Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

ivča, 27.01.2011 18:28:49, IP: ***.***.33.6, #124694
Děkuji moc za podporu, vždycky je mi líp, když mě někdo chápe. Já už k psychologovi před rokem chodila, ale moc mi nesedla. Učila j.sem se tam autogenní trénik.Dýchání, představy , že si v lese má to zahnat ataku a úzkost, ale mě to vůbec nepomohlo. Ted je psycho. u nás v ordinaci. Ještě jsem se obědnala, ale zítra to napravím a moc děkuji za tip na terapii.
Beata, 27.01.2011 19:51:49, IP: ***.***.59.70, #124704
Milá Nellinko,srdečně Tě zdravím,jsem ráda,že již není chřipka,stačí nám všem,když nás ničí naše pp.Napiš jak dopadlo EKG.Věřím,že to bylo od naši společné kamarádky PP.Když to příjde na mě, srdíčko tluče a mozek je již v pozoru co se bude dít.Ćetla jsem příspěvek od Evičky,je zajímavý a hodně věcí tam sedí,aspon´ na mě.2roky jsem chodila k psycholožce abych pochopila jaká byla má mamka.Nedávno jsem dostala knihu,zajimavé je,že mě ji dal lékař,ale neurolog.Má porucha chůze je v mé psychice.Taky řekl,že je hodně věcí o odpuštění.Je snadné odpustit,jak kdy,jak kdo.Ale zároven´se ptám,dokážu zapomenout na hrozné věci,mám obavu,že já nezapomenuPěkný vikend všem Bea.
eva, 27.01.2011 20:12:12, IP: ***.***.110.136, #124705
Ahoj asi rok s e me, vzdy udelalo spatne zaclo to pichanim v hlave , jako by hrebikem a bolesti hlavy hruza ale asi po pul roce me zaclo byt jak na omdleni tres hruza vzdy sem mela omdlit ale po dvaceti minutach to preslo. A le paks e m se bala jit vubec s domu a jen lezela v posteli uplne deprese uzkosti ja clovek ketra rada chodila mezi lidi. Zacla sem chodit na neurologii prosla sem rtg hlavy, ct hlavy eeg hlavy magnetickou rezonanci..... az sem sama vyhledala psychiatra a ten, rekl ze mam zrejmne panicke taky z uzkosti a jeste agorafobii dostala sem neurol trikrat denne, neco na spani a antidepresiva zoloft beru to teprve druhy den , prej to zabere , az tak za 14 dni tak cekam , ale bojim s eze to snad neprijde znovu
Jana, 27.01.2011 21:28:01, IP: ***.***.174.120, #124709
ja se lecim 2 roky prvni sem si myslela ze je to zamnou ale pak se to vratilo jako blesk z cisteho nebe a tet sem opet rok znicena panikou a nevim jesli to zas bude oki rada bych pozadala o nejake rady dik
Nell, 27.01.2011 22:16:25, IP: ***.***.135.28, #124715
Ahojky Beatko - Zlatíčko, ty jsi moje spásná duše, myslím, že už nemusím opakovat jak moc Tě obdivuju a smekám před Tebou, jsi neuvěřitelně silný človíček. Já trpím PP teprve rok a někdy je to fakt na zhroucení. Zrovna dneska jsem ale měla super den a došla jsem bez prášku na poštu a do lékárny a pak ještě na procházku. Byla jsem v místech, kam jsem se dřív bála a zvládla jsem to. Jen nevím jak dlouho mi to vydrží. Já budu chodit teď na ty terapie, tak doufám, že to zabere. ekg ylo v pořádku, ale měla jsem předtím prášek na uklidnění. Za měsíc jdu znovu. To že je Tvá porucha chůze v psychice se nedá nějak ovlivnit lékama, aby se ti to srovnalo? V dnešní době bych řekla, že už mají prášky na všechno.Zapomenout je opravdu někdy těžké a v Tvém případě obzvlášť, ale neříkej mi, že s tím doktoři neumí nic udělat?! Strašně moc Ti držím palce a měj krásný víkend, pa Nell.
Nell, 27.01.2011 22:20:15, IP: ***.***.135.28, #124716
Ahojky Eviku, trpěla jsi dlouho pp aniž bys o tom věděla a celkem pozdě jsi navštívila psychiatra. O to déle bude trvat tvá léčba, ale musíš vydržet! Já jsem vyhledala psychiatra taky pozdě a teď pořád čekám, kdy tomu bude konec. Jako ty beru neurol (ale já už jen když je nejhůř) a beru antidepresiva. Prášky na spaní nemám, neboť ad mě uspí dostatečně, beru dost vysokou dávku a též trpím agorafobií. Vydrž skutečně, možná ani za 14 dnů nebude hej, mě se to zlepšilo až po třech měsících neustálého navyšování dávky až jsem skončila na 300 mg za den Prothiadenu. Vyšší dávku už mi doktorka nechce dát, proto mě posílá na terapii. Když ti prášky nebudou zabírat, nasadí ti jiné. Jen opavdu vydrž, z nejhoršího se dostaneš. Strašně moc ti držím palce !!! Pa Nell
Nell, 27.01.2011 22:22:22, IP: ***.***.135.28, #124717
Ahojky Jani, když jsi předtím trpěla pp, tak ses léčila u psychiatra? Teď se neléčíš? Co zkusit nějaké ty terapie, buď psycho nebo kognitivně behaviorální, třeba by to mohlo pomoci. Bereš nějaké léky? Zkus magnesium, banány, mandle (vynikající záležitost když tě honí mlsná) :-) Drž se a dej vědět jak jsi na tom. Pa Nell
niki15, 28.01.2011 9:22:54, IP: ***.***.24.77, #124745
zdravím všechny, nestíhám moc chodit na net, tak jsou moje příspěvky do diskuze nepravidelné. Děkuji všem za rady, moc mi pomáhá vědět, že v tom nejsem sama. Dnes poprvé jdu na terapii, odhodlala jsem se hlavně díky doporučení Martina. Bojuji každý den, jak se dá, nejhorší je to přes den, navečer když přijdu domů, tak už jsem celkem bez problémů. PP se mi vrátila cca po roce a moc bych si přála jako určitě všichni tady už se z toho dostat.
