Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Nell, 31.01.2011 12:04:25, IP: ***.***.135.28, #125119
tak když jsi ho měla v 10, tak to už si neurol vzít můžeš. Je tam dvouhodinový odstup, to už by tělo mělo mít vstřebané. Možná tě bude trochu uspávat a budeš hrozně unavená, tak pokud nebudeš mít nic na práci, prostě si lehni, třeba neusneš, ale udělá se líp !
Evule, 31.01.2011 13:37:29, IP: ***.***.128.211, #125123
> Iveta > Ivetko, ja ale nejsem nijak extra silny clovek. Mnoho situaci mi nahani strach, ale rikam si, proc ho mit? Myslim, ze strach je temer zbytecna emoce. Myslim, ze jeste nikdy nikomu nepomohl. Musim otevrene rict, ze od te doby, co si strach tolik nepripoustim, uz se sam tolik nedostavuje. Sama bych mozna nebyla prilis silna, ale mam vedle sebe partnera, ktery silny je a me to motivuje nezahrabat se znova do toho "bahna". Pokud v duchu pozadate, aby se vam ukazal clovek, ktery je silny a pomuze vam, tak se ukaze. Muze to byt kamarad, nekdo z rodiny nebo uplne novy, cizi clovek. Myslim, ze lide svou silu nachazi hlavne ve vire. A to ted nemluvim o nabozenstvi, jelikoz nejsem stoupencem zadneho z nich. Vira nemusi byt jen v boha, ale treba v to dobre na svete, vira v sebe a ve sve schopnosti, v uspech. Myslim, ze uspesny muze byt jen ten, kdo veri v uspech a zdravy ten, kdo veri ve zdravi. Proc nekdo nemuze vstat z postele? Neni to snad jen proto, ze neveri, ze to dokaze? Udelej pro sebe, prosim, pro zacatek alespon jednu malickost. Vety typu "ja bych to urcite bez leku nezvladla" vypust ze slovniku. Presvedcujes tak o tom svuj mozek. Rekni mu neco hezciho, treba bez leku je to tezsi, ale ja na to mam. nebo neco podobneho. Drz se! ;o)
Dája, 31.01.2011 16:57:04, IP: ***.***.168.58, #125152
Ahojte Eviku a Nell,konečně jsem doma z práce,ale mám teď opět své trapně divné pocity,tak se necítím nic moc.Přečetla jsem si příspěvky a už se dělá líp:-)Příspěvek,který píše Evule je pravdivý a mám pocit,že bychom pořád potřebovali někoho,kdo nás bude povzbuzovat a vlívat nám do hlavy samé pozitiva.Nell,jsem moc zvědavá na tu terapii a jak se po ní budeš cítit,já si chodím s psycholožkou jen povídat,sice mi dává jen malé domácí ůkoly,ale i tak se vždycky cítím líp a ten výlet ti taky přeju a trochu závidím,doufám,že si ho užiješ sluníčkově.Evi,máš další plusový bod za své ráno a ber si ty neuroly dva,když ti do půl hoďky nebude líp,tak hned lupni další a lušti třeba křížovky,ať odpoutáš pozornost.Večer jdu do cvičení,ikdyž se mi z teplíčka nebude chtít vylézt,snad budu mít potom lepší náladu.Papapapa
Dája, 31.01.2011 17:03:24, IP: ***.***.168.58, #125153
Jo a Evíku,Nell má pravdu,kamarádka kecá,když už nepiješ,tak ti nic nehrozí a už vůbec ne delirium,neboj,neumřeš!Můj otec byl alkoholik,dávali mu dva měsíce života,viděl bílé myšky apod.,ze dne na den přestal pít bez jakékoliv léčby,přežil to,nepije už 17let a žije úplně normálním životem a je v pohodě...buď v klidu ZVLÁDNEŠ TO!
