Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Dája , 02.01.2011 8:51:42, IP: ***.***.168.58, #121026
Ještě jsem ti ,Lucko,chtěla říct,že tvá metoda vůbec není hloupá,o dýchání se snažím taky,ale moc mi to nejde,vždycky to vydržím jen chvilku,manžel říká,že svým dechem můžu pohánět větrné mlýny a můžeme si elektřinu vyrábět sami doma:-)Zvětšit si atak jsem dosud nedostala odvahu,jsem vždy tak rozhozená...už chci,ať mi je líp.Taky se snažím přehodit myšlenky jen na samé pozitivní,reikovat se atd.Hezký den
zzzdenka, 02.01.2011 12:45:13, IP: ***.***.107.154, #121038
3 týždne AD je ešte málo, mne sa začalo uľavovať po 6tich.Ale istila som to lexaurinom.
Martinka, 02.01.2011 15:43:28, IP: ***.***.73.214, #121052
Ahojky mám dotaz, mám dneska narozeniny...ráno jsem si brala AD a asi ve 3 hodky 0,5 neurolu. Mohla bych si dát aspoň na oslavě 2 pivka nebo bílý víno s něčím? nebo vůbec nemám riskovat?
iveta, 02.01.2011 17:51:04, IP: ***.***.154.222, #121065
Ahoj Martinko,preji vse nej nej k narozeninkam hlavne zdravicko,ale ja bych to radsi neriskovala.Nevim musis vedet sama,ale ja si nedala ani spetku niceho na svatky.Myslim,ze oslava bude dobra i bez alkoholu,ale to je muj nazor.Uzij si to Iveta
Nell, 02.01.2011 20:04:18, IP: ***.***.135.28, #121084
Ahojky všichni :-) Martinko, také se připojuji a přeji vše nej nej k rarozeninkám, pevné nervy a hlavně zdraví !!!! Já bych si teda taky raději panáka ani nic jiného nedávala. Lepší nic nepodporovat, ale musíš vědět ty sama, jak se na to cítíš, jestli si věříš, že to pak ustojíš. Já osobně bych se fakt bála, mítn ataku z alkoholu a pak si nemoci vzít ani Neurol či jiné benzodiazepiny, brrr, raději bych zůstala bez alkoholu. Iveta má pravdu, oslavovat se dá i bez alkoholu, když je dobrá parta, není nouze o bezva zábavu.
Chtěla jsem se zeptat holky a klucí, byli jste někdo s PP na neschopence? Nebo jsem jediná, která je tak neschopná, že mě psychiatrička pořád nechává doma, už to budou tři měsíce, co se budu flákat. Ne, že by mi to teda nějak vadilo, zjistila jsem totiž, že pokud nikam nemusím, tak je mi fajn, ale jak mám někam dojet nebo dojít, tak je to katastrofa :-( Manžel mi pořád říká, ať jsem v klidu, že se to spraví, ale já žádné zlepšení nepozoruji, naopak, nejradši bych opravdu ven nechodila vůbec, ale zase nemůžu jen sedět doma jak pecka a tloustnout,musím se aspoň trochu hejbat, jinak bych se za chvíli nevešla do křesla :-) A taky bych nechtěla být hospitalizovaná v Bohnicích, vím,že plno lidem to pomohlo, ale do blázince se mi vůbec nechce. Tak se všichni mějte a zas písněte, když bude nejhůř. Zatím pa
rybíz, 02.01.2011 20:20:27, IP: ***.***.185.76, #121088
Ahoj,já byl na neschpence měsíc a další měsíc jsem do práce chodil tak,tak všelijak.Teď už je to ok.Jinak hodně zdraví do nového roku všem
Nell, 03.01.2011 13:51:33, IP: ***.***.135.28, #121180
Ahoj Ivetko, díky za podporu, to mě těší, že v tom nejsem sama, já jsem doma od konce září, ale na psychiatrii jsem skončila až 18. října 2010. Taky se pořád klepu, nemám na nic náladu, jsem hrozně unavená, ale doma taky dělám běžně, mám syna a starajícíh se manžela, takže běžné vaření, uklízení atp. na denním pořádku, pak taky pár přetvářek,jako že už je mi líp, aby doma nebylo ticho, ale jinak je mi na nic. Ty toho bereš nějak moc? A pořád to ještě nezabírá? Já beru Prothiaden 75mg 1 ráno a 2 večer a když bude nejhůř, tak neurol 0,5 mg nejvýš 4x denně, ale taky mi to nějak nezabírá ten Prothiaden. Jsi ale dobrá, že dojdeš na poštu, to já když musímněkam jít,tak už týden dopředu mě chytá děsná panika a jím neurol za neurolem. Fakt děs, hrozně se těším, až to bude normální jako dřív. Tvoje kámoška to má asi v nějaké horší formě, nechala psychiatra až jako poslední možnost,ne? To oni říkají, že čím déle tím člověk trpí, tím je to pak horší s léčbou. A ta léčebna? Tak to je fakt děs, já zatím slyšela jen samou chválu, jak to lidem pomohlo. Tak se strašně moc drž, nezbývá nám,než bojovat, vzdávat to rozhodně nechci, pořád tak nějak věřím, že bude líp (ačkoliv to tak zatím nevypadá). Držím ti palce, abys byla co nejdřív doma a pak písni, jakjsi dopadla u psychiatričky. Té já budu dnes volat a musím se objednat, takže panika už dopředu. Drž se, budu čekat na výsledek. Zatím pa
