Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Jana, 16.02.2011 11:40:09, IP: ***.***.241.2, #126872
Paja ma pravdu ja jsem zjistila ze mi je nejhur kdyz jsem doma sama a ani jsem nebyla schopna nikam sama jit.A jestli porad polehavas tak to je i stoho to mam taky viskousene musis se nutit neco delat.A byla jsi nekdy na ocnim jestli nemas vysoky tlak v ocich ja ho mam a mota se mi kolikrat hlava a mam zavraste
evik, 16.02.2011 11:50:19, IP: ***.***.110.136, #126873
dnes zadny neurol vcera dva pred tim zadny ne nesjem doma chodim do skolky varim atd...
Nell, 16.02.2011 11:51:56, IP: ***.***.135.28, #126874
Ahojky pisatelky a pisatalé :-) Tak já dneska opět báječný :-)) stavy naprosto super, jen hrozná únava, ale přehlížím to. Dnes jedu na terapii, tak jsem zvědavá co budeme probírat tentokrát :-) Pěkně se rejpou v životě jen co je pravda, ale asi musí, aby našli příčinu tý mrchy. Všem vám tady přeju, ať je opravdu co nejlíp a nejlépe už na vždy !!! :-) EVIKU, taky mám dny, kdy se mi hrozně motá hlava, je mi zle od žaludku a nohy jako kdyby nebyly moje. Holky mají pravdu, pořád to chce mozek něčím zaměstnávat, jakmile přestaneš něco dělat a jen si sedneš, tak se v tom zas budeš plácat. Nenech si ani chvilku volnou, pořád něco dělej, nebo si čti . Ad máš teprve málo dnů, nám se třeba ulevilo až po půl roce, někomu po třech měsících, někomu to zabralo hned, je to individuální a věř, že všechny příznaky, které máš,jsou od té mrchy. Tak bojuj, nedej jí šanci !!! Hodně štěstí !! Tak se všichni mějte a buďte v pohodě :-)) Zatím páááááááá
iveta, 16.02.2011 12:49:53, IP: ***.***.151.43, #126879
Eviku zmizi to me se taky dneska mota,ale uklizim a delam abych na to nemyslela
pepi, 16.02.2011 13:25:08, IP: ***.***.221.195, #126882
Ahoj holky. Právě jsem narazila na vaši diskuzi. Jsem na stejné lodi jako vy, po porodu se mi rozjela pp na plné obrátky. Začalo to strachem ze smrti, potom jsem nemohla spát, točení hlavy, bušení srdce, intenzivní pocit, že se zblázním, bála jsem se potom už být sama doma s malým, aby mi náhodou nepřeskočilo a něco mu neudělala. Začala jsem se léčit, ad zabraly snad až po půl roce, nyní je beru osmý měsíc a pořád to není ještě na 100% ono. Je to možný? Mám ještě vydržet nebo ad změnit? Pořád ještě mám strach, že to vrátí a pořád mám výkyvy. Je mi třeba 3 týdny dobře a potom skoro týden zle (samozřejmě už ne jako dřív), ale ty výkyvy mě štvou. Máte to taky tak?
Eviku, to motání hlavy mám taky často. I to špatné vidění, dokonce jsem měla i stavy, kdy jsem viděla všechno tak nějak mimo realitu, jako ve snu. Přejde to, neboj!
Děkuju vám předem za odpověď, jsem moc ráda, že jsem na vás narazila :-).
renda, 16.02.2011 13:56:50, IP: ***.***.72.147, #126886
Ahoj Pepi to samé jsem měla já,zhoršení po porodu,strach zůstat s malou doma,kdyby se mi něco stalo to trvalo skoro rok.Také je mi pár dní dobře a pak mě to opět srazí na kolena a to ad beru už skoro dva roky.

Eviku pokud ti doktor napsal k Ad i tři krát denně neurol,tak bych se ho nebála brát opravdu pravidelně,dokud nezaberou antidepresíva.Máš ten nejslabší (já měla do začátku 0,5 a brala jsem ho měsíc 3x denně ) k návyku dochází po několika měsících braní a navyšování.Každopádně své stavy prober s doktorem.
Pepi, 16.02.2011 14:57:55, IP: ***.***.221.195, #126895
Rendo, moc děkuju za uklidnění. Já už přemýšlela, jestli je to normální tyhle výkyvy, jestli třeba nemám požádat o změnu léků. Tak myslíš, že mám vydržet? Měla jsi i takové stavy, že jsi třeba přemýšlela, jestli máš malou ráda a tak. To bylo šílené, pořád se bojím, ať se mi to nevrátí.
