Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

evik, 31.01.2011 9:52:12, IP: ***.***.110.136, #125088
skolku sem zvladla a kupodivu i nakup sem dobra ale rano sem si lupla kamose neurolka a na toho kamose se ptam proto proroze snim soucitim kdyz me bylo spatne a nevedela sem co semnou je taky sem to resila treba vinem atd aby me bylo lip ale ted vim ze alkohol v tom jeste pomahal v pp.
Beata, 31.01.2011 10:06:21, IP: ***.***.59.70, #125092
Pro Nelinku a Ivetku. Bydlím na moravě slovácko okr hodonín.Dík za podporu.podívejte se co je ve městě Příbrami, snad pochopíte.Jsem rozhozená proto takové uvahy.Holky moje Nell a Ivet držte se,Můj syn říká,. nemrač se úsměv ti sluší na tvářiPáááááááá Bea.
evik, 31.01.2011 10:33:18, IP: ***.***.110.136, #125096
nell myslis ze to obcasne hnusne svirani v hlave a pichani nekdy dost bolestive je ste hnusne PP, kdyz sem prosla ct a vsim prvne sem myslela ze mam mrtvici......
evik, 31.01.2011 10:33:32, IP: ***.***.110.136, #125097
nell myslis ze to obcasne hnusne svirani v hlave a pichani nekdy dost bolestive je ste hnusne PP, kdyz sem prosla ct a vsim prvne sem myslela ze mam mrtvici......
evik, 31.01.2011 10:33:33, IP: ***.***.110.136, #125098
nell myslis ze to obcasne hnusne svirani v hlave a pichani nekdy dost bolestive je ste hnusne PP, kdyz sem prosla ct a vsim prvne sem myslela ze mam mrtvici......
evik, 31.01.2011 10:42:24, IP: ***.***.110.136, #125104
nell jeste dve otazky je mozna aby me panicka taka chytla i doma a ne venku, a druha blbec vzala sem si neurol a vipila kavu a ted me hrozne boli hlava cim to je
Nell, 31.01.2011 11:21:26, IP: ***.***.135.28, #125109
ahojky EVIKU, jsi neskutečně šikovná, tak vidíš, jak to zvládáš. Neurol je pro tebe teď opravdu velký kamarád, právě proto, abys zvládala lépe všechny věci a nebylo ti jen špatně. A ten tvůj známý ještě pořád pije? Nebo už přestal? Je samozřejmě možné, že může mít deprese a proto pije, nebo pije a z toho má ty deprese, to se taky stává. Doktoři si s tím umí poradit, odvykací kůra apod. Když pije, nemůžou mu nasadit antidepresiva, protože ty se s alkoholem nemají rádi. Ale určitě tu nějaké možnosti vyléčení jsou, nejprve bude muset odvyknout alkoholu. I s tím se dá zajít na psychiatrii a vůbec se za to nemusí stydět, lidi mají i horší problémy a jdou k psychiatrovi, tak jestli mu můžeš najk pomoc, tak ho dokopat nebo ukecat, aby s léčením začal !!! Budu držet palce !!!
Nell, 31.01.2011 11:27:13, IP: ***.***.135.28, #125110
EVIKU, neboj se, žádnou mrtvici nemáš, vše je spojeno s PP. Alkohol skutečně podporuje stavy PP, pomůže jen na chvilku, ale pak se to akorát zhoršuje, Takže raději už žádný alkohol !!! Ataka přijde kdykoliv,když to člověk zrovna nečeká. Ona si situace nevybírá, můžeš jí mit klidně doma, když jsi v klidu, někdy přijde i když má v sobě člověk neurol - slabší dávku - pak musí sáhnout po dalším, nebo to rozdýchat. Pokud baštíš ad a k tomu neruol, tak bys měla vynechat kávu s kofeinem, neboť i ten podporuje pp, ataky a všechno co k tomu patří. Bývá pak člověku zle. Já nepiju kafe, colu, černý čaje (jen bez kofeinu). Takže bolest hlavy můžeš klidně přičíst tomu, že neurol a kafe k sobě zřejmě nepatří. Já jsem zase kuřák a když je mi zle, tak si dám sotva dvě cigára za den. Když je mi dobře, tak hulím jak tovární komín :-) Cigára taky podporují pp, nemají se spolu rádi, ale někoho naopak uklidňují, že je to to jediné, co můžou a chutná jim :-) TAk se drž Eviku, ráno jsi to krásně zvládla !!!
