Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

oťas, 30.12.2010 0:03:52, IP: ***.***.35.216, #120694
Zdravím všechny a přeji moc zdraví a štěstí v roce 2011, rád bych se zeptal jak to u Vás vypuklo - vzniklo a jak jste to diagnostikovali.
Byl jsem vždy v pohodě a teď si připadám jak Jack Nikolson ve filmu "Lepší už to nebude". Nerozumím tomu, je to jako žít ve špatným programu.?!
Jana, 30.12.2010 0:21:44, IP: ***.***.4.225, #120696
Martinko,ještě jsem sem nakoukla,tak Tě chci do Nového roku povzbudit:o))nezoufej,zase budeš moci chodit pařit:o))jen vydrž,než vysadíš antidepresiva a určitě je jednou vysadíš:o))Jen to neuspěchej,potora panika má tendenci se vracet,ale když budeš zatím se skřípěním zubů dodržovat to co Ti řekne doktorka,tak máš obrovskou šanci,že bude zase pohoda:o))Tak hlavu vzhůru a lékům nenadávej,není to svinstvo,to ta panika je mrcha:o))Tak ted to chce jen úsměv a zatnout zuby a nedat se!!!!!Přece jen proto,že ted budeš pařit s lékama tak se vzdáš panice?Lepší je to chvilku vydržet a mít zase zpátky svůj bezstarostný život.Tak VŠEM přeju spoustu síly v boji a hurá do roku 2011:o)))))) Jana
Nell, 30.12.2010 12:34:27, IP: ***.***.135.28, #120762
Ahojky, tak jsem tu zas, 2 dny byl pokoj a teď to začíná znovu, třesu se jak ratlík, je mi zle od žaludku, nauzea, hlava mi třeští, prostě děs a hrůza, zatím bez Neurolu, tak nevím jestli to do večera dám. Haničko na AD jsem od 18. října 2010m vím, že je to krátká doba, ale když je člověk tak nedočkavej, aby už byl v pořádku, tak to trvá hrozně dlouho, snažím se zabavit vším možným, ale nepomáhá to, do toho průjmy a zácpy, fakt je mi zle, už nějak nemůžu dál, jsem z toho úplně vyflusaná :-(
Nell, 30.12.2010 12:48:56, IP: ***.***.135.28, #120766
pro Oťase, mě to třeba začalo tak, že jsem měla nějakou střevní virozu, či co, měla jsem hrozný průjmy a bolesti břicha, začala jsem se hrozně bát, že se někde potento, absolvovala jsem vyšetření gastroenterologické, kolonoskopické a různý krevní odběry, dokonce jsem skončila i v Motole či na Homolce a nikde nic, průjmy pořád trvaly a strach byl větší a větší. Pak jsme měli letěť na dovolenou a ještě se to zhoršilo, tak jsem řekla svému praktickému doktorovi, ať mi napíše nějaký prášky na nervy, abych vůbec mohla odletět. To jsem nakonec zvládla i třítýdenní pobyt u moře a když jsem se vrátila, nastoupila jsem za 2 dny do práce a všechno začalo na novo. Opět průjmy, bolesti břicha, k tomu se mi přidala nesnesitelná bolest zad, hrozná únava, bolest svalů, motání hlavy a nakonec mě v polovině září odvezla RZ s tím, že mám v těle nedostatek vápníku a magnesia. Nalili do mě kapačku a jela jsem domů. Pak jsem šla k praktikovi s tím, že je mi takhle zle, tak mě poslal ještě na neurologii, kde taky nic nezjistili a po neustálém stěžování si na něco jsem vyřkla větu, že jsem zralá do blázince, že to na sobě cítím, manžel zvedl telefon a volal známému, který má manželku psychiatričku. Ta mě objednala hned za 3 dny a diagnóza byla na světě. Samozřejmě jsem si s odstupem času ještě vypěstovala agorafobii, ale musím uznat, že je mi o něco líp, než když jsem AD nebrala, ale stejně to není ono, vím,že je to běh na dlouhou trať, tak musíme všichni vydržet. Celkem trvalo 10 měsíců, než psychiatrička vyřkla ortel. Tak se všichni držte, v roce 2011 přeji jen zdraví a čistou mysl (vím, že to není jednoduché, ani mě se to nedaří). Jsem ráda, že existujou tyhle stránky a člověk se může aspoň vypsat, když ne vykecat :-) DRŽÍM PALCE, DRŽTE SE !!!
