Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Dědek, 30.12.2010 22:40:52, IP: ***.***.209.252, #120845
bolesti mám padesát pět let, a naše zdravotnictví tuto nemoc neléčí, před rokem jsem se začal léčit sám .Pomoc jsem také našel u bylináře Pavla Váňi ,tam se také můžete obrátit,má stránky na netu.
Hanka, 31.12.2010 9:56:19, IP: ***.***.23.147, #120875
Dědku,55let,tak kolik Ti je? Padlo tu,že jsi velmi mladý. Přírodní cesta by byla fajn,také jsem jí zkoušela,ale chemie v hlavě se porouchala,tak jak to může nastat u jiných orgánů. Dájo,Pájo,Oťasi a všichni jak se máte? Přeji Vám krásný a pohodový nový rok 2011 a hlavně pokud možno,co nejméně ataků a ať se to jen lepší!!!
Nell, 31.12.2010 12:41:32, IP: ***.***.135.28, #120920
Ahojky Janinko a všichni lidičky, jsi strašně moc hodná jak se staráš o to, aby bylo líp, Tvé dceči opravdu zatím jen tiše (někdy i nahlas) závidím. Je borec na jedničku s hvězdičkou. Já teď zrovna s tou mrchou bojuju, snažím se bez neurolu, vím, že když ho nebudu brát pravidelně, tak by závislost nevznikla, ale i tak se ho bojím. Pokud to teď nezvládnu rozdýchat, tak budu muset jíd do něj. Algifen mám radši vždy po ruce, ale je mi po něm fakt zle od žaludku, určitě ho ale nevyhazuju, je to taková poslední záchrana od těch křečí, když už musím někam jet, to radši ať je mi zle od žaludku než ty křeče. Teď momentálně průjmy ustaly a trápím se se zácpou. Je fakt možné, že to dělají ta AD, píšou to v příbalovém letáku jako vedlejší účinek, opravdu nevím co je lepší, jestli průjem nebo zácpa, obojí je obtěžující. Milá Haničko, tvoji mamku také obdivuji hlavně proto, že to zvládá bez AD. Myslím, že na Bohnice jsem taky zralá, je tak málo dní, kdy je mi dobře, že mi to fakt leze na palici. Tak nám prostě všem držím palce a pěsti a je mi jasné - hlavně to nevzdávat - jednou bude určitě líp. Tak hodně zdravíčka do roku 2011 a pevné nervy k boji s PP!!
iveta, 31.12.2010 14:03:09, IP: ***.***.74.70, #120929
Ahojky preji vsem do Noveho roku 2011 hodne zdravicka a sil,ktere potrebujeme.Jsem ted ve stadiu kdy me nic nebavi a porad bych lezela,ale mam doma deti ,ktere me nenechaji na pokoji a pry je to dobre rikala ma psychatricka.Me to zacalo po operaci letos v srpnu kdy mi byla odebrana deloha.tak nevim,ale chci to mit pryc je to to nejhnusnejsi co me potkalo.Taky mate holky a kluci v ty hlave takovy divny pocit a nohy ak z gumy?Tak drzim palce do noveho roku Iveta
Hanka, 31.12.2010 14:17:20, IP: ***.***.23.147, #120930
Ivet,Nell,Dájo,Pájo,Oťas.....všichni tady držte se,hrozně mě to pomáhá,když můžu sdílet své problémy s někým,kdo ví jaké to je. Vše nej nej v novém roce 2011,přeje Hanka.
Pája, 31.12.2010 16:49:37, IP: ***.***.85.70, #120940
Všem přeji rok 2011 bez PP. Já už se léčím přes 4 roky. Někdy je hůř jindy líp. Za tu dobu už ty stavy pomalu znám,ale přeci mě to někdy vykolejí. Já se snažím hlavně něco dělat, jezdíme na lyže,letos jsem jsi koupila běžky a už jsem 2x byla chvilku sice,ale přeci. Sice než něco začnu tak mě bere panika,ale snažím se to překonat a pak když to zvládnu mě to posílí. Jak je člověk doma a podléhá tomu je pak horší vystrčit vůbec nos. Dědku já měla vloni taky chlamýdie, brala jsem na to ATB. Chlamýdie má v sobě totiž každý, akorád někomu se tzv."probudí" a pak se musí léčit s ATB.Jenom bylinky by na to určitě nepomohli. I když se k tomu ATB bere třeba chlamydil(bylinková fáze). Já to brala půl roku. A zjistí se to z krve jakýkoliv druh.