Nell, 31.01.2011 11:36:28, IP: ***.***.135.28, #125111
Beatko, zlatíčko, vůbec jsem si neuvědomila co je v Příbrami, až když jsem projela net. Vůbec se nedivím, že jsi rozhozená, ale musíš vydržet, jak to říkáš Ty nám, určitě jednou bude líp !!! Tak vidíš jak máš hodného syna a má pravdu, když se člověk usmívá, víc mu to sluší, tak se nemrač a usmívej, ju :-) Co bolí to přebolí a já Ti strašně moc držím všechno co jde, aby konečně bylo líp!!! Nezoufej, ale doufej, určitě to pak půjde všechno líp !!! Tak zatím pááááááááááá
evik, 31.01.2011 11:37:04, IP: ***.***.110.136, #125112
nelli dekuji jeste ze te mam, jo ja pila alkohol pred pp , ted ne ale ted me jedna kamoska hloupa strasi ze kdyz sem prestala a ted beru antidepresiva a nepiji ze dostanu delirium tremens a umru , ale psychiatricka ja ji rekla ze klidne sem vipila tri piva a nebo pul litra denne vina a ona rekla ze pokud rano vstanu a netrepou se me ruce tak muzu brat antidepresiva co reknes.....
evik, 31.01.2011 11:40:43, IP: ***.***.110.136, #125113
prvne sem to zacla resit alkoholem ponevadz rodice mam daleko, na vsechno sem sama manzel porad nekde na sluzebkach atd,,,, takze porad sama teda kromne deti ale snema si tak nepokecas ,,,,,, jsi fajn z e me vzdy odepises dekuji moc si toho vazim
evik, 31.01.2011 11:49:24, IP: ***.***.110.136, #125114
nell a jeste neco kdyz mam neurol 0.25 a vzala si ho rano pak me bylo spatne prvni sem vzala o pul9 a muzu si tedy vzit ted jeste jeden
Nell, 31.01.2011 11:54:46, IP: ***.***.135.28, #125116
Eviku, záleží na tom, kdy jsi vypila to kafe, chvíli trvá,než to tělo vstřebá, než přestane účinkovat kofein, to bys pak na tom mohla být ještě hůř. Pokud je to neúnosný, tak si ho vezmi, on je celkem slabej, tak snad se ti udělá líp.
evik, 31.01.2011 11:55:58, IP: ***.***.110.136, #125117
mela sem capucino s automatu v deset,,,a co ta prvni otazka to delirium
Nell, 31.01.2011 12:02:23, IP: ***.***.135.28, #125118
Eviku, vůbec neposlouchej svou hloupou kamarádku, nic o tom neví, akorát tě zbytečně straší. Nic takového mít nebudeš a neumřeš. Je to jen prachobyčejná pp s příšernýma stavama, atakama kdy se jí zachce a děsnejma myšlenkama. Tím ti tedy opravdu nijak nepomáhá !!!! To žes vypila 3 piva denně a nebo půl litru vínu, vůbec neznamená, že je člověk alkoholik, já jsem piv vypila klidně 5, v létě ještě víc, moc mi to chutnalo, ale od tý doby, co beru ad nepiju vůbec, raději ať je mi dobře, než to ještě zhoršovat. To víš, že můžeš brát antidepresiva, jen opravdu vydrž, protože dlouho trvá než zaberou, proto pomocník a kámoš neurol, aby bylo líp :-) Ale skutečně nezoufej NEUMŘEŠ !!!! Vůbec se nedivím, že jsi do toho spadla, pořád sama doma bez manžela, na všechno sama, i když jsi byla člověk tzv. hurá akce, tak si to přeber, samota je ubíjející, pokud máš doma jen děti, potřebuješ si taky doma pokecat s dospělým člověkem !!!! Jinými slovy sis toho vzala na sebe víc, než tvůj mozek mohl unést a tak přišla mrcha pp. Teď se budeš hezky léčit a za půl roku už třeba bude zas tak dobře, že budeš řádit jako dřív :-) Já taky jsem ráda, že si můžeme psát, i mě to pořád pomáhá, dneska je mi teda dobře (zatím), ale když to zas přijde, tak to znovu budu házet za hlavu, je to takovej zamotanej kruh, strach ze strachu, tak na to člověk nesmí myslet a pak bude určitě líp!!! Chce to pořád něčím příjemným zaměstnávat mozek, aby neměl čas myslet na blbosti :-)
        Předchozí   1 .. 308309310311312313314 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.