Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Nell, 25.01.2011 21:26:05, IP: ***.***.135.28, #124521
protože hned jak jsem dorazila na ekg mě ta ataka přepadla a to jsem v sobě už jeden prášek měla.
Nell, 25.01.2011 21:26:50, IP: ***.***.135.28, #124522
Já jsem taky kuřák, řekla bych, že teď když je mi líp, tak hulím jak tovární komín :-) ale když je mi zle, tak vytáhnu sotva dvě za den. Vincentku jsem si koupila dle Tvé rady a jsem spokojena, je to fakt úžasný, chutná mi to, není to tak hrozně slaný.
Nell, 25.01.2011 21:27:21, IP: ***.***.135.28, #124523
Vody piju jen nebublavý, bublinky mi nedělají dobře, ale to už dlouho a zakysanou smetanu jsem milovala dřív, pak jak jsem začala mít ty průjmy, tak už jí nemůžu,jinak bych z bytu nevylezla ani s neurolem :-) Já vím, že když se potento tak se to lehce vypere, ale už jen ten pocit, že ses na ulici někde po...., to je děsný, vůbec si to neumím představit, fujtajbl ve spolek :-)
Nell, 25.01.2011 21:28:00, IP: ***.***.135.28, #124524
Ale dost o mých problémech, napiš jak se daří Tobě, Ivetka mi dnes psala, žes jí psala, že Ti včera nebylo dobře. Tak já budu doufat zlatíčko, že už se to zlepšilo aspoň o trošku a budu se moc těšit na Tvé psaní. Tak se měj úplně co možná nejlíp a písni. Zatím papa.
Ivka, 26.01.2011 8:10:15, IP: ***.***.75.38, #124537
Jak to můžou měřit ekg,když máš v sobě prášek na uklidnění to jsou pak zkreslené výsledky,ne? Pak ti to srdíčko bije v klidu a nepoznáš co je špatně,ne?
Adam, 26.01.2011 11:42:03, IP: ***.***.25.97, #124565
Máte také někdo pocit,že neudržíte hlavu?Já si jí musím pořád podepírat.Podle vašich příspěvků,mám ukázkovou PP.
Nell, 26.01.2011 12:22:33, IP: ***.***.135.28, #124572
Milý Adame, to že jen neudržíš hlavu nemusí nutně znamenat, že máš PP. Máš i nějaké jiné příznaky? Může to být klidně neurologický problém či spousta jiných. Pokud jsi si jist, že trpíš PP a chytil jsi to na samém začátku, tak neváhej a navštiv psychiatra, pokud je to včas podchyceno, máš větší šanci na dřívější uzdravení. Pokud máš příznaky déle jak 6 měsíců, pak opět vyhledej psychiatra, neboť je důležité nasadit léky. Držím palce !!!
Adam, 26.01.2011 13:24:58, IP: ***.***.25.97, #124584
Moje problémy začaly asi před dvěma lety,když jsem byl krátce bez práce.Psychiatrička mi řekla,že mám SF
a úzkostnou poruchu.Vystřídal jsem několik léků,naposledy Esprital ,Valdoxan.Nepomohly žádné.Není to tak,že bych nefungoval,práci mám výbornou na počítačích,ale jsem denně totálně vyčerpanej.Motá se mi hlava,musím jí podepírat,klepu se vnitřně,ne pořád
jen nárazově.Na neklid mi pomůže jen Neurol,ale neberu ho často,bojím se závislosti.Podle příspěvků tady,mám spíše PP.
Nell, 26.01.2011 13:36:22, IP: ***.***.135.28, #124592
Tak neváhej a utíkej k psychiatričce a řekni jí příznaky. To přeci musí poznat že jde o PP, pokud ne, vyměň psychiatra. Za to nic nedáš,možná maximálně nějakou kačku navíc :-) Já taky beru neurol, ale jen v případě, že je mi hrozně zle a nebo když mám nějak cestovat, mám totiž ještě ke všemu agorafobii. Ale určitě neváhej, musíš dostat prášky a ne se takhle pořád ničit a přemýšlet o tom co ti je . Možná ti první prášky nepomůžou, dají se ale vyměnit za jiné. Určitě se objednej na psychiatrii, víc ti poradit nemůžu. Zkus ještě magnesium, prodává se buď minerálka a nebo prášky. Třeba se ti na chvíli uleví, než navštívíš psychiatra. Někomu to pomáhá. Tak držím palce !!!
MARTIN, 26.01.2011 23:48:52, IP: ***.***.74.110, #124634
Ahoj.Slíbil jsem,že podám zprávu,jak jsem dopadl..Měl jsem prostě absták z nedostatku léků..SEROXAT 30mg mi došel a než jsem si vyzvedl nový uběhlo 6 dní..Najednou bylo tělo bez "dávky" a bylo to tu..Dr. říkala,že si nemyslí,že to bylo zhoršení PP ,ale abstinenční příznaky,které jsem si vysvětloval jako attaky PP..
Dneska už mi je fajn,cítím se dobře.asi se hladina obnovila.Jo a budu chodit k psychologovi,už mám žádanku,tak uvidím..
MARTIN, 26.01.2011 23:51:33, IP: ***.***.74.110, #124635
ADAM: A co takhle páteř nebo oči?? Tohle máš v poho?? Může to mít vliv na tvé problémy..
Nell, 27.01.2011 0:05:05, IP: ***.***.135.28, #124636
Jj, Martin má pravdu, i to můžou být tvoje problémy, každopádně bych jen tak neseděla a šla k nějakému doktorovi, můžeš kĺidně i k praktickýmu, jestli je chytrý, tak tě pošle na všechna možná vyšetření aby měl jistotu a pokud to bude ok, tak můžeš řešit PP.
Nell, 27.01.2011 0:08:24, IP: ***.***.135.28, #124637
Tak to je super Martine, hlavně už si příště vyzvedávej včas léky, abys byl v poho. Psycholog je dobrá věc, taky se tam těším, jdu poprvé 3.2. tak jsem zvědavá :-) Tobě držím palce, ať ti to dobře dopadne a hlavně hezky zobej prášky, ať ti zas není zle :-)
ivča, 27.01.2011 11:32:30, IP: ***.***.33.6, #124654
Ahojky, také se chci přihlásit k psychologovi.Beru už 60mg citalonu a vše negativní mě rozhodí.Nedávno jsem přez 2hod. nevěděla kde je můj syn.Řekl, že jde s kamarádem do obchodu, ale ten kamarád byl doma. Vůbec sem nevěděla kde je, je mu osm a ještě nemá mobil.Začala už být tma a mě už začalo být zle, už jsem si představovala nějakýho úchyláka no bylo mi příšerně.Vše dobře dopadlo pařád mám, ale pžedstavy, že se něco stane a nezdravě se o něj bojím.Pak mi je z toho tři dny špatně. Vystresuju se i když jdu na nějaký pohovor kůli práci.Vždy si říkám bud v klidu, ale prostě to nejde.
Nell, 27.01.2011 16:24:22, IP: ***.***.135.28, #124676
Ani nevíš jak s tebou cítím, tyhle pocity jsou strašný a navíc v začarovaném bludném kruhu. Já začnu chodit na kognitivně behaviorální terapie a už se nemůžu doškat, sezení prý trvá hodinu a budou mě tam učit, jak se se vším vyrovnávat. Myslím,že by ti to mohlo taky pomoc, tak určitě psychologa vyhledej, nebo se poraď s psychiatrem. Držím palce !!!
        Předchozí   1 .. 303304305306307308309 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.