Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

evik, 05.02.2011 12:48:21, IP: ***.***.110.136, #125937
tak holky noc jakstakz dobra usnula sem 2.20 ale to me nasere pred spankem je me dobre koukam na tv v pohode lehnu a uz to zacne tlay vprave strane hlavy jakoby takove tlaceni jako skriply nerv takze a hotovo zase zle je to normalni
Marta, 05.02.2011 13:00:00, IP: ***.***.98.222, #125938
Evi,není to normální,už jsem ti radila,tak fakt to zkus,třeba ti ty sezení pomůžou,za zkoušku to stojí,ne?pa
Pája, 05.02.2011 13:01:09, IP: ***.***.85.70, #125939
Holky chlamky bych řekla,že nemají podobný příznaky jak PP. Léčím se na PP už 4 roky a v loni jsem měla chlamky, spíš bych řekla,že tě bolí v krku pořád,jsi unavená,kašleš,bolí tě klouby(spíš příznaky jak neustálá chřipka). Takže pokud Vám zjistí chlamky PP se nezbavíte. Nevím,můj názor a kdosi to tu už i psal. Jinak eviku takové stavy má člověk opravdu na začátku PP vše to k ní patří. Hlavně se tomu moc nepoddávat a odvádět pozornost jinam. Všem Vám přeji ať Vám je jen lépe.
Dája, 05.02.2011 18:49:51, IP: ***.***.168.58, #125962
Ahojte,chlamky jsou opravdu podobné té chřipce,vím to z vlastní zkušenosti...Evíku,vykašli se na to bodání a tlak v hlavě,řekni si,ať to klidně bodá,že je ti to fuk a nebojíš se toho a ono to začne mizet...když to přijde,tak lušti křížovky,uspává to:-)radila mi ti psycholožka,hlavně se v tom neráchej!!!Držím pěsti na dnešní noc.Jsem zvědavá jak zvládá Nell svůj výlet,doufám,že je jí fajn a užívá si to,zasloužíme si to tady všichni,aby jsme byli v pohodě a vysmátí:-)
evik, 07.02.2011 8:08:25, IP: ***.***.110.136, #126110
cau holky zvladla sem cestu k nasim a vikend u nasich , dokonce diskoteku ale s neurolem tak uvidime treba zacali uz zabirat ad, a co vy, jen me boli porad hlava
evik, 07.02.2011 8:09:49, IP: ***.***.110.136, #126112
a jeste celej den me byva zle ale vecer je vzdy dobre, snazim se brat neurol jen dvakrat denne, dnes jdu k psychiatricce tak uvidime co rekne nejak sem uz nepisete asi jste nebyli nikdo o vikendu doma...........
iveta, 07.02.2011 11:28:40, IP: ***.***.151.43, #126124
Ahojky Eviku ,tak to te chvalim za tu cestu a za tu diskoteku smekaam pred tebou to bych nezvladla.Ja jdu taky dneska na psycharnu na kontrolu tak uvidim neni mi dobre po tech antibiotikach co jsem brala jsem cela rozladena a uklepana.Tak ahoj a drz se Iveta
evik, 07.02.2011 13:15:07, IP: ***.***.110.136, #126133
dnes me navysila davku zolaftu budu brat jeden 100 ne 50 padesatku a mam omezovat neurol a zkusit ho vubec nebrat
evik, 07.02.2011 15:43:14, IP: ***.***.110.136, #126139
ted ctu knizku dnes , sem si koupila knizku Kdyz uzkost boli...... knizku , tak ctu
Dája, 07.02.2011 16:49:53, IP: ***.***.168.58, #126144
Ahojte,taky se mi zdálo,že o víkendu se nikdo neozýval.Teď odpoledne mi není moc dobře,je mi nějak smutně,ještě jsem chytla nějakého bacila od dětí a tak se vůbec necítím.Co Nell,ještě se neozvala a to slíbila,že to udělá co nejdříve,snad to všechno zvládla...Evíku,taky tě chválím za tvou víkendovou akci,možná se to už v dobré obrací,vydrž:-)Ivetko,tobě taky držím pěstičky,ať už ti je líp,sluníčko dneska svítilo,ale my ho potřebujeme zřejmě ještě trochu více:-)
evik, 07.02.2011 19:29:07, IP: ***.***.110.136, #126158
treba uz u me zabiraji AD.UVIDIME JESTE ME KAZDYDEN JE TROCHU DIVNE SEM TAM PICHNUTI V HLAVICCE A LE UZ LEPSI........