Takže ještě jednou všem do NOVÉHO ROKU hlavně zdravíííčččkkkoooo!!!!!
Dája, 31.12.2010 16:58:51, IP: ***.***.168.58, #120941
Hani,přesně tak,moc to pomáhá,když vím o vás všech co tady píšete.Už tři dny to stojí za ....,ale furt se snažím.AD polykám už tři týdny,ale mám nějakou krizi,snad hned poté nastane zlepšení,četla jsem,že kvalitnější účinek se projevuje až kolem tří měsíců,tak musím počkat.Manžel říkal,že to už bude jaro a bude svítit sluníčko a bude líp nám všem:-)Dneska jsem si zašla k doktorce napsat místo neurolu ten Oxazepam,trochu mám strach si ho vzít,ale asi budu muset,ať se sklidním.Zjišťuju,že mě děsí veškeré špatné zprávy,i ty které se mě vůbec netýkají,zdražování,přírodní katastrofy...atd.,taky to tak na vás působí?Štve mě to a nevím,které téma je vlastně pozitivní.Všem přeju vyrovnanost,klid a radost ze života.D.
Dědek, 01.01.2011 12:55:10, IP: ***.***.209.252, #120979
Pájo, píšeš o něčm ,a neviš o tom vůbec nic.Doporučoval bych ti, si alespoň něco o tom přečíst.
Pája, 01.01.2011 13:16:14, IP: ***.***.85.70, #120982
Víš dědku takhle mě to vysvětlovla doktorka a mám s tím jisté zkušenosti,jelikož jsem je měla. Ty tu každému akorád říkáš,že netrpí PP,ale chlamýdiemi na které más bylinky. A když je budou brát tak budou zdravé. Aspoň tak jsem to pochopila,akorád pořád po někom chceš email atd. Nic proti tobě,ale o PP asi moc nevíš.
Dědek, 01.01.2011 14:07:25, IP: ***.***.209.252, #120984
Pochopila jsi to správně,ber bylinky a bude Ti lépe. PP a chlamydie spolu souvisí. Uvedl jsem odborníka na bylinky, a tím končím.
Iveta, 01.01.2011 14:34:34, IP: ***.***.209.148, #120985
Ahojky zdravim vsechny v Novem roce a doufam,ze je vam aspon trosku lepe.Ja jsem vydzela az do 1 hodiny sama to nechapu a to jsem si vzala prasek na spani,ale asi nemel zadny ucinek.Za to ted jsem jak zmlacena hihi.Tak pisnite hodne mi to pomaha to cteni od vas.Iveta
Dája, 01.01.2011 18:45:28, IP: ***.***.168.58, #121002
Čau Ivetko,usnula jsem po desáté,pak jsem byla vzhůru na přípitek a zase usnula.V šest už jsem seděla na netu bo mi nebylo dobře...snažím se snažím...výsledek se určitě dostaví a vám všem taky!!!!Ještě uvažuju o krátké procházce,ale ta zima mě odrazuje,kéž by bylo trošku tepleji:-)Chci se zeptat,jak to máte s jídlem,já ho poslední měsíc nějak nemůžu ani vidět,když vařím pro rodinu,tak se musím hodně překonávat.Taky máte ten problém?Těším se na S tebou mě baví svět,ať se trochu odreaguju od těch všech hloupých zpráv,které se dějí kolem nás,ikdyž se jim vyhýbám,vždy něco zachytím.Tak se zatím mějte!D.
