Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

evik, 14.02.2011 17:41:51, IP: ***.***.110.136, #126737
devcata zlate nakonec sem si druhy dat nemusela neurol, na karnevalu dobry semtam sem sla na vzduch a ted je my uz lepe tak uvidime co vecer...... no me taky pripada ze jak sem zacla jist ad je to jeste horsi tak musim vydrzet zitra jdu s dryuhym synem na rovnatka tak snad bude rano lip
Nell, 14.02.2011 17:56:52, IP: ***.***.135.28, #126739
Ahojda moje zlaté spolutrpietlky a samozřejmě spolutrpitelé :-) Mě je od soboty tak strašně úžasně, že jsem neměla ani potřebu zapnout PC :-)) Je to opravdu úžasný, kéž by se ty stavy už nikdy nevrátily. Užívám si každou minutu, pořád něco dělám, doknce vnímám co říkají v rádiu, televizi a tak, je to opravdu supeeeer :-)) Nevím co se stalo, že najednou takovej skok, ale fakt doufám, že už to bude na pořád :-)) Jste šikulové jak se všichni držíte, máte obrovskou jedničku s hvězdičkou :-)) Že by konečně dávka Prothiadenu 300mg denně naočkovala mozek? To je fuk, hlavně že je to ok :-)) Taky vám to všem moc přeju, ať je úžasně a příšerný stavy ať jdou do háje !!!! Eviku, zimnice je opravdu normální, já když mám ataku, trvá třičtvrtě hodiny,někdy i dýl a pak jsem absolutně nemožná, zimnice, roztřesený nohy, bolest hlavy, malátnost, prostě katastrofa a už ten den stojí za houby, takže bez neurolu bych vůbec nefungovala. Vidíš, jak jsi šikovná, že jsi to zvládla i bez kámoše :-) Držím palečky všem, kterým není dobře, ať je vám tak jako mě!!! Papejte prášečky, usmívejte se a všechno házejte za hlavu :-))
Dája, 14.02.2011 18:07:25, IP: ***.***.168.58, #126741
Ahojky holky,ráno opět hrůza,ale v práci jsem to rozchodila.Odpoledne jsem byla na akupunkturu,teď to celkem jde,ale trochu se obávám další noci a rána,vlastně ne,NEBOJÍM SE!!!Nell,jsem tak ráda,že je ti skvěle,tvůj úspěch pomáhá i nám všem ostatním:-)K sexu,opravdu ho nepostrádám,ale můj manžel bohužel bez něj být nemůže...takže mu podobně jak už někdo psal,dvakrát týdně vyhovím,ať máme doma klid:-)Víme oba na čem jsme,dohodli jsme se a na nic si nemusím hrát.Všichni se držte a bude líp!!
Martin, 14.02.2011 19:36:03, IP: ***.***.42.116, #126745
evik: 18 dní je na AD ještě málo,aby plně zabraly.Mě řekla Dr. 3-6 týdnů,neboj bude líp.
Jinak pro všechny,káva se nemá ráda s PP,proto bych ji úplně vysadil..Já ji piju asi ze závislosti/zvyku,i když vím,že mě nedělá dobře.Je to takový(hlavně raní) rituálek...kávička a cigárko:-))
Dneska je mi celkem fajn,ve středu mám jít na kontrolu k psych.,tak se rozhoduji,jestli už mám ukončit nemocenskou nebo ne...Je to dilema,aby se mi ataky zas nevrátily,s toho mám obavu..Chjo,to jsou problémy..:-((
evik, 14.02.2011 20:32:44, IP: ***.***.110.136, #126751
martine> dekuji no musim vyckat na efekt ad, nic jineho me nezbyte skoda..... no ja byla milovnik kavy i 4 za den ted sem nepila vubec ale , presne jak rikas i muj to byl ranni ritual kavicka krome cigarety to ne, a ted me piti kavy chybi kdyz si dam kavu je me ,zle tak abych pila aspon ten zvyk piji bez kofeinove nescafe no jo dobra kavicka chybi , ale co uz ......ja jdu k psychit. az v pondeli tak uvidim..... diky za napsani.....evik
renda, 14.02.2011 22:58:49, IP: ***.***.72.147, #126768
Pro Evika, AD zabírají po 4 až 6 týdnech , v začátku braní AD se mohou příznaky pp zhoršit, což je dle tvých příspěvků tvůj případ.
Chce to vydržet,já vím je to hnus ,ale až se ti usadí hladina serotoninu,bude lépe.