Beata, 30.12.2010 14:20:36, IP: ***.***.59.70, #120782
Se svoí panickou poruchou svádím boj již od 25 let.Právě teď mám velké problémy.Píšu po první,Budu moc ráda když odpoví měkdo a da mě šanci nebyt na to tak sama.Teť je mě již 58 let.Prožila jsem různé stavy.Cítim se moc osamocena,mé syny nezajíma má nemoc.Stydí se za mě.Dík za spřízněnou duši Beata

Nell, 30.12.2010 16:15:20, IP: ***.***.135.28, #120803
Milá Beatko, to jsem v životě neslyšela, že by se děti styděly za matku, snad jen v případech, kdy je matka opilec a děti žijí tzv. na ulici. Neměla bys zůstávat v tyto časy sama, nemáš přátele, kteří by se tě ujali? Je dobré se vetřít (nenápadně) k někomu na silvestra, aby byla zábava, pak nebudeš myslet na PP a bude ti hej. Pokud nemůžeš k přátelům, tak se zabav nějakou prací nebo televizí či dobrou knížkou, věř, že v tom nejsi sama, je nás takových víc, stačí se podívat na fórum, to je lidiček, co? Pokud máš neurol nebo jiné benzodiazepiny, tak to s nima moc nepřeháněj, aby sis neublížila nebo nepřivodila závislost, raději se alkoholu vyhni a vnímej jen dobré věci, určitě se nějak dokážeš zabavit !!!! Jsme všichni s tebou, pokud máš velké problémy, tak piš, je lepší to ze sebe dostat, aspoň formou psaní. DRŽ SE !!!!!
Dája, 30.12.2010 20:16:50, IP: ***.***.168.58, #120828
Zdravím Beáto,když už bojuješ s tou potvorou tolik let,bereš nějaké léky,řešíš to s doktory nebo alespoň přírodními metodami?Bez toho všeho to nejde,osvědčilo se mi,že se s tím trápením svěřím a nacházím spoustu podobně postižených lidí kolem sebe.Můžeme se vzájemně podporovat,ale zůstat na to sám je opravdu špatné.Nell má pravdu,najdi si přátele a nebuď sama,třeba i synové by si mohli o tom promluvit s někým,kdo by jim tvou situaci objasnil,aby tě pochopili a stáli na tvé straně.Ze srdce ti přeju,aby se to povedlo.Dája
Hanka, 30.12.2010 20:21:17, IP: ***.***.4.154, #120829
Ahojky,Dájo chodím k psycholožce už půl roku pravidelně každý týden. Narazila jsem na skvělou,sedla mi a cítím se na sezeních fajn. Někdy tam i brečím,umí mě výborně nasměrovat a dobře se zeptat. V mém okolí je spousta lidí,kteří sami a nebo zase někdo z jejich okolí bere ad a trpí nějakým psychickým problémem. I moje mamča měla tyhle problémy,dodnes chodí na psychosomatickou kliniku,trpí průjmy,bere několik prášků denně. Nell,vidím to u mamči jak je to omezující,zvládla to bez ad(ležela chvíli v Bohnicích,kde do ní něco prali,moc to nepomáhalo),ale jí pomohla skupinová terapie. Když jsem jí líčila mé pocity a myšlenky,tak jsem na tom asi hodně podobně,haha,tak počítám,že geny asi také zabraly.Oťas u mne to začlo asi před šesti lety,ale nepatrně,když jsem nemohla dodýchnout. Loni se to zhoršilo s dechem,tak plicní,nic nezjistili a zase pohoda.Letos v květnu se to rozjelo(dnes vím,že občas mi bylo tak nějak divně,že to byly stavy úzkosti),nemohla jsem dodýchnout až jsem se z toho doma klepala,v noci jsem spala dobře,ale hned ráno mi naběhlo dýchání a už to jelo.Byla jsem u psychiatrička,ta mi nějqk nesedka,hned mi chtěla psát něco na spaní(při tom jsem spala dobře)a ad. Samozřejmě jsem se tomu bránila(brala jsem tak dvakrát do roka paralen),začla jsem se s tím prát sama. Začalo mi vadit nakupování,jít do práce......ale po dvou měsících jsem byla zase na začátku ,a fyzicky úplně vyčerpaná. Došla jsem si k obvodní,ta mi napsala ad začal můj boj s pp.