Lucka, 16.02.2011 15:41:32, IP: ***.***.25.97, #126901
U mě se PP rozjela taky na mateřské.Motání hlavy,špatné vidění...Beru Valdoxan,při potížíš
Lexaurin max 1x týdně.Již chodím do práce,ale i tam mívám stavy úzkosti.
Dája, 16.02.2011 16:16:42, IP: ***.***.168.58, #126902
Ahoj holky,čtu a čtu a je to všude stejné,poprvé jsem měla záchvat na mateřské a pět let AD,pak rok bez prášků,protože mi tři roky bylo fajn a teď od prosince znova hrůza a děs,takže znovu AD,zatím dva měsíce.Už mi bylo dobře,ale po viróze se mi to opět zhoršilo a týden s tím bojuju,zítra jedu k doktorovi,uvidíme jestli mi změní léky nebo poradí,ať vydržím.Trochu se té změny bojím,jestli zase budu čekat měsíc než se s tím tělo srovná,tak mě picne.Nell,gratuluju a držím pěsti,ať tvůj stav vydrží,je to sen nás všech tady na diskuzi:-)Holky držte se,bude určitě líp,jsem ráda,že jste tady!!!!
evik, 16.02.2011 17:01:22, IP: ***.***.110.136, #126906
tak ja ted varim a byla sem na nakupu kdyz se me netoci hlava tk zas boli snad to brzy prejde nebo uz nemam trpelivost......pripada me ze kazdym dnesm je to horsi nez lepsi asi s toho sblbnu
charlien, 16.02.2011 17:11:51, IP: ***.***.149.3, #126907
ahoj, i mně se naplno rozjela po narození první dcery,dlouho jsem jen trpěla,měla jsem strašný strach,nešla jsemv klidu ani na záchod,neustále jsem kontrolovala,jestli dcera dýchá a je v pořádku, bála jsem se jestli dělám vše co můžu, občas jsem se bála sam sebe abych jí něco špatného neudělala,dost špatně se ten pocit popisuje,někdy když plakala a ona plakala skoro pořád jsem se zhroutila,brečela jsem,nebyla jsem schopná ničeho jen jsem jí dokola prosila ať nepláče a byla jsem zoufalá a bezradná a přemýšlela jsem jestli jí nedělám něco zlého a třeba si to nepamatuju...no děs,motala se mi hlava,zvracela jsem,klepala se jak ratlík,bohužel mne nenapadlo jít k lékařce, když dcera poporostla bylo mi lépe a ataky úykostí a paniky jsem měla jen občas, po porodu druhé dcery se vše vrátilo,to samé a možná ještě horší......když bylo druhé dva roky manžel odešel s mladičkou milenkou a tím jsem padla do všeho ještě víc,naštěstí mi známá poradila kam se obrátit o pomoc, 1,5 jsem na AD, ne že bych byla v pořádku,ale bojuju, je mi trochu líp,i když někdy mám pocit že "umřu", ale s pomocí berličky ad a díky tomu,že mám práci která mě naplňuje se dá...... držím všem pěsti, ať se nám daří v boji s tou "potvorou" vyhrávat
evikj, 16.02.2011 18:15:29, IP: ***.***.110.136, #126912
porad cekam kdy me bude dobre snad se zensky nekdy dockam
charlien, 16.02.2011 18:50:19, IP: ***.***.149.3, #126922
eviku,nečekej,snaž se na ty všechny nepříjemný pocity se co nejméně soustředit,pokud máš na něco sílu a trochu energie snaž se hodně rychle zaměstnat,ať není čas na to zaobírat se tím nepříjemným co se s tebou děje, drž se !
evik, 16.02.2011 19:09:10, IP: ***.***.110.136, #126923
charlien dekuji, za povzbuzeni ted sem detem varila puding dnes je to lepsi ale hlava me asi pukne bolesti jinak uz o neco lepsi stav......zitra jdu na gynekologii , tak snad me bude v cekarne dobre a celkove dobre .....
Lucka, 17.02.2011 6:00:28, IP: ***.***.25.97, #126944
Holky,jaké berete antidepresiva?Máte taky potíže se spaním?Já po Valdoxanu zatím ne,ale už jednou jsem ho brala a přestal na spaní působit.
        Předchozí   1 .. 325326327328329330331 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.