Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Pharmd560, 08.02.2010 8:10:38, IP: ***.***.80.70, #86448
Hello! addfddd interesting addfddd site!
Ilona, 16.02.2010 20:48:21, IP: ***.***.210.58, #86799
neber to...... nikdy neber žádný psychotika
jarka, 26.02.2010 9:02:51, IP: ***.***.247.240, #87175
ja pisem za moju mamu, asi tri roky sa lieci AD, rivotrilom a Lerivonom a rispenom, bolo to donedavna ok, teraz jej citalec vymenila doktorka za eliceu, vysledkom je absolutna nespavost, nechutenstvo a tazke stavy ako na zaciatku, vysoky tlak, triaska, potenie, no prosne des...mame male dieta, v noci nas v kuse budi, je nekludna a zmatena a jej doktorka je na dovolenke...ak mate skusenost s eliceou, za co vam ju vymenili? ako rychlo sa mozu nasadit ine AD? moze sa vratit k citalecu? dalsej bezsennej noci sa bojim, dakujem za info
ivča, 04.03.2010 10:28:10, IP: ***.***.33.6, #87352
Dobrý den četla jsem váš príspěvek. Já také beru elicea.Beru ho asi čtvrtý týden a je mi hůř a hůř a k tomu ještě rivotril. Večer jakž takž spím ,protože beru tritico. Ale už dva dny je mi celý den příšerně zle.Dnes asi zavolám doktorce už nevím co dělat.
Hape, 05.03.2010 19:55:01, IP: ***.***.21.154, #87412
Ahoj,já se na PP léčím od září 2009. Beru Zoloft 50 mg/den a bral jsem pravidelně 0,25-0,5 mg Neurol/den. Asi měsíc Neurol naprosto vynechávám (po ročním pravidelném užívání), s výjimkou náhlých problému. Zatím se mi to daří a jsem velm šťastný, že nejsem na Neurolu závislý. Měl jsem z toho po tom roce užívání docela strach !
snezenka, 12.03.2010 9:44:33, IP: ***.***.75.166, #87686
Ahojky Janko, jmenuju se Janča, je mi 24 let a panickou poruchou trpím od 17ti. Než jsem přišla na to co mi vůbec je a začala s tím něco dělat mi trvalo asi tři roky. Začala jsem brát cipralex jako ty a do dnešní doby užívám půlku, Před pár dny jsem se na radu lékaře pokusila vysadit, ale nepodažilo se, ataky se vrátily. No co tím vším vlastně chci říct neprošla jsewm pořádnou psychoterapií, tak si ted sháním psychologa popř. psychiatra, protože samotné prášky asi nejsou to pravé. Jinak gratuluji k malému, jsi šikula jak to všechno zvládáš, jsi říkám jestli budu jednou schopná vychovávat děti:-) Jinak jak jsi psala, jáí jsem taky prošla všemoýnejma vyřetřeníma a jsem zdravá, mám skvělé kamarády, ohromnýho přítele, ale taky občas mám nepříjemný stavy, že bych si tu hlavu nejdradši obřas urazila:-) njn panika je holt boj a já se snažím, ale někdy je to holt dost těžký, však víš sama!!!! Tak se drž a moc moc ti držím palečky;-) papa
suceta, 19.03.2010 15:39:43, IP: ***.***.75.166, #88017
ahojky anito, koukam že s vysazováním máš taky problémy...já jsem se též snažila před asi dvěma měsíci vysadit cipralex, ptz jsem se cítila naprosto ok, ale nejak se to vratilo najednou hups nával - bušení srdce v práci a byla jsem v tom zas a mám pocit že je to také horší.. taky jsem to pocitovala od detstvi a taky vůbec nevím co to vyvolalo, ale už mě to dost štve, měla jsem s tím začít dělat něco mnohem dříve, tak ted me čeká návštěva u psychologa a chci se s tím poprat prostřednictvím terapiem tak sand to vyjde, přeju ti hodne zradu v boji s tou mrchou!!!papa
tata, 19.03.2010 17:11:33, IP: ***.***.127.234, #88025
ahoj, děkuji, že se mohu zapojit do diskuze. Poraďte mi prosím, čím mám nahradit syntetický lék Trittico ac 150 mg. beru ho hlavně, abych lépe spal; popravdě řečeno se mi ale nechce brát ta chemie.. Děkuji tata..
