Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Romča, 03.02.2011 9:13:21, IP: ***.***.45.90, #125624
Evi,mě zabraly AD až po 3 měsících,už jsem myslela,že se zblázním,ale nakonec to zabralo,ale samo že s ,,kamarádem,, Neurolem,brala jsem ho rok a pul v kuse...pak jsem se ho snažila pomalu vysadit ale před 14 dny jsem po něm zase šáhla...bohužel:(Ale neboj nic AD zaberou a bude fajn,uvidíš!!!A máte pravdu holky,takové mladé baby a takové problémy:(((ale my to zvládneme,že jo???
jiřina, 03.02.2011 10:57:02, IP: ***.***.107.100, #125637
ahoj vsichni.
Me skolila viroza a je mi příšerně.Nello,ten hotel je moc pěknej a nově udělanej,Pracuje tam moje kamarádka.Napiš,kolik je ti let,abych ti mohla doporučit nějakou zábavu,jestli třeba lyžuješ,jezdíš na běžkách a podobně.My tady máme sjezdovku i krásné trasy na běžky.Jinak je tay diskotéka Pueblo mexiko,to je tak pro starší,myslim tak nasd třicet let,pak je tady diskoteka pro mladý,je tady Irish Pub,to je pěkný.Jestli chcete dobrý kafe,zajděte do hotelu Crista Palace na hlavní třídě,tam jsem roky pracovala a je to tam super.Večer je tady dobrej bar New York.Užij si to tady a napiš,jak se ti u nás líbilo,papa j.
Nell, 03.02.2011 11:23:17, IP: ***.***.135.28, #125641
Ahojda spolutrpitelky :-) jojo, neurol je náš obrovský kamarád a jiné léky na uklidnění :-))
Tak se Romčo drž i s kamarádem i bez něj :-) Je to pravda, že tak mladé baby mají problémy, v tom dnešním uspěchaným světě se ani nedivím. Ani nechci pomyslet, co tady bude za 70 - 100 let, to už tu naštěstí nebudu, ale v tomhle světě bude asi katastrofa :-) myslím, že i psychiatři budou potřebovat psychiatry :-D Tak já dnes odjíždím ve 14.00 hod. na terapii, pak zpátky domů a honem rychle zase odjíždět do Mariánek. Takže se s vámi všemi zde loučím na celé tři dny, bude mi chybět vaše psaní, budete mi prostě chybět !!! Ale hned v neděli nebo v pondělí sem zavítám a chci tu vidět jen samé dobré zprávy, že je vám dobře, že děláte obrovské pokroky, že nikoho nic nebolí a že nikdo nic nepotřebuje :-)) Prostě, že jste všichni šťastní !!!!!!!!!!!!!!!! Já vím, není to jednoduché a nejde to tak rychle, tak aspoň ať je všem mnohem a mnohem líp !!!!!!!!!! Mějte se mooooc krásně :-)) Páááááááááááá
Nell, 03.02.2011 11:54:57, IP: ***.***.135.28, #125644
Ahojky Jiřko, to jsi moc hodná, že mi doporučuješ super místa, já se určitě někam podívám, záleží na tom, jak se budu cejtit, nejradši bych hotel vůbec neopustila, ale to bych zase nic neviděla :-) Tu diskotéku pro starší a pokročilé si možná nenechám ujít, to je přesně pro mě. Mládí mi tak nějak rychle uteklo, je mi 36 let :-)) Ale zatrsat si klidně můžu :-D Tak ty se hlavně brzo uzdrav, hlavně ať je ti líp, já to při tý chřipce měla taky, bylo to denně minimálně na 4 neuroly, ale nechtěla jsem míchat tolik prášků dohromady. Tak pěkně odpočívej v pelíšku a kurýruj se. Až dorazím zpátky, určitě písnu kde jsem byla a kam jsem se neodvážila :-))
Ještě jednou díky a zatím se měj, páááá
Patrik, 03.02.2011 14:13:28, IP: ***.***.252.41, #125662
Zdravím vás všechny tady, je mi 17 let, a kouřím marihunu, pravděpodobně jsem prodělal dohromady asi 4 panické ataky (podařené) asi 5 jsem jich dokázal polačit, popsal bych to asi jako infarkt, tlučení srdce, měl jsem pocit jako bych měl vypěnit, cítil jsem jakoby mi vytýkal žaludek, a podobné pocity, většinou se mi to stalo když jsem byl pod vlivem THC .. poslední dobou mě bolí svalstvo, hlava, mám návaly horka, někdy nemůžu osnout, měl jsem trávicí problémy, a už asi týden se nemůžu zhluboka nadechnout.. mám sucho v puse a zhoršeně se mi polyká, myslíte že mám PP ? a jestli jo, myslíte že to je z marihuany ? a když ano, pomůže mi když ji vysadím ? nějaké veliké problémy nemám, tíží mě hlavně to, že se nemůžu pořádně nadechnout :-( asi bych měl navštívit psychologa co ? :-(
evik, 03.02.2011 15:14:11, IP: ***.***.110.136, #125671
patriku sucho v puse mas s travy a trava muze vyvolavat pp, takze bych to nehulila radsi.... zkus to a uvidis jak ti bude
iveta, 03.02.2011 16:07:36, IP: ***.***.151.43, #125689
Ahoj holky me skolila angina a je to jako bych byla na zacatku pp.beru tetracyklin,tak snad to brzy odezni.Motam se jak nudle v bande a hrozne me boli prava kycel je to des,doktorka mi taky rekla at si vezmu brufon a hotovo.Ja uz tem doktorum nejak neverim jen te odbydou.Tak snad bude dobre.To pichani v hlave jsem mela taky nekolikrat denne a u sdce me taky pichalo,ale pry je to od pp,taky jsem byla na ekg a tam ok.tak pevne nervy holky vam vsem.Iveta
jiřina, 03.02.2011 17:12:18, IP: ***.***.107.100, #125693
ahoj Evčo.První ataku jsem prodělala na dovolené v Chorvatsku,při plavání v bazénu.STALO SE TO PŘED 7 ROKY.OD TÉ DOBY BERU ZOLOFT.
