Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

jiřina, 22.01.2011 22:13:05, IP: ***.***.107.100, #124297
ahojky.Zdravim všechny chudáky,kteří mají PP.Já se léčím již sedm let,užívám Zoloft.Paniku jsem dostala po smrti maminky.Ze začátku jsem o této nemoci neměla nejmenší tušení,myslela jsem,že mam infarkt,nebo mrtvici,První záchvat se totiž ozval na dovolené v cizině.Byl to příšernej zážitek,myslela jsem,že tam umřu.Místo koupání v moři jsem si užila dovolenou v chorvatské nemocnici.Po vrácení domů jsem absolvovala veškeré vyšetření,které potvrdilo PP.Před třemi roky se mi narodil syn,vymodlené dítě,je mi totiž 43 let.Vše jsem zvládla,těhotenství,porod první tři roky.....Občas se záchvat objeví a potrápí mě,ale mám pro koho žít a tak bojuju.Přeju všem mnoho zdraví a sil.J.
Marta, 23.01.2011 8:00:51, IP: ***.***.130.243, #124308
Zdravím všechny co bojují,lidičky,před 3 měsíci jsem vysadila AD Citalec pak postupně i Neurol,po kterém mi vůbec nebylo dobře,připadala jsem si jako bych byla pořád opilá.Pak jsem si řekla,že fakt už dost,musím udělat něco úplně jiného,než se jen ládovat práškama,protože jsem nad něma už přestala mít kontrolu a začala jsem chodit na pravidelné sezení s psycholožkou,ze začátku jsem u ní byla i 2 až 3 krát v týdnu.Nevěřili by jste jak se mi pomalu po těchto sezeních a rozhovorech s ní začalo ulevovat,PP jsem mívala snad každý den,teď už jsem nic nepociťila 2 týdny,sice je to ještě krátká doba,ale přesto HURÁ,dokonce jsem byla SAMA nakupovat,je to super.Teď k ní zajdu 1 krát v týdnu,to teda potřebuji pořád a co je bezva,že si s ní můžu mailovat,to mi teda taky moc pomáhá,protože vím,že je tady pořád,kdykoliv ji potřebuji.Lidi hlavu vzhůru,jde to.
MARTIN, 23.01.2011 12:24:30, IP: ***.***.185.147, #124327
MARTA: Taky vážně uvažuji o návštěvách psychologa.Má psychiatrička mě hned po diagnoze PP ,tohle doporučila,nějakou Behavio..terapii,nevím co to přesně obnáší,zeptám se..Musím už s tím něco začít dělat,takhle to už nejde dál..:-(( Sedativum se bráním,protože jsem se asi před 3 dny předávkoval a byl jsem uplně mimo,jen spát apod..Je fakt,že mi bylo dobře,ale tohle není řešení.
Zrovna dnes jsme měli jet do nákupního víru velkoměsta.Matka chtěla do Ikee apod.Zprvu jsem byl rozhodnut,že pojedu taky,ale nakonec s ní jela jen manželka..Prostě se na to necítím,ten ruch,shon,vydýchaný vzduch,všude hodně lidí..Nene tak natolik mi dobře ještě není..
MARTIN, 23.01.2011 12:39:18, IP: ***.***.185.147, #124328
Vlastně jsem ještě nenapsal,jak to začalo u mě..Byla doba cca před 7-mi léty,kdy jsem dost popíjel alkohol,v podstatě denně..Do toho práce na směny,či-li nevyspalost apod..Po jednom asi 2 denním tahu,běžná kocovina,říkal jsem si..Šel jsem tedy do obchodu na nákup a najednou,z ničeho nic hrozný stav..Začaly mě brnět nohy,konečky prstů,návaly zimy pak horky,vnitřní třes..Musel jsem z krámu okamžitě pryč,už jsem byl u pokladny,ale praštil jsem s košíkem (prodavačky na mě hleděly s otevřenou pusou) a upaloval ven..Ani nevím jak jsem dojel autem domů,zřejmě pud sebezáchovy..No doma nikdo nebyl,tak že ještě větší děs,obrovský strach,že mám infarkt,mrtvici nebo co,že prostě umřu!! No nic jiného mě nenapadlo,než volat sám sobě záchranku..Nakonec poslali lékařku z místního střediska,která se hned ptala ,jestli se neléčím na tetanii a píchla mi hořčík+diazepam..No obrovská úleva,téměř okamžitě všechno přešlo..Pak byly 2 dny v poho a 3 den po prvním attaku znovu..No a pak už série vyšetření kardio,neuro,oční,krev..,kde samo nic nezjistili..Tak mě praktická lékařka poslala na psychiatrii.Byl jsem s toho v šoku,přece nejsem blázen,říkal jsem si.No a tam mě dr. vyslechla,vysvětlila mi co PP vlastně je a naordinovala mi léky..Tak,že se to táhne už nějakých 7 let..jednou sem nahoře,ale spíše více dole..