iveta, 03.01.2011 17:10:01, IP: ***.***.118.77, #121230
Ahojky Nell,tak jsem dorazila domu v poradku a na psychiatrii taky v poradku,akorat mi rekla at se aspon kazdy den hodinu zatezuju cvicenim nebo tancovanim.Tak jsem zkousela zumbu a vydrzela jsem deset minut a odpodla jsem.Pry to jde pomalu rikala doktorka,ale pochvalila me,ze jse od vanoc precetla sedm knizek,ze jde videt,ze ten mozek zatezuji.Leku nemam moc ten rivotril mam misto neurolu a beru jen pulu tabletky trikrat denne a vecer taky pulku mirzatenu.Ta moje kamoska to ma od brezna kdy tam mesic lezela a ja ji poznala v zari na psychiatrii kde jsem lezela i ja 16 dni a ona tam byla znovu a uz tam byla dva mesice.Ta nedellala nic co ji tam doktor rekl.Nechodila ven nic.Tak si za to trosku muze sama.Ja jsem neurol taky mela tri mesice,ale pak mi ho vysadil,ze je navykovej a ze ten rivotril je setrnejsi pri odvykani.Jinak nepiju ani kavu ani cerny caj proste kde je kofein,pry to vyvolava taky uzkosti.Me stve,ze rano vstanu a bojim se jak mi bude po cely den a to si pry uz sama vyvolavam.Tak uvidime 25 mam psychologa a 26 zas psychiatrii.Tak to je vse cekam na dalsi psani papa
Nell, 03.01.2011 18:00:26, IP: ***.***.135.28, #121238
Ahojky Hani, to je dobře, že se to u tebe lepší, my též doufáme ve zlepšení, ale jak píšeš, jde to fakt pomalu. Se synem (12) let jsem to také konzultovala a celkem to chápe, manžel je super, hooodně moc mě podporuje !!! Holkám zpráce jsem taky řekla co mě potkalo a drří mi palce, ale zatím je v nedohlednu, kdy se tam vrátím ........
Dája, 03.01.2011 19:11:58, IP: ***.***.168.58, #121253
Ahojte Nell,Hani a Ivetko,já jsem teď měla děsné čtyři dny,jak píšete hned sotva otevřu oči třes,neklid atd.a to furt po celičký den.Tak jsem šla k dr.a ta mi vysadila citalec a napsala něco jiného a zároveň mi doporučila psychiatra,ke kterému se těžko dostává...,ale stal se zázrak,potkala jsem známého,který se s ním zná a ukecal na schůzku hned dneska,tak mám za sebou první návštěvu u psychiatra.Řekl,že je to fakt jen panická porucha ze stresu,citalec mi nechal a přidal prosulpin na ranní zklidnění,kontrola za tři týdny.Prý na zabrání citalecu jsou tři týdny hodně málo...Ve čtvrtek mám první sezení u psycholožky,tak jsem zvědavá.Moje máma není moc nadšená,že lidem v okolí klidně řeknu co mi je,i v práci to vědí a myslím,že je to lepší,nemusím se přetvařovat a oni to fakt berou jako že se to může přihodit komukoliv:-)Manžel je taky fajn,když se mnou v noci nespí a mastí karty nebo jde na procházku.Ráda sl přečtu,když se některé z vás podaří něco překonat a zabodujete.Mějte se fajn.D.
Hanka, 03.01.2011 19:44:34, IP: ***.***.23.147, #121264
Holky,také mi bylo hrozně a hlavně ze začátku braní ad,to jsem myslela,že se nechám odvézt. Bolelo mě tělo i duše a to je ta nejhorší kombinace,samy to znáte. Už půl roku nekouřím,ale na silvestra jsem si dala asi čtyři cigarety,bylo mi fajn a dostala jsem chuť,kávu jsem nikdy moc nepila ani colu,ale občas si to s chutí dám(hlavně latte),začla jsem cvičit jednou týdně pilates,to jsou pozitiva,která mi tahle mrcha dala. Trápím se s ní od konce května 2010,kde mě začlo trápit to dodýchávání(není to hyperventilace,ale dýchala jsem do hloubky),ale to mě občas pozlobilo už před šesti lety. Nevěnovala jsem tomu pozornost,známá to měla taky,tak mi sdělila,že to je psychsomatické astma a nějak jsem se tím netrápila.V noci jsem spala jako mimino,ale ráno při čištění zubů mi najednou cvaklo,nadechla jsem se a už to jelo a k tomu se pak přidaly nepříjemný stavy v hlavě.
