Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

evik , 09.02.2011 13:33:53, IP: ***.***.110.136, #126312
holky dnes sem cetla diskuzi o LATENTNÍ TETANIE a ti lidi co tam pisou maji podobne stavy jako my co to je , to jsme nevedela ze takova nemoc je je to podobne pp.....
Pája, 09.02.2011 13:48:26, IP: ***.***.75.38, #126316
Latentní tetanie je nedostatek hořčíku v těle. Jsou to stejné příznaky jak u PP. Holky berte jsi denně tak 2 tablety hořčíku a k tomu pyridoxin(vit.B)pomáhá to vstřebávat hořčík. Určitě Vám to neublíží spíš Vám může být lépe.
Beata, 09.02.2011 14:41:46, IP: ***.***.59.70, #126321
Ahojky Nell,jsem ráda,že jsi v pořádku doma,že se ti tam líbilo,mě ted není dobře.Ted musím počkat zda syn nebude na moravě.Měla jsi tam správné kámoše,oba duležití neurol a manžel,to druhé bylo lepší,myslim manžel ale co naděláš broučku musíš zatím i ten neurol.Vítám Tě na diskuzi, vše si přečti at víš jak na tom jsme.PáááááááááBea
Dája, 09.02.2011 18:53:57, IP: ***.***.168.58, #126325
Ahoj Nell,jak si dneska dopadla na terapii,vše ok?Mám další dva dny dovču,protože mi vůbec není líp,musela jsem odvolat sezení u psycholožky,což mě moc mrzí,těšila jsem se:-(Šla jsem k obvoďačce,je to prý virového původu,tak nemusím brát antibiotika.Přes den to šlo,ale teď je mi zase tak divně "panicky",jsem nervózní a rozhozená(trošku):-)Manžel na mě háže "bobka",asi mu půjdu masírovat záda,abych mu i sobě spravila náladu,pořád ho bolí kříže z toho sezení s nohou v ortéze.Jak je dneska tobě,je ti líp?Drž se a ozvi se!
Nell, 09.02.2011 23:02:10, IP: ***.***.135.28, #126339
Ahojky Dájo, na terapii jsme probíraly další část mého života a skončily jsme na střední škole. Dostala jsem za domácí úkol psát každý den své pocity a co dělám :-) U psychiatričky jsem dostala další léky s tím, že mije za 14 dnů změní, musí mi prý napsat ještě další antidepresiva, takže ty co mám teď trochu sníží a k nim mi navýší další. Já budu mít teda spotřebu :-) Mrzí mě, že jsi chytila vira, vím jaké to je, já to měla s tou chřipkou taky, jsem ráda, že je to za mnou. Vím jak se cítíš, chce to chvílema odpočívat a chvílema se něčím jednodušším zabavit (třeba masáží) :-) Vir vždycky rozhodí celý tělo, hlavně u nás panikářů, je to normální i když hrozně nepříjemný, i pitomá rýma s kašlem to dovedou. Tak vydrž, kurýruj se a uvidíš, zas bude líp :-) Neboj se nic k psycholožce se dostaneš později, hlavně aby ti pomohla :-) Mě ta terapie teda zatím nijak nepomáhá, ale já tam byla teprve dnes podruhé, tak uvidím, celkem mám mít 12 sezení a prý nikde není napsáno, že mi to pomůže. Tak budu zas jen doufat :-) TAky mi psychiatrička chce vzít neurol a vyměnit za něco jiného, doufám,že to bude taky pomáhat, s tím neurolem si aspoň umím dojít na poštu a dojet k doktorovi, tak doufám,že to bude něco podobného . Hezky se kurýruj, zítra zas písnem. Tak dobrou a páááááááá
zzzdenka, 10.02.2011 7:58:14, IP: ***.***.15.156, #126342
Ja by sa vás holky chcela spýtať, či sa ten horčík môže brať, aj keď užívám AD?
