Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

eva, 28.01.2011 17:26:34, IP: ***.***.110.136, #124793
muzu se zeptat nell od kud jsi ja z brna ...a je my 32 a mam dva kluky takze moc klidu taky nemam
eva, 28.01.2011 17:56:04, IP: ***.***.110.136, #124797
nelli a jaktoze me to nepomuze ani po tom neurolu
Dája, 28.01.2011 18:05:50, IP: ***.***.168.58, #124799
Evi,taky mi před třemi týdny bylo příšerně a kamarád mě vzal ke svému známému psychiatrovi,který mě uklidnil,AD jsem brala teprve tři týdny a myslela jsem,že mi nesedí a proto je mi tak zle,ale psych.řekl,že je ještě brzo a že zabírají až po šesti týdnech,taky říkal,že je to fakt jen PP a nic jiného,ať vydržím a připouštím si jen samé pozitivní věci,že se mi brzy uleví a bude líp.Měl pravdu,už je mi o moc,moc líp.Chodím i k psycholožce,je moc fajn,je důležité si vybrat lékaře,který ti sedne.Taky jsem byla včera na kineziologii,pátraly jsme po příčinách PP a odblokovala mě,tak uvidíme,jak to v sobě vstřebám.Věř a vydrž,je nás stejně postižených velká spousta a v tuto chvíli je stejně blbě jako tobě dalším tisícům lidiček,chce to bohužel čas,ale zase ti bude hezky a vyjde opět sluníčko:-)Drž se!!!!!
Dája, 28.01.2011 18:08:44, IP: ***.***.168.58, #124800
Jo a pokud užíváš neurol 0,25 tak si můžeš vzít klidně i dva najednou,taky jsem to tak musela dělat,jeden mi totiž nezabíral,Evi,neboj,to zvládneš.
Dája, 28.01.2011 19:49:44, IP: ***.***.168.58, #124806
Je to tak...musíš se neustále překonávat,to je nejlepší metoda.Pokud zůstaneš doma a ležet, o to hůř se z toho dostává ven.Já jsem zůstala doma dva dny a pak hned do práce,ikdyž se mi chtělo zvracet a motala se mi hlava,třepala jsem se,ale vytrvala jsem a postupně to přecházelo.Mám štěstí,v práci jsem to řekla co mi je a mají pochopení,občas mě nechali odpočinout a nabrat dech.Prodávám v papírnictví,pultový prodej,takže neustále obsluhuju lidi,ale zvládla jsem to.Snažila jsem se chodit na procházky,ikdyž mi fakt bylo zle,důležité je to překonávat,je to velké sebezapření.Nemohla jsem vůbec jíst,za měsíc jsem zhubla 10kg a slábla,ale moje mamina mě nutila něco do sebe dostat,manžel měl za úkol mě kontrolovat:-).Vydrž a mysli na lepší časy a plánuj si,co všechno podnikneš až se ti uleví a hlavně se za každý pokrok a každé překonání něčeho pro tebe obtížného odměňuj,je to fajn.Tak přeju klidnou noc v rámci možností a zítra aspoň trochu hezčí den.Bude líp!!!!!!
eva, 28.01.2011 20:07:56, IP: ***.***.110.136, #124811
dekuji snad budu spat zvlastni je , ze kazdy popisuje jak ho neurol uspava me moc ne dam si ho vecer a usnu nekdy ve tri , rano mam dost problem se spanim.....tesim s ejestli to vsecko jednou zabere a ze me bude zas smejici se a vesely clovek......driv sem rada nakupoval obleceni na to si potrpim ted nevydrzim ani v potravinach, to je hruza jak se to cloveku takova mrcha prikousne a neda nam pokoj potvora.......
Nell, 29.01.2011 10:50:32, IP: ***.***.135.28, #124829
Ahojky Eviku, já jsem z Prahy, je mi 36 a mám jednoho kluka - 12 let. Mám štěstí, že je hrozně obětavý a má obrovské sklony pomáhat, takže když mi bylo jo nejhůř, chodil mi nakupovat a do lékárny, vyřizoval co se dalo, zbytek zařídil manžel. Dokonce jsem ani nemusela vařit, když mi bylo jako tobě, manžel chodil s klukem do restaurace, tak to oba přežili 2 měsíce, než jsem byla schopna konečně něco dělat.
Nell, 29.01.2011 10:55:03, IP: ***.***.135.28, #124830
Eviku, neurol taky nezabírá hned a každému, budeš zřejmě chodit po týdnu na kontroly a podle toho jak budeš popisovat, že se cítíš, tak ti budou navyšovat dávky. Mě neurol zabral zezačátku pouze při větší dávce na spaní. Jinak je jasné, že v noci nespíš, protože tvojí hlavinou se honí jen myšlenky s PP. Je to pěkná potvora, než se jí podaří trochu spacifikovat. Neboj se, opravdu vydrž, bude líp, Dája má pravdu. Zažili jsme to tu všichni a jak vidíš, tak jsme přežili :-) Dneska jsem opravdu na tak strašně vysoké dávce, že jsem pořád unavená, ale aspoň můžu chodit ven, vařit, uklízet, dokonce už se i zasměju při komedii, kterou jsem dřív vůbec nevnímala. Všechno se bude postupně zlepšovat, uvidíš, nejhorší bývá opravdu těch 6 týdnů, než zaberou AD naplno. U mě to bohužel trvalo dýl, asi nejsem nijak silná osobnost, nebo co, ale plácala jsem se v tom hrozně dlouho. Dnes jsem ráda, že je mi tak jak mi je, do práce nechodím, psychiatrička mě tam nechce pustit, že prý by se mi to hned vrátilo, tak musím ještě vydržet. Takže ty taky vydrž, uvidíš, že opravdu bude líp !!!! Držím ti strašně moc palečky, když budeš mít chuť tak zase napiš, jsme tu jeden pro druhého, opravdu pomáhá, když člověk zjistí, že v tom není sám :-)
Nell, 29.01.2011 11:13:27, IP: ***.***.135.28, #124832
Eviku, ty máš zřejmě Zoloft, ale asi té nejnižší dávky, myslím, že asi bereš 0,25 mg když si prášky půlíš. To je hrozně malá dávka a tím se vždy začíná Pak se postupně dávky navyšují, třeba po týdnu, nejvyšší dávku, kterou můžeš u Zolftu mít je 200 mg za den. Většinou se podává buď v celé dávce na noc,nebo se rozdělí tak, že méně máš ráno a více na noc. Máš ještě hodně času před sebou, než ti MUDr. navýší dávky, tak opravdu nezoufej, já je měla navyšované postupně 3 měsíce. DRŽ SE !!!!