Jana, 31.01.2011 18:52:39, IP: ***.***.174.120, #125164
ahoj jsem vazne rada ze se mi nekdo ozval.Lecim se cele dva roky a chodim na psychiatryji zkolilo me to na materske dostala jsem auroriks a dostala jsem se ztoho citila jsem se skvele rada na ten cas vzpominam ale po roce se to znovu vratilo a do toho jsem otehotnela tak mi ten lek doktor vimenil tet je mali uz 3 mesice a celou tu dobu stim bojuju a nic nezabira doktor mi napsal zoloft 50 ale nevidim nejake zlepseni.Naposled kdyz jsem byla u doktora tak sem mu rikala ze uz nemam silu stim bojovat a navic se nemuzu zbavit svich kyl po porodu o to se citim jeste hur stidim se vilezt i ven pripadam si strasne.Ale o tom co navrhujes jsem jeste nikdy neslisela nemam stim skusenosti
evik, 31.01.2011 19:23:05, IP: ***.***.110.136, #125168
no ja prvne vubec neverila ze mam panickou ataku pac me jen ze zacatku bolela hlavka za dalsiho pulroku pichani v hlave a pak jen stavy naomdleni a divne pocity divne talky v hlave brneni nohou teplo v nohach a toceni v hlave ale zadne buseni srdce nebo tezko na plicich atd tak sem myslela ze to ani pp nemuze byt .....diky za odpovedi . Daji tak jednu dobu sem pila kazdy den asi pul roku nebo ob den ale bile mysky sem jeste teda nevidela ani trepani rukou .....tak snad to bude ok........
Nell, 31.01.2011 22:15:18, IP: ***.***.135.28, #125184
Ahojky Dájo, to jsem ráda, že po přečtení příspěvků je ti líp :-) mě taky, když sem vlezu a je s kým pokecat (teda popsat :-) )
Na tu terapii jsem taky moc zvědavá a na výlet taky, už teď z toho mám hrůzu :-) ale těším se, fakt. Až se vrátím z lázní, tak písnu jaká terapie byla. Já jsem taky myslela, že si budu povídat s psychologem a ono ne, asi jsem odstrašující případ :-D TAk si pěkně zacvič, ať tvé tělo má nějaký zážitek a mozek se odpoutá od blbostí :-) Když budeš mít chvilku, nebo ti nebude dobře, tak zas písni, zatím páááááááá
Nell, 31.01.2011 22:18:00, IP: ***.***.135.28, #125185
Eviku, ataka se u každého projevuje trochu jinak, je to individuální. Každý prožívá jiné pocity, ale všechno je to panika. Neboj se nic, všechno bude opravdu ok, vezmi si například Dájina taťuldu - vidíš jak to suprově zvládl, tak ty to taky zvládneš, když to tady zvládá skoro každej. Samozřejmě když to má člověk poprve, je z toho vyjukanej co se mu to vlastně děje, myslí si, že umře a tak. Ale není tomu tak, za chvíli se budeš opět radovat ze života, uvidíš :-)
Nell, 31.01.2011 22:20:40, IP: ***.***.135.28, #125186
Jani, opravdu bych kila po porodu neřešila já měla 104 kg když jsem šla rodit. Po porodu 94, no hrůza, já, která byla vždycky vyžle :-) Postupně jsem během půl roku zhubla na 48 kg, což bylo zas málo a museli mi píchat B12 abych přibrala. Pak už jsem byla opět na své váze 55 kg. Teď, co marodím s tou potvorou a beru ad, jsem přibrala už 5 kg, hrůza? Ne, jen omezím sladký a zbytek přijde sám. Když ne, co se stane? Zboří se svět? Vůbec ne, budou si muset všichni zvyknout na to jak vypadám, hlavně že bude člověk ok :-) Ber to s nadhledem, užívej si dětiček a hubnutí časem přijde samo!!!!!!!!! Hodně štěstí :-)
jlřina, 31.01.2011 22:51:21, IP: ***.***.107.100, #125190
ahojky všem.S tim sexem je to u mě stejné,naprosto bez apetitu.Tady se pise o pichani v hlave,to mam take.Je to hrozne neprijemne,jako,kdyz ti projede hlavou hrebik.Nell,ja jsem z Marianek,tak se na vikend poradne nabal,je tady hrozna kosa.Do jakeho hotelu jedes
jiřina, 31.01.2011 22:58:56, IP: ***.***.107.100, #125191
Do jakého hotelu jedeš?Dobře je znam,mužu ti poradit,kam jít,co stojí za vidění,kam na jídlo.či za zábavou,papa J.