Dája, 30.12.2010 20:22:34, IP: ***.***.168.58, #120830
Čím si myslíš,že teda trpím???Pokud budeš odpovídat,tak rovnou do diskuse,prosím.
Dája, 30.12.2010 20:26:17, IP: ***.***.168.58, #120831
Můj poslední dotaz je určen dědkovi.
Hanka, 30.12.2010 20:33:30, IP: ***.***.4.154, #120832
Dájo,to budou určitě chlamýdie a já jich mám,podle odborníka Dědka,víc než je zdrávo!!!
Dája, 30.12.2010 20:38:01, IP: ***.***.168.58, #120833
Hani,byla jsem na testech a žádné chlamýdie nemám:-),tak fakt netuším,co by by to mohlo být kromě té hloupé PP.....
Dědek, 30.12.2010 21:04:22, IP: ***.***.209.252, #120835
ano chlamydií je asi patnáct druhů, a testy jsou nepřesné,a léčba složitá a dlouhá. Napadají jako první nervovou soustavu a pak celé tělo,všechny potíže jsou vyvolány chlamydiemi.
Hanka, 30.12.2010 22:09:03, IP: ***.***.4.154, #120843
Dědku,fakt nechápu,že tě to baví.Pořád po někom chceš nějaký kontakt,ale sám ho sem nedáš a ten,kdo by od tebe chtěl pomoci,tak by tě kontaktoval. Myslím,že Pája to napsala moc hezky. Dájo,buď klidná,Dědek chce akorát získat nějaké kontakty a všichni(kromě jeho samotného)máme chlamýdie. Dědku a ty máš nějakou zkušenost s chlamýdiemi? A Tvá nervová soustava byla taky napadena? Napiš nám také něco o sobě,ať se poučíme.
Jana, 30.12.2010 22:40:30, IP: ***.***.4.193, #120844
Ahoj,zdravím všechny bojovnice s panikou a držím palečky.NELL,myslela jsem si,že už se Ti trošku ulevilo a vidím,že panika zase řádí.Nemá cenu se trápit,neboj se vzít si Neurol,když Ti je zle,uleví se Ti.Hlavně ho jez nepravidělně a neboj se hned tak na něj závislost nevzniká,musela by jsi ho jíst pravidelně několikrát denně a přes tři měsíce.Samozřejmě pokud to je jakž takž,tak je lepší si ho nebrat,ale trápit se také nemá cenu.Jinak Ti chci napsat,aby jsi věděla,že některá antidepresiva zabírají také třeba až za 6 týdnů a to vlastně jen pomalinku.Tak vydrž!!!Bude lépe uvidíš!Ty průjmy a zácpy také můžou být k lékům.Je mi divné,že ten Algifen Ti nezabírá a je Ti po něm špatně.Naše Lucka ho bere jako dar z nebes a vlastně ten jí ty křeče v břiše tišil a pak přestal i ten průjem.Možná by jsi ho mohla zkusit ještě jednou.Tak držím palečky,nedej se a bojuj.Nezapomen,když Ti bude zle,že to naše Lucka také zvládla a to jsme jí volali před 3 lety na Štědrý den rychlou sanitku jak jí bylo zle.Fuj,ani na to nechci myslet,málem mě z toho odvezli také.Určitě to přejde,myslím na Tebe i ostatní a přeji vám další dny bez té potvory-paniky.Mějte se moc fajn a přeji krásnou noc bez úzkostí.
        Předchozí   1 .. 290291292293294295296 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.