Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

evik, 12.02.2011 21:16:42, IP: ***.***.110.136, #126595
tak koukam na nestydu a aspon nejaka zabava, uvidime jak me bude zitra snad uz lip kez by..........jani presne tak asi to jaro snami mava ....
evik, 13.02.2011 9:49:11, IP: ***.***.110.136, #126614
jani ja taky presne kazdy den sem chodila do obchodnaku ted sou slevy detem ruzne nakupovat a ted sem jak zelva pomala motam se a nechci tam moc chodit...... pritom ted sou na nakupy zne silene slevy......jani muzu se te zeptat pichlo te nekdy v hlave jako by spendlikem a je ti i pres den zle nejen v obchodnacich ale treba pres den doma spatne......jani me taky rekli ze mam uzkost a pak rekli pp.....
Dája, 13.02.2011 11:17:15, IP: ***.***.168.58, #126621
Ahojte,dnešní noc byla příšerná...ráno to samé,už jsem nevěděla co stím,tak jsem zavolala kamarádku,co dělá čín,medicínu a ta duše zlatá dojela a napíchala mi jehličky,přivezla ještě aloe gel,který je dobrý na krev,ať si můžu dát do kupy játra,které jsou původcem všech stresů.Udělalo se mi líp už jen tím,že jsem ji uviděla:-)Radila mi,abych si koupila přípravky na posílení krve,bez energie se člověku těžce bojuje,když budeme ok fyzicky,tak pak můžeme zapracovat na psychice a nových pozitivních myšlenkách.Snad dnešek bude pro všechny lepší než sobota.A pište,Nell,co je s tebou,je ti ok?Jsem zvyklá,že tu od tebe vždycky najdu něco pěkného...:-)
charlien, 13.02.2011 12:07:56, IP: ***.***.149.3, #126626
Ahoj lidi, můžu mezi vás? Moc mi pomáhá pročítat diskuze,najednou v "tom" nejsem tak nějak sama. S PP se potýkám dlouhá léta, ale po odchodu manžela jsem se zhroutila úplně,deprese,ataky úzkostí,sociální fobie,palpitace,nevolnost............,už 1,5 roku jsem na AD,nejdřív prothiaden,pak citalopram,teď esoprex + frontin,někdy na noc prothiaden. Dnes mám zase "svůj den",je mi mizerně,padlo to na mně jak balvan a vlastně nevím co a proč. No to jsem se teda moc pěkně představila,co :-))
suchca, 13.02.2011 13:22:07, IP: ***.***.216.36, #126632
Ahoj,rozumím ti moc dobře.Jak ti asi je.Mívala jsem taky hrozný stavy.Bála jsem se vyjít mezi lidi.Pak jsem narazila na alkoholika,který mě terorizoval a bylo po stresech.Už jsem se nezaobírala sama sebou a po čase byly deprese pryč.Nevím,jak je to možné ale je to fakt.Hlavu vzhůru a hodně štěstí.
iveta, 13.02.2011 14:18:03, IP: ***.***.151.43, #126636
Ahojky moje mile holky,dneska je fakt divny den taky jsem nejaka pomotana a boli me hlava,ale byla jsem u tchyne na obede a prezila jsem to a jsem rada,ze jsem domu.jeste musim do obchodu,ale nechce se mi je tam zima a snezi tam.Holky drzte se bude lip uvidite nenachame tu svini nas sezrat,myslim si,ze jsme kazda mela porod a jine nemoci tak tohle nas neporazi i kdyz nekdy bohuzel jo,ale je to na nas holky tak do toho a vynadejte ty hlave jako ja .to jsou nadavky to nechtejte ani slyset:D,ale obcas to pomuze.Tak ahoj a piste Iveta
spešule, 13.02.2011 15:14:08, IP: ***.***.246.157, #126640
čauky,tak jsem včera nakonec na koncert šla a xanax jsem nebrala,rozdejchala jsem to,huráááá!!!...Přijela jsem dom v 1 hodinu a spala jak špalek:-)...xanax ale radši nosimm pořád u sebe..co kdyby.. koukám,co lidiček to trápí,a většinou nás ženský...njn jse holt křehký stvořeníčka!
