Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

antivara, 05.01.2010 1:05:01, IP: ***.***.134.88, #84443
Souhlasím s tebou já už prášky beru 2roky a je to v cajku...občas to na mě někdy příjde netvrdím že ne ale opravdu zřídka kdy....už konečně můžu normálně žít jako před tím!
LiNo, 05.01.2010 8:40:46, IP: ***.***.228.35, #84448
pokud to ještě budeš číst, tak bych ti dal jednu dobrou radu, pokud začneš brát AD (což doporučuji - já beru Zoloft), tak musíš bezpodmínečně odbourat alkohol, jinak AD nezaberou (mám s tím zkušenost..). A pak není pravda, že by ti po nich mělo být špatně, já to snáším úplně v poho.. - bez nich to stejně nepůjde a začneš je brát dříve či později. měj se LiNo
gabi, 11.01.2010 13:08:29, IP: ***.***.48.158, #84738
ahoj mám jeden dotaz ,beru už 5let AD asentru 1krát denně vždycky mi bylo výborně,,ale co se se mnou děje poslední měsíc to je nepopsatelné,jak to je možné že tak dlouho mi bylo super a najednou zničeho nic nemužu vubec fungovat,máte stím někdo skušenosti,,a které AD jsou nejlepší na PP
LiNo, 13.01.2010 9:32:23, IP: ***.***.228.35, #84827
čau gabi stalo se mě také něco podobného, zničeho nic najrednou zase ataky, tak jsem vypozoroval, že jsem 2 kávy + asi 5 čajů/den na uklidnění a nějaký čaj na průdušky a zjistil jsem že jsem nějaký předávkovaný, teď jsem vysadil 1 kafe a čaj jen 2/den a uklidnilo se to. Musíš experimentovat a zjistit co tě přivádí do stresu. Já jsem spokojený se Zoloftem 1 x ráno. Také nesmíš pít alkohol, ten to všechno zničí...
gabi, 13.01.2010 13:12:25, IP: ***.***.48.158, #84846
ahojky ty si vážně myslíš že ten alkohol má na to takový špatný vliv,né že bych chlastala ale sem tam si dám,
LiNo, 14.01.2010 6:38:17, IP: ***.***.228.35, #84903
čau gabi, je to zase určitě individuální, ale u mě mám vyzkoušené, že pokud jdu na 3 pivka pouze 1 x za týden,tak je vše ok, ale pokud je důvod a dám si něco navíc i přes víkend, tak začnou ataky. Něco navíc taky nemyslím kyblík kořalky, ale když si dám ty 3pivka 3 dny za sebou. Jednoznačně návykové látky (alkohol, hodně kafe, marihuana....) se neslučují s poruchou psychiky a AD. čau LiNo
Ilka, 17.01.2010 17:57:29, IP: ***.***.61.142, #85194
Ahoj Gabi,
tahle zima je nějaká divná, mě je taky nějak divně, nejhorší to bylo o svátcích. Vydrž, zkus změnit prášky a neboj, ono to přejde s blížícím se jarem
Janka, 18.01.2010 13:26:55, IP: ***.***.106.159, #85260
Ahoj všichni, tak si tady pročítám různé příspěvky a dělá se mi trochu líp. Páni, jsem tak ráda, že jsem našla tolik lidí, kteří mají stejné problémy jako já. Ne že bych vám to přála, to samozřejmě ani omylem, jen mi dělá hrozně dobře, že v tom nejsem sama. Mám podobné problémy skoro čtyři roky. U spousty příspěvků mám pocit, že jsem je snad musela psát já - tlak v hlavě, pocit, že mě nenesou nohy, pláč, taková divná neradost ze života (ale přitom žiju tak ráda a ráda si užívám), panika, bušení srdce... No děs běs. A samozřejmě za sebou 1000 vyšetření u různých lékařů - a hádejte - jsem zdravá:-). Ale nejhorší pocit mám z toho, že mi nikdo z mého okolí nevěří, že se můžu takhle cítit. Brala jsem tři roky půlku cipralexu (zvládla jsem i těhotenství - Toníčkovi budou dva roky), teď mám asi rok argofan. Ale zrovna dneska je mi najednou tak zle, že vůbec nevím, co se sebou dělat. Tak tu sedím u počítače, bulím jako želva, v jednom pokoji spí Toníček, v druhém se Anička kouká na pohádku, manžel je celej zlatej v práci, byt je uklizenej, oběd uvařenej, na účtě jsou ještě i nějaký peníze... Já vlastně nemám problémy... Tak proč je mi tak zle????
