Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

evik, 11.02.2011 20:57:56, IP: ***.***.110.136, #126521
je nell to je super ze je ti dobre a ja ti i normalne zavidim se mas teda , ale je super ze je ti fajn
Dája, 12.02.2011 9:24:37, IP: ***.***.168.58, #126543
Ahojky,dík za povzbuzení,Nell,bacil už asi odchází,neřeže mě v krku,ale od pěti nespím a třepu se,já už nechci,dyť mi bylo dobře....neustále mobilizuju síly a energii,abych něco šla udělat,ale jsem malátná.Když si lehnu,tak jsem nervní,11/2neurolku a furt je to to samé,sakra!!!!!Tobě bude dobře určitě čím dál více líp a líp(a nám ostatním taky)Napiš něco veselého na povzbuzení,je to sice furt dokola,ale je to potřeba:-)Papapa
beata, 12.02.2011 9:54:47, IP: ***.***.59.70, #126547
Ahojky Nell,již 31let bývá únor pro mě utrpení,v nedělu to bude 13 a zemřel 1manžel,týden před svou smrtí mě pobodal nožem,hodil do vany plné horké vody a chtěl utopit.Já to přežila se synama útěkem k mamce.On spáchal sebevraždu a ještě vyhořel barák.Víš Nell byl neslišící,ještě něco umím ze znakové řeči.je to vše v háji,co se musí přeskákat a pak nemá být psychická porucha.Tak jdu zase řvát,to bude den.Přeji všem pěkný den.Bea
Miloš, 12.02.2011 12:16:01, IP: ***.***.3.155, #126554
Ahoj,taky přispěju svojí troškou do mlýna.
To že mám PP jsem zjistil až po 4 měsících různých vyšetření,neurologem (bolesti zad,motolice,tuhnutí krčních svalů,půlka obličeje ztuhlá) pak zátěžový test na srdce (bolesti na hrudníku) všechna vyšetření v pořádku.Od začátku mi neuroložka říkala že je to PP ale nechtěl sem tomu uvěřit že to dělá psychika,já společenský člověk který rozdává energi okolo sebe,veselý,bezstarostný,proč bych měl mít najednou deprese a PP?
Jednoho dne sem vyzkoušel neurol a ejhle,bylo mi podstatně lépe.Tak jsem zašel k Psychiatrovi ten si vyslechl moje potíže,prostudoval moje veškerá vyšetření a konstatoval PP,nasadil Citalec a řekl ať vydržím min 6 týdnů brát,k tomu jako berličku sem dostal Neurol.
Ten první měsíc bylo fakt peklo,stavy se i zhoršili ale srážel sem to neurolem který mi zabíral,5xdenně 0,25mg.
Po měsíci a půl mi najednou začalo být lépe a začal sem pomalu vysazovat neurol.
Neurol mi byl nahrazen Rivotlilem 0.5mg 1xna noc a žije se mi teď nádherně,normálně funguju beru ráno půlku tbl Citalec a půlku večer (1 tbl 20mg) a k tomu ten rivotril na spaní.
Jsem na AD tři čtvrtě roku a je mi fain.První půl rok problém se sexem ale teď už je vše OK a sexuji jako dřív,držím všem palce
evik, 12.02.2011 14:08:59, IP: ***.***.110.136, #126558
ahoj milosi a holky teda druhy den nevim co se to semnou deje , vzbudim se a pripadam si hrozne spatne a mam motolice a jako by se semnou vsecko tocilo..... hnus co to je
iveta, 12.02.2011 14:57:26, IP: ***.***.151.43, #126560
Ahojky vsem holky dekuji vam za pochvalu tesime to.Dneska jsem sice malinko pomotana ,ale jde to.Proste Eviku nelez jen v posteli i kdyz je ti zle bude to jeste horsi.Musis neco delat a premoc tu svini to ti pomuze.Zkusila si treba autegenni trenink?ja si ho delam trikrat denne a je mi pak po nem dobre jsem uvolnena.Ja amm taky dny co bych jen lezela,ale proste se zvednu a jdu i kdyz se motam jdu aspon na tu chvilku ven.Nesmis porad na to myslet a rikat si proc ja to ti nepomuze.Vem si knizku nebo neco co ti zamestna mozek ja si koupila i hlavolamy a ze zacatku jsem u toho vydrzela i 4hodiny.Proste to chce neco delat i kdyz je ti na zvraceni a motas se.Ty leky jsou opravdu jen berlicka dalsi uz je jen na tobe jak se k tomu postavis,vim ze je to tezky a je to vim,ale mame vsichni deti a jsme tu pro ne tak bojujme holky.Tak ted jdu kourit a pak zehlit ,tak napiste nekdo.Tobe Milosi gratuluji ja uz to budu mit pul roku a verim taky tomu,ze budu jako driv.Clovek musi bojovat a ne jen fnukat.Tak a bojujme.Iveta
Dája, 12.02.2011 15:48:21, IP: ***.***.168.58, #126563
Čauky Ivetko,už jsem to nemohla vydržet,tak jsem napsala kámošce a šly jsme se projít ven.Je tam sice kosa,ale sluníčko,venku po hnusu nebylo ani památky...teď jsem přišla a trochu to cítím,ale zatím to jde.Dneska je den,kdy jsem malátná,ale usnula jsem jen na půl hoďky a pak to bylo ještě horší,tak jsem vyrazila ven.Chci se tě zeptat,když si nervózní tak vydržíš u toho aut.tréninku?Já to zvládám jen když se neklepu,jinak mě to rozčiluje:-)Určitě mi opět pomohla tvoje slova a povzbuzení,díky ti za ně.Prostě si to musíme opakovat neustále dokola,že jsme v pohodě,v bezpečí,zdraví a že to zvládneme.Důležité je i vzájemné povzbuzování:-)Mějte se.