Beata, 01.02.2011 10:25:59, IP: ***.***.59.70, #125233
Věděla jsem,že jsi hytrá holka,že pochopíš.Musím hledat jiné bydlení,tady kde jsem se mě vážně zhoršuje můj stav.No včerejšek byl za poslední dobu velmi krutý.Vzala jsem prášky abych spala,vypla mobil.Ještě jsem volala nejstaršímu synovi,řekla jsem mu,že mám potíže a spády na s...Bydlí tak blízko i ten druhý.Málo kdo pochopí,že voláš takové sos.Nikdy starší syni nepřijedou.Ten co by přijel je v Příbrami a s tama nemůže.Nell promin,že to pišu,už od neděle nemám s kým mluvit,Všem přeji pěkný den.Nell napiš broučku.Začnu zas pozitivně myslet.Pááááááááááá
iveta, 01.02.2011 11:47:49, IP: ***.***.151.43, #125236
AHOJKY Evule je pravda,ze je to jen o mozku a o tom co ty chces .Uplne s tebou souhlasim.Zrovna dneska jsem trochu rozklepana mam anginu,tak asi z tech antibiotik,ale vim,ze kdyz reknes svoji hlave neco pozitivniho,tak je to lepsi.Me uklidnuje autogenni trenink.Tak dekuji za psani a preji jen hezke chvilky.Iveta
Nell, 01.02.2011 12:04:23, IP: ***.***.135.28, #125242
Ahojky zlatíčko moje utrápený. Je pravdou, že by sis měla najít opravdu nějaké bydlení na lepším místě, už jsi se dívala třeba na netu, nebo od někoho známého? Rozhodila jsi sítě? Já bych se Ti kdyžtak mohla poprat tady v Praze, ale bude to asi trochu dražší, znáš to, prostě Praha. Já bydlím nedaleko centra a to bydlení není zrovna nejlevnější a kdybys chtěla do osobního vlastnictví, tak je to vůbec katastrofa, ale zkusit to můžu, pokud by Ti nevadila Praha. Ty už máš v tý hlavině taky pěknej hokej, viď, vůbec se Ti nedivím, fakt Tě obdivuju, jak tohle všechno můžeš unést, jsi velká bojovnice a věřím, že zas jednou bude líp !!!!! Já jsem taky měla jedno takové období,kdy jsem radši nechtěla existovat, to bylo, když mi doktorka navýšila dávku léků, pěkně hnusnej pocit myslet na s......... Klidně písej broučku, vypísej se z toho, je dobrý, že máš aspoň přístup k netu, když už nic jiného. Mě taky pomáhá,když se tady můžu vypsat. Zrovna dneska na tom taky nejsem nejlíp, tak dělám všechno možný, abych se odreagovala, ale v momentě kdy si sednu a dám cígo, tak je to tu zas. Je vidět, že mozek potřebuje neustále nějakou akci, aby se odreagoval. Zlatíčko Beatko, DRŽ SE CO NEJVÍC MŮŽEŠ, určitě bude jednoho dne líp !!!!!!!!!!! Přeji Ti jen samé lepší dny, možná až vyleze sluníčko, se to trochu zlepší. Myslím na Tebe, BOJUJ !!!!!!!!!!!!!!!!! Zatím papapa
Šárka , 01.02.2011 12:47:29, IP: ***.***.85.140, #125248
11.1 jsem zde psala svou prosbu o pomoc. Tímto bych chtěla z celého srdce poděkovat Dědkovi, neboť po testech u praktického lékaře se dnes skutečně prokázaly Chlamydie pneumonia!!!!!

Dědku jsme vám celá rodina neskonale vděčná, snad se manželovi konečně uleví! Opravdu by nás v životě tato nemoc nenapadla a ode dneška budu každému o té mrše plicní vyprávět a upozorňovat na ni.
PS: žádné přípravky mi nenabízejte, už jsme něco mezitím nakoupili po netu a i za těch 14 dní co ty preparáty bere si myslím, že je to o dost lepší! :-)
        Předchozí   1 .. 309310311312313314315 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.