.2011 11:26:27, IP: ***.***.21.1, #132538
tak jsem si vzala dnes ráno první tabletu citalonu,ale to co se mnou udělal to byla katastrofa,úplně jsem odpadla,děsný pocení,nervní,hlava se mi točí,klepe se mi obličej,bolest břicha.je mi hůř než před tím a už to nechci ani vidět.Ted jsem si vzala neurol,tak se to trochu zklidnilo.zajdu k doktorovi co mám tedy dělat,protože mám 4 malé děti a tohle brát nemohu.Vážně jsem myslela,že je to můj konec.
mirek, 19.04.2011 16:45:34, IP: ***.***.129.82, #132552
Ahoj všichni
dnešní den je ten nejhorší co jsem za posledních pár týdnů zažil.Ráno mě začalo pískat v uších a já vzal svou ranní dávku léků.Za pár minut už jsem ležel a celý den katastrofa.Děsné motolice a bolesti hlavy.Tlak mě vyskočil na 170/110 teprve teď sem ho dokázal snížit.Ještě že byla paní doma,ale i tak jsme mysleli,že budem volat pohotovost.Chvílemi jsem měl pocit,že už odcházím,že snad umírám.Vůbec jsem nevnímal co se děje okolo,facht strašný den.Teď o něco lepší...snad se ta bestie už nevrátí,jinak jedu okamžitě do špitálu.
Důchod na PP se dá získat,mě ho dali na prvním sezení,ale já mám k tomu i arytmie i když nehráli tak důležitou roli jak Váš psychický stav.Jinak tyhle problémy mě provází životem už více jak 10 roků a u komise na důchod jsem předkládal všechny vyšetření za tuhle dobu.Jde to,stejně je zajímal poslední půl rok.
20JANA, 19.04.2011 18:00:29, IP: ***.***.59.178, #132556
AD už beru 4 rokem a pořád se mně to nezlepšuje, ba noapak bych řekla, že zhoršuje. Nemáte nějakou radu jak s tím bojovat, bo mně už dochází síly :(
20jana, 19.04.2011 18:02:24, IP: ***.***.59.178, #132557
Ahoj, já jsem brala citalon asi 1 rok a přibraka jsem asi 10 kg..
mirek, 19.04.2011 18:18:41, IP: ***.***.129.82, #132558
Taky mám někdy takový pocit,že je raději hodím do kyblu.
LADA, 19.04.2011 18:22:31, IP: ***.***.3.66, #132559
Jani AD začnou po nějakém čase slábnout chce to nové jiné AD a AD nic neléčí jen oblbují
        Předchozí   1 .. 362363364365366367368 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.