Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Pája, 14.02.2011 10:30:28, IP: ***.***.75.38, #126691
Romčo tak to jsi dobrá. Já tak 3x do měsíce. Častěji ani není chuť. Manžel to naštěstí bere, i když po pravdě který chlap by to vydržel? Možná nějakou dobu,ale pak by mu to aasi vadilo.
iveta, 14.02.2011 10:48:30, IP: ***.***.151.43, #126694
Ahoj holky to jste dobry ja 8 mesicu nic:D,ale byla jsem na operaci s delohou a od ty doby mam pp,tak ze se i trochu bojim snad to prejde jeste,ze manzel na to neni i kdyz clovek nikdy nevi,ale o tom nepremyslim.A jak vam dneska je?u me to docela jde trosku pomotana,ale jde to.Piste pa Iveta
suchca, 14.02.2011 11:44:51, IP: ***.***.216.36, #126700
Ahojky,včera mi bylo tak blbě,srdce mě bušílo rychlostí závodního koně,to mi občas dělá,když se mi nashromáždí více stresu.Tak jsem si vzala lexaurinek a šupky dupky do pelíšku a dnes je mi už zas fanfárově.Píšete panenky,že nemáte chuť na sex,to já bych zas měla ale mám doma tak trochu lenocha.On je takový gaučový turista.Kdyby si to ten můj přečet,ten by mě asi dal.Myslí si,že je jednička když se jednou za čtrnáct dnů k tomu dostanem.Mějte se Pa pa
miki, 14.02.2011 11:58:53, IP: ***.***.37.30, #126702
Mé zkušenosti jsou velmi podobné. Vždy jsem měla pocit, že jsem hodně silná osobnost a že ty životní a osobní nezdary zvládnu, ale ono se to jen někde uvnitř ukládalo. Nejhorší bylo, že první panický záchvat jsem dostala ve vodě, daleko od břehu a začala jsem se topit. Tím to u mne propuklo a díky tomu startu to bylo dost příšerné. Nebýt kamarádky, tak jsem se nedostala na břeh. V podpstatě jsem ale ještě nějakou dobu nechápala, co se se mnou děje, měla jsem pocit, že jde o fyzické onemocnění, absolvovala jsem řadu vyšetření včetně kardiologického, celé interny a kromě toho, že mi hrozně lítal tlak mi na nic neřišli a snad díky tomu mě napadlo, že na vině asi bude psychika. Špatně mně totiž bylo pořád. Našla jsme si psychiatra, který mě vezmě, co nejdřív, protože takoví ti lékaři, co vám nabídnou termín za dva až tři měsíce, to mně připadlo hrozné. Začala jsem brát Seropram zpočátku s místy s Neurolem než Seropram zabral a bylo mi dobře. Po cca třech letech jsem brala už jen půlku denně a po dalších necelých dvou letech jsem se ze čtvrtky dostala až na nulu a pořád to bylo dobré, ale vydržela jsem tak asi půl roku. Potom mi bohužel onemocněl vážně otec a za tři měsíce umřel a po jeho smrti se dostavila ataka a dost silná. Takže opět beru léky a doufám, že někdy v budoucnu se jich zase zbavím, ale bude to jistě běh na dlouhou trať.

Hodně mi pomáhá jóga a také práce a mnoho činností, mozek tak nějak začne přemýšlet i trochu jinými směry a nesoustředí se jen na problém. Naštěstí nemám problém jít mezi lidi avlastně ani nakupovat.,

Přeji všem mnoho úspěchů při zdolání tohoto nepřítele a jsem ráda za vaše názory a diskuzi.
suchca, 14.02.2011 12:27:57, IP: ***.***.216.36, #126704
Jsou to hrozný stavy.Kdysi mě volala maminka i sanitku když ještě žíla.Nemohla jsem vůbec dýchat,když to srdce tak buší,nedostává se kyslíku.myslíš,že je tvoje poslední hodina.Taky jsem lítala od doktora k doktorovi a nemohli na nic přijít.Až mi poradila sousedka,jestli nemám něco se štítnou žlázou.Tak jsem to řekla doktorce,ona mě poslala na krev a ejhle,mám ji špantnou.Léčím se s ní už dlouho a beru euthyrox už napořád.Pak se mi to zklidnilo,ale nervy na tom maj taky zásluhu.A ještě mám srdeční arytmie.Takytaková lahůdka.Lapáš po dechu jak kapr na suchu.Na to zas beru egilok.Byla jsem někokrát na holtru,je to takový EKG,daj ti to na 24 Hod a zaznamenává ti to srdce.čeká se na něj třeba měsíc a když ti ho dají,tak samozřejmě je ti už dobře a zas zjistěj prd.Já si ale říkám,že jiný lidi jsou na tom hůř a musíme jet dál.Ale když seš v depresi je to horší ,mnohem horší než nějaká tělesná bolest.Já jsem se třeba bála lídí a asi jsem si ty stresy přivolávala aji sama.Protože jsem pořád na to myslela.