Dája, 12.02.2011 15:58:14, IP: ***.***.168.58, #126564
Miloši,díky i tobě za fajn článek a povzbuzení,takových jen víc:-)Beru taky Citalec 20mg a neurol,ten jsem už měsíc neměla až poslední tři dny,protože je mi nějak hůř,nemáš zkušenost s tím,že by se ti to při nemoci zhoršilo a pak zase samo upravilo?Léčím se teď dva měsíce,z dřívějška si nic takového nepamatuju.Přečetla jsem manželovi pasáž o sexu,spočítal si,že v létě bych už mohla opět být trochu ok v této oblasti,prý ještě pěkně dlouhá doba:-)))))Díky za odpověď a taky držím palce,ať ti to vydrží.
iveta, 12.02.2011 16:47:03, IP: ***.***.151.43, #126568
Ahoj Dajo ja se moc neklepu ja to mam ten strach v zaludku a ten autegenni me uklidni.klepnu se sem tam,ale ja jsem se to naucila si to delat treikrat denne a fakt to pomaha.Ted od ctvrtka zacinam chodit k psychologovi na autogenni tak se moc tesim a kdyz jsem nervozni tak se pomalu na ctyri nadechuju a na ctyri vydechuju to me uklidni.
iveta, 12.02.2011 16:51:29, IP: ***.***.151.43, #126569
jo s tim sexem to je des ja uz ho nemela 8 mesicu:D,ale mela jsem i operaci delohy,tak bylo sestinedeli,ale chut teda nemam prozatim.Jednou prisla,ale manzel nebyl po ruce a uz se to neopakovalo hihi.,ale on to chape.Taky si myslim,ze uz jim doma lezu na nervy obcas s tou nemoci.Tak at je dobre,je dobre ze si sla ven aspon na chvilku to pomuze i kdyz se ti to nezda.Jsou proste dny kdy je to dobry a kdy neni,ale s tim si poradime jsem holky sikovne preci.Tak pa a piste
spešule, 12.02.2011 18:14:55, IP: ***.***.246.157, #126575
ahojte,tak akorát přemýšlím jestli si mám vzít xanax nebo ne.,.jsem nějaká mimo,nervozní,okolo žaludku všechno stáhlý a to mám jít večer na koncert.ach joo ...jsem nějaká rozhozená opět.. ještě chvilku vydržím,ale koukám,že jsme na tom stejně teď poslední dobou ..držte se a papaa
Dája, 12.02.2011 18:37:19, IP: ***.***.168.58, #126580
Já když jdu mezi lidi,tak je to lepší.Moc mi nehoví,být zavřená doma a večery taky nejsou moje hobby,přes den to líp rozdýchávám,ale už mi bylo i tak fajn,že mi večer vůbec nevadil,ono se to určitě zase upraví:-)))Ivet,jdu počítat a dýchat do čtyř:-)))Pa a piš
Iveta, 12.02.2011 18:54:10, IP: ***.***.151.43, #126583
Dajinko ja z jsem se vykoupala vezmu si prasek a zalezu do postele a budu si cist.Dneska jsem byla dvakrat venku,vyzehlila,vyprala,vysala a takovy ty veci okolo.Byla jsem na navsteve a den nejak utekl.Zitra bych mela ject ke tchyni na obed,ale uvidim co bude rano je to sice 20km,ale uvidim.Je to lepsi venku a pro me uz i v obchodech zacalo se mi tam libit i kdyz nekdy je tam dost lidi,tak jsem takova roztekana.Na ty zumbe bylo vcera 70 lidi a taky jsem to pezila a pujdu zas.Chce to fakt se nejak fyzicky zatezovat to mi rikala i doktorka.pak to z ty makovice zmizi.Ja jsem ze zacatku taky nadavala a brecela proc prave ja?ale neda se nic delat sesypalo se toho na me moc taky.V cervnu jsem musela utratit sestileteho pejska josiraka ktereho jsem nadevse milovala,pak jsem sla na operaci a vzali mi delohu,pak se mi tocila hlava byla jsem na neurologii na kapackach a nakonec jsem skoncila 16 dni na psychiatrii a tam jsem fakt videla pripady a rikala