Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Dědek, 15.12.2010 12:57:10, IP: ***.***.209.252, #119151
Haničko, a co by si ráda ? Já Ti to třeba splním.
esmeralda, 15.12.2010 14:56:14, IP: ***.***.209.178, #119158
Najde se někdo, kdo ma strach ze zahrední hadice? nebo jsem jediná.
Síma, 15.12.2010 17:18:37, IP: ***.***.198.93, #119169
Jj určo něco takového to bude měla jsem podobné příznaky už jsem to nezvládala a navšíila lékaře a léčím se od doby kdy beru prášky jsem tak nějak v poho hlavně už nemám ty hrozné stavy.Určitě navštiv lékaře není to žádná ostuda trpí tím spousty lidí je to jako by jsi šel z angínou :-)
iveta, 17.12.2010 11:23:44, IP: ***.***.76.186, #119349
Ahojky vsem tak jak se vam vede?u me se to meni behem dne jak pocasi a uz me to stve do toho mam zanet prudusek a beru antb.Uz aby to bylo pryc trva to moc dlouho,tak drzim pesti vsem at tu pootvoru brzy premuzou.Iveta
Barca, 17.12.2010 13:28:13, IP: ***.***.44.198, #119359
Ahojky vsem,tak jsem procetla asi sto příspěvků a vidím, že můj problém bude asi stejný, jako máte Vy. Posledních pět dní mám takový divný stavy, přijde mi, že vůbec nevnímám okolí, všechno je takový jiný a nejhůř je, když jedu autem. Když jedu sama, je to hrozný. Jedu,jedu a najednou z ničeho nic mě poleje taková vlna a najednou si říkám, že jsem to zrovna ted naprala do stromu, že jsem mrtvá, ale mě pořád zdá, že jedu a ten strach je tak silnej, že musím zastavit, projít se a neco štípnout, abych věřila, že to tak není! A pak celková jízda, přijde mi, že jsem naprosto ztratila reflex, miluju jízdu autem, ale ted je to pro mě spíš utrpení. Tak jsem byla na neuro, ty mě vyšetřili a nejspíš to bude nějaká úzkostlivá deprese, ale podle těch příznaků a podle Vašich příspěvků cejtím, že to bude ono, PP. Mám strach, nechci brát celej život léky, abych takovej pocit už nikdy neměla... Nedokážu si představit svůj život spoutaný s nějakými léky. Tohle všechno začalo, když jsem šlápla na prodlužák a dostala ránu, ty další dni nebyli tak hrozné, ale teď je to k nesnesení.Jsem úplně mimo,vůbec už ten svět neberu tak,jako dřív,nemám chuť se ani smát.Dívám se na televizi a nad ničím nepřemýšlím a přitom stejně potom tápu,co tam vlastně bylo... Tak,30.12. jdu na CT, doktorka si myslí, že se nic nenajde a pak,jestli budu souhlasit,tak začnu chodit k psychologovi a nebo k psychiatrovi. Může mi někdo říct, jestli tu někdo takový je, kdo už nebere prášky a je z toho naprosto venku?
zzzdenka, 17.12.2010 14:17:53, IP: ***.***.56.245, #119365
Tak ja berem lieky, ale ináč to nešlo.Ja som tiež nemohla ani popri rieke prejsť stale sa mi nohy podlamovali, hlava krútila postupne som sa bála chodiť vôbec von.Len do práce a naspať.Mne to spustil rozchod.Lieky sa stane že zabudnem občas zobrať, ale to sa stáva aj iným.Ja som šťastná, že takéto lieky existujú, lebo som si myslela, že už to nevydržím.
Jediné čo ma trápilo pri braní liekov boli prvé týždne, to ma preháňalo, ale aspoň som pekne schudla.Asi po 2- 3 týždňoch to ustúpilo.A tiež som mala hrôzu zobrať prvú tabletku,že čo to urobí.Som to odkladala, až nakoniec mi doktor povedal, že týmto si fakt nepomôžem.Samozrejme mal pravdu.Doktor povedal, že slabšie formy lieči iba psychoterapiou, ale ja už ani so smetným košom nevládala vychádzať.Takže !hurá" k doktorovi
Martinka , 17.12.2010 19:10:39, IP: ***.***.73.214, #119390
PROSIM prosim prosim poraďtě....já moc MILUJU ŽIVOT, ale tohle mě už ve všem omezuje!!!
Dědek, 18.12.2010 4:23:49, IP: ***.***.209.252, #119414
Martinko, přečti si chlamydie info.
