Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Nell, 01.02.2011 13:46:27, IP: ***.***.135.28, #125273
a tu rýmu už máš dlouho? U někoho to právě rýmou začíná a zbytek se za nedlouho připojí, jsou to potvory ty chlamky, ale dají se léčit, Pokud nemáš žádné jiné příznaky, tak bude zbytečné, abys tam chodila. Ale jestli budeš chtít mít klid pro svou duši, tak tam zajdi :-)
evik, 01.02.2011 13:47:47, IP: ***.***.110.136, #125274
no bolelo me dlouho v usich a rymu mam tyden a nekdy sucho v krku ale bydlime v jedenactem patre a mame tu dost sucho..... tak zatim napisi odpoledne papapa
Nell, 01.02.2011 13:48:24, IP: ***.***.135.28, #125275
Tak dobře pořiď a odpoledne se budu těšit na maila :-) Při darování krve, ale nedělají testy na chlamydie, zlatíčko, jde jim hlavně o to, jestli nejsi HIV pozitivní a tak. Chlamky tam nejsou. Dělají se na ně speciální testy, normálně z krevního obrazu to nejde poznat.
Nell, 01.02.2011 13:50:20, IP: ***.***.135.28, #125276
Tak to bude běžná týma, z toho si starosti dělat nemusíš a zvhlčuj si ovzduší doma, dej kastrol s vodou na topení nebo tak, prostě něco mokrýho, ju. Tak zatím pááááááá
Nell, 01.02.2011 16:25:24, IP: ***.***.135.28, #125299
Tak jo Beatko, já se Ti mrknu po nějakým tom bydleníčku a ty mi řekni, jestli bys chtěla bydlet sama nebo raději s někým v podnájmu? A v Praze přímo bydlet nechceš? Jen kousek od Prahy? Takže spíš nějakej domeček, viď. Písni, abych věděla po čem se mám mrknout,ju, co by Ti asi tak vyhovovalo.
Jsem ráda, že se Ti zlepší nálada, když sem píšeš, já sem taky proto chodím, tak nějak je fakt člověku líp, když vidí na tom monitoru, kolik těch lidiček tím trpí. A Ty se Beatko usmívej, víš co Ti říká syn ........... :-) Určitě má pravdu, tak bojuj a ať je jen a jen líp !!!!!! Zatím páááááááááá
Dája, 01.02.2011 17:16:27, IP: ***.***.168.58, #125309
Ahoj holky,Eviku,já jsem měla chlamydie a cítila jsem se jako při chřipce,bolely mě klouby,kostičky,hlava a byla jsem děsně unavená,občas jsem cítila i bolení v krku.Má to taky více příznaků jako všechno kolem.Přeléčili mě antibiotikama,pak nějaké vitamíny a párkrát vzali krev,jestli už je to o.k.,tím to skončilo.Jdi tam,bude to jen trocha krve a ty budeš vědět na čem si.Pokud máš,ale ty stavy co popisuješ,tak si myslím,že máš i PP,chlamydie až tak s člověkem necvičí,aspoň podle mé zkušenosti,a to jsem k tomu měla i prodělanou boreliózu.Nechci ti brát iluze,třeba to bude u tebe jinak.Nell,ty jsi poctivá pisatelka a všem jsi nám oporou,pomalu by sis mohla zavést nějakou psycho poradnu,takových lidí víc!!!!Je moc prima si s vámi všemi psát a odhazovat tak spoustu svých starostí,díky.Teď jdu s kámoškama na kafe,ale večer sem zkusím ještě juknout,hezký podvečer:-)
Nell, 01.02.2011 17:51:26, IP: ***.***.135.28, #125316
Ahojky Dájo, díky za podporu, ale vy všichni co tu jste, tak jste obrovskou oporou pro mě, hrozně ráda si s vámi píšu a mooooc mi to pomáhá :-) mám radost, když se objeví nový příspěvek :-) Krásně si užij kafe s kámoškama, já se pomalu psychicky chystám do těch lázní :-) Měj taky krásný podvečer a ať je jen a jen dobře :-)
Jana, 01.02.2011 18:01:14, IP: ***.***.174.120, #125317
