Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Pája, 12.01.2011 11:51:58, IP: ***.***.85.140, #122583
Když on je problém v tom, že nevíme, co by tu PP způsobilo. Třeba se uprostřed noci vzbudí a je mu špatně z ničeho nic. Poprvé když to měl před cca 5 lety, tak se ráno probudil a najednou stav jako kdyby byl zfetovaný, zrychleně dýchal, motal se, začal se škubat...ta PP se myslím rozjela až později, kdy při sebemenší bolesti hlavy má strach z ošklivého průběhu a v podstatě sám sebe vystresuje:-(
Šárka, 12.01.2011 11:53:03, IP: ***.***.85.140, #122584
pardon, omylem jsem vložila příspěvek pod jménem Pája:-) Chtěla jsem to adresovat Páje:-))) jak to bývá na jiných diskuzích....
Dědek, 12.01.2011 12:24:35, IP: ***.***.209.252, #122611
ano ,správně , email
Pája, 12.01.2011 13:15:42, IP: ***.***.85.70, #122623
To je právě to Šárko, při PP stačí když člověka něco píchne a už uvažuje dopředu. Co když je to něco vážného,co když mě bude ještě hůř...atd. A pak se to rozjede. Ale chlamky by mu poznali z krve. Je na to speciální vyšetření. Já je taky měla a musela brát ATB. PP mám už 4 roky a určitě to nemá souvislost z chlamýdiemi. Ty už totiž nemám. Pokud mu dělali veškerá vyšetření a má je v pořádku tak to bude PP.
Páaj, 12.01.2011 13:18:53, IP: ***.***.85.70, #122624
Šárko co na to říká mudr.? Dědek tu píše jen o chlamýdiích. Dědku mám prostudované spousty knih o PP(mudr.Praško atd.) a chlamýdie s tím vůbec nesouvisí,samozdřejmě když je máš tak ti to zhorší stavy,ale nezpůsobují PP. Mají i jiné příznaky.
Luďa, 12.01.2011 13:19:42, IP: ***.***.85.70, #122625
Dědku co chceš prodat?
Páa, 12.01.2011 13:20:51, IP: ***.***.85.70, #122626
To jsem psala já pro dědka Luďka
Nell, 12.01.2011 13:31:22, IP: ***.***.135.28, #122627
Milá šárko, zdravím tedy všechny trpící i ty, kteří už netrpí !!
Opravdu to u manžela vypadá na PP a proto, že vysadil prášky, které měl brát dál, tak je to o to horší, teď v podstatě začíná od píky, tak vydržet !!! Ten Atarax jsem brala tak zezačátku, ale je to jen strašně slabá berlička, divím se, že mu nedali něco silnějšího. Mě AD zabírají až teď, už je to celkem hodně znát, beru je tři měsíce, předtím jsem 9 měsíců trpěla a ještě jsem jela na třítýdenní dovolenou na Kypr, vůbec nechápu, jak jsem to mohla absolvovat, mám ke všemu ještě agorafobii, ale kupodivu let letadlem byl super tam i zpátky a na ostrově jsem se jen válela na lehátku a plavala v moři či v bazénu. Pokud ti manžel nechce říct, co mu doktor řekl, tak tomu doktorovi zavolej. Jako manželce ti řekne co mu je. Můj manžel udělal to samé, protože já jsem nebyla tenkrát schopná ze sebe vypravit hlásku a asi jsem ani nevnímala pořádně psychiatričku, co mi říká. Takže zvedni telefon a volej. Jinak prášky zabírají opravdu až za dlouho, takže držím palce - VYDRŽET !!!!!!!!!!!!!! Pa
Nell, 12.01.2011 13:42:52, IP: ***.***.135.28, #122629
To je ono, když Tě chytí ataka, tak sedni a piš, když neodpovím já, tak kdokoliv jiný z nás, všichni máme stejné problémy, tak proč se vzájemně nepodržet !!!!!!! Držím ti strašně moc palce i pěsti, drž se dál! Myslím na Tebe !!!
Beata, 12.01.2011 19:56:05, IP: ***.***.59.70, #122677
Ahojky Nell,moc děkuji za Tvé odpovědi.Rada bych Ti řekla,že píšu po 4 na klávesnici,dá mě to moc práce,nechci to vzdát,myslím toto psaní.Můj příspěvek mě trvá i 1hodinu neš to napíšu.I se stydí,že to o sobě píšu.Na druhou stranu jsem potěšena sama ze sebe,že pomalu ale přesto se učím psát.Dnes jsem běhala po doktorech mám problém,psychosomatický porucha chůze.CHodím jak opilá,neudržím rovnováhu.Používám berlu již dlouho mám 9let endoprotézu kyčle.Neuroložka mě řekla,že ten problém je od psychiky.Vážně je to někdy k smíchu a jindy k pláči.Tohle to mě drží již 1a půl roku.Pokud nejdu s berlou mám ruce rostáhle abych udržela rovnováhu.No někdy to vypadá jak motýl Emanuel po těžkém flámuPP mě někdy přechází do deprese.Přesto,že mě je hodně let mám ráda mladé lidi víc se s nima zasměji,když je legrace a plno smíchu pp i depka ustoupí do pozadí.Má vnučka by řekla,to je hustý.Pěkné dny všem, přeje Bea..
