Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

evik, 08.02.2011 11:44:44, IP: ***.***.110.136, #126220
no dnes sem byla ve vankovce v obchodnim dome u nas v brne, a hnus doslo to na me tak sem chvili dychala sla do auta a spolkla neurol vcera sem nemela ani jeden snazim s eho nebrat,a na noc sem mela hypnogen jeste mam problemy s usinanim hnus nemuzu spavat.......ale snad se to bude vse zlepsovat s pp budu bojovat ......
Dája, 08.02.2011 12:21:16, IP: ***.***.168.58, #126223
No konečně Nell,je fajn,že jsi to zvládla a užívala sis to!:-)Ony ty změny asi nedělají člověku moc dobře,zase se to ustálí a každý další pokus o změnu tě posune dál.Taky mi včera nebylo moc dobře,ale mám nemocné děti a chytla jsem od nich bacila,tak je to všechno dohromady.Ještě ke všemu v noci měl manžel zřejmě podobné pocity jako my,říkal,že je mu nějak divně a byl nervözní,je po operaci kolene a hůře to nese,jeden kámoš ho postrašil embolkou a teď ho v koleně píchne a už je nervózní,navíc se včera poprvé odbelhal do práce,tak měl větší zátěž.Dala jsem mu neurol a zklidnil se,ale já jsem pak měla problém usnout...a furt jen přemýšlela.Dneska jsem si vzala dovču,ať se trochu pokurýruju.Snad už brzy bude líp,tak hlavu vzhůru a mějte se.
Jana, 08.02.2011 13:17:34, IP: ***.***.241.2, #126227
ahoj holky chci se zeptat vi normalne zvladate cestu ven samy bez nikoho ja totis apsolutne ne nejsem schopna jit nekam sama jen tak asi bych se zhroutila uz to zase trva rok a par mesicu a unavuje me to mam pocit ze to nikdy neskonci
iveta, 08.02.2011 13:35:01, IP: ***.***.151.43, #126230
Ahoj Janicko,taky jsem to mela,ale nejdriv jsem sla pomala okolo baraku sedla si na lavicku zapalila si,pak ho obesla znova rozklepane nohy v hlave ten hnus,ale pak jsem druhy den sla dal do vecerky a takhle jsem to stupnovala a pak jsem zacla jezdit tramvaji a autobusem.Ted jsem po angine a mam to jako ty ,ale proste musim jinak to neprokoname,tak to zkousej pomalinku a uvidis ,ze se to bude zlepsovat a je lepsi jit sama.pa drz se Iveta
evik, 08.02.2011 14:46:10, IP: ***.***.110.136, #126238
ja chodim sama a vzdycky si reknu sak co kdyz omdlim nekdo zavola sanitku nidko nevi co ti je s lidi .... nevi ze mam pp, dam si neurol a vyrazim a na ten nakup atd me to vyjde akorad dnes me to chytlo.......
Nell, 08.02.2011 15:05:37, IP: ***.***.135.28, #126241
Ahojky Jani, já to měla taky, nemohla jsem vyjít z baráku, ale ani z bytu. Krásně jsem si vypěstovala agorafobii a teď to celkem jde. Netroufám si do velkých obchoďáků, ale do banky, na poštu, do malých krámků a tak, si dojdu i bez neurolu. Jinak na cestování si ho beru vždycky hodinu před cestou, mívám třičtvrtě hodinové ataky a tak to někde rozdejchávat je hrůza. DÁJO, neboj se nic, bude zase líp. Den dovolené určitě udělá svoje a budeš zas ok :-) Já se s tím nějak od rána peru, už se těším, až půjdu spát, snad zítra bude fakt líp :-) Tak zatím páááááááá
evik, 08.02.2011 17:07:46, IP: ***.***.110.136, #126253
ja si odpoledne zdrimla ale chvilkama sem se procitla uplne me bilo rychle srdce a jako zas na omdleni hruza to byl spanek no musim to vydrzet
spešule, 08.02.2011 20:17:22, IP: ***.***.246.157, #126260