jiřina, 03.02.2011 17:21:30, IP: ***.***.107.100, #125695
zAČALO TO PICHANIM V HLAVE.MYSLELA JSEM.ZE UMIRAM.OD TE DOBY SE MI TO OBCAS STANE.TO JSEM HNED VE STREHU A BOJIM SE,ZE BUDU MIT ZACHVAT.OMLOUVAM SE ZA PREKLEPY.OBCAS TADY NECO ZMACKNU A NEUMIM TO DAT ZPATKY.ABYCH SE VRATILA K TE DOVOLENE.JA TAM SKONCILA V NEMOCNICI NA KAPACKACH,BYLA JSEM DOKONCE NEJAKYCH 15 MINUT V BEZVEDOMI,TAKZE PARADA,PO NAVRATU DOMU JSEM ABSOLVOVALA VESKERE VYSETRENI,AZ MI ZJISTILI PP,HROZNE DLOUHO JSEM CEKALA NA NEJAKE ZLEPSENI ,PAK SE TO ZLOMILO A TED JSEM CELKEM OK.BERU TED ZOLOFT 50MG DENNE,ALA KDYZ JE MI BLBE,DAM SI PULKU NEUROLU,ZATIM PA.J.
evik, 03.02.2011 20:31:58, IP: ***.***.110.136, #125711
me bylo zle dlouho a v srpnu v chorvatsku jsem dostala taky ataku , ondlela sem a jeli jsme o tri dny drive domu do brna pak nemocnice a presne jako ty ..... vysetreni holtr ekg rtg vseho magneticke rezonance ct vse ok ...... takze pp ale to pichani v hlave mam uz rok prvni myslely ze mam migreny ale to asi neni uplne n a omdlivani ale v bezveddomi sem nebyla a jirinko a po lecbe pp antidepresivama ti to pichani trosku ustoupilo me kdyz tam nekdy vecer pichne tak myslim ze mam mrtvici vzdy me to ohromy a pak mam bobany
evik, 03.02.2011 20:49:21, IP: ***.***.110.136, #125713
taky beru zolaft 50, a po tom chorvatsku jsme postupne odpadala ruzn bud do omdleni nebo sem to vzdy nejak rozchodila... ale treba i 14 dni v kuse sem se citila porad blbe jako ted nekdy den dobry jak s e vzbudim a nekdy cely den jako by ch bylanemocna nebo na me lezla chripka tak s e citim a porad ta hlava me boli... ted zaclo usrdce takze dneska sem absolvovala kardiologii zitra jdu jeste radsi na dalsi mereni ekg....a jeste nejake krevni testy maji byt hotove ale zatim nikde nic nenasli jeste 21.2 jdu na magnetickou rezonanci patere.....
evik, 04.02.2011 11:29:52, IP: ***.***.110.136, #125781
holky je normalni aby treba vcera sem sla spat , a behem spanku sem s eobudila uplne spocena brnela me leva ruka tocila se me hlava a jako bych padala do omdleni ve spanku nebo jak bych to popsala je mozne aby me ataka chytla behem spanku v noci bylo to neprijemne .... jako bych mela behem toho spanku upadnout do bezvedomi...... fuj ted sem uplne rozhozena
Jana, 04.02.2011 11:42:23, IP: ***.***.241.2, #125783
Ahoj takove stavi mi jsou dobre zneme clovek ma pocit ze se toho nikdy nezbavi co.19 Jdu na kontrolu tak se s doktorem poradim o jinich lecich snad uz bude dobre tet sem ke vsemu onemocnela tak uz mi neni vubec dobre.Nevimje to cele nejak na pytel.Kamaradky nemam takze zadna zmena nenastava porad sama.Akorat si moje mali slunicko uz zacalo povidat tak mam radost a dost se i nasmeju jsou ji 3 mesice a ona si zvatla jako by ji bylo 6 mesicu deti jsou nadhera
Jana, 04.02.2011 11:43:41, IP: ***.***.241.2, #125784
Jinak holky nemate nejake rady jak to zvladnout ty stavi a to vse okolo dik moc
Jana, 04.02.2011 11:47:35, IP: ***.***.241.2, #125785
a nemas nahodou dostat menzes mela jsem uplne to same taky v noci a za dva dny jsem to dostala me se to vzdycky zhorsi kdyz mam dostat menzes
        Předchozí   1 .. 313314315316317318319 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.