Beata, 12.01.2011 20:27:10, IP: ***.***.59.70, #122679
Ivetko videla jsem v léčebnách hodně,i kluky co měli různé sex.úchylky,taky u holek.Každý případ posuzují psychiatři.Znám kluka co měl problém sex úhylku.Byl ve vězení než ho vyšetřili psych.odborníci a pak následovala soudní léčba.Byl v léččebně 3roky.Můžu říct,že jinak to byl fajn kluk.Především záleží na tom aby nedošlo k recivídě.Je to někdy těžké.Proto je fajn, že Tvé holčičky jsou s tebou a jste vpořádku.Dobrou noc,pěkné hajání v postylce Ivetko.Dnešek nebyl nic moc,zítra bude líp.
Lukáš, 13.01.2011 16:47:16, IP: ***.***.238.120, #122856
Dík, jo nekdy je to fakt na hlavu nikdy bych nerek ze budu mit nejaky psychicky problem no.. :D jinak jsem byl na kardio vysetrenich ( EKG,sono,a ted dostanu holtra) pak EEG ( tam je pry secko v norme) EMG ( tetanie) pak ruzne odbery krve a tak vysetreni na chlamydie , borelie, a mononukleozu. a na konci ledna jdu na CT mozku.
Jinak mam chodit k psychiatrovi a psychologovi. v nemocnici sem mel to psychiatricke vysetreni a tam mi prave nasli tu PP ( prvni sem to mu nevereil a z leku sem mel strach protoze se porad u me projevovala ta tetanie a nevedel sem co si o tom myslet)
Jinak dik za odpoved. Mej se preju pekny vecer :)
Nell, 14.01.2011 0:17:35, IP: ***.***.135.28, #122911
Ahojky Lukáši, to co popisuješ, bude skutečně PP, Vedlejší účinky prášků u někoho fungují, u někoho ne, já jsem tedy žádné neměla, ale neberu to co ty, beru Prothiaden 75 - celkovou dávku téměř 300 mg za den a když je potřeba, tak neurol. Ale spíš se ho snažím neužívat. Neboj se, tím, že se budeš léčit na psychiatrii a psychologii vůbec nic nezkazíš, naopak, musíš vydržet a uvidíš, že vše zas bude dobré. Mě AD zabrala až po třech měsících, kdy dnes můžu říct, že se cítím o 95% líp. Ale včera jsem chytila chřipajznu, takže si připadám jak kdybych byla na začátku. Vůbec nic nezkazíš tím, když budeš dál brát magnesium, naopak, ale pozor na vyšší dávky, způsobují průjem.
Takže nezbývá než ti držet palce a drž se jako my všichni. Dobrou noc a sladké sny, ať tě ta potvora už neprovází !!!!
Pa
Nell, 14.01.2011 0:21:19, IP: ***.***.135.28, #122912
Ahojky Beatko, tak jak se poslední dobou cítíš? Pozoruješ na sobě nějaké zlepšení,když je teď venku takové teplo? Já doufám, že aspoň malinké ano. Když budeš mít chuť a čas, tak písni, jde ti to dobře, to je přeci úplně jedno jak kdo rychle píše, naopak hledání písmenek na klávesnici by mě bavilo, rozptýlila bych se u toho :-) Tak se měj, myslím na tebe každý den a samozřejmě držím zas všechno co se dá. Zatím pááááááá
Lenka, 14.01.2011 2:08:49, IP: ***.***.77.250, #122914
Ahojky,
Lukáši věřmi,že vše bude zase o.k..Já jsem se s PP setkaa poprvé ve 20ti,můžu ti říct,že jsem měla pocit,že se musím zbláznit,že to co prožívám,prostě není normální.Už to bude 9 let a myslím,že si to zvládám celkem dobře.Byli mezitím sice doby,kdy jsem prášky užívala,ale pravdou je že strašně moc pomáhá terapie.Aspoń mě teda pomáha dost.Dlouho jsem te´d nic nebrala a nikam na terapii nechodila,ale v pondělí se chystám k doktorce,protože zase nemůžu spát a mám nervy na pochodu,ale vím,že to zase přejde a bude to v pohodě.Vždycky to přejde,jen se to musí vydržet.Na terapii ti pomůžou naučit se těch pocitů nebát a přijmut je když přijdou,tím pak taky rychleji odezní.Tak držím všem palečky ať je dobře:-ú
        Předchozí   1 .. 296297298299300301302 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.