Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

iveta, 21.01.2011 10:14:28, IP: ***.***.33.6, #124140
ahoj Romčo, četla jsem si tvůj príspěvek, mám taky ten problém s prací. Zatím žádnou nemám, ale u jsem byla na dvou pohovorech a vždycky mi s toho bylo špatně. A v pondělí jdu znova, bojím se říct, že mám pp to bych žádnou práci neměla.Od včerejška mi není nic moc a v pondělí jdu na ten pohovor, také se bojím toho jak to zvládu, třeba stát někde 10hod. Ale bavila jsem se o tom se svojí lékařkou a ta mi řekla, že nesmím myslet na to jak to nezvládnu, A le musím si říct zvládneš to, přece tu potvoru nenchám nad sebou vyhrát. A kdyby by lo nejhůř tak si vzít rivotril nebo neurol.Bojuju s pp 4roky dost mě to omezuje život, ale bubu bojovat. A držím všem moc palečky at vyhrajem.
MARTIN, 21.01.2011 12:53:09, IP: ***.***.185.147, #124168
IVETA: U mě to taky takhle probíhalo,tak že nejste žádná vyjímka..Z prvu nižší dávky léku,které se po 2-3 měsících musely zvyšovat..Jestli to nestačilo nebo si tělo zvyklo to nevím,ale spíše si tělo zvyklo..Vždycky to skončilo změnou léku..tohle vždy pomohlo,tedy na nějaký čas..Ted jsem ve stavu"špatně" a v pondělí jdu k psych.,tak uvidím jak pořídím..No už at je jaro a svítí sluníčko,to je mi hnedka lépe..:-))
KULDA, 21.01.2011 14:42:29, IP: ***.***.100.250, #124184
Ahoj všichni,
čtu Vaše příspěvky a upřímně vám závidím, jak dokážete s pp bojovat. Já beru Remood, teď mám zvýšenou dávku na 2 denně, ktomu ještě dočasně rivotril, než to zvýšení zašne fungovat. Teď už jsem týden v atace, trošku se to zlepšuje, ale bojovat s tím nedokážu. Jsem nezaměstnaná (s pp to nesouvisí, prostě zrušili podnik) a práci ani nechledám, protže vím, že bych to nezvládla. Už při té myšlence se mi zle, začnu se třást, nadavovat případně brečet. Plánujeme umělé oplodnění, bohužel teď si nejsem vůbec jistá, zda to zvládnu. Zda zvládnu být dobrá máma. Dr. si myslí že bez problémů. že budu mít jiné starosti, než se zaobírat svými pocity, ale můžu tomu věřit. Prosím napište mi jestli máte podobné problémy? Děkuji
MARTIN, 21.01.2011 19:51:04, IP: ***.***.142.116, #124221
KULDA: No bojujeme tady všichni a vlastně ty taky,jen si to neuvědomuješ :-) Měl jsem teď 3 denní ataku,ale dnes už je mi na 90% dobře..3 dny jsem se dopoval hořčíkem v sáčcích MAGNOSOLV 4 sáčky denně + vitaminy CE-TE-BE..Sice mám z toho hořčíku průjem,ale dnes už jsem nemusel vzít LEXAURINy na uklidnění..jen SEROXAT,ten beru každý den ráno..Zkus brát 4 krát denně hořčík,zlepšení se dostaví dříve.
MARTIN, 21.01.2011 20:08:33, IP: ***.***.142.116, #124223
KULDA: Myslím si,že pokud toužíš po miminku,tak budeš skvělou maminkou,o tom není pochyb..My měli se ženou taky problémy s početím.Žena se léčila v centru asistované reprodukce a já na tom nebyl s hybností ''pulců'' taky nejlépe.Nj ty léky maj nějaké i negativní účinky..Ale vyšlo nám to po 3 letech a dnes máme 1,5 ročního kloučka :-) ..Tedy se ničeho neboj a jděte do toho,nepochybně to zvládneš..
zzzdenka, 21.01.2011 20:52:05, IP: ***.***.178.134, #124227
KULDE.Mne dr povedal, že v tehotenstve sa hormóny postarajú o to aby ti nebolo zle.A potom môžeš zase dať lieky, keď ťa to po pôrode náhodou chytí.
Rom, 22.01.2011 9:40:11, IP: ***.***.45.90, #124241
KULDA:Neboj nic,mě muj psychiatr říkal,že pokud bychom chtěli druhé(mám tříletou holčičku)dá se i během těhotenství užívat nějaký přípravek na přírodní bázi,který neuškodí,a hlavně má účinky jako AD.A po porodu se klidně můžeš vrátit zpátky k léčbě...každopádně já o druhém ani neuvažuji,Jen jsem Ti to chtěla napsat,že se určitě nemáš čeho bát!!!Budu držet palečky!