evik, 14.02.2011 14:03:56, IP: ***.***.110.136, #126708
asi pred hodinou sem holky mela stav ze umru motolice hlava jako bych to nebyla fuj dala sem si neurol a je to trochu lepsi... HOLKY JE MOZNE ABY ME BYLO ZLE KAZDY DEN A VECER VZDYCKY V POHODE JEN RANO A ODPOLEDNE NEJHORSI SEM SI MYSLELA ZE ZAVOLAM SANITKU BRRR ZE UMIRAM PROC TO MAM KAZDY DEN,, SAKRYS AD BERU 18 DEN
EVIK, 14.02.2011 14:12:17, IP: ***.***.110.136, #126711
NEVITE KDY ZU BY TEN ZOLOFT MOHL ZABRAT A JAK CASTO PO SOBE SE MUZE HODINOVE TEN NEUROL MAM 0,25
EVIK, 14.02.2011 14:31:39, IP: ***.***.110.136, #126712
A JESTE SE CHCI ZEPTAT KDYZ MAM ATAKU A PREJDE JE NORMALNI ABY ME PAK BYLA ZIMA
suchca, 14.02.2011 14:31:47, IP: ***.***.216.36, #126713
Když jsem mělastavy úzkosti,bušení srdce atd.tak mě bylo blbě třeba každý den.Ale přicházelo to nečekně.Je zajímávé,že ty to máš ráno a odpoledne.Třeba na to myslíš už ráno jak vstaneš,a už je to tady!Pak jsi v práci,nemáš čas nad tím přemýšlet a pak odpoledne máš víc času a už na to zas myslíš.Musíš zjistit,co je ten spouštěč.Večer jsi asi s manželem,máte pohodičku a nemyslíš na to.Proto je ti dobře.Držím palečky at je ti líp.
suchca, 14.02.2011 14:38:01, IP: ***.***.216.36, #126714
Jo,jasně,někdy mi úplně drkotají zuby.Myslím si,že ty nervy jsou napjatý jak struny,pak si vezmeš prášek,uleví se ti a jak se tělo uvolní začne zima.
suchca, 14.02.2011 14:43:29, IP: ***.***.216.36, #126716
Ano,velká zima.Úpně drkotají zuby.
EVIK, 14.02.2011 14:46:20, IP: ***.***.110.136, #126719
DIK Z AODPOVEDI ALE UZ SEM STOHO VSEHO UNAVENA KAZDY DEN ZLE ALE NEVIM KDY SI MUZU VZIT DALSI NEUROL PO SOBE MAM TEN NEJSLABSI 0.25 A TO MAM O PUL 4 S MALYM VE SKOLCE KARNEVAL ASI TAM ZKOLABUJI
suchca, 14.02.2011 15:19:33, IP: ***.***.216.36, #126725
Už další neber.Třeba tam příjdeš na jiné myšlenky a bude fajn.Kdyby to tak šlo nebrat nic . vid?Držím palce ať ti je ve školce hezky s dětma a dobře vše dopadne.Říkej si v duchu je mi doibře,je mi dobře,je mi dobře.Mě to někdy uklidnilo a pomohlo.
Iveta, 14.02.2011 17:06:02, IP: ***.***.151.43, #126734
Ahoj Eviku musis vydrzet ad mas teprve chvilku a trva to dyl nez zaberou,tak se snaz na to nemyslet a ves skolce to bde dobry uvidis svoje deti a bude ti fajn.Pak napis jak si to zvladla,ale doufam,ze dobre.Tak pa Iveta
charlien, 14.02.2011 17:12:20, IP: ***.***.149.3, #126736
Eviku, někdy trvá i měsíc,než máš AD nějakou "hladinu", většinou se uvádí že 2-3 týdny ty stavy při AD můžou být i horší, s tou zimou to asi normální u někoho je, taky se mi stává,že mívám zimnici
        Předchozí   1 .. 322323324325326327328 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.