Nell, 29.01.2011 11:18:02, IP: ***.***.135.28, #124833
Ahojky Zlatíčko Beatko, jsi hvězda, tak krásně mě chválíš, já bych ale chtěla chválit též Tebe. Nepíšeš jak se cítíš, doufám, že je to aspoň o malinko lepší. Toho rivotrilu bereš nějak moc málo, nezdá se Ti? to Tě má jako uklidnit? Tak malou dávku ani tělo snad nezaznamená. Přeju Ti, abys měla jen krásné dny a na to špatné zapomněla.Vím, že to u Tebe nebude jednoduché, tak aspoň ať je den ode dne lepší a lepší. Budu se těšit na Tvé řádky, až jednou napíšeš, že je Ti lépe :-) Já se opravdu snažím bojovat, musím říci, že už pár dnů se opravdu cítím velice dobře a tak si troufám právě trénovat místa vzdálenější :-) Samozřejmě jen opatrně :-)
Beatko DRŽ SE, budu se těšit na Tvůj příspěvek!!! Měj též krásný víkend a BOJUJ!!!
eva, 29.01.2011 14:08:48, IP: ***.***.110.136, #124844
ahoj nell, jo mam 0,25 pulku a za tyden mam jist cely a za 14 dni mam jit k doktorce.pak bude navysovat. to mas super manzela , ze chodili do restaurace mam 11 a 5 kluka ten starsi me taky , hodne pomaha ... taky jde na nakup atd...DNES SEM USNULA V 1.59 NOC DOBRA , ale kolem pate me brnely ruce a nohy.a stala se me takova vec cehos em se zalekla jak sem usinala tak me najednou pripadlo jak kdybych mela omdlyt nebo upadnout do bezvedomi hruza a to trikrat z atu noc je to normalni uz si pripadam vazne jak blazen......
Dája, 29.01.2011 14:30:20, IP: ***.***.168.58, #124845
Ahoj Evi,nejsi blázen,to ta potvora PP zkouší všechno možné jen aby nás rozhodila,člověk má úplně šílené pocity a myšlenky,nechápe co se to s ním děje,vydrž!!!!Zkus si třeba s PP popovídat,pošli ji někam...,řekni ji,ať si trhne,že se ji nebojíš,prostě ji zkoušej rozdýchat.Neúspěchem se nenech odradit,zkoušej to znovu a ona jednou určitě prohraje a zmizí!Příjemnější sobotu všem i tobě Nell,sleduju,že se fakt držíš skvěle a bojuješ,pochvala je na místě,posílám ti velkou jedničku.Já bydlím v Příboře,je to kousek od Ostravy,je mi 38 a mám kluka 11 a holku 7let,občas zlobí,ale jsou prima a taky se snaží mi pomáhat.Mějte se!
Nell, 29.01.2011 15:59:58, IP: ***.***.135.28, #124848
Čaky spolutrpitelky :-) Eviku, vůbec se neboj takových stavů, Dája má pravdu, fakt to prostě ta pp zkouší ze všech stran, hlavně v hlavě a na těle, ale všechno je to pořád jen ona, neboj se, neomdlíš, jen to tak vypadá ten pocit na omdlení, ale fakticky se ti nic nestane. Buď naprosto v klidu, já vím, že to není jednoduché, to se mi to povídá, co, když už to mám za sebou, ale nemysli si i já ještě občas mívám ataky a divný stavy, ale tak nějak už to házím za hlavu a protože už se léčím déle, tak vím, že ta pp prostě nademnou nezvítězí :-) skutečně blázen nejsi !!!
Nell, 29.01.2011 16:00:37, IP: ***.***.135.28, #124849
Já jsem nikoho nechtěla ani vidět ani slyšet, všechno mě otravovalo, chtěla jsem mít klid a když jsem ho měla, tak jsem byla sama s pp a hrozný pocity a šílený myšlenky. Tak jsem nakonec byla ráda, že je někdo doma a že si se mnou alespoň povídají, aspoň na chvíli odreagovat mozek od těch pocitů. Věř tomu, že to za pár týdnů bude ok a zase půjdeš nakupovat :-)
Nell, 29.01.2011 16:01:01, IP: ***.***.135.28, #124850
Díky DÁJO za pochvalu, taky jsem nevěřila, stejně jako Evik, že mi někdy bude líp, ale fakt se to strašně lepší, hlavně že už si můžu i někam dojít a vůbec se venku projít Agorafobie a panika ať mi vlezou na záda :-) Však ty jsi taky velká šikula, že jsi to zvládla se dvěma dětičkama - též na jedničku s hvězdičkou !!! Hlavně ať ti to co nejdýl vydrží a už se to nevrací !!! DRŽTE SE VŠICHNI !!!!
        Předchozí   1 .. 305306307308309310311 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.