Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Lenka, 29.09.2009 7:25:00, IP: ***.***.40.193, #80706
Dnes jsem dostala lék Dalsan a Neurol. Prosím o info., zda to pomohlo? Moc děkuji. L
lendulle, 01.10.2009 19:13:45, IP: ***.***.79.228, #80817
pro Lenku: Dalsan jsou asi antidepresiva, to trvá nejméně 2 týdny než zaberou, ale zaberou! Neurol je návykový, je jen na kritické stavy a na dobu než zaberou AD. Hodně štěstí a nevysazovat AD i když se ti udělá líp.
Pavel, 03.10.2009 17:33:57, IP: ***.***.26.119, #80899
Bohužel to co píšeš ti můžu "podepsat", mám úplně stejné problémy do puntíku co jsi napsal. Je to šílený to bez debat!! Rozdíl je akorát v tom že mě je 21 to je tak to jediný. Jak se tady mnohokrát píše celej rok a půl co mám tyto problémy jsem ze začátku hledal příčinu támhle a támhle všeljaká vyšetření atd. Vsugerování nemocí a vyléčením sem si namlouval že to bylo tím a pak zase!! Stejný stavy. Vyšetření ve špitálu byli vždy v pořádku, takže asi po třetí návštěvě (bušení srdce, závratě atd. )pohotovosti mě doktor poslal k psychiatrovi, už mě bylo jasný že to je prostě v hlavě a ne nikde jinde. Koukám co lidí má stejné problémy, jak už někdo psal, člověk aspoň vidí že v tom není sám. Radši ale kdyby vše bylo v pohodě a nemusela se vést taková diskuse.....
Obdivuju ale ženský co tady píšou že do těhlech problému vychovávají ještě děti atd. To opravdu klobouk dolů.
Moje otázka, u psychiatra jsem dostal klasický léky na krátkodobé užívání Atarax, lexaurin. Atarax nemůžu jsem po něm hrozně agresivní. Je prý lepší než lexaurin, ale ten prostě nemůžu. A na dlouhodobé užívání a řešení panické poruchy popř. pocitů úzkosti jsem dostal lék s názvem ELICEA, prej je nějákej nověj. Ví někdo jak působí, a kdy začíná člověk po něm pociťovat klid. Dík za odpověď a mějte se. Pavel
Michaela, 05.10.2009 11:20:29, IP: ***.***.83.79, #80969
ahoj, myslím že to může být lepší je to o určitém překonání. Měla jsem podobné problémy. A se svým přítelem jsme si sedli řekla jsem mu jak se cítím, projezdila pročekal se mnou všechno možné a ted mě půjde doprovodit i na psychiatrii. Je to už lepší ataky se neobjevují tak silné jen se mi občas točí hlava, spíše se to objevuje při bolesti, zpanikařím že mi určitě něco je.... rozhodla jsem se že si chci dát život zpět do pořádku... snažím se sportovat, zabavit se, brát věci s nadhledem... ( podotýkám, že neberu absolutně žádné prášky, mám z nich fobii už od mala)... zkus bojovat , ale musíš pro sebe!!!!nepujde to lehce ale pujde to
MIKY, 08.10.2009 16:31:13, IP: ***.***.90.38, #81109
Ahojky mam ty same priznaky jak popisujes,,a zaclo to koureni mariuhany,,,,ozvise mam pocit ze jsme stejny v tom co prozivame.
lendulle, 15.10.2009 16:27:29, IP: ***.***.79.228, #81386
Ahoj, Elicea neznám, ale bude se chovat jako ostatní antidepresiva, určitě pomůže, ale nejdříve po 2 týdnech, do té doby máš - coby - berličku - Lexaurin nebo ten Atarax. Pokud ho nemůžeš zkus si říct o Neurol.
Eva, 18.10.2009 8:22:57, IP: ***.***.110.228, #81461
Ahoj,tak tohle co píšeš je mi velice blízké,naprosto se s tím ztotožňuji,koukni se na mý strány.Tady máš v nadpisu.
D., 19.10.2009 14:10:05, IP: ***.***.127.149, #81514
Ahoj, taky jsem začala brát antidepresiva ELICEA, snad tohle už konečně pomůže.. jsem na začátku, tak uvidíme..