jsem si ,ze me vubec nic neni oproti jinym.Taky jsem se bala chodit domu z nemocnice na vychazky radsi jsem tam lezela,ale primar me primo vyhnal ,ze proste musim jit i kdyz je mi na omdleni a ja sla vsechno se mi motalo,nohy gumovy zvracet jsem chtela.Prisla jsem domu a klepala jsem se a tak jsem poklidila a pak nazpatek do nemocnice a reknu ti,ze jsem se tam tesila,protoze jsem vedela,ze se mi tam nic nestane,ale pak dalsi dny se to zlepsovalo a chodila jsem domu normalne a pak me pustil na jeden den v sobotu domu abych tam prespala a ja byla na prasky,ale zvladla jsem to a pak me pustil domu.Rikal mi nebojte nespadnete .neomdlite to je jen to co si namlouvate a mozek si to uklada.Rikal,ze kdyz mam takovy stav venku at si predstavim nejakou opici a vysmeju se ji a reknu jen se smej ja to zvladnu a kdyz se mi to stane vzpomenu si na jeho slova a pomahaji mi.Taky me doma dost pomahaj,ale ne tak ,ze me litujou,ale tak ze me vysadili poprve pred obchodakem at jdu nakoupit a me se udelalo vevnitr tak zle a volala jsem manzelovi at prijede a on neprijel,tak jsem si to vyzrala sama a nakoupila a ted uz je to v pohode.Proste mi reknou ne jdi si tam sama udelej si to sama a tak.Tak ja koncim dobrou noc a zitra at je to dobre paaaa
evik, 12.02.2011 19:30:31, IP: ***.***.110.136, #126587
ja si dnes odpoledne zdrimla dala neurol, a opravovala v kuchyni odpad nechtel odtikat drez ted uz je me trochu lip , jen s e motam snad zitra bude lepsi , ale jak ctu ten prvni mesic brani ad je vzdy jeste spatne.........snad se brzy dstavi efekt ad
Jana, 12.02.2011 19:38:02, IP: ***.***.241.2, #126588
ahojky ja koukam ze posledni dny jsou vsichni tak nejak na tom hur to asi zacina to jaro snama pomalu mavat.Stim magnesiem to mislis tak ze my po nem bude jete hur nez je tet.Pristi tyden jdu na kontrolu tak si asi reknu o jine leky tyhle mi proste nezabiraj nejlip mi pomohl Auroriks nechapu proc mi z niceho nic prestal zabirat a znova sem upadlakdyz mi bylo uz tak skvele a opet pres rok to stoji za prd na posled mi doktor rekl co chci ze mi je 25 a ztoho mi je spatne jenom par let ale pri zbytek byl skvelej.Tak sem mu rekla ze nevim kdyz tata byl alkoholik a mamku porad jen mlatil a mlatil a nevlastni sourozence psychicky a fizicky tiral spaly v zime venku a museli porad makat dokonce nam rikal ze nedostanem najist pokud nebudem pracovat.Pak sem povyrostla a zase se mi vsichni smali ze jsem tlusta a nemam takove veci jako oni tak sem se za sebe stydela ze sem okolo nich prestala i chodit radsi sem stala hodinu stranou a cekala as odejdou pak jsem teprve prosla.Nakonec to dovrsilo pokusem o znasilneni a u soudu mi pani soudkyne oznamila ze sem sama vina ze si zato muzu ja.Nakonec na ucnaku sem se stoho sama vspamatovala postavila sem se na nohy potkala jsem pritele skterim sem jeste dnes a ten me strasne zmenil a bylo mi dobre pak jsem porodila a psichicky se slozila kdyz malimu byl asi tak rok mela sem strach udelat cokoliv myslela jsem si ze se zblaznim ze umru a tet je to opet tu nedava mi to zapomenout a radovat se
        Předchozí   1 .. 320321322323324325326 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.