Dája, 04.01.2011 6:29:28, IP: ***.***.168.58, #121283
Zdravím holky,kupodivu jsem po včerejším hektickém dni spala,ale už se zase třepu jako ratlík,tak jsem polkla tu novou pilulku a uvidím co to udělá,snad to bude dneska lepší,ať v práci taky něco udělám a nepobíhám tam jak zmatený králík:-)Přeju klidný den.D
iveta, 04.01.2011 11:38:16, IP: ***.***.148.20, #121324
Ahojky Nell,kdyz jsem tam lezela,tak mi tam bylo dobre,pak jsem dostala vychazky na tri hodiny a musela jsem chodit domu a do obchodu jezdit sama autobusem.Poprve jsem se malem pozvracela.kdyz jsem sla domu,nohy slabe hlava se m tocila,ale dosla jsem a doma uz to bylo lepsi.Pak jsem se zase vratila nazpatek.A kdyz jsem sla domu na propustku na sobotu spat,tak jsem se klepala,ale pak jsem zacla uklizet a preslo to.Pak uz me za tyden pustili a ja sla domu jak posrana doma blbe tak jsem si lehla a pak uz to bylo lepsi.Jako zlepsilo se to dost.V obchodaku jsem taky byla na omdleni a volala jsem manzelovi,aby pro me prijel a on rekl,ze ne ze musim sama.Tak udelal dobre rikala doktorka od ty doby je to lepsi a lepsi v obchode,ale jsem rada kyz jsem u kasy a mam to za sebou.Lidi mi vadi,kdyz jich je hodne.Taky mas v hlave takovy divny pocit jako,ze se to toci,ale neni to pravda?Kolem baraku jsem taky ze zacatku chodila ted uz fakt dojdu kam potrebuju i kdyz mi neni nejlip,ale dokazu to.Ten mirzaten jsou antidepresiva a jsou i na spani beru jen pulku,ale spim jak miminko.Jinak co me nijak nezajima je televize obcas juknu na neco,ale jinak me to nebavi.Doktorka rika ,ze to proste musim prekonavat ikdyz nechci,tak ja jdu a fakt to udelam.Ale taky si pres den na hodku lehnu,protoze jsem porad takova unavena a chce se mi spat,ale lehnu si a neusnu.Uz me to fakt nebavi je to hnusna nemoc.Tak ja koncim ted je rada na tobe.Jo ty antidepresiva beru od zari a menitje nebude pry jsou dobry pry uz je na me jak tomu podlehnu.Ja mam dceru a ta me nenecha na pokoji,tak ze porad na me dohlizi abych sla ven atd.Tak zatim ahojky jeste jsem prijdu
Nell, 04.01.2011 12:22:34, IP: ***.***.135.28, #121330
Ahojky Ivetko, myslím, že jsme na tom tak nějak podobně, závidím ti, že můžeš dojít kam chceš a kdy chceš, to se mi zatím nedaří, snad mi psycholožka nějak pomůže. Psychiatrička mi asi taky léky měnit nebude, nevím, někdo říká, že i tři měsíce jsou málo na to, aby to zabíralo úplně, jiný zas říká, že už se s tím musíme nějak poprat. Čověk se snaží se s tím poprat, ale jak na to, když se to pořád vrací a ten hroznej třes, člověk si připadá jak drahej pes, ten se taky pořád klepe :-) Televize mě taky nebaví, snad jsem se dívala jen teď o Vánocích na nějaké pohádky, ale jak jsem zjistila, tak jsem je asi ani moc nevnímala. Knížky postupně zkouším, ale nijak se to zatím nelepší. 12.1. jedu k psychiatričce, tak snad něco poradá a nebo taky řekne, že se s tím musím poprat. Dneska se zase celá třesu, vůbec nevím proč. Ani domácí práce mě nebaví, jsem pořád unavená, nejradši bych jen ležela, ale to zas není dobrý, musím se nějak aklimatizovat, přeci nebudu do smrti doma zavřená s tou potvorou, hrozná představa. Závidímv šem těm, kteří už jsou normálně všeho schopní a je jim dobře. Ach jo, jdu něco dělat, nebo se dneska asi zblázním, nechci si brát neurol, tak se jdu něčím zabavit. Taky mě to nebaví, kdyby měl člověk angínu, tak dostane antibiotika a ví, že za 14 dnů bude ok, ale takhle? Tak já jdu tedy něco dělat, ještě se ozvu, zatím pá
Nell, 04.01.2011 12:25:39, IP: ***.***.135.28, #121331
Ahojky Dájo, držím palce, ať prášek zabere a jsi ok. Máš můj obdiv, jak s tím můžeš chodit do práce, já bych zřejmě vůbec nevnímala co po mě kdo chce, psychiatrička má asi pravdu, že je lepší zatím být doma, než se to trochu srovná. Ale už jsou to tři měsíce a zatím se nic moc nerovná, přece se člověk nemůže klepat do konce svýho života, hrozná představa. Tak se měj a ať je ti hej :-)
        Předchozí   1 .. 292293294295296297298 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.