Janka, 18.01.2010 13:27:30, IP: ***.***.106.159, #85261
Ahoj všichni, tak si tady pročítám různé příspěvky a dělá se mi trochu líp. Páni, jsem tak ráda, že jsem našla tolik lidí, kteří mají stejné problémy jako já. Ne že bych vám to přála, to samozřejmě ani omylem, jen mi dělá hrozně dobře, že v tom nejsem sama. Mám podobné problémy skoro čtyři roky. U spousty příspěvků mám pocit, že jsem je snad musela psát já - tlak v hlavě, pocit, že mě nenesou nohy, pláč, taková divná neradost ze života (ale přitom žiju tak ráda a ráda si užívám), panika, bušení srdce... No děs běs. A samozřejmě za sebou 1000 vyšetření u různých lékařů - a hádejte - jsem zdravá:-). Ale nejhorší pocit mám z toho, že mi nikdo z mého okolí nevěří, že se můžu takhle cítit. Brala jsem tři roky půlku cipralexu (zvládla jsem i těhotenství - Toníčkovi budou dva roky), teď mám asi rok argofan. Ale zrovna dneska je mi najednou tak zle, že vůbec nevím, co se sebou dělat. Tak tu sedím u počítače, bulím jako želva, v jednom pokoji spí Toníček, v druhém se Anička kouká na pohádku, manžel je celej zlatej v práci, byt je uklizenej, oběd uvařenej, na účtě jsou ještě i nějaký peníze... Já vlastně nemám problémy... Tak proč je mi tak zle????
gabi, 19.01.2010 20:44:46, IP: ***.***.48.158, #85348
no,už aby bylo jaro a toho sluníčka trochu protože to je opravdu hrozné,,já už jsem vyskoušela snad 5 AD a pořád to není ono,kolik máte vy vyskoušené AD a nebo kolik krát denně to berete,a nebo skusím změnit psychouše,
LiNo, 20.01.2010 6:49:54, IP: ***.***.228.35, #85370
já beru jen Zoloft 1 x ráno. Někde jsem četl, že se AD mají brát jen ráno a ne večer, jj na sluníčko se už také těším...
david, 23.01.2010 11:01:54, IP: ***.***.213.35, #85617
ahoj všichnije mi 32let před pěti lety jsem byl úplně zdravý kluk pak jednoho dne se my doma udělalo moc špatně odvezla mě sanita na bulovku vždy my vzaly krev udělali EKG aposlali domů toto se opakovalo několikrát než si mě nechali na bulovce začalo plno vyšetření ale na nic nepřišli nakonec chytrá paní doktorka do mě začala cpát lexaurin vúbec jsem nevěděl na co vživotě jsem vžádné léky nebral a v nemocnici jsem taky neležel. měl jsem hrozný tlak v hlavě stuhnutá lítka nemoh jsem skoro chodit měl jsem návaly horka do hlavy začal jsem mít hrozní strach a začal jsem panikařit.nakonec přišli na to že mám polyneuropatii jedna doktorka tvrdila že to není psychyka a že budu pro doktory oříšek další doktorka řekla že jsem hypochondr a že to je psychika samozřejmě že psychyka tam byla když jsem nevěděl co my je a shubnul jsem asi za měsíc15 kg je to šok pro mě chodil jsem do fitcentra jsem nekuřak a najednou tohle. Polyneuropatii už neřešili řekli že jsem magor a šup semnou do bohnic no a tobyl úplně konec začalz rivotrili,diazepany, rúzné další sračky nakonec jsem všechny prášky kromě rivotrilu vysadil.přibral jsem na váze chodím dál cvičit a vpráci dělám že jsem úplně zdravý jinak by mě asi propustili. jinak tlk v hlavě mám neustále za doktorama raději nejdu,protože jsem pro ně feták přitom já sám jsem si to ordinovat nezačal. nevým kudy kam už mě to moc vadí jsem stoho vzeklý kolikrát se doma mlátim do hlavy at to přestane.rivotril není možné vysadit nejdíl jsem to vydržel tři týdny oto to pak bylo horší. prosím poradte my někdo děkuji.
