Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

petra, 09.07.2011 12:08:59, IP: ***.***.137.223, #139077
No já si teď osobně myslím že můj velkej spouštěč je kafe....musím to vypozorovat....včera po ranní kávě zle,po druhe to bylo dobrý a po třetí zase zle.Dneska po ranní kávě zle...tak si myslím že je to ono....taky to někdo míváte...musím myslet na něco jiného a hlavně jít rychle něco dělat
Iva, 09.07.2011 12:09:02, IP: ***.***.191.215, #139078
Já vím, mám to pravděpodobně psychické a čím víc se nervím, tím se to nabaluje, projevují se vyraznější fyzické projevy a bojím se ještě víc, pak je to totálně neúnosný a mám pocit, že to nevydržím. Stále si říkám, že mi je 24, že mám tělo mladé, zkouším relaxovat, ale nic moc přínos, už je toho moc. Hlavně si asi zakážu hledat info na netu, to je pak strašný. Mám zas pocit, že do večera nevydržím a musím pořád běhat k doktoru, což se o víkendu prodraží a stejně mi nikdo nic neřekne.... Zkusím ty jiné ATB, ale už jen z nich mám takový respekt a pořád se mi v hlavě honí katastrofické myšlenky. Jsem vážně totální magor.
Iva, 09.07.2011 12:09:09, IP: ***.***.191.215, #139079
Já vím, mám to pravděpodobně psychické a čím víc se nervím, tím se to nabaluje, projevují se vyraznější fyzické projevy a bojím se ještě víc, pak je to totálně neúnosný a mám pocit, že to nevydržím. Stále si říkám, že mi je 24, že mám tělo mladé, zkouším relaxovat, ale nic moc přínos, už je toho moc. Hlavně si asi zakážu hledat info na netu, to je pak strašný. Mám zas pocit, že do večera nevydržím a musím pořád běhat k doktoru, což se o víkendu prodraží a stejně mi nikdo nic neřekne.... Zkusím ty jiné ATB, ale už jen z nich mám takový respekt a pořád se mi v hlavě honí katastrofické myšlenky. Jsem vážně totální magor.
Iva, 09.07.2011 12:11:21, IP: ***.***.191.215, #139080
omlouvám se ale nechápu, že se mi to vkládá 2X. Jinak já kafe nepiju, už jen po capuccinu je mi těžko od žaludku, ale kafem to může být. Bývá i uváděn jako spouštěč.
Lukáš, 09.07.2011 12:29:22, IP: ***.***.204.1, #139081
To běhání na pohotovost znám. Ale časem jsem prostě zjistil že je od psychiky, a začal jsem to brát tak jak to je. Jak říkám, já se snažím se nějak zabavit, hlavně jak píšeš, pořád něco hledat na netu je to nejhorší, taky to znám. Já jsi kafe dám, ale rozpustný a s mlékem. Jinak jsem kuřák, vykouřím tak 20 až 25 denně. A navíc se lečím i s vysokým tlakem. Taky jsem jsi říkal že to prostě psychicky nezvládnu, měl i takové dny kdy jsem brečel. Normálně jsem chodil do práce, všechno v pohodě, byla jsme skvělá parta. Blížil se víkend, a ke konci šichty to na mně prostě přišlo. Taková depka, jako co bude dělat přes víkend? Bude mi zase špatně? To jsem časem odboural, a teď jsem na pracáku, firma skončila. Tak že trčím doma, ale snažím se něco dělat. Teď se třeba těším na pondělek, chodím hrát šipky a každé pondělí jsou u nás turnaje. Prostě něco jsi najít a neužírat se.
Iva, 09.07.2011 12:58:49, IP: ***.***.191.215, #139084
Já vím, nejvíc mě štve, že už jsem byla v pohodě a zas taková bomba. Už mě to unavuje, zas vše co jsem zvládala je zapomenuto a můžu začít znovu, strach z borelie mě zas totálně položil. Mám taky obavy z víkendu, co když mi zas bude zle, tak zas na pohotovost jedině a tam zas zhnusený pohledy. To si tak dlouho vsugerovávám, až se to taky stane...Ach jo, musím se vzpamatovat, to se jinak nedá.
katka, 09.07.2011 14:02:26, IP: ***.***.248.102, #139089
Ahoj Ivuš je to všechno v našich hlavach ja jsem na tom podobně ja se bojím taky všeho kafe cigareta a pořad se bojím tak na tom jsme všichni stejně
Eva, 09.07.2011 15:11:44, IP: ***.***.213.6, #139090
Ahoj,je mi 24 a PP mám už tak 5 let.po 3 letech braní Apo-paroxu mi bylo tak dobře,že jsem ho vysadila..teď po udělání státnic se mi stav zhoršil...trpím někdy celý dny..nemám ataky..pokud jo,tak jsou to celodenní ataky..jsem celý den unavená a nic se mi nechce..Včera jsem byla pro jistotu na odběr krve,kdyby náhodou něco:)Jo a psych mi místo AD doporučila přírodní PERSEN.Zdá se mi,že zabírá, jen jsem po něm hodně ospalá,tak ho beru jen večer před spaním..