Romča, 28.01.2011 11:09:49, IP: ***.***.45.90, #124760
Ahojik,tak jak se Vám vede?Ja jdu v pondělí na kontrolu k psychiatrovi,asi mě moc nepochválí,že jsem po pul roce abstinence znovu sáhla po Neurolu,ale jinak to nešlo:(...a chci se Vás zeptat,býváte taky tak hrozně unavení?Já jen ráno vstanu a za hodinu už chodím jak lemra a nejraději bych si lehla,což si při malé nemůžu dovolit,ale stejně jako většině Vás,odpoledne je mi už podstatně lépe..proč v tom jsou takové skoky??:(((
eva, 28.01.2011 13:42:53, IP: ***.***.110.136, #124768
ahoj nell , je to treti den co to beru ale je ma jak na umreni hruza nemuzu vsatt s postele je me zle jen cely den lezim je to normalni , bojims e ze je to muj konec
Nell, 28.01.2011 13:55:26, IP: ***.***.135.28, #124769
Ahoj Eviku, věřím, že je ti hrozně zle a nemůžeš vstát ani z postele, tohle já jsem měla po 9 měsících neléčené PP taky, odvezla mě erzeta do nemocnice, tam píchli mangesium a kalcium a můj zdravotní stav se vůbec nezlepšil. Bereš antidepresiva a neutol a je to opravdu moc krátká doba na zlepšení, mě to zabralo opravdu až po třech měsících, nechci tě tím strašit, jen tím chci říct, abys vydržela, až tohle všechno přečkáš, bude mnohem líp, věř mi !!!!! Každopádně to není tvůj konec, je to jen začátek konce neléčené PP, proto je ti tak zle. Držím ti palce, zkus pít magnesii nebo hořčík v práškách, jíst banány, vím, že je to těžké, když je člověku zle, ale nějakou energii do sebe dostat musíš. HLAVNĚ VYDRŽ !!!!!!!!!!!!!!!!
Nell, 28.01.2011 13:59:41, IP: ***.***.135.28, #124771
Čauky Romčo, jsi borec, že jsi to vydržela tak dlouho bez Neurolu, s malým mimčem to opravdu není jednoduché, já mám syna už velkého, tak je to něco jiného :-) Unavená jsem každý den, zrovna jako ty, ráno vstanu a za hodinu už můžu jít zase spát. Odpoledne po procházce to mám zas a večer po zprávách to samé, takže vlastně jsem unavená celý den. Ovlivňuje to i počasí a také léky, neurol je uspávací ad taky pokud nějaké bereš, mimčo vyčerpává a tak se nediv, že je to únavé. Všechno je záběr na psychiku.
Nell, 28.01.2011 14:08:28, IP: ***.***.135.28, #124773
Čauky Niki, tak to je super, držím palce, pak písni jak jsi dopadla na terapii. Já jdu až 3.2., nemůžu se dočkat, asi si od toho slibuju moc, že po prvním sezení budu ok :-) Jsem zvědavá, co ti řekli a co jsi dělala. Tak zatím pá
Beata, 28.01.2011 14:51:14, IP: ***.***.59.70, #124778
Nelinko broučku můj,jsem nadšena,když čtu Tvé řádky.Tak vidíš včera jsi to zvláda na jedničku s hvězdičkou.EKG je v pohodě,já to tušila,že to bude dobrýMusíš moc bojovat,věř,že to bude lepší a zas budeš o krok blíž,k vítěství nad pp.Nelinko místa trénuj opatrně,když budeš mít dost sil.Já Ti jich přeji co nejvíce.Byla jsem pro léky,dočasně na krátkou dobu budu na 0,5mg rivotrilu.Krásný víkend a pohodu pa Bea.
eva, 28.01.2011 17:25:51, IP: ***.***.110.136, #124792
nell me napsala neurol trikrat dene 1 tabletku a antidepresivum pulku tabletki zelof nebo nejak tak...dnes je me tak z ejsme sla na wc uz konecne ale vsechnos e semnou toci je me zle jak pri nejtezsi kocovine ani ten neurol me teda nepomohl dala zem si ho v sedm rano a ted
        Předchozí   1 .. 304305306307308309310 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.