Ahojte,no já mam stavy takový,že když mam ataku,tak ..mě jako polije divnej pocit--jako strach....spotí se mi ruce,začne být srdce rychleji,a je mi slabo na omdleni,trne mi levá ruka,i celý tělo někdy....a teď 2x se mi stalo že mě polilo strašný horko--úplně mě pálilo celý tělo-jako kdyby jsem měla v sobě oheň...někdy ..to se mi stalo parkrát,a naštěstí jsem byla zrovna i doma..tak mě to prohnalo na záchod a po...jsem se doslova v tu chvíli..a jak to přijde tak to odejde..vezmu xanax..a pak usnu ...už s tim s přestávkama bojuju od roku 2003--po neuroborelioze...a otravuje to život teda pěkně!doktor mi vyměnil léky před vánocema--brala jsem Apo cital.a teď mam Esoprex..tak jsem zvědavá.Ale včera a dnes mam nějaký záchvěvy..neni mi 100% ok....držte se všichni ..:_).papa Gábina
Dája, 08.02.2011 20:24:26, IP: ***.***.168.58, #126262
Gábi,vítej mezi námi:-)taky znám to horko a jsem vděčná za blízkost toalety:-)Drž se,všichni ti tady budeme držet pěstičky a občas se ozvi.Dobrou noc
spešule, 08.02.2011 20:26:53, IP: ***.***.246.157, #126264
Dáji děkuji mooc...snažim se snažim...bude líp v to doufám...své dělá i počasí..a sluníčko....já jsem tu už kdysi byla na stránkách:-)...dobrou:-)
Nell, 08.02.2011 22:50:06, IP: ***.***.135.28, #126273
Ahojky Beatko, já se Ti podívám na cokoliv, ale řekni mi (teda napiš) jak za levno myslíš? Jako do osobního vlastnictví? Jako že si byt nebo baráček koupíš? Nebo za levný nájem, či podnájem nebo pronájem? Já mám taky dnes psychiku na pochodu, ale bohužel ne tím správným směrem :-( Nějak se v tom zase plácám. A PP nemám ze zaměstnání :-) Tu práci mám moc ráda :-) Jde o zvyk, už v tom dělám leta :-) Tak se drž a písni když budeš mít chvilku, abych věděla co asi tak mám shánět, ju. Zatím pááááááá
Nell, 08.02.2011 22:52:25, IP: ***.***.135.28, #126274
No Gábi a Dájo, o toaletě mi radši ani nemluvte, to je moje katastrofa, díky průjmům mám PP a nemůžu se jí zbavit, potvory jedný.
Tak vzhůru do boje :-))
jirina, 08.02.2011 22:57:09, IP: ***.***.107.100, #126275
Ahoj.Abych doplnila tu agorafobii u mě-já nemohla vytáhnout paty z bytu,nemohla jsem jezdit trolejbusem,nemohla jsem jít do obchodu.Vždy proběhl zachvat,slabost v nohou,takovej třes rukou,že to ani nebylo možný.Začátky jsou hrozný,ale,bude dobře,nebojte se.Všem moc držim palce.Dobrou.....J.
Nell, 09.02.2011 11:12:13, IP: ***.***.135.28, #126298
Ahojky Jiřko, to přesně jsem měla já na začátku, úplně to samé. Dneska z baráku vyjdu, jdu na procházku i nakoupit do malých krámků, který jsou kousek, ale do obchoďáku nejdu, MHD taky nejezdím, tam mám problém i s neurolem, vždycky se to vrátí ten záchvat, vůbec to nechápu. Dneska jedu na terapii a k psychiatričce, tak jsem zvědavá co mi řeknou. Tak se všichni držte, zatím pááááááá :-¨)
evik, 09.02.2011 13:29:06, IP: ***.***.110.136, #126311
ahoj holky,dnes me chytla mensi ataka na pracovnim urade ale hned sem zhltla neurol ale ted me silene boli hlava jinak sem doma a polehavam ale neprestava ta hlava divne je ze vy mate vsecky ze vam bije rychle srdce a adt... ja mam jen brneni leve ruky nekdy paleni v nohou nebo v hlave a spis toceni hlavy a boleni a stav na omldeni
        Předchozí   1 .. 316317318319320321322 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.