Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

iveta, 30.01.2011 14:58:01, IP: ***.***.151.43, #124923
Aho Eviku tak si cti nebo se koukej na tv at to zazenes a neboj neumres.Tak si rikam proc zrovna ja,ale pomaloucku se to lepsi uz jsem byla i na hodine zumby.jde to pomalu,ale jde to.Musis sama chtit a prekonavat to.Preji ti at ti je co nejlepe.Iveta
evik, 30.01.2011 16:44:34, IP: ***.***.110.136, #124934
iveto dekuji, ja pred pp byla clovek co neco organizoval nekdelital a ted sedim doma a mam jen v hlave blbosti a jsem neschopna neco udelat ........
Dája, 30.01.2011 17:09:28, IP: ***.***.168.58, #124936
Čau Evi,ty blbosti mě taky děsně štvou,nechápu,kde se pořád můžou brát,ale nepodléhej jim,vysvětli si,že to jsou nelogické kraviny.Smrti se zkus nebát,já se to taky učím,prostě jednou umře každý a nic s tím nenaděláš,když se s tím srovnáme nemůže nás to děsit a pp zmizí...ale po zkušenosti se objeví zase jiná hloupá myšlenka a tak můžeme na sobě pracovat dále:-)Holky mají pravdu Beátko,nevzdávej život,už toho máš hodně za sebou a přežila si to,jiného by to možná sklolilo,ale ty jsi tady a žiješ,zřejmě máš nějaké důležité poslání na tomto světě,třeba nás naučit,že člověk zvládne hodně, aniž by to tušil...drž se!Nell,dneska jsem taky vylezla dopoledne ven na procházku se svými drahoušky,nastavovala jsem tvář sluníčku a snažila se nachytat pozitivní energii,ale opět byla pěkná kosa,brrrr....je fajn,že ses překonala a vařila a šla se projít,ráno hnedka po probuzení jsem se taky cítila blbě,nějak jsem se chvěla atd.,tak jsem si pustila ještě v posteli autogenní trénink,abych se uvolnila.Mějte se.
jjirek, 30.01.2011 17:24:27, IP: ***.***.154.1, #124939
je presne to jsem mel
iveta, 30.01.2011 17:43:26, IP: ***.***.151.43, #124941
ja to taky mam v ty hlave a nejhorsi je,ze to nejde ven vid.ja jsem lezela v rijnu na psychiatri a kdyz me pustili domu ,tak jsem porad myslela na nemocnici,sama nevim proc neslo mi to z hlavy.Nekde neco me pichne a projede mnou strach v brise,ze zasr neco je a ono to nic neni.Je to hrozny ja vim,taky jsem porad lezela a jen koukala na hodiny kdy si muzu vzit dalsi prasek.Ale opravdu to chce cas a premahat se pomalinku nic nedelat nasilim a uvidis bude lip.Taky jsem se bala ven ,kdyz jsem mela nekam jit nekdy to mam i ted ,tak mam v hlave divny pocit jako na omdleni a nohy jak z gumy,ale jdu a prejde to.Taky jsem se rozbrecela v obchodaku na nakupu jak mi bylo zle a volala manzelovi at prijede,ale on neprijel,protoze vi,ze to musim prekonat a zlepsilo se to.Tak dej vedet zitra to bude zas lepsi pa Iveta
Lenka, 30.01.2011 19:24:50, IP: ***.***.4.21, #124956
Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli má PP a její léčba antidepresivy vliv na chuť na sex? Můj přítel se léčí Espritalem a pociťuji výrazné nechutenství v tomto směru z jeho strany.

moc díky za odpověď.
Dája, 30.01.2011 20:00:21, IP: ***.***.168.58, #124967
Bohužel podle mých zkušeností to tak je,taky mi sex moc neříká,ale u chlapa je to horší,my to máme jako ženské jednodušší....občas to vydržíme,ikdyž se nám nechce.Manžel se s tím tak trochu smířil,že u nás doma neprobíhají nějaké super sexuální hrátky,on sex potřebuje,tak mu vyhovím.