Dědek, 18.12.2010 7:13:26, IP: ***.***.209.252, #119420
Martinko, napiš email
Martinka, 18.12.2010 12:14:49, IP: ***.***.73.214, #119459
Ráda napíšu, dáš mi mail :)
Dědek, 18.12.2010 12:30:41, IP: ***.***.209.252, #119461
Ty, udej nějaké spojení
zzzdenka, 18.12.2010 17:21:31, IP: ***.***.243.110, #119482
Jajaj Martinka.?! S tebou je to presne ako so mnou na začiatku.Ja temer dva týždne odkladala Branie AD a ako hlúpa som sa napchávala lexaurínom.Lexaurín je podobný neurolu a po čase /dlhšom/ je návykový.Kým som začala brať AD, prečítala som si o nich všetko a vymýšľala dôvody prečo ich nebrať.Lexaurin ma v akútnej fáze záchvatu ukľudnil, a strašne sa mi driemalo, ale keď som sa konečne dokopala k AD, tak sa mi záchvaty z každého dňa zmiernili, raz za 2 týždne.Ešte stále AD beriem a lexaurín mám v zálohe, čo ak by, a použila som ho asi 4 krát za pol roka/aj to raz po vypití tuhej kávy/.Tiež prvé dni po začatí AD som sa pozorovala, či sa nemením, ale nič.A nikomu som nepovedala, že beriem AD iba muž to vie a ten sa tým nevzrušuje.Ešte mi pripomenie, či som si vzala večer liek.
Martinka, 19.12.2010 1:52:40, IP: ***.***.73.214, #119507
No Zdeni víš, ale já se bojim, aby mi po nich nebylo ještě hůř...kdyždý si tu na tu Eliceu strašně stěžuje.....že jim je ještě hůř a tak....tak se bojím, aby se mi to nezhoršilo....a aby mi ty AD nelezli na mozek a nezmagořila ještě z toho víš.....a hlavně bych je nechtěla brát dlouho...jsem mladá a chci si užívat...s kámošema se scházíme v hospodě...a mě je vždycky blbě a musím si vzít neurol..a nemůžu se ani napít..jak ráda bych se s nima napila..to se na AD nesmí co :((( hlavně ted potřebuju chodit do školy..budu mít zkouškový a tak...tak to chci zvladnout..prostě nevim jestli brát nebo ne...protože mě každý den bolí záda....strašně k nevydržení....dříve jsem hodně sportovala a tak...a záchvaty jsem měla vždycky když už ta bolest přerůstala v šílenství..tak jestli to není opravdu od těch zad..hodně lidí mi to tvrdí....opravdu sem z toho už zoufala..takže ty radíš at si je beru?
zzzdenka, 19.12.2010 7:38:50, IP: ***.***.156.12, #119513
neurol a alkohol je ešte vačšie riziko.Ja som dostala AD - tie berem ráno a večer.A prvý mesiac k ním lexaurin 3 krat denne, kým AD zaberu.Lexaurin mi pomohol prekonať aj prvé vedľajšie účinky AD/jedine tie črevné problémy nie, ale schudla som/.
Ja ti verím, že sa bojíš, ja tiež už som to spomínala, prvú tabletku AD jedla s veľkým sebazaprením a rozmýšľala, či sa dáko charakterovo nemením, či nie som čudná a tak, ale nič, len ma občas dobre preháňalo.Čiže psychicky nič sa nedialo.Lexaurin som poctivo papala ráno naobed večer. ten ma dosť uspával, ale keď nastúpil účinok AD, tak som začala lexaurin znižovať a tak za 7 týždňov som som ho postupne vysádzala.
A alkohol som nedala do úst už vyše roka, a to sme tiež s kámoškami chodili občas pariť.Dala som sa na kávu.Baby pijú alkohol a ja džúsiky a kafé.
Nell, 19.12.2010 20:09:40, IP: ***.***.135.28, #119566
jojo, pravda je taková, že některé AD mají první týdny nástup účinku opačný a to takový, že stav ještě zhoršují, pak ale postupem času se to srovná a je to ok, kor, když se k tomu ještě bere Neurol nebo podobné a pak se postupně vysazuje. Já to mám to samé, akorát že já trpím průjmama a hned na to zácpou, tak mě AD nezabírají, pokaždé když jdu ven, musím si brát Neurol, jinak bych nebyla vůbec schopná vylézt z baráku, stále čekám, kdy to přejde. Po novém roce mám začít chodit na psychoterapie, tak uvidím. Ataky jsem mívala 4x denně, teď tak 1x za týden, takže AD určitě funguje (u mě bohužel jen částečně) Tak se holky držte, držím palce !!!!
        Předchozí   1 .. 287288289290291292293 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.