Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

iveta, 10.01.2011 14:28:58, IP: ***.***.151.43, #122200
jasne nevzdavat se a prekonat tu svini hnusnou i kdyz to jde pomalu,ale musime vsichni bojovat a tak drzim vsem palce a nepoddavat se tomu.Iveta
.., 10.01.2011 14:58:45, IP: ***.***.140.33, #122213
..
Beata, 10.01.2011 15:39:05, IP: ***.***.59.70, #122232
Zdravím Nell,o tom co jsem napsala není to vše stalo se mě toho více.Má panika někdy přechází do depresivního stavu.Měla jsem taky siuc pokusy,ani nevim kolikrát.Své kamarády co mám jsou daleko,potkávám se s nima v léčebně voláme si o svátcích.Nemám s kým bych někam šla.Samota je těžká,PP k tomu je to někdy o hubu.Nejhorší je pro mě skratové jednání.Začnu chodit jak lev v kleci,dýchám zrychleně,pak v hlavě naskočí myšlenka,dýchat a pěkně z hluboka nádech, výdech.Prožila jsem rúzné stavy.Utíkal mě chodník pod nohama,nesměla jsem se dívat pod nohy,pády na zem.Motalo se mě vše.Dnes před 40minutama mě to chytlo já si sedla a napsala Ti to Nell.Tet´si sednu pobrečím si,dám kávu a cig.Všem co mají dnes trápení, přeji pěkný den.Tobě Nell dík.
Beata, 10.01.2011 15:40:47, IP: ***.***.59.70, #122234
Zdravím Nell,o tom co jsem napsala není to vše stalo se mě toho více.Má panika někdy přechází do depresivního stavu.Měla jsem taky siuc pokusy,ani nevim kolikrát.Své kamarády co mám jsou daleko,potkávám se s nima v léčebně voláme si o svátcích.Nemám s kým bych někam šla.Samota je těžká,PP k tomu je to někdy o hubu.Nejhorší je pro mě skratové jednání.Začnu chodit jak lev v kleci,dýchám zrychleně,pak v hlavě naskočí myšlenka,dýchat a pěkně z hluboka nádech, výdech.Prožila jsem rúzné stavy.Utíkal mě chodník pod nohama,nesměla jsem se dívat pod nohy,pády na zem.Motalo se mě vše.Dnes před 40minutama mě to chytlo já si sedla a napsala Ti to Nell.Tet´si sednu pobrečím si,dám kávu a cig.Všem co mají dnes trápení, přeji pěkný den.Tobě Nell dík.
kaki, 10.01.2011 17:27:18, IP: ***.***.52.94, #122271
ahoj blanka

uz je to stary prispevek,ale co kdyz. taky beru cetalek 20, a bojuji. povedlo se ti z toho dostat?
Beata, 10.01.2011 21:45:08, IP: ***.***.59.70, #122318
Hodně prožívám hrůzu dětí co se jim to stalo.Dnes ve zprávách řekli,že pustili z vazby mladíka,který má sklony k násilí na maličké děvčátka.Stačil příslib,že se bude ústavně léčit.Pak řekli že dochází pouze na ambulatní léčbu.Policije varuje rodiče.Vždy se čeká až se stane něco hrozného.Ńekteří to zvládnou ale pro jine je to spouštěč p.poruchy.Držím všem děvčátkům palce.Ivet jsem ráda,že tvá kamarádka to zvládla.Měj se pěkně Ivet.´
Beata, 11.01.2011 8:57:55, IP: ***.***.59.70, #122350
Je skvělé, že máš manželku která stojí při tobě.Bude zas líp.Držím vám palce.Milo neboj se je s tebou tvá manželka,již její podpora je malá vyhra.Přeji hodně štěstí.Nezapomeń ve dvou se to lépe daří.Na některé věci jako problém v obchodě se dělají nácviky.Sama jsem před 18lety měla hrůzu z jízdy vlakem.Okolnosti mě přinutily vlakem jezdit.Myslela jsem kolikrát, že vlak zastavím ruční brzdou,tet když mě to ve vlaku popadne,požádám průvodčího aby se za mnou zastavil,dokážu říct,že mě není dobře.Tím netvrdím,že pomůže každý.Nejde to zas vysvětlovat každému.Do výtahu nastoupím jen když je někdo se mnou.Je to těžké.Drž se.
iveta, 11.01.2011 11:21:45, IP: ***.***.151.43, #122375
Ahoj Beatko taky jsem koukala na zpravy a nechapu proc ho pousti na svobody.Taky se bojim o holky.A jak ti je?u me to celkem ujde,ale navecer uz nemuzu a tesim se do postele.Tak pa mej se hezky Iveta
Šárka, 11.01.2011 11:59:34, IP: ***.***.85.140, #122384
PROSÍM O POMOC:-(