Míra, 24.03.2010 22:51:33, IP: ***.***.174.19, #88203
Ahoj, jsem tu kvůli přítelkyni, ta to právě má z trávy, přehnali jsme to a pak měla pocit, že jí ovládají démoni. Teďka už to je tak půl roku a jde to s ní z kopce, musíme co nejrychlejc najít psychiatra, jinak se zhroutí úplně.
suceta, 29.03.2010 14:14:45, IP: ***.***.67.1, #88362
No ja si myslim, že to u mě taky částečně spustila trava, urcite s ni okamzite nekam bez a hlavne zadny huleni!!!!!!!!!!!!
Štěpa, 04.04.2010 10:46:37, IP: ***.***.48.134, #88579
Beru lék Elicea již 5 měsíců a je dobrý,
problémy zcela vymizely.
borůvka, 11.04.2010 19:07:59, IP: ***.***.0.14, #88894
ahoj Davide, já tě chápu mám též dlouho problémy a nic mi nepomáhá, je to čím dál horší už taky nevím co stím ale určitě o tom s někým mluv pokuď někoho máš to ti pomůže asi víc než ty prášky já mám taky vrubu a pokuď jí nemáš tak to je tvůj úkol ode mne ahoj
Markéta, 13.04.2010 9:47:37, IP: ***.***.123.10, #88989
Ahoj,
i já bych chtěla všechny pozdravit a k příspěvku Romany připojit své poznání.......mě se PP objevila také "zčista-jasna" po probuzení z narkózy........válčím tak už 5 let, jsem člověk, kterého tyto problémy přivedly na duchovní cestu, začala jsem se zajímat o příčiny, které vězí někde hluboko v naší duši, myslela jsem, že to MUSÍM ZVLÁDNOUT SAMA (což si troufám říci, že může být problém nás všech - máme vysoké nároky sami na sebe, všechno MUSÍME....), pravdou je, že jsem se ještě nesmířila s představou, že budu stále na mirtazapinu, proto ho snažím nyní vysadit a není to lehké.... Myslím, že bychom mohli všichni zapátrat v duši, ve svým životě,popřemýšlet,co jsme kde "přehlédli", kde jsme chybovali.....ale na druhou stranu - i já jsem se ocitla na "prahu své bolesti", kdy jsem jen padala na dno, pak mě už opravdu doslova zachránil Mirtazapin..../ a to jsem zkusila snad všechny alternativní způsoby léčby přes psychoter., homeopatii, rodinné konstelace, reiky.../časem jsem pochopila, že bych měla být sama k sobě vlídnější, přestávám na sebe klást takové nároky, využívám jógu, bylinky, aromaterapii i cestu duchovního poznání -tedy cestu "K Bohu", jak já tomu soukromě říkám......
snažím se o tzv-"normální" rodinný život, upravila jsem si vztah s mužem (který také stál někde u zrodu té nemoci), odplakala jsem si bolest po zemřelém blízkém člověku (to také bylo někdy u zrodu....časem přijdete na to, že těch stres.spouštěčů tam bylo více, i když to přišlo tzv. "najednou, z ničeho nic"-nic není z "ničeho nic" :) ).....a nyní zpět do života ! Cíl je najít si něco, oblast, která mě bude naplňovat radostí a klidem....postupně uzdravit vztahy ve svém životě a pamatovat si, že VŠECHNO NEMUSÍM ZVLÁDNOU SAMA, můžu požádat o pomoc, když ji potřebuji!
Poslouchejte své tělo, když máte pocit, že už to nezvládnete, neotálejte, zajděte k lékaři (není lehké najít toho pravého....ale já měla štěstí na 2.pokus :) ! Požádejte o léky, žít v permanentní úzkosti a stresu, který všichni známe (ty otřesné těl.stavy) je horší, než medikace (třeba na čas, někdy trvale)!!!
Přeju všem moc a moc síly a také víry v lepší zítřky!!!!!!!! M.
svetlana, 15.04.2010 12:26:12, IP: ***.***.155.168, #89102
ja uzivam eliceu treti mesic a me vubec nepomahaj
jita, 18.04.2010 14:40:07, IP: ***.***.155.168, #89207
prosim a a kdy byla prvni uleva
        Předchozí   1 .. 281282283284285286287 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.