Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

evik, 01.02.2011 19:56:40, IP: ***.***.110.136, #125340
jani takove stavy uplne ze s eme delalo spatne sem mela ze zacatku jsme si chtela volat i sanitku nevdela sem co to je ja i omdlela dvakrat uvidis rekni dr.at ti misto zolaftu zkusi , dat neco jinyho
Dája, 01.02.2011 20:40:29, IP: ***.***.168.58, #125349
Tak kafčo jsem už zmákla,ale ten příšerný mráz co je venku mě už nebaví.Jani,ani se nedivím,že máš pp,když jsi na všechno sama,najdi si nějaké kámošky,já mám to štěstí,že jich mám spoustu a jsou fajn,když potřebujeme,tak jedna druhé vypomůže s čímkoliv.Taky by sis měla zkusit promluvit s přítelem,teda pokud to jde,někdy jsou chlapi děsní zabedněnci,a vysvětlit mu o co ti jde a co prožíváš a že nutně potřebuješ jeho pomoc.Těch prášků jsem taky měla v době krize více,AD,neurol a prosulpin,ale jak se mi udělalo líp,tak mi to doktor vysadil a mám jen AD a neurol beru jen když je mi fakt blbě.Bez nich to jde během krize dost těžko.Řekni doktorovi,jak se po těch lécích cítíš,třeba to změní sám od sebe.Já jsem poprvé užívala AD asi čtyři roky,pak jsem měla pauzu rok a před dvěma měsíci se mi to vrátilo zpátky a beru je asi šest týdnů.Čas ukáže co bude dál.
Nell, 01.02.2011 21:20:21, IP: ***.***.135.28, #125352
Eviku, díky za fotečky, jsou super !!! Člověku se hned jinak píše, když ví jak ten človíček vypdá :-) Moc ti to sluší !!!! :-) a dětičky jsou oboje tvoje? Roztomilí klučani :-)
Nell, 01.02.2011 21:24:01, IP: ***.***.135.28, #125353
Tak to je těžký Jani, když máš prášky a bojíš se jich. Ten doktor asi nebude blbej, když ti je všechny napsal !!!! Pak se nediv, že ti není dobře, já se taky na začátku bála toho neurolu, ale pak jsem pochopila, že to bez něj opravdu nepůjde, tak jsem do toho šla, než se pořád trápit. A vidíš, žiju, nejsem závislá a beru ho už jen, když fakt někam daleko jedu, nebo když je mi nejhůř. Já se léčím teprve krátkou dobu a to přesně od 18. října 2010, ale PP mám od začátku února 2010, jen jsem nejdřív podstoupila řadu vyšetření na všechno možný, až jsem konečně skončila na psychiatrii. A toho zoloftu bereš ještě hodně málo, já beru 300mg Prothiadenu celkem, tak to jsi proti mě žabař :-)
Nell, 01.02.2011 21:29:24, IP: ***.***.135.28, #125355
Jani, Dája má pravdu, nesmíš být pořád jen sama, určitě máš nějaké kamarádky, viď. Tak jim zavolej a můžete se třeba navštívit, nebo si někam do restaurace nebo do kavárny zajít, určitě to bude pěkný zpestření a odreagování od všeho a bude líp, uvidíš :-) Vydrž prďka, vydrž :-)
evik , 01.02.2011 22:52:10, IP: ***.***.110.136, #125368
ano oba jsou mojo kluci,co se stane kdyz si vezmes neurol uz preventivne kdyz nekam jdu a nemam ataku,,dnes to bylo dobry jen me asi petkrat po sobe bodlo v hlave jinak dobry...... skoda ze nektera nebydlite v brne by jsme mohli zajit treba nekam posedet.....
evik, 01.02.2011 22:55:22, IP: ***.***.110.136, #125371
jirino me treba pichne i petkart dene jako by me projel hrebik v hlave a nektery den treba ne , jsme rada ze i ty to mas ja se lekla ze jenom ja............
Nell, 01.02.2011 23:00:26, IP: ***.***.135.28, #125372
Vůbec nic se nestane Eviku, bude to jen prevence, aby ataka nepřišla: Kolikrát se stane, že i přes neurol přijde, ale dá se to zachránit hned dalším a nebo to rozdýchat :-)
Já si ho taky beru preventivně, protože vím, že ta potvora přijde a že to nezvládnu. Takže klidně do toho, žádný problém :-)
evik, 02.02.2011 12:31:50, IP: ***.***.110.136, #125483
nell moc ti to slusi na fotkach,me boli dneska nejak u srdce muze to byt tema lekama.....