Nell, 01.01.2011 20:56:19, IP: ***.***.135.28, #121009
Čauky všichni :-) tak jsem zdárně zvládla Silvestra a šla jsem spát až dnes v půl čtvrté ráno :-) paráda, bylo mi naprosto úžasně a bez Neurolu, supeeeer, takhle by to mělo být popřád. Zato dnes se nějak necítím ve své kůži, byť jsem dlouho spala a vlastně vstávala až dnes odpoledne, nějak to není ono. Ale pořád se držím bez Neurolu, teď už si ho brát nebudu, nemá to cenu. Zalehnu dřív a hotovo :-) Ivetko, jsem na tom úplně stejně jako ty, taky nemám vůbec chuť na jídlo, navíc mi je pořád tak nějak zle od žaludku a bolí břicho, takže si s jídlem v poslední době moc netykám. Ale doufám, že bude líp. Tak zatím pááááá
Lucka, 02.01.2011 1:39:49, IP: ***.***.30.230, #121021
ahoj vsem tak sem zase tady:)ja jsem prozila vanoce skvele ani naznak neceho hnsunyho silvestr uz tam slavnej nebyl ale taky se to dalo prezit....mozna to co sem ted napisu bude znit hodne blaznive ale nekdy me to pomaha se uklidnit kdyz uz je to hodne spatny...tak to sem napisu a muze to vyzkouset taky:)vzpomente si na vas nejhorsi atak v zivote...JO, záměrně si na to vzpomeŇ. Dostaneš úzkost a pocítíš všechny nepříjemný příznaky stresové reakce-zrychlí se tep, dech, sevře se žaludek,možná inevolnost, pocení. Soustřeď se jenom na svůj dech, snaž se ho zpomalit. S každým nádechem do sebe dostáváš energii to zvládnout, s každým výdechem vyfoukneš jak obláček všechno to tmavý a černý,cotě trápí. Soustřeď se chvíli na to,jak ti bije srdce. Dokud tluče,je všechno úplně v pořádku. Věř mi,za chvíli se uklidníš. Jen předtím nesmíš utíkat. Bubák je jen tak velkej, jak mu dovolíš vyrůst. vymazat špatné zažrané myslenky, které máme v sobě. Lehni si večer do psotele,klidně před spaním,klidně i přes den s nějakou příjemnou relaxační hudbou. Hlava je jako počítač a podvědomí má strašnou sílu, potřebujeme do něj uložit správné příkazy. Takže co stojí za naší fóbií? Bojím se zodpovědnosti? Bojím se,že někomu přidělám problémy? Bojím se,že nejsem dost dobrá pro druhé? Stydím se za sebe? Zlobím se sama na sebe? Oukej..ležím.. relaxací uvolním celé tělo..známe to,končetiny jsou těžké, ...bříško je teplé,příjemně,jako když se napiješ něčeho teplého...čelo je příjemně chladné...a několikrát,klidně až do usnutí,klidně půl hodiny si opakuj...mám se ráda,taková jaká jsem...přijímám sebe samotnou...mám se ráda,taková jaká jsem...jsem v bezpečí...představ si sebe samotnou...jak vypadáš? utrápená? a jak bys asi vypadala,kdybys tohle trápení neměla? šťastnější,volnější... co můžeš udělat pro tu utrápenou? můžeš jí aspoň obejmout? oukej,jdi a obejmi ji. a tak pořád dokola. jsem v bezpoečí. mám se ráda taková jaká jsem. nemusím se za sebe stydět. jsem v pohodě. neni to nic co by opravdu pomahalo dlouhodobe ale kdyz je to opravdu spatne a potrebuju se rychle uklidnit tak me to pomuze
Dája, 02.01.2011 8:41:01, IP: ***.***.168.58, #121025
Dobré ránko holky,pomalu začínám závidět pocit skvělé nálady:-)V noci mě trochu vyděsil manžel,takže během vteřiny se přiřítil záchvat,pak se mnou hrál manžel hodinu karty než se mi ulevilo:-)Nakonec jsem usnula,ale poslední týden se hned při každém probuzení celá chvěju a jsem nervózní a mám pocit jako by to na mě šlo.AD beru přes tři týdny,ještě asi musím počkat na zlepšení,je to normální stav,máte s tím zkušenost?Napište,prosím někdo,ať je mi veseleji:-)D.
        Předchozí   1 .. 291292293294295296297 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.