jirina, 07.02.2011 23:00:57, IP: ***.***.107.100, #126175
ahoj,srdecne vsechny zdravim.Nelli,cekam na zpravu,jak se ti u nas libilo.byla jsem o bvikendu venku a myslela na to,ze jsme se treba potkaly a nemame ani tuseni........ ,ze se potkavame tady.Ja mela taky ataky v noci,vždy me to probudilo a bylo mi priserne,ale to prejde,nebojte se,kdo to mate.PP je sice tezkej souper,ale ne neporazitelnej.Ja s tou mrchou žiju 7 let,ale docela dobre ji umim krotit.Kdyz mi to zacalo,pridala se mi k tomu agorafobie,coz byva dost casto,takže jsem nekolik tydnu nemohla ani vytahnout paty z domu,k tomu jeden zachvat za druhym,omdlevani,krece,hnus .Na zacatku si kazdej mysli,ye mu nic a nikdo nepomuze,ale neni to pravda.Hlavne dodrzujte leky a vse tak,jak vam naordinuji lekari,oni vi,co delaji.Zatim pa,brzy se ozvu.Jirina
evik, 08.02.2011 8:08:30, IP: ***.***.110.136, #126191
ahoj tyden sem jedla zoloft 50 pulku tabletky, a pak 4 dny celou tabletku , ted me rekla at jim jednu a pul tyden a pak mam zacist jist celou tabletku 100 zolaftu ale na letaku pisou ze bys eto melo navysovat po tydnu a ona me dr. jednou navysila uz po 4 dnech je to v pohode vyznate se v tom nekdo dekujiEVIK
Dája, 08.02.2011 9:04:29, IP: ***.***.168.58, #126193
Evíku,doktorka by měla vědět co dělá,u každého je dávkování individuální,raději letáčky nečtu,to bych pak mohla mít i všechny příznaky,které jsou dost drsné:-)
Nell, 08.02.2011 11:19:20, IP: ***.***.135.28, #126210
Ahojky trpící zlatíčka :-) V neděli jsme se vrátili pozdě odpoledne z Mariánek, hned jsem nacpala prádlo do pračky, udělala večeři, vykoupala se a hurá spát :-) Ta cesta mě nějak zmohla, ale lidičky, to byla nádhera. Jiřinko, závidím, že bydlíš v tak klidném městě. Já jsem prakticky nevytáhla paty z hotelu, ale v pátek odpoledne jsme s manželem vyrazili do centra, krámky s upomínkama, znáte to, já jsem na to ujetá :-) Nakonec jsme nic nekoupili :-) Jen se procházeli, to byl klid oproti Praze, fakt neuvěřitelný. Hotel byl taky super, skoro na samém konci Mariánek, klid, potůček, les, no prostě supeeeeeeeeeeeer.Měli jsme obrovský apatrmán a obsluha až na pokoj, parááááááda, jen jsme se váleli a jedli :-) Taky jsem měla masáž hlavy a ramenou,neuvěřitelný uvolnění, dneska bych to ale potřebovala zase, bolí mě za krkem :-) Je pravda, že jsem měla každý den neurol, protože bez tohohle kamaráda bych to nezvládla, ale s ním to bylo fakt úžasný !!! A jestli jsme se třeba v pátek Jiřko viděly, tak tě srdečně zdravím :-) Fakt to tam máte nádherný, já byla poprve v lázních a nemůžu si to vynachválit. Doporučovala bych to každýmu, ale ne na 4 dny, na měsíc !!!! :-) Je fakt, že včera mi teda nebylo hodně dobře, měla jsem velký problémy, ale zvládla jsem to bez neurolu,nevím jestli je to tím,že jsem zase zpátky v Praze nebo tím, že tělo už nemělo kamaráda neurola :-) Dneska to teda není o moc lepší, ale budu muset vydržet. Zítra jedu na terapii a hned poté k psychiatričce. Terapii ve čtvrtek před odjezdem jsem zvládla s přehledem a s kámošem :-) ale nic zvláštního se nedělo, terapeutka mě jen vyslýchala hodinu a půl, probíraly jsme život od mého narození. Tak jsem zvědavá co budeme probírat zítra :-)
Jinak tedy pročítám diskuze a nevidím nějaké extra zlepšení :-( EVIKU jsi borec, tak vidíš jak zvládáš, super !!!!!!!!!!!! Obrovská pochvala i pro ostatní, kterým se udělalo líp a zvládali víc než obvykle. Jsem ráda, že už zase můžu s vámi psát,ten net tam trochu chyběl, hlavně večer, to jsme se jen váleli u obří televize a jedli :-) JIŘINKO, agorafobii mám taky, na začátku léčby jsem zrovna tak nemohla vytáhnout paty z domu, ještě teď s tím mívám problém, když jdu bez neurolu, ale rozhodně se to nedá srovnat s tím, co bylo předtím. Jsi borec, když to umíš krotit. 7 let je hrozně dlouhá doba a pořád se tě to drží jo? Tak to jsouhrozný vyhlídky do budoucna,já to mám teď rok, ale léčit PP jsem začala až 18.10.2010, kdy jsem konečně byla na psychiatrii. Tak to mám ještě hooodně co dohánět, abych to uměla zvládat jako ty! Já jdu něco udělat, abych zas jen neseděla, pěkně mi vyrostl zadek za tu dobu co jsem doma :-) Tak zatím pááááááá, ještě se ozvu :-)
        Předchozí   1 .. 315316317318319320321 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.