Nell, 02.02.2011 12:39:47, IP: ***.***.135.28, #125485
Díky Eviku za chválu :-) Bolest u srdce bývá jeden z příznaků PP. Jestli je to těma lékama, to já nevím, přečti si příbalový leták, jestli tam o tom něco píšou jako vedlejší účinek, pokud ne, tak ti dneska určitě není zrovna nejlíp, proto bolest u srdce.
EVIK, 02.02.2011 15:48:26, IP: ***.***.110.136, #125535
JO JSI KOCKA, no dnes sem se vzbudila a nic moc vcera vecer me pobolivalo u srdce chtela sem jet radsi na ekg, nakonec sem to vydrzela dneska rano zas a hlava hrozne boli a je me divne no chodim v zupanu a uplne hotovo mam dostat jeste k tomu menses takze mozna tim.... nevim ted sem si dala neurol tak uvidim vcera me bylo fajn uplne plna energie a dnes hnus fuj nell i tobe pichalo v hlave tak hnusne nebo ne ted nevim zda jsem se te uz ptala ,,,,,,,,,,,,, a co ty ty uz vypadas ok........nomusim s eprekonat a jit uvarit bolonske spagety manzel spi jde na nocni tak pa pak napisi zas
Nell, 02.02.2011 16:57:13, IP: ***.***.135.28, #125554
Já jsem teď dorazila z venku, brrrr, hnusná zima, už aby bylo jaro :-) bolest u srdce, píchání v hlavě, to všechno jsem měla taky. Ale já beru už dýl léky a tak nějak to postupně přestalo, teď mívám jen občas ataky a občas mi bývá zle celkově, třeba právě když to mám dostat, to je naprostá katastrofa, nejradši bych se zahrabala někam pod zem a bylo by po starostech :-) Ale pak druhý nebo třetí den už to je zase ok, tak to chce prostě vydržet. Jinak je mi celkem fajn, je vidět, že ad už zabírají, ale taky to dlouho trvalo. Jen mám pořád problémy někam cestovat, to mi teda bez neurolu nejde. Zrovna zítra jedu na terapii a pak rovnou do lázní, no děs, hrůza, příšerná představa :-( Radši na to nemyslet, jinak bych byla na neurolu už týden dopředu :-)
evik, 02.02.2011 17:20:28, IP: ***.***.110.136, #125557
se mas jedes do lazni teda ti zavidim no me to po neurolu trochu preslo ale mam to dostat tak jak rikas je me hrozne a hlavne boli hlavicka ......sakra uz aby zabrali ad , dnes uz beru celou jednou denne ale prej to chce aspon tech 14 dni je to hrozny mlade baby a takove starosti katastrofa..........ale snad bude lip,,,,,,,,a jeste nell co jsi delala za praci nez jsi sla marodit .....a jeste prosimnte a kdyz te pichalo udelao ti to treba i petkrat po sobe a pak treba den nic promin z ese porad ptam jak , trdlo ale jak me pichne tak pak sem stoho rozhozena cely den me to hrozne vzdycky vyle ka vis.....a jaksi dneska ostatni holky nepisi ze....no neurolu uz mam spapano asi 10 tabletek od zacatku lecby od minuleho ctvrtka....
Nell, 02.02.2011 21:16:33, IP: ***.***.135.28, #125574
jojo Eviku, po neurolu se vždy udělá líp, toho ještě spapáš mnohem víc, nežjen pár tabletek :-) na záběr ad si ještě počkáš, ale pak už to bude dobrý :-) Já jsem pracovala, teda doufám, že ještě budu :-) u soudu, dělám vedoucí trestní kanceláře, vraždy,znásilnění, týrání a tak..... A samozřejmě mě píchalo i víckrát po sobě a vždycky mě to rozhodilo, ale teď už to fakt nemám, tak vydrž, taky to přejde, když máš všechny výsledky ok :-)
Nell, 02.02.2011 21:39:05, IP: ***.***.135.28, #125576
Čauky Dájo, ty ale zlobíš !!! Dobře sama víš,že se nemáš rozčilovat, dostaneš na zadek :-) ale jinak jsem moc ráda, že je ti dobře, jen tak dál, jen tak dál :-) Já už mám zabalený věci do lázní a teď jen sedím u telky a čučím :-) Jsi hodná, že mi držíš palečky, ostatně já tady všem taky, ať je jen a jen dobře. Budu bez netu, takže jak dorazíme buď v neděli večer nebo v pondělí dopoledne se hned ozvu. TAky jsem zvědavá na tu terapii, ta bude před odjezdem do lázní :-) pak povyprávím. Beru si zásobu neurolu, tak doufám, že to s ním zvládnu,jestli ne, tak budu pěkná trubka :-) Tak se mějte krásníčkově, držte se, dopoledne se ještě ovzu. Zatím páček :-)
        Předchozí   1 .. 312313314315316317318 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.