Tarrra, 26.10.2009 10:40:48, IP: ***.***.126.15, #81753
Ahoj Jano,koukni se na mý stránky,náš je v nadpisu.Eva
mmcb, 29.10.2009 11:05:52, IP: ***.***.35.66, #81857
Ahoj vespolek, je mi 51 a cca 2 roky jsme na antidepresivech. Začal jsem brát zoloft, potom jsme vyzkoušel sertralin, citalex, welbutrin atd, no všechno si ani nepamatuji. Nyní jsem byl delší dobu na citalopramu ( citalon) , ale pořád je to mizérie. Můj problém je v tom, že všechny tyhle prostředky působí negativně na sex a to u mně tak, že buď vůbec k ničemu nejsem nebo jsem, ale jenom krátkodobě a nedosáhnu ejakulace ( to ani s pdporou např. Viagry). To mě i v mém věku totálně rozhazuje a vlastně mě to dostává do jakéhosi bludného kruhu. Nyní jsem dostal jakýsi nový citalopram s názvem ELICEA a je mi po tom totálně špatně. Mám prudké stavy úzkosti a momentálně se bez Neurolu neobejdu. Chtěl jsem přejít zpátky na Citalopram, ale psychiatr mi doporučil zvýšit dávku a ještě vyčkat, efekt by se měl prý dostavit. Chtěl bych se zeptat hlavně pánů, máte nějaké podobné zkušenosti ??
Mirek
----------, 29.10.2009 21:14:21, IP: ***.***.26.119, #81887
Čau, pořádně nevim, ale nějákou podpásovku na antidepresivech v oblasti sexu asi pociťuju, nevim, píšu ti jako člověk kterej by mohl bejt tvůj syn:) Takže těžko říct. Ale na ELICEA jsem teď cca měsíc a že by mě bylo něják líp říct nemůžu:( Ale jako mladej člověk se Panickou poruchou nechi nechat omezovat a prostě držim krok z vrstevníkama, takže občas zajdu na pivko atd. Asi každýmu je jasná že léky a alkohol dohromady nejdou, tím nechci říct že jsem notorik,ale prostě s tím bojuju a baví se s kámošema ikdyž mám třeba ataky a je mě hrozně. Prostě s tím bojuju. Já jdu za tejden na kontrolu k psychyatrovi a zaptám se ho na to jestli omezujou AD sexuální život, ale beru že asi jo, dřív to bylo jiný. Ono vůbec před PP bylo hodně věcé jinak:)! Ale je to prostě na "stole" a člověk si to musí na jednu stranu sežrat, ale na tu druhou se tím nesmí nechat sežrat.........
Michaela, 02.11.2009 9:33:16, IP: ***.***.58.217, #82019
ahoj, chci se zeptat, jak se cítíš po braní Elicea????mě se točí vše, bolí ruce, beru to teprve 4 den. poradíš???díky M.
Veronika, 02.11.2009 18:33:54, IP: ***.***.3.204, #82047
Anitko to mám přesně já.No už skoro rok byl klid a ted najednou zase,bušení srdce stavi na omdlení kdy si nikdy vážně myslím že už ležím na zemi je to hnus,mám chvíle kdy už opravdu skoro omdlím .....Ale asi to mám od páteře ted mě zase začla bolet a mám vní tlaky atím se začli ukazovat i ty mdloby
Helča, 14.11.2009 18:07:51, IP: ***.***.60.104, #82576
Ahoj EmEt, mám PP necelý rok, všechny stavy co tu kdo popisoval (závratě, bušení srdce, tlaky v hlavě, pocit, že nemůžu dýchat atd.) jsem měla taky a pořád se to opakuje. Taky jsem pořád jen nostalgicky vzpomínala, na dobu před PP s pocitem, že život pro mě skončil ... A pak jsem si řekla ne, já se nedám, ta svině mi kazit život nebude. Chodím na terapii, pomáhá to moc, někdy je mi líp někdy hůř, ale žít se musí !!! Vím, jak ti je, ale BOJUJ, zkus to !!! Je ti 27 máš celý život před sebou a ještě tě určitě mnoho hezkého potká. Věř tomu !!! Držím ti palce !!!
lendulle, 15.11.2009 17:47:58, IP: ***.***.79.228, #82602
Ahoj,mám špatné zkušenosti s AD v otázce sexu, v podstatě na TO vůbec, ale vůbec nemám chuť. Bohužel je mi 37 a AD beru skoro 10 let, takže si dovede představit, jak můj sexuální život vypadá. Nebo spíš nevypadá. Prostě neexistuje. Je to všechno smutné. Buďto je vám tak zle, že už nemůžete dál a když je vám líp, tak stejně nežijete plnohodnotný život.
        Předchozí   1 .. 278279280281282283284 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.