Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Pája, 11.02.2011 8:26:53, IP: ***.***.75.38, #126451
Holky nechci Vás strašit,ale většinou se PP nezbavíte, ale potěším Vás tím,že tak po roce budete vědět co Vás čeká a vědět o ní víc a hned tak nezačnete zmatkovat. Nebudete hned vystresovaný z každého píchnutí atd.
EVIK, 11.02.2011 8:31:46, IP: ***.***.110.136, #126452
AHA PAJO, TAK TO JE BLBY A MELA SI TAKY HNUSNE BODANI V HLAVE .... TAK SNAD SE TO ASPON ZMIRNI NE
EVIK, 11.02.2011 8:32:23, IP: ***.***.110.136, #126453
FUJ DNESKA SE NEJAK potim a hnus a to mam jet do skolky marja pano
Pája , 11.02.2011 8:37:06, IP: ***.***.75.38, #126454
Já už ani po pravdě jsi to nepamatuji PP mám již pře 4 roky. Tak na to nemysli nebo jsi řekni no tak mě píchne v hlavě, však z toho neumřu. Prostě je plno příznaků a věř tomu,že jakmile tě přestane píchat v hlavě tak začne něco jiného. Člověk s PP se moc pozoruje a plno příznaků jsi vyvolá sám jak na to myslí. Máš strach z toho,že tě bude píchat v hlavě a věř tomu,že za chvilku začne. Musíš to ignorovat nic jsi z toho nedělat a ono to přestane. Je to těžký,ale Nell má pravdu i když jí není dobře tak jde na procházku a prostě musíme bojovat!
Beata, 11.02.2011 9:42:59, IP: ***.***.59.70, #126459
Nemám ted možnost psát,počítač je pokažený.syn je pořád v čechách.osobně je mě víc a víc zle.Motáky celého těla,chůze děs jenom s hůlkou.DEJ pozor něco pro tebe.Začni číslem po pětce,pak když je nic,jak se to píše jiste víš.pak po čtverce,pak 444 860.je to nápověda.TY jsi moc chytrá ty na to příjdeš.musím končit jdu to ven rozdýchat mám obavy z lečebny zda tam neskončím,prosim zdravím i Ivetku.Pa broučku,máš skype.možná kladu blbé otazky.Moc pěkný den Tobě a všem ostatnim co je jim tak zle jak mě.Nevím ,má někdo skušenost s tou chůzí dejte vědět,děkuji Bea
iveta, 11.02.2011 9:59:08, IP: ***.***.151.43, #126468
Eviku v hlave mam divne pocity i tlaky,taky me casto boli hlava,ale pichani nemam,neboj to prejde.pa
EVIK, 11.02.2011 12:19:55, IP: ***.***.174.38, #126481
aha tlakz mam taky ale ta hlava me boli sakra porad ja si porad myslim ze me trefi mrtvice,
Nell, 11.02.2011 12:55:36, IP: ***.***.135.28, #126483
Ahojky všichni trpící :-) Eviku, ty si to strašně moc připouštíš tu bolest, vím, že bereš ad teprve pár dnů, nemůžeš očekávat zlepšení hned, já třeba na něj čekala tři měsíce a jak víš, tak i teď to ještě není ok. Musíš se nad to povznést a opravdu si říkat (myslím, že to psala pája) nic mě nebolí, no tak mě píchá v hlavě a co. Věř mi, že těch příznaků PP je mraky a každej tady na tý diskuzy nějaký má, ale pokud to budeme studovat do hloubky, tak nám bude ještě hůř. Panikáře dokáže rozhodit i hloupá rýma, když je fakt tak hrozně, že už to nemůžeš vydržet a máš pocit, že se zblázníš, tak zobni neurol, od toho ho máš :-) Beatko, zlatíčko, vydrž, zase bude líp, uvidíš, vždyť už to znáš, z léčebny strach mít nemusíš, oni ti tam pomůžou, ale věřím, že ty to zvládneš i bez léčebny, jsi moooc šikovná, tak koukej vykouzlit úsměv na rtech (vím, že to není jednoduchý, když je člověku zle), ale uvidíš, že bude hned všechno růžovější :-) To znám s těmi čísly, je to dobré odreagování :-) Skype nemám, ale můžeš klidně psát maily, je to jedno, jestli budeš psát tady nebo na maila, obojí si přečtu :-) Bydleníčko jsem zatím nesehnala, není to jednoduché, ale abys věděla, že na Tebe nezapomínám :-) Budu se snažit dál :-) S tou chůzí já osobně zkušenosti nemám, jen když se mi hrozně motá hlava, tak chodím podél baráku, abych sebou někde neflákla, ale nemívám to často. Tak snad se ti někdo ozve, kdo to bude znát a poradí. Jinak jsem dnes pozdě vstávala :-) a je mi celkem fajn, nesmí na to člověk myslet, vím, že to štve, ale fakt se musíme pořád překonávat a něčím zabavovat mozek, aby neměl čas myslet na kraviny do kravína :-) Dájo, ty už jsi dnes asi v práci? Tak pak až dorazíš, písni jak jsi na tom. Tak se holčiny mějte, jdu něco dělat. Zatím pá
Dája, 11.02.2011 16:33:54, IP: ***.***.168.58, #126501
Čaute,jo,dneska jsem šla do práce,ráno jsem se chvěla jak osika a běhala na wc,v práci jsem lupla neurol a pak přišel šéf a nějak jsem to rozehnala,holt v práci nemám čas na blbosti,jen kdyby ten bacil už šel do prčic...Teď je mi jakžtakž proti včerejšku,ale večery nemám moc ráda.Měly jsme mít dneska výplatu,ale účetní prý nedodala podklady,tak jsme dostaly zálohu a každá jedno kuře od šéfa,mám vystaráno na zítřejší oběd:-)má fakt praštěné nápady..