Marta, 23.01.2011 13:00:00, IP: ***.***.130.243, #124329
Martine,ani nebudu vypisovat mé příznaky,protože se skoro navlas schodovaly s tvýma,ale od té doby co jsem v péči cítím,že je to stále lepší a lepší.Jsem z Brna a tady chodím do poradny,odkud jsi ty?jinak bych ti mohla tu mou doporučt kdyby jsi chtěl.M
iva, 23.01.2011 13:39:23, IP: ***.***.85.70, #124333
Chtěla bych napsat ohledně toho hořčíku, 4 sášky magnosovtu denně je opravdu hodně,stačí jeden. Pokud už máš z toho průjem tak jsi hořčíkem předávkovaný a musíš ho omezit. Vím to z vlastní zkušenosti Brala jsem denně pouze jeden. Když budeš brát 4 tak ti to zničí žaludek. Také je dobré brát k hořčíku pyridoxin to se pak lépe vstřebává.
iva, 23.01.2011 13:47:37, IP: ***.***.85.70, #124335
Podle návodu tak doporučená denní dávka je jeden sáček max.2,při akutním nedostaku. Když toho budeš užívat nadmíru dochází ke zmatenosti,srdeční aritmii a ledvinovému selhání. Tak to nepřeháněj. Ohledně toho těhotenství má na to každý lékař jiný názor. Moje psychiatrička nedoporučuje brát AD k těhotenství, podle ní to může ovlivnit plod ať hned nebo v budoucnu. Taky bych do toho těhotenství šla až se trochu srovnáš. Něco začít dělat ať běhat,plavat to opravdu pomůže. Ze začátku to bude krušné,ale každý malý úspěch tě posune dál.
MARTIN, 23.01.2011 16:20:11, IP: ***.***.209.136, #124338
MARTA: No jsem taky z moravy,ale z té černější části,či-li z ostravska..Uvidím,co mi poví Dr..,pak podám zprávu:-)
Jinak to počasí mě ubíjí..je zataženo,sněží...fuj
Marta, 23.01.2011 17:21:45, IP: ***.***.130.243, #124340
Martine,dej pak vědět jak jsi dopadl,tady u nás taky sněží,nemám to ráda,ale jinak jsem v pohodě.
niki15, 24.01.2011 8:28:43, IP: ***.***.24.77, #124369
Ahoj, promiň , odepisuji až teď, nedostala jsem se k mailu. Dceři jsou tři roky, ale už rok pracuji. Teď od ledna na plný úvazek. Je to tedy dost náročné, bojuji jak se dá. zajímavé, že nejhorší stavy mám po ránu a odpoledne je to už dobré. Jak jsem psala v minulých příspěvcích, po delším braní citalecu to bylo dobré, jenže jsem ho vysadila:-( a to jsem tedy neměla dělat. Udeřilo to plnou silou zpět. Tak jsem ho od začátku ledna zase nasadila a úpěnlivě čekám, až zabere. Ale dost mi pomohla brožura o PP, kde vysvětlují techniky myšlení. Když to přijde, snažím se, vypnout, soustředit se na rádio, jakoby se "unavit" a pořád vtloukám do hlavy, že to nic není. Jinak nevím, jak ty , ale k té páteři jsem ještě strašně citlivá na změny tlaku, prý se tomu říká meteorologismus. Doktor říká, že obtíže jsou to nepříjemné, bohužel na to nic neexistuje. Takže když má být změna, ploužím se jako mátoha. Romčo, když to přijde v práci, odskočim si odpočnout na toaletu. Mám fajn práci, tak se to dá zvládnout.
MARTIN, 24.01.2011 13:48:20, IP: ***.***.185.147, #124394
NIKI15: Ve tvém přízpěvku mě zaujala jedna věc.Píšeš,ze je ti špatně hlavně po ránu..Snídáš ráno?Mohlo by to pomoct.Mě někdy pomůže se prostě najíst nebo sníst aspon nějakou čokoládu apod..
niki15, 25.01.2011 9:47:48, IP: ***.***.24.77, #124452
Ahoj, moc nesnídám, tak půlku rohlíku. Víc do sebe nedostanu. Ty rána jsou fakt peklo, vstanu a už řeším, jak mi zase bude špatně. Hrozně se potím a snažím se to nějak přečkat. Pořád mám takové ! pohřební nápady". Jo a začala jsem brát ten hořčík. Citalecu beru půlku tablety. Zatím se mi nezdá, že by to nějak zabíralo.
Jitka, 25.01.2011 13:29:34, IP: ***.***.25.97, #124471
Ahoj,já mám stejné problémy hlavně po ránu
v práci,během dne se to lepší.Problémy mi začali na mateřské,byla jsem vždycky citlivka.Motá se mi hlava,bolí páteř ,vyzkoušela jsem více AD,ale žádné nezabralo.Jediný Lexaurin,ale ten si vezmu max.1x za 14 dní.Poraďte je nějaký lék,který alespoň částečně zabere?
Nell, 25.01.2011 21:22:46, IP: ***.***.135.28, #124519
Ahojky Beatko, zlatíčko moje, jsi strašně moc hodná a děkuju za úplně suprově povzbudivý příspěvek!!! Na to jaké máš problémy Ty a ještě mi radíš co mám a co nemám,jsi fakt bombastická! Chřipka už opustila moje panikařící tělo a musím uznat, že je mi líp.
Nell, 25.01.2011 21:24:57, IP: ***.***.135.28, #124520
Dneska jsem byla na ekg, pak v bance a pak ještě hodinu jen tak na procházce, nakoupila jsem v malých krámkách co jsem potřebovala a bylo mi fajne, ale je pravdou, že jsem měla v sobě 2 prášky,
        Předchozí   1 .. 302303304305306307308 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.