kulda, 22.01.2011 11:53:47, IP: ***.***.100.250, #124248
Martine moc ti děkuji za povzbuzení. Musíš být strašně fajn člověk, když tak´to dokážeš cizího podpořit, moc si toho cením. Můžeš mi poradit, jaký hořčík si mám koupit? Určitě to vyzkouším. také je mi už lépe, ataka pomalu odchází, ale zatím úplně OK nejsem. Pořád jsou to ty vtíravé myšlenky o mé absolutní zbytečnosti. Taky mě pořád zužuje ta myšlenka, že pokud mě ataka přepadne u miminka, tak co když se nedokážu postarat. Nesnesla bych selhat jako matka. Je mi 33 a mám nejvyšší čas mít miminko a já je chci, ale zase přijdou ty myšlenky, jestli jsem připravena. Dr. mi řekla, že budu brát AD i v těhotenství, že rizika jsou minimální, ale co když ne?
kulda, 22.01.2011 11:55:38, IP: ***.***.100.250, #124249
Zdenko a rom, děkuji za povzbuzení. Snad to nějak zvládnu, i když zatím o tom nejsem ale vůbec přesvědčená. Každopádně mi vaše reakce, rady a zájem moc pomáhají. Nejsem v tom sama. Díky
Dája, 22.01.2011 15:08:11, IP: ***.***.168.58, #124259
Evule,tvůj příspěvek je üžasný,myslím si naprosto to samé jako ty a mám s tím i podobné zkušenosti,sice jsem na začátku cesty,ale myslím si,že je to správný směr.Léky užívám,protože při silnější formě to bez nich nejde,ale vím,že to půjde omezit na minimum.Je to těžká cesta a hodně náročná,ale je účinná.Spoustu lidí ten čas zřejmě odradí,ale můžou to alespoň vyzkoušet a i několikrát po sobě a nakonec se jim to třeba podaří a zvítězí nad tím vším bahnem!!!!Přeju nám všem ůspěšnou práci a sluníčkové dny!!!!
MARTIN, 22.01.2011 15:21:09, IP: ***.***.142.116, #124260
KULDA: No ten můj hořčík se jmenuje Magnosolv a je na lékařský předpis..Nevím,kde se léčíš,já chodím na psychiatrii..Jinak děkuji za pochvalu,jsem uplně obyč člověk..jen jsem už s PP něco zažil..:-( Léčím se od 25 a teď je mi 32..Jinak,doporučuju si zajít k psychiatrovi,já mám skvělou dr. v OV,která mi už hodně pomohla..
iveta, 22.01.2011 17:07:32, IP: ***.***.33.6, #124262
Já nevím, ale myslím si, že každý člověj je jiný.Já bych to určitě bez léků nezvládla.Měla jsem takové stavy,že jsem ani nemohla vstát s postele, natož jít běhat. Nemohla jsem se na nic soustředit, přála jsem si jediné at už ty léky zaberou.Každý není silný.Dnes už mi je líp, ale mám problém jako Martin a jsem ráda , že to nemám sama. Martine, pak napiš, jak jsi dopadl u svého lékaře.Zdravím a držte se.
Martin, 22.01.2011 18:37:54, IP: ***.***.253.191, #124271
No je to začarovaný kruh..Ted jsem na marodce,abych vypnul-odpočinul si,ale moc si to neužívám.Jsem nervozní,co se děje v práci,jestli o místo z důvodu PP nepříjdu apod..Nemůžu se nějak uvolnit,jsem stále napnutý,jak struna..Cítím slabé chvění v prstech a divný tlak na hrudi,svírá se mi hrdlo..Ještě jsem si Lexaurin nevzal,ale nevím,zda to vydržím..Bože,jak já ten pocit nenávidím..:-(((
Martin, 22.01.2011 20:39:55, IP: ***.***.253.191, #124286
Kuldo kup si v lékarně šumivky s co možná největším obsahem hořčíku,ideální je kombinace hořčík+vápník+vitamin C.V této kombinaci se totiž hořčík nejlépe vstřebává..Nevím jestli ti to lékařka vysvětlila,ale Panická porucha je v podstatě Neurogení tetanie..,či-li je potřeba se neustále dopovat hořčíkem..
No od minulého příspěvku je mi lépe,nějak jsem to rozehnal s naším malým roštákem při koupání..:-))
Kulda, 22.01.2011 21:41:04, IP: ***.***.100.250, #124293
Podařilo se mi sehnat na mimibazaru ten hořčík o kterém jsi psal, že je na předpis, takže už ho mám zamluvený a příští týden dojde. O tom hořčíku, že je třeba brát jsem vůbec neviděla. Přitom PP mi bylo diagnostikováno před 5 lety, před tím jsem brala AD aniž by mi stanovili diagnózu Je vidět, že o této "nemoci" víš hodně, takže ti budu vděčná za jakékoliv informace. Já dostala příručku Panická porucha a jak ji zvládat, ale nějak mi nepomáhá. Já prostě nedokážu překonat svůj strach (ataku), musím se dostat do klidu a pak můžu fungovat. Psycho. mi radí překonat ataku tím, že půjdu mezi lidi, jenže to je právě to, co nezvládnu. Nejlíp je být zalezlá doma a nikoho nevidět a hlavně aby nikdo neviděl mě. Je to zbabělé, ale nedokážu to jinak.
Jsem ráda,že je ti už lépe, děti mají opravdu zázračnou moc a hlavně taky človět nemá čas myslet na svůj světabol.
        Předchozí   1 .. 301302303304305306307 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.