Mě to trvalo skoro tři měsíce,než jsem mohla fungovat na 100%.Držim pěsti a fandím vám všem.Ahoj.
evik, 15.02.2011 8:20:43, IP: ***.***.110.136, #126775
diky vsem za odpesani hlava uz me neboli , je me lip ale pripada me jako by sem se motala je to normalni
Jana, 15.02.2011 11:46:48, IP: ***.***.241.2, #126791
ahokjy vsichni sem tu par dni nebyla citila jsem se katastrofalne mela jsem vazne teske dny dnes jsem byla na kontrole a nakonec jsem dostala jine leky Prothiaden 25 tak snad uz to bude vporadku a zaberou mela jsem u toho ZOLOFTU vedlejsi ucinky rikal doktor ztoho co jsem mu popisovala.Pravda je ze leky zabiraji az po par tydnech uzivani takze hned to neni tak musime vidrzet a prekonavat.Sem vubec netusila ze kava zhorsuje uskostne stavy ja ji piju normalne tak 5 krat dene az na cigarka ty jsem prestala kourit a vazne na ne mam ocas chut ale prave sem mela pocit ze me to zhorsujou cigarety a pritom jsou tak dobre co
Jana, 15.02.2011 11:52:22, IP: ***.***.241.2, #126792
to motani hlavy u nas bohuzel normalni je nez zaberou leky ja to mivam taky hlavne kdyz jsem ve stresu a panice musime to nejak ustat snad nas to neporazi ne dneska mi doktor rikal ze se mam casteji chvalit za malickosti co zvladam a ze priste to zvladnu jete lepe rikat hlave aby to vse odeslo z moji hlavy a myslela jsem pozitivne tak se o to pokousim a bojujte dal vsichni urcite to zvladnem a bude dobre
Nell, 15.02.2011 12:18:00, IP: ***.***.135.28, #126797
Ahojky lidičky :-) já se dnes opět cítím perffektně a klidně bych mohla jít z fleku do práce :-) Příští týden jedu na psychiatrii, tak jí zkusím navrhnout ukončení neschopenky, už se doma válím dost dlouho :-) Krom únavy nemám žádné příznaky vůbec ničeho :-) To je fakt úžasnej pocit, kéž by to takhle zůstalo už na vždy!! JANI já taky beru prothidaden, ale 75 a celkem ho beru 300 mg. za den, to je nejvyšší možná dávka, ale šplhala jsem s ním hodně pomalu nahoru a teď doufám, už konečně zabral a už to jiné nebude :-) Moc všem přeji, abyste byli v takový pohodě jako já a nad tou mrchou zvítězili, svět je hned veselejší když je člověku úžasně :-)) Kávu taky nepiju, nedělá mi dobře, dělám si kávovinový nápoj CARO, sice to káva není, ale uspokojí to tu chuť :-) a samozřejmě si dám i cigárko :-) EVIKU vydrž, opravdu ad zabírají pozdě, když se tak ohlížím zpátky, v mém případě jsem je dostala 18.října 2010 a vlastně teď v únoru se cítím báječně, pořád navyšovala dávku, až jsem na té nejvyšší možné, opravdu vydrž, pak budeš mrkat, jak ti bude fajn :-)) Jinak všechny chválím, jste šikulky a šikulové, držte se dál,nevzdávat boj s tou mrchou, dřív nebo později bude opravdu líp. Tak vzhůru do boje - DRŽTE SE !!!!
evik, 15.02.2011 12:42:08, IP: ***.***.110.136, #126801
muze s eneuro; vzit po dvou hodinach zas dala sem si ho v deset je me hrozne a vubec to nezabralo a je 12.41..... nevim zda na me nece neleze nebo uz nevim proc me je tak zle fuj muze se na ad a neurol vzit paralen
iveta, 15.02.2011 12:55:47, IP: ***.***.151.43, #126804
Eviku vydrz stim neurolem aspon 4hodinky odstup.paralen si vzit muzes ja ho taky brala i brufen na bolesti hlavy mi rekla doktorka ,ze muzu.tak se drz iveta
zzzdenka, 15.02.2011 12:59:20, IP: ***.***.60.154, #126805
A nedá sa ti na chvíľu ľahnúť a počúvať rádio, prípadne prečítať dáky bulvár.Ja takto zvyknem vypnúť.Miesto kávy čaj.Prípadne lúštiť krížovku a zakázať si myslieť, čo sa v tele deje.
iveta, 15.02.2011 13:33:47, IP: ***.***.151.43, #126806
Presne tak ZZZdenko zajimat se o neco jinyho a nemyslet porad na to jak nam je,ja taky hodne ctu mam pusteny radio a zehlim u toho a zpivam si a to me uklidni taky.At se nam vsem dari paaa Iveta
EVIK, 15.02.2011 13:34:22, IP: ***.***.110.136, #126807
IVET NEVYDRZELA SEM A DALA SI DRUHY NEUROL 0.25 TAK SNAD SEM SE NEOREDAVKOVALA ODSTUP BYL 23 HODINY
        Předchozí   1 .. 323324325326327328329 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.