evik, 30.01.2011 20:49:47, IP: ***.***.110.136, #124976
tak dneska sem zvladla jit s detma a s manzelem do resaurace s pomoci neurolu a vydrzela sem to.....tak uvidime snad se stoho dostanu zitra bude nejhorsi rano musimodvest malyho do skolky a rana jsou nejhorsi,,,,,,
Dája, 30.01.2011 21:09:20, IP: ***.***.168.58, #124980
No paráda!!!Jen tak dál,ty to zvládneš,uvidíš,máš pochvalu,něčím se odměň za svůj ůspěch:-)Rána a večery taky nemusím,těším se až bude jaro a ráno už bude zase světlo...přeji hvězdičkovou noc
Nell, 30.01.2011 21:45:59, IP: ***.***.135.28, #124989
Ahojky Eviku, tak to je dobře,když to máš vše v pořádku, takže je to jen PP. Neboj se nic, opravdu neumřeš,já to mívala taky a teď už mám jen divný pocity v hlavě a přesně jak píše Ivetka nohy jako z gumy :-) Ale překonat se to dá. U tebe to bude opravdu ještě pár týdnů zlobit, než ti pořádně zaberou léky a budeš schopná něco pořádně dělat nebo vnímat. Pust si telku,nebo zkus tu knížku, pokud ji budeš vnímat, musíš mozek něčím zabavit, aby neměl čas myslet na hlouposti, víš, Třeba zkus vymyslet na týden jídelníček, co budeš vařit, nebo bys chtěla vařit, piš si, co potřebuješ nakoupit, na co bys měla chuť a tak. Na začátku je to opravdu těžké, ale přežít se to dá. Nak se ničeho neboj a bojuj, já taky byla živel, pořád někde a s někým, navíc na vysokém postu v práci a najednou jsem klesla na úplné dno. Nebýt manžela, syna a téhle stránky, tak bych asi taky pochybovala, že se to někdy dá přežít, ale už vím, že ano a hned je veseleji :-) Tak na zítra držím palečky, pak písni jak jsi dopadla a jak ti je. Zatím páááááááá
Nell, 30.01.2011 21:54:32, IP: ***.***.135.28, #124994
ahojky DÁJO, tak to jsem celkem ráda, že nejsem sama, komu dnes nebylo nejlíp, mě se to pořád drží, ale vzhledem k tomu, kolik jsem toho na sebe dnes nakladla, tomu moc šancí nedávám :-) Navíc půjdu za chvíli do vany a pak do postele, takže věřím, že zítra bude ok :-) Venku tedy byla fakt pořádná kosa, vydržela jsem tam hodinu a třičtvrtě a domů přišla jak rampouch :-) sluníčko bylo fajne, ale mráz moc ne. Zítra se musím překonat vstát brzo ráno, přijede na návštěvu můj tatík a holky představte si, ve čtvrtek ve tři mám první sezení na kognitivně behaviorální terapii, to bude trvat hodinu, pak jedu domů a hned beru kufr a odjíždím do Mariánských lázní na prodloužený víkend. Mám z toho hroznou radost a zároveň ten hroznej pocit, tak to nechám koňovi a uvidím jak to dopadne :-) Tak mějte dobrou noc a sladké sny :-)
Nell, 30.01.2011 21:57:42, IP: ***.***.135.28, #124996
Ahojík Leni, léčba antidepresivy má skutečně vliv na chuť na sex. Je to napsané i v příbalovém letáku, že se to tak může dít. V některém případě je to lepší,že se jen oddálí ejakulace, ale třeba v mém případě je to zrovna ta nechuť.Už to budou 4 měsíce, co jsem sex neměla a pořád mi to nějak vůbec nevadí :-) Třeba až mi sníží dávku, tak se to změní, ale zatím k tomu mám spíš odpor. Neřeším to, manžel to chápe a nenaléhá. Až topřijde, tak to přijde :-)
Nell, 30.01.2011 21:59:31, IP: ***.***.135.28, #124998
Jo a EVIKU, zapomněla jsem tě pochválit za tvůj excelentní výkon zajít do restaurace !!!! To je super,že jsi se odhodlala, je jasné, že s neurolem, na to si ještě nějakej ten pátek počkáš než to půjde bez něj, ale i tak ti tleskáááám - paráda - super - opravdu se odměň nějakou velikánskou odměnou a zítra ať je lépe :-)
Lenka 1, 30.01.2011 22:56:44, IP: ***.***.86.159, #125007
pro lenku neboj se neurol použít mě řekl doktor, že můžu vzít 0,25 klidně i tři, tvůj život se stane schůdnějším, než začnou fungovat léky, které zaberou cca za dva měsíce , ber neurol a nestyď se za to- budeš aspoň máma pro svý děti a ne troska...., která nemá sílu ani potřebu ani vize do budoucna... já jsem taky umírala a říkala jsem mým rodičům a manželovi,jak se má o děti postarat, že je budu hlídat ze shora.... a dnesk aje mi OK, ale jakmile je nějaká patová situace vrátí se to, ale protože vím jak na to nečekám a jdu a zobnu si :) uvídíš zlepší se to a buď ráda, že na to doktoři přišli co to je, protože někdo s tím prý žije i několik let - to je fakt na blázinec -. i já už jsem se tam viděla, nevěděla jsemjestli mi někde nepřeskočí a neodvezou mě tam z autobusové zastávky. ale neboj se sama si neublížíš...- protože se bojíš a nesáhla by sis na život - to mi řekla psycholožka a měla pravdu PP je strach strach z NĚČEHO... a sami nevíme z čeho
evik, 31.01.2011 8:20:25, IP: ***.***.110.136, #125053
ahoj holky tak rano sem ustala , a vstala a jedu do skolky tak uvidime.......jeste se chci zeptat mam znameho ale pije hodne alkoholik a pripada me z e ma taky deprese tak mu rikam at jde taky k psychiatrovi z eto nic neni ale on se stydi nevite jak kdyz pil pred tim hodne alkohol mohli dat antidepresiva .... rika ze ne ja myslim ze by to slo
        Předchozí   1 .. 307308309310311312313 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.