Můj manžel (30 let)pravděpodobně trpí panickou poruchou. Už asi 4 roky mívá sem tam, někdy častěji, jindy má třeba 3 měsíce pokoj, různé záchvatovité stavy. Někdy mírnější průběh, jindy hrůza, jako dnes v noci. Ležel již i v nemocnici, ale veškerá vyšetření má v pořádku.

Minulou středu byl konečně po dlouhém přemlouvání u psychiatričky. Jeho praktická dr. mu již asi v září předepsala Apo-cital 20, ten dobral a přestal brát, teď mu ho ve středu psychiatrička nasadila znovu. K tomu má Atarax na úzkosti. Bohužel jsem z něj vůbec nedostala, co mu paní doktorka říkala, jestli si myslí, že to je PP, prostě je to chlap:-( Bere též homeopatika, ale vždycky když si myslím, že by to mohlo být v pořádku se nějaký záchvat objeví.

Dnes v noci měl pálení v hlavě, pálení břicha, třes končetin, trnutí v krční páteři a halucinace, chvilkama mluvil nesmysly. Vzal si jeden Atarax, asi za hodinku jsem mu dala další, protože to nezabíralo. Pořád se jakoby něčeho lekal, měl záškuby....:-( V předešlých atakách do toho někdy i zvracel a ztrácel rovnováhu. Neumím si ani přestavit jak mu musí být zle a strašně mi to drásá srdce, že mu nemůžu pomoc!

Prosím je to opravdu PP? Máte to někdo podobně? Může to být těmi znovu nasazenými AD? Zatím bere půlku, pak to má navýšit...Děkuji všem předem za přečtení a povzbuzení!
p..., 12.01.2011 3:33:37, IP: ***.***.224.12, #122486
Ahoj mě se panika spustila díky marihuaně..už to svinstvo nechci nikdy vidět!!
Dědek, 12.01.2011 9:39:50, IP: ***.***.209.252, #122540
Šárko, udělej vyšetření na boreliozu a chlamydie
Šárka, 12.01.2011 11:11:59, IP: ***.***.85.140, #122572
Dědku, teď jsem koukala na ty chlamydie, myslíš doufám plicní formu? Ale ty příznaky mi tam nesedí...nebo je to možné? S boreliozou je to dle krve v pořádku, lumbálku mu tenkrát v nemocnici nedělali, protože mu bylo zle a báli se, že by mu to spíš uškodilo. Řekla bych, že je to fakt tou psychikou....
Pája , 12.01.2011 11:32:02, IP: ***.***.75.38, #122579
Dědek tady pořád píše jen o chlamýdiích,takže to Šárko neřeš. Za chvilku to napíše ať mu napíšeš na email a bude ti chtít něco prodat
Pája, 12.01.2011 11:38:24, IP: ***.***.75.38, #122580
Dědku je vidět,že jsi nikdy netrpěl asi PP,jinak by jsi věděl,že na to nepomůžou bylinky a že PP nezpůsobí chlamýdie. A když máme vyšetření na chlamydie v pořádku tak nemůžeme mít PP z chlamýdií,chápeš to?????
Šárka, 12.01.2011 11:47:48, IP: ***.***.85.140, #122581
Tak ještě pročítám další článek a možná by to mohlo být ono. Problém je, že se to prý špatně z krve identifikuje...:-(
        Předchozí   1 .. 295296297298299300301 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.