iveta, 11.02.2011 19:17:27, IP: ***.***.151.43, #126509
Ahojky Dajo a holky,dneska mi nebylo zrovna nejlip,ale prekonala jsem se a sla jsem na hodinu zumby uz jsem tam byla podruhe a vrele doporucuju vsechno najednou zmizelo a je mi fajn,tak ze je fakt pravda ,ze fyzicka zatez je na pp dobra.tak se tesim na stredu a pujdu zas a musim rict,ze jsem vydrzela celou hodinku tancovat.Tak dobrou noc a at je vsem co nejlip Iveta
Dája, 11.02.2011 19:34:19, IP: ***.***.168.58, #126511
Dneska máš,Ivetko teda pořádnou pochvalu!!!!!Já jen co budu zdravější,taky půjdu cvičit,chodím každé pondělí na či-kung,minule jsem se taky hecla a uprostřed cvičení se mi konečně ulevilo a bylo mi fajn.Fakt je to dobré,jen se přinutit.Zumbu bych,ale neudýchala,ikdyž to může být sranda tam poskakovat,líbí se mi ,když je to hezky sladěné:-)Krásné spaní všem.
Jana, 11.02.2011 20:00:39, IP: ***.***.241.2, #126513
Ahoj devcata koukam ze se tu hodne delo co jsem tu nebyla ja osobne posledni dny nemuzu vstat ani rano z postele je mi vazne nanic a zjistuju ze pro me opet predstava toho ze nekam pujdu sama je desna nejsem toho absolutne schopna a ten zoloft vubec nezabira ty stavy jsou strasne cetla jsem si ze ste to mivaly taky skonci to nekdy nebo.ten vitamin co jste psali ze se ma brat pomuze to nebo ne muzu to taky brat a kde ho muzu sehnat
evik, 11.02.2011 20:16:19, IP: ***.***.110.136, #126515
no ja dnes , lezim porad se semnou vsecko toci, toci s eme hrozne hlava fuj dala sem si neurol a bylo me jeste vic zle...... meli jste taky nekdy stavy kdy s es vama vsecko tocilo me posledni dobou je nejak mizerne uz aby zabrali ad....
evik, 11.02.2011 20:34:13, IP: ***.***.110.136, #126517
tedka s e to u me nejak horsi brrrrrrrrrrrrrrrrrr i kdyz myslim na neco pekneho je me ted tri dny hrozne
Nell, 11.02.2011 20:52:57, IP: ***.***.135.28, #126519
Ahojda holky :-) tak mě teda dneska bylo naprosto úžasně :-) super nálada, dlouho jsem byla venku, nakupovala jsem, domácí práce mi šly od ruky, prostě paráda, takhle by to mělo být každý den, to by bylo super :-) Dájo, přeju ti,aby ten bacil šel konečně do háje a mělas klid. Snad to ještě přes víkend vyležíš, drž se! Jinak jsi borec, že jsi šla v tom stavu do práce!! Eviku,neboj, bude zase líp,musíš fakt vydržet !!! Ivetko, supeeeer !!! Obrovská pochvala za tančení, musela jsi dceru přemlouvat, nebo šla dobrovolně :-) já jsem dneska jezdila hoďku na rotopedu, tak mě z něj akorát bolí zadek, jinak super :-) Jani, kup si magnesium, když dojdeš do lékárny, oni ti poradí. Nebo si kupuj minerálku Magnesii, ta je taky dobrá. Ale pozor, čím víc magnesia budeš do sebe ládovat, tím víc budeš mít problémy, tělo jeho přebytek vylučuje průjmama :-) Já se vždycky těším na večer až půjdu spát, když mi není dobře, ale dneska se mi nijak spát nechce, mám radost, že je mi fajne. Tak ať je každému taky tak jak mě , holčiny držte se a vydržte !!! Dobrou noc :-)
        Předchozí   1 .. 319320321322323324325 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.