ahojky me to schazovani tech kil ani nejde naopak se mi zda ze pribiram na vahu ani raci nelezu.Doma jsem celi den sama s Kristynkou malej je ve skolce a pritel je v praci do 3 hodin.Rodice se odstehovaly k sestre na vesnici takze sem porad sama a pekne me to zacina ubijet dneska se mi dopoledne udelalo opet pekne spatne no hroznej stav to jsem nemela uz dlouho nevim jestly nemam poprosit doktora o jine leky beru jenom zoloft ale vazne mi to nezabira uz je to mesic a pul co je beru a porad do toho padam ke vsemu nejsem schopna vijit nekam sama akorat do skolky a spatky uz mi to chybi ti klidne prochazky vijit si nekam do mesta bez cile a prochazetse bez paniky a pocitu ze se zblaznim.Deti to je to jedine co me drzi jsou to moji zlaticka.Pritele to nijak moc nezajima ten porad spi a nebo sedi u her na pocitaci to jsou jeho cinosti kdyz se vrati z prace.Nevim jak si pomoct mam pocit ze nic nezabira.Ty stim mas skusenosti mela jsi ten sami problem nebo neco podobneho.Mam strach ze as deti vyrostou tak se za me budou stydet ze maj mamu blazna
Nell, 01.02.2011 18:34:28, IP: ***.***.135.28, #125320
Ahojky Jani, nezoufej a opravdu popros doktora, ať ti k zoloftu přidá ještě třeba neurol, nebo jiné uklidňující léky, se zoloftem to sama asi nezvládneš, nebo ještě kojíš? Nesmíš takové léky? Je fakt, že já bych bez neurolu byla ztracená. Na začátku mi strašně moc pomáhal, abych vůbec vykročila z baráku a i teď mi pomáhá, protože když mám někam odjet dál, tak to ještě nezvládám a lupnu neurol a jedu :-) Je škoda, že tvůj přítel se zajímá jen o spaní a počítačové hry, můj manžel mě hrozně podporuje a dokonce mi dává i úkoly, abych jen tak neseděla doma :-) Baví mě to, mám to napsané na papírku a dělám jedno podruhém.
Nell, 01.02.2011 18:42:55, IP: ***.***.135.28, #125323
Samozřejmě to není každý den, ale snaží se mě zaměstnávat a o víkendu mě tahá ven na delší trasy, když jdu s ním tak to není tak hrozný, ale jak bych měla jít sama, tak jsem ztracená a každý den si nechci brát neurol. Tak se drž, ať je fajne a doktorovi řekni o nějaký ten uklidňovák. Buď ráda, že máš svoje zlatíčka a přítel se dá vždycky nějak spacifikovat, aby byl co k čemu :-) Měj krásné dny :-)
evik, 01.02.2011 19:26:53, IP: ***.***.110.136, #125329
ahoj vsichni konecne sem se dostala na pc, dnes dobry jen jeden neurol rano a nakup v kauflandu skolka a jeste v megdonaldu a uz sem si dnes druhy nevzala jen me boli trochu hlava
evik, 01.02.2011 19:27:57, IP: ***.***.110.136, #125330
nell jdu posilat ty fotky na meil. na jedne mam ted nove kratke vlasy na druhe dlouhe pred mesicem a deti ok. a pro jirinku a jak dlouho te v te hlave pichalo a kolikrat treba za den nebo tak diky
evik, 01.02.2011 19:31:00, IP: ***.***.110.136, #125332
tak se nelekni vybrala sem nejake nahodne
Jana, 01.02.2011 19:40:28, IP: ***.***.174.120, #125335
napsal mi jeste buspiron ale ten neberu mam znej strach sem po nem nejaka divna jakoby mimo kdyz jja mampocit ze uz tak beru toho hodne ten zoloft 50 kazdej den 1.5 a jeste ktomu neco jiniho nevim.A jak dlouho se lecis ty na panickou poruchu
evik, 01.02.2011 19:45:23, IP: ***.***.110.136, #125336
jani beres jeden a pul zolaftu za den ja jen pulku a za tyden celou jednu a beru to od minuleho ctvrtka teprv
        Předchozí   1 .. 311312313314315316317 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.