Dája, 13.02.2011 15:27:41, IP: ***.***.168.58, #126642
Spešule super,máš jedničku!Já jsem včera chtěla jít si povyrazit na ples,ale ty virózy nás dostihly...no,tak až příští rok,vymyslím si něco náhradního:-)Ivetko,večer jsem poctivě trénovala pozitivní afirmace,ale noc byla na prdddddd!Já se těším až jedna z nás tady napíše,že je jí fajn a všechny odpovíme,že nám taky,že to asi bude ve vzduchu.Vítám novou dopisovatelku,obvykle žádná z nás neví přesně z čeho se nám to vyklubalo,prostě to jednoho dne přišlo jako nachlazení:-)Tak pište,pište,občas i pozitiva:-)
Janina, 13.02.2011 15:30:21, IP: ***.***.25.97, #126643
Občas mě v hlavě píchne,ale spíš cítím tlak.Někdy je mi zle i v práci,ikdyž mám práci ,kterou mám moc ráda.Spíš,když mě něco nečekaně rozhodí,problém,víc práce na stole,kterou chce šéfová hned.Někdy i doma,když děti mají zrovna den...
evik, 13.02.2011 15:30:31, IP: ***.***.110.136, #126645
ahoj koceny... ja si schrupla ale rano sem mela neurol abych detem a manzelovy navarila teple jidlo ....sem si precetla ze vedlejsi ucinku zoloftu jsou boleni hlavy jak sem navysila davku tak me zacla hodne bolivat hlava a ted mate pravdu sem nejaka tento vikend pomotana brrrrrrrrrrr, zitra rano musim malyho odvezt do skolky tak snad uz to prejde.....spesule ses borec ze jsi prezila koncert bez xanaxu ......
charlien, 13.02.2011 19:21:04, IP: ***.***.149.3, #126658
obdivuju že jste schopné někam vyrazit,já ne,vlastně žiju dva životy,v práci funguju na jedničku - a to pracuju s lidma, ale po práci zalezu a jsem nedobytná samotářka, v práci komunikativní a zdánlivě veselá a v osobním životě vystrašená,uzavřená,tichá,smutná...nějak si připadám že nikam nepatřím,ale já byla už jako dítě taková nějaká jiná,asi už to zásadně jiné nebude
Iveta, 13.02.2011 20:17:18, IP: ***.***.151.43, #126660
Ahoj holky,tak jsem byla opet na zumbe a procistila si hlavu,fakt ta fyzicka namaha je dobra pro nas zkuste to ted je mi fajn,ale kdyz jsem tam sla a sama bez dcery,tak mi nebylo nejlip,ale prekonala jsem to.Tak dobrou noc vsem a zitra tu chci videt pozitivni veci.Ahojky Iveta
Romča, 13.02.2011 22:04:55, IP: ***.***.45.90, #126665
ahojky,dlouho jsem tady nebyla a jen čtu,jak se ted většina cítí blbě,ani já nepřispěju optimismem,motolice každý den,únava děsná,někdy mám pocit,že to snad nikdy ani neskončí..a holky otázka na tělo,jak jste na tom se sexem?Ja od té doby co jím AD a léčím se,což je asi 2 roky,nemám chuť vůbec,snažím se aspoň vyhovět:(protože můj manžel to bohužel nechápe...
MARTIN, 13.02.2011 22:27:53, IP: ***.***.244.132, #126669
No já taky nepřekypuji sexuálním apetitem od doby co beru AD..U chlapa to,ale není jednoduché "vyhovět",když není chut..:-)) Žena to naštěstí chápe,i když 1-2 krát do měsíce není moc...no:-((
Romča, 14.02.2011 9:15:33, IP: ***.***.45.90, #126684
Marťo,díky:)...takže nejsem nenormální,prostě to je těma AD?Viď,že jo?ja se snažím vyhovět tak jednou,dvakrát týdně!..a pořád málo..začínáme se kvuli tomu hádat,no jo chlapi:)))
        Předchozí   1 .. 321322323324325326327 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.