Lukáš, 09.07.2011 15:12:34, IP: ***.***.204.1, #139091
No já jen můžu říci že od doby kdy jsi myslím že mi začaly AD zabírat, jsme mi tlak stabilizoval až už ani nepotřebuji Egilok na zpomalení srdečího tepu, protože když jsi ho vemu, tak mi klesne tep i pod 50. Normálně se mi teďka pohybuje mezi 60 až 80.
zzzdenka, 09.07.2011 18:54:23, IP: ***.***.194.10, #139095
Vidíš Lukáš, že AD zaberajú a bude už len lepšie. A dievčatá, keď vám chutí káva skúste občas dať bezkofeinovú nescu.So smotanou chutí báječne.A po cige aj mne občas bolo ťažko , tak ich zredukovala na 3 za deň
Iva, 09.07.2011 22:17:12, IP: ***.***.191.215, #139100
Jsem moc ráda za tuto diskuzi. Doma už ty mé problémy řešit nemůžu, prostě už tím prudím. Tady mě kdyžtak můžete ignorovat a já se aspoň vypíšu :). Dostala jsem nová ATB a zatím dobrý. Úplně jsem měla z těch minulých panickou hrůzu. Možná mi i tu psychiku vydráždily, nekteré t mají jakoo nežádoucí účinky. Nové jsou zatím v poho, žádná nevolnost a i tep se pomalu klidní něco málo přes 80, ale pořád přeskakování srdce, ale i tak pokrok. Dnes jsem sama doma a dokonce jsem se vzchopila a došla 2x 1,5 km do krámu a v poho celkem a to jsem si doma i zapomněla mobil! Snad to vydrží a bude to jen lepší....je to v hlavě, nikde jinde..
Lukáš, 10.07.2011 12:22:02, IP: ***.***.204.1, #139113
Ivo, ten chodíš k psychiatrovi? Nebo ti ten Lexaurin napsal nějaký obvodní lékář? Já jsem to taky bral i Diazepam. Měl jsem ho od obvodnímu, ale bral jsem ho jenom opravdu když mi bylo nejhůře. Co jsem jsi našel psychiatričku, tak ta mi napsala Xanax a stačí opravdu jenom 0,5mg a jsem celý den v pohodě. Zatím co Lexaurin byl 3mg a Diazepam 5mg.
Iva, 10.07.2011 12:51:29, IP: ***.***.191.215, #139114
Lexaurin mi předepsal obvoďák, měla jsem potíže a můj psychiatr je dál bydlišti. Každopádně jsem mu volala a on mi ho schválil. Vím, že tu píšete, že je xanax asi lepší, no zkusím se doktora na to zeptat. Zítra jdu zas k obvodnímu, už jsi připadám fakt blbě, jak tam jsem každou chvíli.
Lukáš, 10.07.2011 13:13:19, IP: ***.***.204.1, #139115
Připadat jsi blbě nemusíš. Já jsem tam byl taky každou chvilku. Každou chvíly jsem jsi nechával psát aby mně posílal na nějaké vyšetření. Za minulý týden mám za sebou ultrazvuk břicha a krku, ušní, krční nosní, plicní, odběry krve, mantoux test (to je proti tuberkolóze), výtěr krku, nosu, ze zadku, rozbor moče a stolice. Lítal jsem všude možně, a všude je vše v pořádku. Podle výsledku jsem na 100% zdráv. Ale samodřejmě se tak někdy necítím. Jediné co mi je že se léčím s vysokým tlakem a mám trošku nadváhu. Psala jsi že ti 24, mně je 27. Jinak umně tyhle věci začaly v únoru, co jsem prodělal blbou angínu, ketrou jsem pořádně nevyléčil. Možná to i nastartovalo strach o rodinu. Máma skoro rok čekala na operaci se zlučníkem, každou chvilku měla žlučníkové záchvaty a byla v nemocnici. Další rána přišla když strejdovi zjistily rakoviny prostaty. Tátu jsem v životě neviděl a ani vidět nechci. Takhle nějak to začalo.
Dědek, 10.07.2011 14:19:30, IP: ***.***.209.253, #139116
Lukáš,zapoměl si na chlamydie pneumoniae
        Předchozí   1 .. 386387388389390391392 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.