J.a.n.a, 02.02.2010 18:26:16, IP: ***.***.38.140, #86184
Davide,
vysadit Rivotryl jde. Ale musis hodne pomali snizovat davky. Me doktori taky udelali zavislost na Neurolu, coz je taky BZD. Snizovala jsem po kkousku, vzdycky po 14 dnech. Trvalo to tri mesice. Abstaky byly, ale dfalo se to vydrzet. Busilo srdce, tlak do hlavy apod.
michal, 06.02.2010 16:30:58, IP: ***.***.115.46, #86385
Davide přesně tohle znám jako svoje boty. Jsem o dva roky mladší než ty a taky jsem donedávna byl úplně v pohodě. Pak se u mě začala projevovat úvava, bolesti hlavy a zad. Šel jsem tedy na neurologii a tam mi řekla doktorka to jsou nervy. Doporučila mi psychiatra. Dlouho jsem se rozmýšlšl zda ano či ne. Nakonec jsem se odhodlal a zašel tam. Po úvodním pohovoru mi řekla, že nejde o deprese ale úzkoztnou porucu, kterou lze dobře léčit a že bude určitě vše OK. Léčba začala Sertralinem, nepomáhal, Seroxat stejné, Cipralex opět nic pouze zvyšování dávek. Navštívil jsem opět neurologii tentokrát jinou doktorku, která mi řekla, že mám zvážit další užívání AD a domluvit se psychiartičkou. Ta s tím souhlasila. Nastaly šílený absťáky. Pak to se to trochu normalizovalo, ale asi před dvouma měsícema se mi v práci udělalo zle motání hlavy únava, hučení v uších slabo. Šel jsem k naší obvodní a kolotoč se rozjel nanovo. AD Remood, Guajakuram, Zolsana, Dolgit, Surgam tohle všechno najednou brát. Po několika týdnech užívání se u mě vyskytlo příšerné svědsění celého těla, konečníku a plíseň v tříslech, pachuť v ústech a zažívací potíže. Test na alergii ukázal alergickou reakci a Remood, následovalo vysazení po dvou dnech absťák podle doktorky úplnná kravina nasazení sedativa Trittico výsledek totální nespavost, poruchy paměti, přetrvávající svědění, úzkost a potíře s vyslovováním, záškuby do hlavy (jako slabé el. výboje) a celkové rozhození organizmu. Po sdělení těchto skutečností doktorce, doporučila psychiatrii, což jsem odmítl. Jsem zvědav, zda se srovnám, alespoň na dřívější stav.
michal, 06.02.2010 16:32:12, IP: ***.***.115.46, #86386
Davide přesně tohle znám jako svoje boty. Jsem o dva roky mladší než ty a taky jsem donedávna byl úplně v pohodě. Pak se u mě začala projevovat úvava, bolesti hlavy a zad. Šel jsem tedy na neurologii a tam mi řekla doktorka to jsou nervy. Doporučila mi psychiatra. Dlouho jsem se rozmýšlšl zda ano či ne. Nakonec jsem se odhodlal a zašel tam. Po úvodním pohovoru mi řekla, že nejde o deprese ale úzkoztnou porucu, kterou lze dobře léčit a že bude určitě vše OK. Léčba začala Sertralinem, nepomáhal, Seroxat stejné, Cipralex opět nic pouze zvyšování dávek. Navštívil jsem opět neurologii tentokrát jinou doktorku, která mi řekla, že mám zvážit další užívání AD a domluvit se psychiartičkou. Ta s tím souhlasila. Nastaly šílený absťáky. Pak to se to trochu normalizovalo, ale asi před dvouma měsícema se mi v práci udělalo zle motání hlavy únava, hučení v uších slabo. Šel jsem k naší obvodní a kolotoč se rozjel nanovo. AD Remood, Guajakuram, Zolsana, Dolgit, Surgam tohle všechno najednou brát. Po několika týdnech užívání se u mě vyskytlo příšerné svědsění celého těla, konečníku a plíseň v tříslech, pachuť v ústech a zažívací potíže. Test na alergii ukázal alergickou reakci a Remood, následovalo vysazení po dvou dnech absťák podle doktorky úplnná kravina nasazení sedativa Trittico výsledek totální nespavost, poruchy paměti, přetrvávající svědění, úzkost a potíře s vyslovováním, záškuby do hlavy (jako slabé el. výboje) a celkové rozhození organizmu. Po sdělení těchto skutečností doktorce, doporučila psychiatrii, což jsem odmítl. Jsem zvědav, zda se srovnám, alespoň na dřívější stav.
        Předchozí   1 .. 280281282283284285286 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.