Dája, 10.02.2011 8:47:32, IP: ***.***.168.58, #126347
Zdeni,hořčík můžeš brát pořád i s AD a hlavně k nim.Beru jednu tabletudenně,ale asi to budu muset zvýšit.Nell,ráno jsem měla záchvat,tak jsem zdržela manžela doma,dokud se mi trochu neulevilo,snad nebude mít v práci průšvih:-)Holt jsem měsíc bez záchvatů...Já jsem měla ze začátku k ad ještě nějaké léky,ale ty mi psychouš po třech týdnech vysadil,s nima mi bylo asi líp,ale chci to zvládat jen s ad,to stačí.Dneska jsou to dva měsíce,tak jsem výročí musela hned ráno"oslavit".Kdybych šla alespoň do práce,tam by mě to přešlo,ale bacil furt prudí.Když si vezmu,tak už třetí den svítí krásně sluníčko,tak by nám už mělo být líp!!!!Tvoje spotřeba teda roste,ale třebaje to jen přechodně a pak ti to zase sníží,míváš často záchvaty nebo se jen necítíš dobře?Přeji hezký den
iveta, 10.02.2011 10:58:09, IP: ***.***.151.43, #126360
ahojky Zzzdenko ano muzes ho brat k ad.ja ho beru taky a jim banany a jeste si davam sklenicku magnesie kazdy den.pa Iveta
Nell, 10.02.2011 12:24:59, IP: ***.***.135.28, #126368
Jojo, horčík velice dobrá záležitost, někomu pomůže hodně, někomu vůbec, záleží na tom, co tělo potřebuje :-) Tak to tě teda Dájo obdivuju, že zvládáš záchvat bez prášků, u mě to vždycky trvá třičtvrtě hodiny, někdy i dýl a musím sáhnout po neurolu :-( Ataky mívám tak jednou týdně, hlavně to přijde, když mám někam jít nebo odjet, je to fakt děs, bez neurolu ani ránu. Pak mám třeba tři dny, kdy je mi úplně fajn, jako kdybych žádnou PP neměla a pak třeba zase 5 dnů je mi naprosto mizerně a radši bych neexistovala. To mám teda zrovna teď, žádná sláva s tím bojovat, asi budu muset jít do neurolu, protože se chystám ven a je mi fakt příšerně :-( Co u tebe? Už se to zlepšilo? Viry jsou fakt hrozný, úplně člověka odzbrojej, hlavně panikáře. Já už ale vira nemám, tak proč mi je tak mizerně, to mi nikdo nepoví, nezbývá než se s tím nějak poprat :-) Tak vzhůru do toho :-) To doufám, že mi to pak zase sníží, hlavně doufám, že už mi konečně bude dobře :-)
evik, 10.02.2011 12:26:41, IP: ***.***.110.136, #126369
ahoj holky, dnes sem byla u deckeho lekare a zacla jsme blbe videt tocit hlava a uplne teplo v hlave sem citila hned sem si supla neurol myslite ze je to vazne pp, vsecky mate spis duseni bouchani srdce to ja nemam me to zacne takhle ..... je to vanze pp co myslite
Nell, 10.02.2011 12:30:00, IP: ***.***.135.28, #126370
Ahojky BEATKO, opravdu mi bylo nádherně v lázních, ale spíš bych řekla, že díky neurolu :-)) Tobě není dobře? Tak mysly na něco hezkýho, určitě se v tý hlavině něco najde :-) Mě taky není zrovna nejlíp, ale musím to nějak přemoc a překonat, nedá se nic dělat, vypadá to, že už to asi o moc lepší nebude, asi je to na celej život, to je teda ech :-( Co syn? Je na Moravě? A dneska ti je taky špatně? Podívej se do zrcadla a usměj se, uvidíš, jak se změníš, úsměv Ti slušíííí !!!
Pročítala jsem diskuzi už v neděli večer a nic moc, žádný extra zlepšení jsem u nikoho neviděla. Tak snad už bude teď líp, drž se a vydrž !!!!!!!!!!!!!!! Páááááááá Nell
Nell, 10.02.2011 12:35:16, IP: ***.***.135.28, #126374
Ahojky Eviku, příznaky PP jsou různé a pro každého individuální, každému je jinak zle, někomu buší srdce, někomu se motá hlava, má černo před očima, někomu je zima, jinýmu zase horko, necítí nohy, brní ruce, obličej a je toho hrozná spousta. Nezoufej a poslouchej doktory, oni vědí co dělají :-)
evik, 10.02.2011 12:38:16, IP: ***.***.110.136, #126375
jo jasne dikec , ja si sedla v cekarne a cekala kdy se svalim na zem a dobry a hned s kabelky kamarada neurola a spolkla jsme ho i bez vody pac tam zadna nebyla ,,, ted je me lepsi ale nic moc a jeste sem musela jit do skoly kvuli odkladu prcka do prvni tridy a zrovna s e me udelalo tak zle , uz me to nebavi je to hnus co holky...........no dr. chce abych moc neurol nebrala ze se mam snazit ho nebrat ji s eto rekne vsak ho jim teprv 14 dni a nektery den vubec nektery den i tri ,,,,, jak kdy
Nell, 10.02.2011 12:52:32, IP: ***.***.135.28, #126381
Stačí klidně pít magnesii, flašku denně, nebo já když jí nemám, tak jím jednu tabletu denně magnesia, když si jich vezmu víc, tak mám hnačku. Jím dost banánů a neurol se snažím nebrat, ale ty jsi teprve na začátku, to jsem ho taky statečně zobala, vynechávala jsem až po měsíci, neboj, přejde to :-)
evik, 10.02.2011 12:55:38, IP: ***.***.110.136, #126384
no ja tomu neverim z eto nekdy skonci , a uz sem stoho na nervy cekat kde me to chytne je to svine ta pp tyden nic pak treba dva dny po sobe h**zlik jeden........,ja myslela ze se v cekarne svalim a uz bude po me ...........
        Předchozí   1 .. 317318319320321322323 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.